REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Híres festmények átdolgozása cicákkal
16132 0 0 Art Izé
Harry Winston Opus 12

A mutatók mechanikus sziluettjeként lenyűgöző időleolvasási élményt biztosít az Opus 12. A 607 alkotóelemből álló, rendkívül bonyolult szerkezetű Harry Winston büszkeségből mindössze 120 darab készült. 260.000 dollárért (59 millió Ft!) az ínyencek vihetik.
1893 1 0 Tech Izé
Radio Moscow - No Good Woman
850 0 0 Zene Izé
Melyik a borzalmasabb, ez, vagy Zsófika Rágógumija?
5725 0 26 Izé
brier: valami ilyesmi...ja -.- ezekre szokták mondani hogy dugni jó de másra nem? XD
brier: áááá fáj uristennn jááááj, a zsofika is gyááááááááá van aki végig tudta azt nézn [...]
rubigo: Hát, a fejével okozott vizuális élményt (sokkot) nem sikerült mással kompenzálnia...
Mind a 26 komment
Morning Teleportation - Boom Puma
 
631 0 0 Zene Izé
Marvel képregények - (A Bosszúállók) Š Zenei videó

Soundgarden - Live to Rise
1771 0 0 Zene Izé
Az ördög bibliája
533 0 0 Pink Izé
Kill Paris - Keep Your Secrets in Midnight City

(letölthető)
935 1 1 Zene Izé
DemJan: http://soundcloud.com/killparis/kill-paris-im-free-free
Szokatlan óra...
8352 4 8 Izé
brier: hohohóóó várjál :) ahhoz meg kell választani a pasikat is, nem csak úgy septibe aki jön :)
Hajni: Levehetnék, már este van úgyis. ;) Úgy látom túlóráznak. :D
vnyoc: építik az időt.. vajon mikor lesz kész?
Mind a 8 komment
Erre is kell majd útadót fizetni? ;)
2956 0 0 Autó Izé
Erre is kell majd útadót fizetni? ;)
6064 1 11 Izé
7sleeper: abból fedezik a légúti megbetegedések gyógyítási költségeit.. ;-)
Cableguy: miért a kerozinban miért van útadó?
Szancso: :)
Mind a 11 komment
Wii Fit DJ - mozgásérzékelős virtuális keverő ;)
3540 0 3 Izé
Ryan: Állat.
Remi Gaillard: de szeretném így érezni magam.. :D
brier: kicsit van csak beállva XD
 Egy kis ősi,vérpezsdítő muzsika!

Nemes Levente - Bánat
1190 0 0 Zene Izé
  Keith Merrow - Spice Dealer (Featuring Jeff Loomis)
553 1 0 Zene Izé
Megoldódott az erőforrás-válság ügy.
5007 1 11 Izé
Ravennë: Kipróbáltam és ha különböző lecitin tartalmú vajjal kened meg működik, csak kicsit lassabb [...]
SZIA: Mivel mindig a megkent oldalára esik, simán csak leesne ahogy tartod. Ha meg nem kened meg, akkor [...]
Lucky94: Egyszerűbb lett volna a pirítós mindkét felét megkenni
Mind a 11 komment
Akne ellen mézzel
497 0 0 Pink Izé
Az öröm művészete
465 0 0 Pink Izé
Dean Potter 1800 méter magasban, 2,5 cm vastag kötélen, biztosítás nélkül

Magyar cikk
2776 0 19 Izé
Csádi: "1800 magasban." Ilyen sok magasban egyszerre?
Lako: sincs :D
Lako: Did you mean: nincs
Mind a 19 komment
Megáll az eszem!
375 0 0 Pink Izé
Sok fáradt pasi dilemmája: „most aludjak vagy nyaljak”? ;)
4050 3 7 Izé
7sleeper: biszony ész nagyon banyászok feljöttek a napszintre - rákaptak az abszintra jó szerencsét sú [...]
unumunu: ezek a gyerekek szenet bányásznak alvás helyett?
Szancso: Álmában belenyal picit. :)
Mind a 7 komment
Ha a pörgő izétől nem hánysz, majd a zenétől fogsz...
7130 1 17 Izé
brier: én csumira körbe hánynám az összes sort :D olyan szineset ásitanék mint még soha :D
7sleeper: :-DD
Ravennë: http://www.importcostumes.com/i/360x360/IC77405.jpg :D
Mind a 17 komment
Rák gyógyítása három perc alatt - a gondolat és a szív hatalma

