REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Oh No - I can't help myself
stones throw records


A jazzesebb vonal kedvelőinek kifejezetten ajánlom, ha még esetleg nem ismernék.
394 0 0 Zene Izé
Alien tojások ;)
4740 0 31 Art Izé
Tybbah: nyugi nem konkrétan rólad volt szó csak felvetettél egy témát. mellesleg akinek nem inge..
pityaa: Nekem vmiért nem nyit meg egy képet sem a macsekodról!
Derill: cica frissítés http://www.ize.hu/comments.php?post_id=8107
Mind a 31 komment
Alien tojások ;)
4924 1 31 Izé
Tybbah: nyugi nem konkrétan rólad volt szó csak felvetettél egy témát. mellesleg akinek nem inge..
pityaa: Nekem vmiért nem nyit meg egy képet sem a macsekodról!
Derill: cica frissítés http://www.ize.hu/comments.php?post_id=8107
Mind a 31 komment
Gyerekek, most pedig egy kevésbé ismert 1946-os Disney rajzfilmet láthattok: The Story of Menstruation.
5955 3 16 Izé
bungle: Donald kacsa egy mocskos náci volt http://index.hu/kultur/cinematrix/2013/06/12/donald_kacsa_benacu [...]
Errtu: Több friss levegő és kevesebb Spore-ozás!
Nas: :D Tiltakozom...a nyilvánosságra hozás ellen. Az a rák amúgy marha aranyos, megtartanám.
Mind a 16 komment
 Matisyahu - King without a crown
Amerikai zsidó reggae-zenész,  zsidó elemeket ötvöz reggae, dancehall, hiphop, rock és végül, de nem utolsó sorban beatbox elemekkel... 

 
904 1 4 Zene Izé
rezlavor: 10pont ittvan live az is remekul szol http://www.youtube.com/watch?v=9EBiei21-C8
közlegény: Mióta kerestem ezt már...
zuckerfrei: jóféle
Mind a 4 komment
Asesino - Y Tu Mama También

Tagok: Asesino(Dino Cazares), Maldito(Tony Campos), Sadístico(Emilio Marquez)

Padre Pedofilo

Puta Con Pito?

Matando Gueros
394 0 1 Zene Izé
Szosztar: Ez egy jó banda! Jó kis mexikói aprítás!
Bring Me The Horizon - The Comedown (sci-fi fanoknak kötelező:D)

Chelsea Smile

Két dal a szeptember 29-én megjelenő Suicide Season című lemezről.
1288 0 1 Zene Izé
xcsokix: Kurva jó a vid:D:D Meg a zene is:D
Guruló színpad
3115 0 1 Autó Izé
tasman: transformers-e vagy?
Guruló színpad
3239 1 1 Izé
tasman: transformers-e vagy?
Ha Halloween, akkor már menetrendeszerűen érkezik a Saw. Most épp az 5. rész.
"Nem fogod elhinni hogyan végződik" - ígéri az egyik plakát, míg egy másikon álarcként látható Jigsaw.

Quicktime teaser. Flash teaser.
4803 1 31 Film Izé
CrazyLime: Na mégis elhozták a "nagy" Gyulára! 3an voltunk a moziba! :DDD Párom, bnőm és én! :DDD Am j [...]
CrazyLime: Ide nem hozzák a környékre se! :',(((
Balázs: Megnéztem:)szerintem az eddigi legfaszább Fűrész film!!!!
Mind a 31 komment
Ha Halloween, akkor már menetrendeszerűen érkezik a Saw. Most épp az 5. rész.
"Nem fogod elhinni hogyan végződik" - ígéri az egyik plakát, míg egy másikon álarcként látható Jigsaw.

Quicktime teaser. Flash teaser.
5034 2 34 Izé
Mr.T.: Hello Bungle... I wanna to play a game... http://www.youtube.com/watch?v=0s0gbbfQkxU :DD
AVIREX: hehe,nem is figyeltem ,így már értem [[: Köszi :)
Mr.T.: A kép alján oda van írva: "Két perced van hogy kitakarítsd a szobádat..." :D
Mind a 34 komment
Foxy Shazam! - French Passion Animality Opera

Wikipédia szerint alternative rock (?!?), de én úgy tudom, hogy avantgard metál. Így, vagy úgy, belőlem kihozta a "hirtelent". :D
369 0 1 Zene Izé
MVS: hát belőlem is kihozta a hirtelent!!! ez valami borzalom....
Sealed Room
3852 1 15 Game Izé
nicky80: én is köszi!:)kész vok
MVS: Köszi a helpet megvan!!!
414lufi: Kjutottam (De videó nélkül nem ment volna)
Mind a 15 komment
Retro kickbox. :)
607 0 0 Sport Izé
A Shop Stop 2(Clerks ll.) zenéi:)

