REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Szexi képek és videók a szerelem zálogai?
1078 0 0 Pink Izé
2 in 1: környezetbarát kötő- és mosógép ;)
5296 0 15 Izé
Tooni: http://youtu.be/HPdvvRAdsbQ :D
Tooni: A cigány ül a patak partján és nézi ahogy az asszony a ruhákat mossa a vízesésnél. Egyszer [...]
Tooni: Csak a mosógépPEL :D
Mind a 15 komment
Fesztiválozók: az egészség ügy
353 0 0 Pink Izé
 5 YARDS - Harc után 

Seattle grunge és a brit gitárzene keveredése Szolnokról. 

Facebook oldal

Honlap
982 0 1 Zene Izé
Hemi426: Azt hittem Everlast Magyarul...
Mai napi izés téma: mit néznek meg először a csajok egy pasin? :)
9689 0 131 Izé
Nas: Átvitt értelemben szűrtem le a történet mondanivalóját... :)
bungle: Hol látsz te a képen Napot, Holdat? :D Egyébként csak a béta kandúrok ismerkednek így, az alf [...]
Nas: :D Jól kell életteret választani. Viszont képzeld el, micsoda feladat a lakberendezés. :S
Mind a 131 komment
Ashley megtanítja, hogyan kössünk nyakkendőt!

Szóljon akinek sikerült ellesni a mutatványt, én még mindig nem tudok nyakkendőt kötni. ;(
8754 4 15 Izé
kotta: Az egyik elvem, h az ember ott vész el menthetetlenül, mikor megtanul nyakkendőt kötni. Ezt soks [...]
pantera45: Vajon vitezgorcsot tudna kotni a csajszika a cuncikajaval a farkincamra ?:))
Equem: Ashley egy igazi ezemester :D http://www.youtube.com/watch?v=E1m6Qct68wo&feature=mfu_in_order&list=U [...]
Mind a 15 komment
Igen, jól látjátok, ez egy nagylábujj. De mi ebben az izé?
11280 0 15 Izé
pitteee: Neked mi a problémád?
csaty: Aztán meg a csóré segge a falhoz ért és felébredt.......
pitteee: Általános iskolában volt egy testneveléstanárunk akinek ugyanígy át lett műtve, ő azt mondt [...]
Mind a 15 komment
Eddig az év reklámja! :D
9562 0 20 Izé
7sleeper: http://zipmeme.com/meme/4425/
Tooni: Fazekas is http://noob.hu/2012/02/12/harri.jpg
bungle: http://i.imgur.com/LzGlF.jpg
Mind a 20 komment
Bocsi, figyelnél az autómra? ;)
8993 4 8 Izé
Purple: az a durva, hogy nekem a postképről úgy tűnt, hogy a pasi van papírból :DD
silencer: Jaja 1:30nál :) Like a Boss squirrel :)
KenGuruL: de néz meg 1:30-nál XD
Mind a 8 komment
Milliárdos egyetemisták: így lehet meggazdagodni egyetlen ötlettel
455 0 0 Pink Izé
Még egy magyarázat a halálközeli élményekre.
7852 2 4 Izé
csaty: " békesség és fájdalommentesség érzete, a testből való kilépés élménye, a test körül [...]
Tooni: Kacat cikk.
dude: Vagy mert sok embernek nem igazán érdekes az életérő szóló "film" és ezért nem nagyon van m [...]
Mind a 4 komment
Tudom, hogy nemrég volt ilyen post, de ezt látni kell! :D
5571 1 7 Izé
Nusihusi: Jenga kutya módra:D
escargot: ez ugyanaz a blöki, mint a másik posztban....és ez egy nagyon jól nevelt kutyus :)
Kovi87: Azt hittem a végén nekiáll jenga-zni :D
Mind a 7 komment
Kevy Boii Ft Abnormal - Same shit (Akreel Kooler dubstep remix)

Original: http://soundcloud.com/ab-normal/abnormal-ft-kevyboii-same-shit

Abnormal soundcloud: http://soundcloud.com/ab-normal
Kevy Boii soundcloud: http://soundcloud.com/kevi_boii

 
718 0 0 Zene Izé
Üdv! Egy saját mixel szeretnék kedveskedni mindenkinek. Remélem tetszeni fog.

  Linkin Park - Burning in the skies (Dave Rabit remix)
871 0 1 Zene Izé
snake6: jo gratula sok sikert a további munkáidhoz (KÖVETEM)
 Irie Life ft. Ferencz Kinga - Vízipipa hív (Negus Magus riddim by LB27)
848 2 0 Zene Izé
hát akkor fujjuk ki magunkat....

Kvimbli - Mos púztam hangosan

 

- mi a böfögés?

-???
-eltévedt fing!
822 1 0 Zene Izé
Dalkloid Sound - Lost 2010

Nagyon jó kis magyar elektronikus muzsika. Hallgassátok meg:)

Itt a facebook oldaluk :)

https://www.facebook.com/dalkloid

http://www.facebook.com/pages/Zelosh-Artist-Page/159601030740061
756 0 0 Zene Izé
Kilo - LUKICSOKI
362 0 0 Zene Izé
Hogyan szívassunk sirályt? ;)
7866 1 9 Izé
Krissz8083: Ezek még nem látták a "Madarak" című filmet!
Nusihusi: Ez is degecen született:D Megérdemelné, hogy a sirályok összekarcolják a szélvédőt:D
Szancso: Sorry!:)Itt nem kerestem.
Mind a 9 komment
Scylla - Árulók közt