Korábban már voltak hasonló témák az emberi tudat és a gondolatok hatalmáról és arról a világképről, amelyet a materializmus nem ismer el. Ebben az előadásban Gregg Braden magyarázza el, hogy a gondolatainkkal, és a szívünkben keltett érzelmekkel mennyire befolyásoljuk saját testünket és környezetünket. Akár rákbetegséget is pillanatok alatt meg lehet gyógyítani, amit egy kínai klinikán készült filmmel bizonyít az ismert író.
3506 5 63 Izé
bungle: Dynamo is eltüntetné simán. ;)
Tooni: Ó, a helyes link: http://www.youtube.com/watch?v=TesAxbcJjQc
Tooni: Úgy tűnik két kamera volt ott egy időben! Itt van ugyanaz az esemény, sokkal jobb felvételen e [...]
Mind a 63 komment
A menekülő Nissan Skyline és a rendőrautó gumijainak egyszerű leeresztése. Minek bíbelődni a szeleppel, nem? :)
10305 0 11 Izé
Ravennë: Megcselekszem, amit megkövetel a haza... ;)
7sleeper: köszi pinduRavennë :-DD
brier: ügyes köszi :)
Mind a 11 komment
Freddie Mercury után szabadon (?)
6648 1 14 Izé
brier: több értelme van ennek http://www.youtube.com/watch?v=mmYnwBTwvms :)))
brier: ez komolyan :))))))))) elég cinkes feldolgozása :D
Szancso: Lady ó gá-gá. ;)
Mind a 14 komment
Alternatív magyar autó, motor, izék...
1278 0 0 Autó Izé
Kristen Cumings - híres festmények cukorkából
490 0 0 Art Izé
A barátságosság árt a karriernek?
383 0 0 Pink Izé
Evol Intent, Mayhem & Thinktank - Broken Sword

(NFS Most Wanted OST) 
1078 0 0 Zene Izé
Mosómacsi: KELL! :D
4563 2 6 Izé
Nusihusi: Nagy hőség van, muszáj hűsölnöm egyet:D
Szancso: Cicctányér. :)
bungle: Hogyan mosogassunk gyorsan: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/42633_hogyan-mosogassunk-gyorsan? [...]
Mind a 6 komment
A kis blues énekes ;)
4510 4 3 Izé
Porcelanbaba: Óó de tündér :)
brier: haláli :)
bungle: Nehéz a sorsa, hallatszik...
Futás, ott egy T. rex!
8372 0 14 Izé
Anthraxia: Szerintem koszorú.
Szancso: "Mindig így kezdődik, aztán jön a sikítás és a menekülés". ;)
7sleeper: beszaurusz :-) "anyuka" meg jól beleordította a kengurus gyereke fülébe, hogy ZEKKÖRIKÁMMBEKK [...]
Mind a 14 komment
 KreepMaster - The Hive Mind
518 1 1 Zene Izé
jollakott_napkozis: nagyon bejön! jó hallani h egyre több az igényes magyar metál!
Hogyan rémisszük meg a gyereket, miközben focit nézünk... :D
9863 0 14 Izé
BlackMoon: nemhiába gyűlölöm a focit, pedig pasi vagyok.
Nusihusi: Basszus, én is megijedtem!:D
Szancso: Én a másik csapatnak szurkolok.Böööö. :)
Mind a 14 komment
Bird Blast
3297 0 0 Game Izé
Fénykardot valaki?

A Star Wars ikonikus eszköze által inspirált kard még nem olyan, mint az „eredeti”, de ez is kellően veszélyes. A WickedLaser cég egy a repülőgépeknél is alkalmazott alumíniumból készült markolatot, és egy 32 inches „pengét" rakott össze, melyet egy Spyder 3 szériás lézer üzemeltet. A kard bár nem vág szét semmit, azért veszélyes, ugyanis a lézer a legerősebb legálisan kapható típus a piacon. Éppen ezért nem is mondható játéknak, és a bekapcsolás esetén ajánlott védőszemüveget felvenni.
6147 1 12 Izé
rubigo: Pali bácsi, te vagy az? :)
Lawrence: Szamurály? Ijen? :)))))) szép
Botos Vendel: lecseréném a szamurálykardomat egy ijenre!!444
Mind a 12 komment
Az új személyi edzőm ;)
5073 0 2 Izé
gezola: Cicus mondja: "Még.Bébi, mééég! Most jóóóó, mindjárt j(l)övök" :D
brier: besírok :DDDD mondjuk a cicusra is rá férne egy kis edzés :P
Érdekes betegségek VII. - Az Alice Csodaországban szindróma
621 0 0 Pink Izé
A csoportos teszten a nők rosszabbul teljesítenek
407 0 0 Pink Izé
WTCC-Hungarorong

Michelisz Norbert

Szép volt Norbi!
563 0 0 Sport Izé
Egy fújással berúgunk az új alkoholspraytől - igaz csak pár másodpercre (?)
6435 0 8 Izé
Errtu: Hogy mondhatsz ilyet egy lóra?!?
SirObrew: És ennek úgy mégis mi értelme van? Újabb baromság sok pénzért. Ennek az árán hagyományos [...]
Szobabicikli: 5600 Ft ??? Annyiért már inkább hagyományosan leszek alkoholista...
Mind a 8 komment
Régebbi postok...