King Diamond - Welcome Home

King Diamond cover performed by Randal & Jay

Q Lazzarus - Goodbye Horses

B.J Thomas - Raindrop Keep Falling On My Head

The Jackson 5 - ABC

Samantha Fox - Naughty Girls

The Smashing Pumpkins - 1979

King Diamond - Invisible Guests

Alanis Morissette - Everything

Soul Asylum - Misery
913 3 1 Zene Izé
zuckerfrei: ehh, pont tegnap néztem meg :D
303 Projekt - The Score

Régebben már volt egyéb számuk, ITT
652 1 1 Zene Izé
knédli: NEM IS ROSSZ
Warhammer Online: Age of Reckoning bétateszt
616 0 0 Tech Izé
Inna - Hot (Play & Win Radio Edit)

(igen: ez is román és ez is fasza :D)
 
1385 4 1 Zene Izé
MVS: ez tényleg nagyon jó...
Első ránézésre mit tippelsz, mi van a képen? :)

Megoldás.
7207 3 52 Izé
AVIREX: designos fülhallgató.. mi lenne.. először kontaktlencse tartóra gondoltam,de az hulyeseg.. bar [...]
superxaba: Remélem vibri, mert most vettem asszonypajtásnak ilyet :-)
Findzs: és probáltad már ? :) (bocs de nembirtam ki)
Mind a 52 komment
Nagyon jó képek az idei U.S. Open tenisztornáról.
431 0 1 Sport Izé
Balázs: ezt köszi:)nagy torna volt az fix:)
Kis csibészek! :)
4408 2 15 Izé
Ales: Nem kéne visszaengedni őket a természetbe? Tartsanak macsekot, vagy kutyát vagy disznót bameg. [...]
ismeretlen: Rövid fülű vízinyulak
pr0t3st: lol eezek milyen nyulak? :D
Mind a 15 komment
Ismét rátaláltam pár egyedi pedálos autóra!
2677 0 10 Autó Izé
Re-Peet: Csak csajozni nem lehetett vele, mert hova ültetted?.. a csomagtartóra? :D
papaluige: na ja! de azt a wartit Te csak magázhatnád ám! :))
Derill: uhh wartburg az elég Bling-bling lehetett, te voltál a menő csávó a környéken mi? :D
Mind a 10 komment
Ismét rátaláltam pár egyedi pedálos autóra!
2781 1 10 Izé
Re-Peet: Csak csajozni nem lehetett vele, mert hova ültetted?.. a csomagtartóra? :D
papaluige: na ja! de azt a wartit Te csak magázhatnád ám! :))
Derill: uhh wartburg az elég Bling-bling lehetett, te voltál a menő csávó a környéken mi? :D
Mind a 10 komment
Rodney Mullen ugyan szerepelt már itt, de ez az 1984-es bemutatója is bámulatos.
483 2 3 Sport Izé
mekszamnojz: áááááááááá ez egy isten. úgy táncol a deszkán mintha ott se lenne. hihetetlen tehetség [...]
mekszamnojz: ááááááááá rodney. nem is gondoltam hogy valaha itt posztban benne lesz :D ez király. küld [...]
Skatopia: dúrva amit ez az ember már akkor művelt bazz ekkor születtem ÁÁÁ
"Élünk-halunk értük! Bármit bármikor készségesen megtennénk értük, hiszen megérdemlik! Igen, az imádott hölgyekről van szó, ráadásul a nagyon csinos fajtából."
32933 4 2 Izé
gerrencser: Az a baj, hogy ezt ők nem hálálják meg, sőőőt!
loloppo: ehh, a kiállítás segédeszközei... LOL
Populär-Víz alá merülni  

