REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Escalator - Számítógépes Lovagok
Hungarian Kraftwerk from 1992! :D
(ez van mikor a tökéletes katona "zenélni" kezd).
4939 0 22 Izé
Revanor: Borg?XD
Savitra: Tudom, de nézd meg a címet: "Hungarian Kraftwerk from 1992" Ezért említettem meg őket:) Eszem [...]
halacska: Hát végülis igazad van... Magyarország, 1992... Ok, annyira tényleg nem rossz. De kérlek ne ha [...]
Mind a 22 komment
A BETTERFLY zenekar 2003-ban alakult, és 2007 júliusára érte el végleges formáját. A korábban MUSE Tribute-ként működő zenekar ma már kifinomult, energikus rock zenét játszik, sajátos stílusban. A 2007-ben elkészült demó "100% BETTERFLY" megindított egy lavinát, amit a 2008-as év tavaszára megjelent újabb demó "The New Hope" által felolvadt árhullám követ. Hagyd magad sodródni velünk!

Honlap (itt sok mindent le is tudsz tölteni)
Myspace
315 0 0 Zene Izé
A kétfejű lány(ok)
Mielőtt hülyeségeket kezdenénk beszélni... igen, ők egy sziámi ikerpár, ám az ő esetkükben nem a hagyományos értelemben vett "összenövésről" van szó, egészen egyszerűen két központi idegrendszer fejlődött ki egy testben. Ettől függetlenül ők két külön személy: eltérő belső vonásokkal és önálló személyiséggel.
14210 2 156 Izé
TheAmazingPutMan: Vupsz elfelejtettem ezt beleírni :$ Szóval itt bungle képén is látszik, hogy a bal fej "rosszul [...]
TheAmazingPutMan: Vannak olyan bizonyítások, hogy a jobb oldali irányítja az egész testet a bal fej nyak feletti [...]
bungle: http://i.imgur.com/TP6WMSu.jpg
Mind a 156 komment
Egyél, igyál, ne bánkodjál, de azért közben a motorral jól haladjál. :D
4902 2 19 Izé
Maccoyi: Köszi :) Talán 3 perc volt az egész, postolással együtt . (Kis házi feladat) ;)
Tibii87: Teccik a cim meddig agyaltál rajta????
mumus: hah kiscsempesz vagy hozzam kepest ,nekem egy 56 -os 175 osom van :) meg nagyfatere volt o ilyeszget [...]
Mind a 19 komment
Iggen jóféle ez a bögre. :]
"Tóóórnááádóóóóó!" :D
3584 3 6 Izé
Aaron: Mágneses keverő........régi találmány
Valentino: bszki xD XD XD
Purple: tornááádóó :DDD odanéézz
Mind a 6 komment
A hónap legizébb izéje: Hogyan csináljunk őz seggéből földönkívüli fejet? (illetve egyéb hasznos ötletek és tippek állatseggekből készült használati tárgyakhoz).
2240 0 8 Izé
Maccoyi: Ja ez tényleg olyan :D Szalmából egeret :D
spyder: Ez olyan faksui dolog...
bigyminyő: Uhhhh.....Ez de beteg ötlet!!!!!......:(
Mind a 8 komment
Orbital - The Box
300 0 1 Zene Izé
Monsy: Klasszikus. Úgy rémlik, mintha valami filmnek, vagy sorozatnak is a betétdala lett volna, de nem [...]
Covenant - Tour de Force
Info róluk
341 0 2 Zene Izé
Errtu: Akkor ide: http://www.covenant.se/
Purple: err, a hivatkozásnak nem volt jó a linkje...
Moby Dick - Ugass kutya
Mondtátok, hogy a régebbi számaikat jobban szeretitek, hát itt van egy.

