Képek a földrajzi Európa legmagasabb hegységéről az
Elbruszról.
2633
4
Izé
... és akkor mozogni kezdett a stadion.
1097
0
Sport Izé
Most akkor volt holokauszt vagy nem?
Richard Williamson katolikus püspök állítása szerint nem voltak gázkamrák:
"Fred Leuchter szakértője volt a gázkamráknak.. Három gázkamrát tervezett az Egyesült Államok 50 államából háromnak, kivégzések céljából. Tehát tudta, miről van szó, és ő megvizsgálta a feltételezett Birkaneu-Auschwitzi gázkamrák maradványait az 1980-as években. A határozott véleménye az volt, hogy kizárt, hogy ezek az építmények valaha is emberek tömeges elgázosítására szolgáltak volna. Mert tudja a ciángáz nagyon veszélyes. Tegyük föl, hogy háromszáz embert elgázosítunk, akik egy kamrába vannak zsúfolva, s ruhát viselnek, már ha föltesszük, hogy ruhát viselnek; nagyon veszélyes kihúzni a holttesteket; akár egyetlen leheletnyi, mondjuk ruha alatt megrekedt mérges gáz megölheti az illetőt. Ahhoz, hogy be tudjunk jutni a kamrába, el kell távolítani a gázt a kamrából. Ehhez egy magas kéményre van szükség, ugyanis ha a kémény alacsony, a gáz visszaereszkedik az épület körül állókra és megöli őket. Elfelejtettem, milyen magasnak kell lennie, de ha volt ilyen, a kéménynek a nap jelentős részében hosszú árnyékot kellett volna vetnie, ám a szövetséges légi-felvételeken sosem lehetett látni ilyen árnyékot, sem kéményt. Ami Fred Leuchter számára a bizonyosságot adta, az a gázkamrák fölépítése. Megnézte az ajtókat, melyeknek tökéletesen légzáró képességűnek kell lenniük, különben a gáz kiszabadult volna, és megölte volna a kint lévőket. Az ajtók, amiket Auschwitzban mutogatnak a turistáknak, azok a legkisebb mértékben sem légmentesen zárhatóak."
3673
3
Izé
Egy kislány eltűnésében szerepet játszó feltételezett gyanúsított... fééélelmetes! :)
Azért én leellenőrizném a ketrecét, hátha ott bújtatja. :D
11639
2
Izé
6 dolog, amit tilos a férjed előtt csinálnod!
1951
0
Pink Izé
A vitorla visszavág. :O
519
0
Sport Izé
A BRM újraéled, avagy 700 lovas villanyautó...
2692
0
Autó Izé
A BRM újraéled, avagy 700 lovas villanyautó...
2538
1
Izé
A Pittsburgh Steelers nyerte a 43. Super Bowl-t és a Vince Lombardi trófeát, miután a végig fantasztikus és a végén egészen drámaian alakuló döntőben megverte az Arizona Cardinals-t. Ezzel a Pittsburgh NFL csúcsott döntött mivel ez volt a 6. megnyert Super Bowl-juk.
Legjobb Képek és összefoglaló
James Harrison 100 yardos touchdown visszahordása - Új NFL rekord
423
0
Sport Izé
Perfect Balance
Ne felejtsétek, lehet használni a kurzorbillentyűket! Így elkerülhetitek az esetleges idegrohamokat, mint ami nekem volt, miután sehogy nem akart sikerülni! Tehát: forgatni is lehet! :D
5172
3
Game Izé
Skatch
Egy igen tehetséges ska zenekar Szegedről.
1405
3
Zene Izé
Stargate: Redemption
Magyar animációs rajongói film (lesz) - remélem hamarosan. :)
5224
3
Film Izé
Stargate: Redemption
Magyar animációs rajongói film (lesz) - remélem hamarosan. :)
5187
4
Izé
Egy barát mindig legyen barát!
9498
11
Izé
Ska-P - Crimen Sollicitationis
Új lemezükről !