Remélem sokan emlékeznek........Kár, hogy csak a banda felének sikerült "befutni"..:)
388 0 1 Zene Izé
MVS: hú ez nagyon nagy zene... köszönöm!!!
A spanom csaja ( My Best Friend’s Girl )
2337 0 6 Film Izé
Erunder: Hát ez marha nagy film. A szövegektől benne rángatóztam a földön a röhögéstől mint "egy e [...]
SzaboLG: Én inkább Dane Cook-nak örülök. Remélem ebben a filmben is olyan jó lesz, mint a Good Luck Ch [...]
spidy: hát ez is bizztos nagyfilm lehet mert az igaz ha ez a bigg"s gyerek megjelenik valahol abol jo kis [...]
Mind a 6 komment
A spanom csaja ( My Best Friend’s Girl )
2441 0 5 Izé
SzaboLG: Én inkább Dane Cook-nak örülök. Remélem ebben a filmben is olyan jó lesz, mint a Good Luck Ch [...]
spidy: hát ez is bizztos nagyfilm lehet mert az igaz ha ez a bigg"s gyerek megjelenik valahol abol jo kis [...]
Balázs: a pitebaszó biztos feltudja dolgozni nyugi:D
Mind a 5 komment
Nekonote Escape
3295 1 28 Game Izé
CrazyLime: Ajjjj! Megvan! Pedig mennyit nyomogattam azt a tököt! De eddig nem nyílt ki. Na mindegy
CrazyLime: Hol az a nyavalyás pumpa! Nekem csak az a cső van, de az nem fújja. :(
nicky80: a lemezt be kell rakni a( képen látható tévé alatti bal oldali fiók)dvd lejátszóba,utána t [...]
Mind a 28 komment
Részegen ki visz majd haza? Nem a bicikli, az biztos! :)
5400 2 5 Izé
Dawe: errefelé ez mindennapos látvány szal nem nagy extra
reTreff7: annyi ilyen sz@r videót láttam már hogy valahogy nem tudok már mások szerencsétlen sorsán rö [...]
Era: Milyen kitartó volt! Vajon mikorra érhetett haza? :)
Mind a 5 komment
Simon & Garfunkel - Mrs. Robinson

The Graduate (Diploma Előtt) című filmnek volt a zenéje.

Érdekességként a punk változat itt.
688 1 0 Zene Izé
Brujeria - Revolucion

Mexikói death/grind brigád

Jelenlegi tagok:
Juan Brujo - ének
Pinche Peach - ének
Fantasma - basszusgitár, vokál
El Cynico (Jeff Walker) - basszusgitár
Hongo (Shane Embury) - gitár
El Podrido (Adrian Erlandsson) - dobok

 
415 1 1 Zene Izé
Errtu: Egész jó dolgok vannak mexikóban. Lásd pl. HoCICo...
Most, 09.13-án (Szombat) 12 éve, hogy meghalt Tupac Amaru Shakur . Amerikában biztos sokan megemlékeznek róla, hát itthon nem hinnem, de megérdemli!

Rest In Peace 
633 5 4 Zene Izé
Purple: már nem az. :) de amúgy hemzsegett a helyesírási meg stílushibáktól.
RauG: amugy mért lenne hibás?:o
Purple: én meg hulla voltam éjjel, mikor csináltam. pedig ez már a "javított" verzió....
Mind a 4 komment
 GTA IV - PC-s rendszerkövetelmény érkezett!
1317 1 7 Tech Izé
Drevway: Olvasd el még1x, nem erről beszéltem. (oké, nem csak annyi van írva h "dual core" ott van h "vm [...]
gvereb1: add össze a 2,8at meg az 1ghz-t
Drevway: Mi az hogy dual core gyerekek, láttam már alig több mint 1 GHzeset meg 2.8 GHzeset is.... nem mon [...]
Mind a 7 komment
Morandi - Angels

Egy igazán ütős ROMÁN elektronikus zenét játszó banda egy igazán ütős száma !
788 1 1 Zene Izé
DeeP®: Ez tényleg jóóó.
Masta Ace - Acknowledge

“I don’t do white music, I don’t do black music  I make rap music, for the hip-hop kids…”
806 0 0 Zene Izé
Ez egy eszméletlenül rossz passz volt.
862 0 0 Sport Izé
Wakeboard ugrabugra a strandon.
587 0 0 Sport Izé
Itt a legújabb Scars on Broadway videóklip, melynek külön érdekessége, hogy Joel Schumacher volt a rendezője, akinek többek között olyan filmeket köszönhetünk, mint az Egyenesen át, Lost Boys, vagy az Összeomlás.
A System of a Down gitárosát és dobosát is soraiban tudó SOB bemutatkozó lemeze július 29-én jelent meg.
525 0 2 Zene Izé
gundul: Kövezetek meg, de nekem hiányzik Serj Tankian.
Thaddeus: Basszus, Daron Malakiant fel sem ismertem így szakállasan, csak a hangjából derült ki! De megle [...]
Malice in Wonderland - avagy LSD-ben nem volt hiány...
7294 4 56 Izé
rezso: Én nem értem amúgy miért kell az lsd-t és egyéb enteogéneket "kábítószerként" kezelni A t [...]
kotta: Már jó rég bepakoltam (sajnos vagy nem sajnos) az LSD-t és tsait egy ketrecbe, ahonnan kukucská [...]
bungle: Egyébként olyan szerintem nem létezik, aki "csak" az addiktív dolgoktól tud boldog lenni, bár [...]
Mind a 56 komment
Régebbi postok...