És egy kis ritkaság Moby Dick és Tankcsapda egy színpadon: Gazember
435 1 5 Zene Izé
RokkantTroll: Hja. Ez volt a trú viselet.
MStipee: Aztaqrva :D sportcipő meg fekete farmer bőrdzsekivel l,,l Ezám a rókker cucc he :D
andree: XD
Mind a 5 komment

A megoldás a telefonhálózatról működtetett lámpa. Csak dujuk be az RJ11-es csatlakozót az analóg telefonvonalunk aljzatába és a telefonszolgáltató által szolgáltatott feszültséget és áramot használva ingyen világíthatunk.  Persze a telefonszámlát ki kell fizetni, de az nem lesz több a lámpa használatával. Kicsit sumák, de gazdaságos. A biztonság kedvéért azért elemmel is működik.
1166 0 1 Tech Izé
bandee1219: ISDN? :D
Én sem tudnék jobb címet adni, mint az eredeti cím, ami a következő: Komplett idióta! :D

(A nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatások várhatók a kattintás után!)
7858 10 121 Izé
koffein: rajzfilm szinkronszinésznek egész jó lenne.Ha megnézitek elég sokféle hangot imitál. Ha meg e [...]
Lundgren: hát ilyet még nem láttam...
Laci: Általában igaz, ha valaki tudja magáról, hogy hülye, akkor az már nem is (annyira) hülye. Na [...]
Mind a 121 komment
Mnemic - Deathbox

Ismételten egy kis finomság a Dán Mnemic bandától! A számot a The Audio Injected Soul albumon lehet megtalálni!
419 0 0 Zene Izé
U2 - Beautiful Day
Itt mindent megtudhatsz az együttesről.
219 1 0 Zene Izé
Mnemic - Meaningless

Egy kis finomság Dániából. Érdekessége a bandának, hogy a Metal-nak 4 ága keveredik zenéjükben (Progressive Metal, Industrial Metal, Metalcore, Alternative Metal).
A számot a Passenger albumukon lehet megtalálni!
525 0 0 Zene Izé
GG Quadster - ismét egy sport quad.
4551 0 5 Autó Izé
Maccoyi: Csak ha megérdemled ;)
[conejillo]: csini quadok.. kapok én is? :)
mumus: nekem kol egy ilyen :)
Mind a 5 komment
GG Quadster - ismét egy sport quad.
4406 0 5 Izé
Maccoyi: Csak ha megérdemled ;)
[conejillo]: csini quadok.. kapok én is? :)
mumus: nekem kol egy ilyen :)
Mind a 5 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a csikóhal (aha,most majd megint jönnek oda a felesleges "L" betűk... :D)
Kevesen tudják, hogy csikóhaléknál az apuka lesz terhes. Egy brit és német tengerbiológus kutatókból álló csoport kilencven egyedet vizsgálva jutott arra a következtetésre, hogy a csikóhal naponta többször, különböző egyedekkel flörtöl és létesít szexuális kapcsolatot.

Bébicsikóhal.
Udvarlási tánc.
Csikóhalszex.
Kínában pálcikás csemege. (bocsi, ezt én írtam hozzá :) bungle)

Pár kép. És pár "fura" (fotóbolt) kép. :)

Csikóhalverseny azoknak, akik játszani akarnak.

2749 2 42 Izé
kKNd: Bírom, hogy így kifossa magából a kicsinyeit. :D
Loncsi69: Figyeltétek az utolsó kis ravasz csikolmányt, az a kedvencem. Nevet kéne adni neki, olyan édes, [...]
csicsilla: csak legyek màr otthon kiprobàlom ezt a csikohal pozituràt!XD
Mind a 42 komment
Infected Mushroom - I wish (Brutal remix by Skazi)
és még:
Becoming Insane
Artillery 
Heavyweight
648 0 2 Zene Izé
Monsy: Ha már Infected akkor már ne hagyjuk ki ezt sem (Dracul): http://www.youtube.com/watch?v=S2UAPgYC [...]
.::JunKieEQ::.: >>>d(^_^)b
Audiovent - The energy
Az énekesük Jason Boyd (Brandon Boyd-Incubus öccse)
Wikipedia
320 0 0 Zene Izé
A 100 éves Frank és 99 éves Anita 1926-ban az YMCA táncmulatságán ismerkedett össze, majd két év múlva kötöttek házasságot, amely azóta is tart. A pár nyolcvan éve kötötte össze az életét, ezzel ők a legrégebbi házasok Nagy-Britanniában.