Egy kis székesfehérvári metál


A zenekar oldala:

http://www.scylla.atw.hu/
437 0 0 Zene Izé
Nem vitték túlzásba az életmentést...
10000 1 29 Izé
Mr.T.: Fuck! Átsiklottam. :D
bungle: Spammer! ;D (22. komment)
Mr.T.: Áháháháhá xDD http://pics.coldline.hu/pics/339394-20110917-dhzqgo.gif
Mind a 29 komment
Tippeljetek, milyen hiánypótló termék látható a képen! :)
8625 0 31 Izé
7sleeper: toi-toi 2 = toi-toy (vagy toy-toi)
Márk86: De gyönyörűűűűűűű...........
Nusihusi: Szerintem valami ultramodern lámpa, ami sípol, ha égve hagyják:D
Mind a 31 komment
A kínai Harbin Pharmaceutical Group gyógyszergyár aranyozott irodaháza
4262 4 12 Izé
Szancso: Csúszós.:)
Laretta: Vajon a WC milyen lehet? :D
Nas: Áhh, még nem tudod olyan jól csinálni. :P Majd ha még egy hetet eltöltesz a rehabon, és már [...]
Mind a 12 komment
Ondok Patrik - Sweet Home Alabama (Koncert 2011 Budapest)
465 0 0 Zene Izé
Nekem konkrétan a "10 érv" tetszett...

Titeket meg tud(na) győzni? ;)
5069 0 38 Izé
syl: Nem megyek!
ismeretlen: Ez a 10 érv kb. olyan volt mint egy rossz utazási reklám, mondjuk, hogy miért menjünk albániá [...]
Geist: ááááá.... én nem merek elmenni, a túró rudi a kedvenc csokim :D Ja, bocs én nem vagyok dipl [...]
Mind a 38 komment
A „még mindig vonzó nő vagyok” angyal
312 0 2 Pink Izé
Persil: Kinek ?
petike_: :)
A narancslé károsabb a fogakra, mint a fehérítés
379 0 0 Pink Izé
A tini terhesség „ragályos”
317 0 0 Pink Izé
Sosem lehet elég korán kezdeni :]

Nagyon beleéli magát ;]
 
(ajánlanám még az apuka és a nővérke közös produkcióit is, a Rolling In The Deep kifejezetten jó - Crap)
6440 1 16 Izé
bungle: Élőben: www.youtube.com/watch?v=9bh6Hlt_7Ms Ma láttam egyébként Beatles feldolgozásukat: Vazq [...]
bungle: www.youtube.com/watch?v=a7UFm6ErMPU
CRaPtRaSH: ment a plusz.. :D
Mind a 16 komment
Autokratz - Stay the same

Könnyű nyári, de mégis csapatós zene.
842 0 0 Zene Izé
Super Mario játékdoboz. :)
5538 0 3 Izé
Ravennë: Miért nem mennek le a csőbe? Ott biztos van gomba.
Kisolek: Szerintem ha nem 2011-et írnánk sok pénzt keresett volna vele.:D (Mondjuk egy 30 éve :D)
Szancso: Full HD 3D.:)
"Jegyeket, bérleteket... öööö, és parkolójegyeket kérem!" ;)
6173 0 0 Izé
74 emeletes felhőkarcoló egy 1500 lakosú kínai faluban
9624 0 6 Izé
izébigyó: http://index.hu/kulfold/2011/10/11/oriastorony_magasodik_egy_kinai_falu_fole/
encsisz: a kép alapján vagy 50 ezren laknak ott... de a torony cép.
escargot: Mi van, mindenki ugyanabban a házban lakik? XD
Mind a 6 komment
Kaptárszerű függőleges farm Londonban.
3000 3 0 Izé
Avicii - Levels

Kicsit instrumentális, de mindenképp fülbemászó.
733 2 0 Zene Izé
A nagy klasszikus Lemmings, egy kicsit másképpen. Nosztalgia a javából :)
7036 1 12 Game Izé
epewe: Próbáld így. http://kepfeltoltes.hu/view/111107/K_pkiv_g_s_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Kelly416: Segítsetek! A 12-es pályát azt hogy kell megoldani?
epewe: Már sikerült, csak, néha valamiért qva lassan jöttek a lemmingek és letelt az idő, mire felé [...]
Mind a 12 komment
Fogyókúrázás kétezer láb magasan. ;) 
4126 0 10 Izé
Nusihusi: Ez aztán a fogyókúrás post a javából:D
Baldrick: Én eddig nagy madárra gondoltam volna. :)
Ravennë: "Te is érezted? Esik az eső? De nincs is felhő az égen." szituációknál már fogom tudni a vá [...]
Mind a 10 komment
Egy kis dubstep Franciaországból.
5895 1 8 Izé
MStipee: Jóféle, de ez nem dubstep, főleg hogy arra nem táncolnak, csak "skankin" és "hustlin" szokott r [...]
jethro: les twins :D legjobbak
nokia5700: Ott a pont T, ők a legjobbak! :P
Mind a 8 komment
Egy jó kis gyorsulási verseny a posztképen látható verdák közreműködésével.
2133 1 15 Autó Izé
Aaron: Az új lambo 2.9 alatt van százon megintcsak hiperautó kategória inkább, de egy régebbi 2 tonn [...]
Palko: mekkora szar hol van egy Lambo?
peet06: Azért mert a nissan négykerék hajtású a és tele van olyan elektronikával ami az elindulásban [...]
Mind a 15 komment
Túl sok cukros üdítőt isznak a kamaszok
335 0 1 Pink Izé
CRaPtRaSH: ez a postkép vótmá :]
Régebbi postok...