742
2
Zene Izé
Két Rubik kocka bajnok tesztelte Rubik Ernő új játékát, a Rubik's 360-at. Egyikük azt mondta, hogy a megoldás nem a matematikáról szól, hanem inkább a fizikáról - súlyról és egyensúlyról. A lényeg, hogy a színes golyókat a megfelelő helyekre kell begurítani. Persze a nehézség ott van, hogy közben vigyázni kell, hogy a már helyére tett labda ne essen ki. A tesztelő tíz másodperc alatt rakja ki a Rubik kockát, a Rubik's 360-nal első alkalommal két napig tartott, míg megtalálta a megoldást.
6607
2
Izé
"A spontán emberi égés jellemzője, hogy az esemény fantasztikusan gyorsan zajlik le..."
Még két leírás
itt és
itt.
11563
5
Izé
Kiderült az igazság, Károly szakított feleségével! Rosszindulatú pletykák szerint a műsorvezető nő összejött az afrikai túra során Kucsera Gáborral! Mi az igazság?
840
0
Pink Izé
Drága a metrójegy... de legalább ilyen szolgáltatás járna hozzá. :D
7168
2
Izé
5377
0
Art Izé
5847
7
Izé
Avatar Arena
4765
2
Game Izé
bocs nemtaláltam képet
Screenshot? ;) ->
http://game.ize.hu/comments. php?post_id=1155
Amúgy a game neve: Elephant Below
(és lecseréltem a képet is)
4809
5
Game Izé
Undorodom a férfi nemiszerv látványátó!
Ajánlom a lázongó lányoknak, lehet nektek is ez a bajotok :D -Derill
1395
0
Pink Izé
Rafael Nadal nyerte az ausztrál nyílt teniszbajnokság (Ausztrál Open) döntőjét, miután 4 óra 23 perc alatt, öt szettben legyőzte a svájci Roger Federert.
Nadal (spanyol, 1.)-
Federer (svájci, 2.) 7:5, 3:6, 7:6 (7-3), 3:6, 6:2
Magyar cikk
Ké pek
491
0
Sport Izé
Na ez vajon mi ?
Tippelj, és utána lesd meg...
9896
1
Izé
A legforróbb orális szextechnikák (18+) - Kizárólag nőknek!
1842
0
Pink Izé
Az alacsony libidó depressziót okozhat!
664
0
Pink Izé
Melyik napon született a pasid? - Ez a legnagyobb félelme a szerelemben
1271
0
Pink Izé
Kobe Bryant az FC. Barcelona fanatikus drukkere.
( Azért lehet, hogy ez nem jött volna létre, ha nincs a "pipás" sportszergyártó cég. ;) )
535
0
Sport Izé
Super Energy Apocalypse
Második rész:
Super Energy Apocalypse: RECYCLED!
1115
0
Game Izé
MP3 kézigránát. :)
2576
0
Tech Izé
Összejött az álomdöntő.
( A postkép bal fele likolnak ajánlva. ;D)
574
0
Sport Izé
A legfiatalabb anya ötévesen szült
2076
1
Pink Izé
A legjobb fogyasztószerek 5-ös listája
1746
0
Pink Izé
"Nem kell aggódni a kedves szülőknek, később valószínű normális Slayer rajongó lesz a csemetéből..."
7921
6
Izé
Klerksdorp gömbök - meglepetéstojás? Állítólag 3 milliárd éves, Dél-Afrikában találták.
8572
3
Izé
Egy felvidéki srác elmondja az utca nyelvén hogy mit gondol a magyar-szlovák ellenségeskedésről
Maximális Respect neki.
1216
3
Zene Izé
A világ legerősebb kamionját mutatta be a Volvo. 700 lóerős. Csináltak hozzá egy online játékot is, amiben litvánok meg lengyelek vezetnek. Nehogymá! Nekünk nincs egy rendes kamionosunk?
14508
5
Game Izé
TRON
(avagy a flash lázadása :) )
Aki elég vén, az még emlékezhet a TRON c. filmre., abból is a híres motorversenye.
Íme, itt van!
(nosztalgia ruleZ :) )
7152
2
Izé