A pár szerint a hosszú házasság titka, hogy minden konfliktust el kell simítani még lefekvés előtt, hogy aztán csókot válthassunk, mielőtt ágyba bújunk. "Ez a mi aranyszabályunk. Manapság azért nem tartanak sokáig a kapcsolatok, mert a pároknak nincs elég idejük egymásra" - mondja Anita.
3846 0 21 Izé
Belkar: ha megérném a 70 éves kort egézségesen a mai világban akkor már összetehetném a kezemet...
brigi_cica: a bácsin nem is látszik hogy 100 éves :O :O
kotta: Én pedig ezt a verset köszönöm. Bár ismertem, de ki tudja mikor olvastam utoljára. És van ami [...]
Mind a 21 komment
Mai büntetés Galla Miklóssal.
Mert Orwell sem látta, mit is tartogat igazából 1984.
6095 3 33 Izé
Biguli: én nagyon szeretem a Galla Mikit.Nagyon egyedi,de nagyon jó!
Purple: igen igen igen!! :D KFT!! meg ez az egész jelenség!
kotta: Ajjaj! :DDD Bevallom, én ezen a Galla-dalon,Holló színházon meg Kft-n szocializálódtam. (lehet [...]
Mind a 33 komment
Pruno-recept
Az USA börtöneiben élő fegyencek házi készítésű, igencsak ütős "bora" nagyjából 5 dolcsi (750 Ft) értékű alapanyagból. Vigyázat, ha rosszul készítik el mérgező, jobb esetben hallucinogén hatású! =)

Itt egy másik oldal, ők a hatását is felvették. :)
3617 1 4 Izé
MrAngelo: Macgyver bekap6ja :)
Loncsi69: Szuper! Fel lehetne még tenni, hogyan készítsünk cigarettát, drogot, rosszlányt, kártyát, ha [...]
mekszamnojz: zsiir, legkozelebb ha lecsuknak akkor ilyen tolok :D
Mind a 4 komment
Ha sűrűn elakad a papír nyomtatóban, akkor minél előbb szerezz be egy macskát! :D

Ő a másik legjobb a szakmában. :)))
5580 1 4 Izé
mekszamnojz: meg pruuu meg blua blua plam plamm. :D
mekszamnojz: a macsekok a kiralyak! :D macsekok forever! :D macsek a legjobb :D macsekot mindenkinek! :D
bandee1219: De ez hogy lehetséges? Nincs is hüvelykujjuk... Oo
Mind a 4 komment
Lipps Inc - Funkytown
1238 1 0 Zene Izé
M-Beat feat. General Levy - Incredible
Egy ütős szám Ali G in da house albumáról... kötelező darab kocsikázás közben! :)
964 3 3 Zene Izé
Bakeyoo: Jaj, hát a Vaskabátok hatalmas! :D
MStipee: Dehogy nézünk, remek filmek :) :D Ajánlom figyelmedbe a Hot Fuzz és a Shaun of the Dead c. filme [...]
csicsilla: most ne nézzetek hülyének de ez a film meg a scarry movie 3 amin még mindig fuldoklom a nevetés [...]
Bloose Broavaz
Magyar hip-hop underground, a legnagyobb közösség.
Kerüljétek a Salátákat!
( Aki otthon van a témában az levágja és lehet polgárháborút indít:') )
Tkyd rap 1
Tkyd rap 2
Tkyd rap 3

