REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Songza - zenék minden mennyiségben. Youtube videók hangsávjaiból dolgozik.

Ha regisztráltok (tök egyszerű, kb. 10 mp), akkor saját playlist-et is összeállíthattok, amit aztán megoszthattok (írjátok a kommentekbe), pl. így: http://www.songza.com/bungle
2417 12 36 Izé
bungle: icccuss küldte: URL: http://www.technet.hu/techtud/20090311/15_evesen_borsot_tor_a_youtube_orra_ala [...]
Máln@: köszi :) Úgy szeretem a fia07 zenéjét,a Trash.Inc -től a Punk rock chick -et (L) thanks
bungle: De lehet. Ahogy az összes youtube videót.
Mind a 36 komment
Snow Patrol - You're All I Have
A klipp háát nem tudom, de a zene aaaaaaz  igen!
239 0 0 Zene Izé
Szolgáld ki az alkoholistákat... izé... vagyis a vendégeket  jól... :)

(de csak most az egyszer! a nevét viszont a jövőben mindig kéretik feltüntetni. a címkékben is! ez azért fontos, hogy ha valaki küldeni akar, akkor rá tudjon keresni, hogy beküldtél-e már előtte, vagy sem. - errtu)
7042 4 4 Game Izé
Szamooca: Köszi errtu... :))) ....és ok,odaírom majd ;] ÖRülök hogy tetszik nektek!!!...Végre az én [...]
JeLo: Az a baj, hogy ezzel egyedül játszni nem lehet. A tutorial, amit nem értek, a játék egészét e [...]
eol: Ez nagyon jó játék, tisztára el lehet szórakozni vele függetlenül attól, hogy azt csinálod- [...]
Mind a 4 komment
Egy igazi gyöngyszem, a magyar grunge világban mérföldkőnek számító együttes, a Polly is Dead, Kincs c. száma.
670 1 3 Zene Izé
csakén: hmmm favourite
Newtonheat: mit vársz, h ők ezt ismerik? örök best!
weedjay: a nagy peldakep... semmi velemeny?
A progresszív metal istenei: Liquid Tension Experiment - Acid Rain (live)
341 0 13 Zene Izé
fadam: az nem rossz, akkor tudhatsz te valamit :) hát portnoy dolgát ki végezte? nehéz volt?
weedjay: az se rossz ;)
Balázs: ha progresszív metal akkor Mastodon
Mind a 13 komment
Távvezérelt paintball ágyú - a'la Sakál! Na ez a nem gyenge...

1269 0 7 Tech Izé
Soul_Deprived: hehe. Nok:)
Purple: jahh tom, akartam venni airsoft fegyvert, de áhh... ha már annyi pénzem van úgy is elshoppingolo [...]
bandee1219: Mire vársz még? Menjél, ott Veszprémben van jó paintball és airsoft lehetőség is, tök izgal [...]
Mind a 7 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a norvégiai lemming.

Úgy tűnhet, hogy fagyálló folyadékkal keveredik a vérük. :)

Egy bébi lemming:


