REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mai ismeretter...blablabla.. egy édi kis akváriumlakó: axolotl

Amikor eszik.
Amikor barátkozik.
Amikor még bébi.
Amikor nyugodt.
Amikor táncol.
5807 3 295 Izé
bungle: damncoolpictures kűtte: http://www.damncoolpictures.com/2009/09/axolotls-as-exotic-pets.html
CRaPtRaSH: ááááá :D ezt 4× olvastam el mire leesett... reggel fél10től du 2ig,majd du. fél6tól este f [...]
eNMi: ahhh, nekem sosem lesz 200 fölötti kommentem :) nem engeditek ;)
Mind a 295 komment
A minap (május 1-én) sétálgattam majd egy hónapos fiammal és hitvesemmel, mikor nem győztem csodálkozni a képeken látottakon.

Aztán erősen elgondolkodtam, hogy mit is lehetne írni hozzá...
"Szar egy parti volt!"
Legalább nem kell messzire menni, ha sok volt a sör...
Vagy esetleg szükséges egy tűzrakóhely?!?!
Az biztos hogy a tulaj nem teljesen ép, ráadásul ez így az út mellett kemény!
3737 3 28 Izé
Laci: Arról, hogy nem voltak szégyellősek, arról olvastam. De ez a "közös ürités" számomra újdon [...]
Spantz: Rómaiaknál fürdőben nem csak a fürdés volt közös hanem az ürítés is szóval az nem volt h [...]
Laci: Korábbi kommetekben említették már mások is amit én is sejteni vélek: voltak emberek (réges- [...]
Mind a 28 komment
Mai tudományos rovatunkban bemutatjuk azt a mágneses erővel ellátott kerítést, amely akkor fejti ki a mágneses hatását, ha az ember jól "bebaszcsizik". ;D
10600 4 22 Izé
Laci: - A véredben alkohol van! - Alko...? hol van?
anon: "Az alkoholista az, aki ugyanannyit iszik, mint mi, csak nem szeretjük. " :DD
Iguana: húh, szegény... pedig hogy próbált szabadulni a vonzásból. Még jó h idehaza nincsenek ilyen [...]
Mind a 22 komment
Ian Carey - Keep On Rising
400 0 0 Zene Izé
Egy erdei séta - idiótának lenni jó!
6218 14 14 Izé
winkytct: jjaaajjjj szetrohogtem az agyam!!!! nagoyn durva!!!! odabasz!
Tamger: Ennél SZARabbat nég nem láttam
ShitIron: Nagyon komoly!:D
Mind a 14 komment
Calyx - Illusions
371 0 1 Zene Izé
fül: ezt megfigyeljük
Ki ne ismerné Őket ? :)

Flip Da Scrip - Throw Ya Hands In The Air

1275 2 1 Zene Izé
DeeP®: Dejó, hogy ezt még én töltöttem fel youtubera :D Im bicsak80 :)
Veszedelmes szörnyeteg a stúdióban...
10415 4 58 Izé
Iguana: official gay. rotfl
pápásüni: A meleg front nem csak a térképen vehető észre :D:D
ShitIron: Head shot!
Mind a 58 komment
Das EFX - Baknaffek
Itt még nem a pénzről, csajokról és kocsikról szólt a történet...:)
450 1 1 Zene Izé
Powaflips: ígyisvan:) ráspekt
Joni Mitchell - Both Sides Now
Love Actually
506 0 0 Zene Izé
Majom, vagy Michael Jackson? :P Ezt inkább bízzátok Damon Scottra. :)
2546 3 1 Izé
brigi_cica: jót röhögtem megint :D
Él-e még vajon Baksa Soós? Milyen fincsi zenéket tudna ő írni még ma is!
"Enyém a Syrius, tiéd a Kex!"

Kex - Elszállt egy hajó a szélben
325 1 0 Zene Izé
Breeze & Styles - You're my Angel (Original mix)
Itt hallottam először a zenét, és elsőre megtetszett! :)
743 0 0 Zene Izé
Dead Soul Tribe

A DST tulajdonképpen a multiinstrumentalista Devon Graves agyszüleménye. A San Diegóban született, ám jelenleg Bécsben élő muzsikus a 90-es években került először reflektorfénybe, igaz, álnéven, hiszen 1993-as szólólemeze után a legendás Psychotic Waltz-ban is Buddy Lackey néven bitorolta a mikrofont.