Tkyd rap 4
Dreamerz rap
Phat San Tkyd rap
Rydu és Tibbah - Közhely
Connections + Lb27 - Oroszlán Live
Connections + Lb27 - Mindenütt jó live
Connections + Lb27 - Az élet más remix Live
Tkyd + TM - K.H.E.V. Live pécs
Deego + Cof - Főzés
Siskaszett
Siskafinuccsi - Guminő Live acapella
San rap
Tibbah Freestyle 2006
Dsp - Mindent vagy semmit live győr
Siskafinuccsi 1 repp
Siskafinuccsi 2 repp
Tibbah közr. Deego - Az életem
Tibbah közr. Rydu - Rekviem
Tibbah - Álom / Magyargyerek közr. Dsp, Siskafinuccsi
TIbbah - Méreg
Tibbah közr. Dreamerz - Szabadon
Tibbah közr. Tkyd - Város
Phat Deego Duffchy Free
Bigmek - Panel Majom
Bigmek - Freestyle
Tibbah - Monotown
Connections - Örökké
Connections - Jamaica Homoka Live
Connections - Mindenütt Jó Live
Connections - 22
Tibbah - Intermezzo
Barbárfivérek Trailer's 1
Barbárfivérek Trailer's 2
Barbárfivérek Trailer's 3
Barbárfivérek Trailer's 4
Barbárfivérek Trailer's 5
933 1 11 Zene Izé
karaj: Siskanak a régebbi lemezein voltak jó számai, most már nem az igazi, ugyanúgy ahogy Tibbah és [...]
«Edyson®»: Amugy Siska is tud néha normális lenni . "vesszen a saláta" .. ezzel együtt gondolom az NC is. P [...]
Fatsoe: "siska összes albuma" xD ezen de jót röhögtem :D mintha olyan sok lenne neki :D amugy bloose cum [...]
Mind a 11 komment
Lens - Beyond the Shadows
Igényes elektronikus zene.
669 0 1 Zene Izé
Niccoyi: NAGYON NAGY!!!!
Az EA Redwood Shores műhelyében készülő Dead Space eddig közölt információit egy kalapba gyűjtve dobtunk össze egy rövid előzetest, melyből kiderül, hogy az esetleges egyedi húzások mellett miért is van olyan érzésünk, hogy a fejlesztők túl sok Alient néztek és rengeteget Doom 3-aztak
887 0 0 Tech Izé
Toy Dolls - Livin La Vida Loca
Egy Ricky Martin feldolgozás a Toy Dolls előadásában.

Ha valakit érdekel, itt a metál verzió.
548 1 2 Zene Izé
calipunkszabus: de a toy dolls-naqk köbö albumainak 80%-a ilyen jó kis punk covers-ek
xcsokix: Fasza mongyuk a metál verzió durvább :D!!
Az Omega több tekintetben is úttörőnek számít a magyar könnyűzene történetében. 1968-ban elsőként jelent meg önálló albuma Magyarországon, a Trombitás Frédi és a rettenetes emberek (az Illés zenekar Ezek a fiatalok című albumán más együttesek is játszottak). Az 1969es 10000 lépésé volt az első kinyitható lemezborító, az album zenei anyagából pedig elkészült az első önálló tévéshow, a Tízezer lépés – Omega Show. Az együttes elsőként jutott ki az Egyesült Királyságba, a magyar együttesek közül nekik volt a legtöbb eladott lemezük Magyarországon (az 1979-es Gammapolis, 650 ezer példánnyal) és külföldön (az 1977-es Time Robber, 1 millió példánnyal). Az Omega volt az első együttes, melyet az Állami Hangversenyzenekar kísért (az 1973-as Omega 5 című albumon), valamint a magyar együttesek közül az Omegának volt először digitális stúdiója. Elsőként jelent meg CD-je (az 1988-as Platina című válogatásalbum) és DVD-je (a 2000-ben kiadott OmegakonceRT Népstadion 1999). Az Omega tagjai léptek fel elsőként egységes színpadi ruhában és az együttes koncertjein használtak elsőször füstgépet, lézershow-t, valamint a látványelemek kiegészítésére kivetítőt.

