Egy igényes zene és klip a '90-es évekből. A zenekar mára már átalakult, többet nem is igazán tudok róluk. Talán még annyi, hogy bár nem vagyok igazán metálrajongó, de ez tetszik.
Freshfabrik - Lamentation
621
1
Zene Izé
Mr. Ray Missing Colours
2050
0
Game Izé
Porno Oscar-díjas jelenet, avagy harc a gumikígyóval...
16731
4
Izé
A sztárvilág néhány nem túl szép hasa
11481
0
Pink Izé
A sztárvilág néhány nem túl szép hasa
14217
0
Izé
The Qemists - Stompbox (Spor Remix)
497
0
Zene Izé
Igen! Itt van! Megérkezett! Mindenki örül!
Bódi Bruszli és a Vágott Szemek!
Megvásárolható az új lemezük! De tényleg!
3273
3
Izé
Korn-Creep (Radiohead cover) - Egy érdekes feldolgozás
Az eredeti
427
0
Zene Izé
Trendi fegyverek hölgyeknek!
Akárcsak
ezek.
614
0
Pink Izé
Draganflyer X6 helikopter - egy jó játék pl. kukkolóknak (na meg hodosynak). ;)
2441
4
Izé
Draganflyer X6 helikopter - egy jó játék pl. kukkolóknak (na meg hodosynak). ;)
1937
1
Tech Izé
Családban marad a szappanopera
496
0
Pink Izé
Bugyihorgászt fogott a rendőrség!
578
0
Pink Izé
Living In The Past
Az egyetemes rocktörténet egyik legeredetibb hangzású, és egyik legismertebb zenekara újra hazánkban koncertezik. Az együttes idén ünnepli fennállásának 40. évfordulóját. Ezen alkalomból lépnek fel ismét nálunk. A koncerteken válogatást hallhatunk a 40 év legszebb és legsikeresebb dalaiból. Naná, hogy van
wiki cikk is! :)
380
0
Zene Izé
Fantom járja a cigánytelepet!
12663
7
Izé
Dolce&Gabbana Gold - az arany étterem!
702
0
Pink Izé
"Kérem a szobakulcsomat!"
Mfuwe Lodge - egy szálló Zambiában, ahol néha
elefántok csörtetnek át...
2542
0
Art Izé
"Kérem a szobakulcsomat!"
Mfuwe Lodge - egy szálló Zambiában, ahol néha
elefántok csörtetnek át...
2582
1
Izé
The Art of Michael Möbius
9964
0
Art Izé
The Art of Michael Möbius
10835
8
Izé
Sör, sör, sör...
5612
6
Izé
Rögbitörténelmi esemény színhelye lesz csütörtökön 17 órától a Kecskeméti Széktói Stadion 4-es pályája. Először látogat ugyanis a rögbi világranglistát vezető
Új-Zélandról
klubcsapat Magyarországra.
2110
0
Izé
Vannak mindennél fontosabb dolgok is....:D
Valamint egy kis Palik-féle "holavégeamondatnak" finn kollégáitól
Suzuka 2005 (Azt hiszem ők J.J Lehto és Erkki Mustakari, de aki ismeri őket, az javítson ki.)
672
0
Sport Izé
Janet Jackson rosszul lett fellépés előtt - már nem bírja az iramot?
540
0
Pink Izé
Taylor James - REALWorld rendering
Nagyon jó, hogy meg lehet nézni az egyes képek elkészítésének fázisait!
10379
0
Art Izé
Taylor James - REALWorld rendering
Nagyon jó, hogy meg lehet nézni az egyes képek elkészítésének fázisait!
10912
7
Izé
479
3
Zene Izé
A shownak MINDIG mennie kell... még akkor is, ha lángol a studió. :) Kitartó az arc! :)
4869
4
Izé
Ryugyŏng Hotel - Észak-Korea valószínűleg örökké befejezetlen szállodája.
6122
0
Art Izé
Ryugyŏng Hotel - Észak-Korea valószínűleg örökké befejezetlen szállodája.
6436
3
Izé
Gloria Balsam - Fluffy
Szép szerelmes dal egy gyönyörű hangú énekestől (azt is mondhatnám, hogy hangja balzsam a fülnek). Ajánlom a lemezét, igazán profi alkotás!
2864
0
Izé
779
1
Sport Izé
Bájos kacaj 4.
(előzőek
itt)
4872
1
Izé
UB 40 - Come back darling
Minden idők legsikeresebb raggae együttese 1978-ban alakult Birminghamben, ahol a leendő nyolc tag a munkanélküliek hivatalában találkozott össze. Nem mindegyikük tudott zenélni, de elhatározták, hogy raggae-t játszanak.
719
0
Zene Izé
The Gathering : Broken glass
A Gathering nevű holland formációt egy nőszemély miatt szeretjük bolondulásig, Anneke van Giersbergen, a banda többi tagja a zene változásával egyre csak elhanyválultak és lassan feleslegessé váltak (na, azért nem teljesen). Eredetileg metal zenekarként kezdték és egyre könnyedebb, dallamosabb vizekre evezve leginkább popzene ma már, ami rájuk jellemző, de mivel a gitár nem tűnt el teljesen, sőt egyéni módon színezi, fűszerezi a zenét, egész érdekes hangulatot kelt. Anneke angyali hangja pedig gyógyír minden fájdalomra, élmény a fogékony füleknek.
516
1
Zene Izé
3451
0
Izé
...és gyönyörű mentés a gólvonalról.
(Csak az a baj, hogy az úriember nem tagja egyik csapatnak sem. :D)
771
1
Sport Izé
Óccsó játék hülye japánoknak. :)
6817
0
Izé
Megmondtam előre, hogy ne szörfölj a tetőn te... :D
4968
2
Izé
Utálom az esernyőket, de ezt bármikor használnám szívesen (még akkor is ha nem esik az eső :D)
2941
4
Izé