Egy kis ízelítő a zenéjükből:


És egy élő felvételük:
478 2 10 Zene Izé
babapiskóta: 1: nem ebbe a csoportba tartozok xD 2: hát pl onnan, hogy pl ami kis nyomi paintes kép, a valósz [...]
bungle: On the day I die Don't pray for me Soulstealer In the place I lye Set me free Soulstealer Take you [...]
Purple: 1: akkor küldjetek "igazi" postokat. sokan még egy kép, jutublinket sem bírnak összerakni... 2: [...]
Mind a 10 komment
Eisenfunk - Atomic Bomb
Masszív, egyalbumos industrial banda, egy próbát mindenképp megér. ;)
Honlap
362 1 0 Zene Izé
Depresszió - A mi forradalmunk


Néha
Még 1x
Itt bent
és még egy favorit
Nem akarok elszakadni
333 3 2 Zene Izé
szpet: A legyen a föld című klippjüket sehol sem találom. Valaki tudna segíteni? Jó kis banda a Depi [...]
andree: végre vki felrakta..kedvenceim
Jan Hammer - Crockett's Theme
Szerintem nem igényel kommentárt....
569 0 0 Zene Izé
Tereskova - Illatos a pinám
479 2 0 Zene Izé
The Bravery - The Ring Song 
289 0 0 Zene Izé
Rembrants - I'll Be There For You
És itt egy kicsit másképp. 
546 3 0 Zene Izé
Van pár darab a képen látható könyvből, amit szétosztanék közöttetek, feltéve ha a következő három kérdésre helyesen válaszoltok:

1. Mi a IV. Magyar Képregényfesztivál helyszíne és időpontja?
2. Volt-e korábban önálló kötetként megjelent műve a rajzolónak, Futaki Attilának?
3. Melyik galériában volt a Műgyűjtők Éjszakája alkalmával a Spirál bemutatója 2008 május 8-án.

A válaszok beérkezési határideje kommentként legyen mondjuk hétfő 0 óra 0 perc.

Azok akik tudják a helyes és pontos választ és lelövik a poént, szankcionálom destruktívan. :)

És akkor ünnepélyes keretek között kihirdetésre kerül a helyes megfejtés és a nyertesek neve:

1. Gödör Klub, 2008. május 17-18.
2. Nem.
3. Erdész & Makláry Fine Arts Gallery.

A válaszadók jelentős része elvérzett a második kérdésen, miszerint a post képben látható Spirál című május 8-án megjelent kötet előtt volt-e önálló kötete Futaki Attilának (NEM), ami jelen esetben azt jelenti, hogy senki sem találta el mind a három választ, így a könyvek itt maradnak nálam.... Szomorú vagyok nagyon.
2341 2 60 Izé
szpet: Fenébe! Hogy kiment a fejemből ez a verseny! Azt nem tudom, hogy tudtam-e volna a válaszokat, de [...]
livy: pedig én szerettem volna :(
rezlavor: szomoru vagyok igy hetfo reggel.... rovidesen post update
Mind a 60 komment
AC/DC - Its A Long Way To The Top If Ya Wanna Rock And Roll
342 3 0 Zene Izé
Enrique Iglesias - Hero
Haha! Mér' posztolok én ide ilyesmit? Néha magamon is meglepődök... :DDD

De azért jó ám ez, tényleg.
370 0 0 Zene Izé
DOES - 曇天
[sajna klipje nincs, csak képek, de úgyis a zene a lényeg]
Ennél viszont, inkább ne lett volna klipp: ;D DOES - Shura
335 0 0 Zene Izé
10 optikai illúzió 2 percben
12241 13 39 Izé
godzsy: köszi szépen
bandee1219: Egy összegyűrhető..., rituálisan elégethető...? Nem tudom, nem tudom. XD
dude: Köszi, de szerintem sok embernek még sok is egy anyós otthonra...
Mind a 39 komment
Simfy - zene végtelen mennyiségben. Hallgasd mások megosztott zenéit!

Zenehallgatás + közösségi oldal. Hallgathatod a saját feltöltött zenéidet (korlátlan tárhely), vagy ismerőseid mp3-ait!
3689 11 7 Izé
sansz: ha jól tudom a Napster fizetős!
SSly: jajj csorikám, nem elég régen volt a napster :)
Butapraszt: Na azé!
Mind a 7 komment
Linkin Park - From the inside
323 2 0 Zene Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunk szereplője egy sajnos már kihalt állat, az erszényes farkas vagy tasmán tigris.
A kenguru, a tigris és a farkas közös génállományából jött létre. ;) Érdekesség, hogy az állkapcsait közel 180°-ra tudta kinyitni.

Próbálták "feltámasztani" klónozással, de nem jött össze.