Bolgár lány énekli

Scorpions is feldolgozta
1852 0 0 Zene Izé
Ugly Kid Joe - I hate everything about you
Wikipedian itt olvashatsz róluk. Azt hiszem a Funk-rock, ami a legjobban illik talán a stílusukra.
Sajnos a banda már bő 10 éve "halott".
Személyes kedvencem Tőlük pedig itt: Ugly Kid Joe - Cloudy skies
387 0 0 Zene Izé
Mars expedíció 2020-ból

Egyébként pedig megjöttek az első képek a Marsból.
6919 2 9 Izé
Kraftwerk: itt vannak szép színes képek is :D http://www.nasa.gov/multimedia/imagegallery/iotd.html
lokko: ez tudmányos és nem PR küldetés, ha szép színes képeket akarsz akkor böngézgess a Spirit é [...]
spiritmonger: ezen jót mosolyogtam :D jó kis animáció
Mind a 9 komment
Lazyboy - Underwear Goes Outside The Pants
Egy kis igazi amerika...
450 1 0 Zene Izé
Tito and Tarantula - After Dark
Az egyik legjobb zenekar, akik filmzenét írtak.
"Now, let's kill that fuckin' band..." - From dusk till dawn
Angry Cockroaches
Myspace
542 0 1 Zene Izé
MStipee: Desperado-ban is benne volt :) Ezis Robert Rodriguez film, van egy olyan érzésem, meg kéne nézne [...]
Hogyan csinálj elf füleket! Hát nem remek?

A kevésbé fájdalmas módszer...
9487 3 49 Izé
CRaPtRaSH: énsem látom az ínyfékem,mégis van,és szeretem :]
Belkar: árulj már el valamit ennek mi köze az én hsz-emhez?
gamma21: szvsz ez nem retartáldság, és nem is beteg. neki így tetszik, az ő füle. más kérdés, h pont [...]
Mind a 49 komment
Candlemass - Black Dwarf
Doom metal, az igényesebb fajtából.
Honlapjuk
Wiki HUN
331 0 0 Zene Izé
Iron Maiden

Fear of the dark Live Rio '2001

A név kötelez
345 1 6 Zene Izé
Newtonheat: ...akkor most megszerettük a Maident :P
fiser76: Nagyon zsirrrr.Ők még tudták mi kell a parasztnak.Jeeee!!!!!!
Skullman: A studio felvetel egy nulla ehez kepest.
Mind a 6 komment
Deus Ex Machina - egy érdekes guruló izé a Yamaha-tól.
4424 0 3 Autó Izé
Belkar: képzeld már el ezzel megjelensz az utcán azonnal mindenki elkezd futkározni hogy segítség jön [...]
Dralisz: Nekem sokkal jobb ötletem van :) Majd ha lesz pénzem levédetni, akkor elmondom! :D De ez tényle [...]
.::JunKieEQ::.: Szép is..., futurisztikus is..., kár hogy egy rakás sz... Minek ez...????
Deus Ex Machina - egy érdekes guruló izé a Yamaha-tól.
4390 2 3 Izé
Belkar: képzeld már el ezzel megjelensz az utcán azonnal mindenki elkezd futkározni hogy segítség jön [...]
Dralisz: Nekem sokkal jobb ötletem van :) Majd ha lesz pénzem levédetni, akkor elmondom! :D De ez tényle [...]
.::JunKieEQ::.: Szép is..., futurisztikus is..., kár hogy egy rakás sz... Minek ez...????
A jövőben így fogunk teniszezni? Mondjuk nem mutat rosszul! :)
6806 5 20 Izé
Evo_VII: a squash-ban más a labda, és az ütő is keskenyebb, ez ilyen "egyszemélyes tenisz". :)
AdM: Nem értek a lovakhoz, de ez nem inkább Squash, vagy mi..?
.::JunKieEQ::.: Mindkettő........ Hol az erőszak ?????
Mind a 20 komment
Régebbi postok...