Az utolsó ismert pédány, Benjamin a hobarti állatkertben, 1933-ban:
1597 1 159 Izé
dude: Óránként három faj pusztul ki a Földön http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=1996
Biguli: A rejtélyes, erszényes tasmán tigrist az 1900-as évek elején pusztították ki vadászok MILERI [...]
Biguli: Milerik!!!Vitáznél veled még 1 kicsitXD (nem veszekedni,vitázni:P) Az afrikai dolog tudom h csak [...]
Mind a 159 komment
Na ezt a gyerkőcöt tuti hogy a Gyurcsány-féle táncos videó ihlette meg! :D
5418 0 16 Izé
calipunkszabus: sztem ezt a gyereket is mákteával nyugtatták kisebb korában...
skaterpunktomi: bazz próbáljátok ki hogy hangot leveszitek és vmien HÁCÉ számot alá ugy a igazi!! :D
godzsy: volt egy pillanat mikor azt hittem: a holdra nyüszítve átváltozik farkasemberré... vagy mint P [...]
Mind a 16 komment
iCondom - gumi kockáknak. ;)
6560 4 22 Izé
Re-Peet: Takarékoskodni... Szépen ki kell mosni és az udvaron felcsipeszelni a szárítókötélre katon [...]
Re-Peet: Majdnem idetartozik... Hogyan élvez el a robot? - Kiveri a biztosítékot :D
Errtu: Még pár kérdés az eszembe jutott: - kompatibilitás? ezzel hogy áll? - ehhez is szükség van [...]
Mind a 22 komment
In Flames - Free fall
Nem találtam normális klippet, ezért egy amv-t raktam fel. Aki meg nem szereti a véres animéket, annak itt egy konzervatívabb.
341 2 6 Zene Izé
RokkantTroll: Én is bírtam őket a Whoracle albumig, aztán elkezdtek kísérletezgetni. Na az már nem nagyon j [...]
bone_lord12: In Flames we trust! :)
fül: jóféle svéd zene
Mind a 6 komment
Múltbéli önmagaid (nem elírás, többesszám) segítségével szerezd meg az időgéphez szükséges alkatrészt, hogy visszajuthass a saját idődbe.
2241 3 10 Game Izé
Dawe: gyűlölöm ezt a játékot
eol: Kár, hogy ilyen rövid, összesen 40 pálya a bónuszokkal együtt.
Szamooca: 6.pálya csak -.- áhhh.....ez sok nekem a mai komp.felmérés után -.-' =]
Mind a 10 komment
Imogen Heap - Hide and seek
395 0 1 Zene Izé
NuttySomeone: ezs non szep szam .
Covenant - Call the ships to port
(Igazából EBM, de mivelolyan stílus nincs itt, ez állmég hozzá a legközelebb.)
278 0 0 Zene Izé
GigaByte Atom-os mobil internet-eszköz
1011 0 2 Tech Izé
Purple: én inkább haszonélvező vagyok :D tegyék elém, én meg gyönyörködök :)
rivaul: Gyerekek küldjetek hipi szupi tech cuccokat mert egyedül nem tudom telepostolni az oldalt :))))
"King Cry Baby" Depp egyik kevésbé ismert filmjéből (Cry Baby)

Musical az '50-es évekből :)
586 1 1 Zene Izé
Nevolim: http://www.youtube.com/watch?v=zBKgbHNaaXY Nekem ez a kedvencem a filmből.
Eleven Hold - Ha így állunk arra
328 2 1 Zene Izé
kotta: "most még annyit öregszem,amennyit iszom" Hát így.
Isten Háta Mögött- Kéjgáz
263 2 1 Zene Izé
Chino: IHM, nagyon nagy. nagyon szépen ötvözték a saját stílusukat, a Tool egyes elemeivel. számomra [...]
Jól elbújt a kis rohadék. ;)
Itt jól látható (enélkül észre se vettem, hiába bámultam perceken át a fenti képet :)). És itt egy kép oldalról is.
16018 6 379 Izé
Ujvy: Vannak jó képeid, tehát nyilván tehetséged is hozzá. Inkább "tanulj" még, ne "hencegj", és [...]
rivaul: Tegnap csak 1 ment rá :) S ma is még ezt gyűrik nagyábol :)
Purple: még ha 1 post ment volna rá... :DD
Mind a 379 komment
Yeah yeah yeahs-Turn into

Az összes számuk zseniális, de ezt ismertem meg tőlük először.
370 0 1 Zene Izé
SickBigG: http://youtube.com/watch?v=4aZms4P93yA én csak ezt a számukat ismerem. Gold Lion. :)
Régebbi postok...