És végül a lemming-dal.
3534 1 87 Izé
M.agnus: Néhány történész a lemmingeket tartja a bizonyítéknak arra, hogy létezett Atlantisz. ez a fa [...]
CRaPtRaSH: asdasdasdasdasdasd :D
rivaul: Inkább az a kérdés melyikőjükre hasonlítanak jobban a kis jövevények :)
Mind a 87 komment
          Fun Factory - Doh Wah Diddy
Igazából műfajilag nem tudtam hova sorolni.
292 3 2 Zene Izé
dns87: mért sértenél meg?
weedjay: én tudnám, de inkább nem sértelek meg... :PPP
Itt a fincsi kígyóleves!
2963 0 31 Izé
kotta: Teccik, nem teccik, szükségből MINDENT megeszünk. Lókolbászt pl. direkt a vh. emlékeket hallv [...]
rezso: kár volt ma felkelned :D
Loncsi69: Ja! A 100 éves tojás nagyon tetszett, jót nevettem rajta!
Mind a 31 komment
Ahol egynek jut, jut kettőnek is...
4492 1 45 Izé
CRaPtRaSH: mirőőőbeszéééész :O szercsibercsi van te kis nyomi :D
rivaul: crapt+purp hogy szakadjatok meg ti roszindulatú kis koboldok!!! :@ :D
Laci: Sokan egyáltalán nem szoptatják gyereküket. Ez méginkább elgondolkodtató.
Mind a 45 komment
Itt a mai (első) macskás poszt - techno cicákok!
6427 7 7 Izé
calipunkszabus: hát nem tündi-bündik?!:D
rezso: Ez jó
Laci: Kétségkívül van bennük muzikalitás. Figyelem, jön a nyár s vele az éjjeli macskazene is. Ak [...]
Mind a 7 komment
Ez egy jó kis dal.
Jeszusom, ez is '95-ből! Az idő repül. Nick Cave hangját meg szeressük.

(Kylie Minogue + Nick Cave & the Bad Seeds: Where the wild roses grow)
524 2 4 Zene Izé
Toffy: Tényleg köszi igazi klasszikus és kötelező darab mindenkinek szerintem
kotta: Nincs mit. Én délelőtt voltam így, azért is jött a képbe. Én is kedvelem. Te meg azért alud [...]
babapiskóta: Ez most kibaszottul illik a hangulatomhoz. Már fél órája megy... de sztem hajnalig fog menni, ha [...]
Mind a 4 komment
Az okinawai faház étterem (Onoyama Park, Japán). Bár a fa igazinak látszik, nem az. Felmászni sem kell rá, mivel lift vezet az étterembe.
2701 0 18 Art Izé
csirek: jah nem nem a post hatására jött a szav, csak úgy faszányos=fasza csak kicsit túlspiláztam, d [...]
Laci: Talám inkább érdekfaszajtó? Nemde, jobban hangzik mint a "faszányos"? de ezt mintha már mondta [...]
csirek: faszányos :D
Mind a 18 komment
Az okinawai faház étterem (Onoyama Park, Japán). Bár a fa igazinak látszik, nem az. Felmászni sem kell rá, mivel lift vezet az étterembe.
2978 1 18 Izé
csirek: jah nem nem a post hatására jött a szav, csak úgy faszányos=fasza csak kicsit túlspiláztam, d [...]
Laci: Talám inkább érdekfaszajtó? Nemde, jobban hangzik mint a "faszányos"? de ezt mintha már mondta [...]
csirek: faszányos :D
Mind a 18 komment
Terminator másfél: az önmagát felépítő robot.
Nagyon ügyes...
5832 3 8 Izé
Laci: Ez aztán igazán fantasztikus. Játéknak indul, de el tudok képzelni a távoli jövőben mikro-ro [...]
anon: Mennyire szerencsétlen :D mint egy hernyó :D
MikeSylver: A vége a legjobb,a profi mikroszámítógép által 3 különböző részből összerakja önmagát [...]
Mind a 8 komment
Screaming Trees - Bed of Roses
Egy kevésbé ismert grunge zenekar természetesen Seattle-ből.
469 0 6 Zene Izé
weedjay: itt a mukodo link: http://www.youtube.com/watch?v=4RNLIOiWppE
Chino: de azért jó volt az ------ ezt akartam írni csak a jó kiamaradt
Chino: de azért volt az... ilyen zenészekkel rossz nem lehet:D
Mind a 6 komment
Robert Plant & The Stange Sensation - Shine It all Aroud (Mighty Rearranger album)
Kiváló dal egy időtlen muzsikustól.
287 1 0 Zene Izé
Ida Corr vs. Fedde Le Grand - Let Me Think About It
360 0 0 Zene Izé
Omega - Petróleum lámpa 
A réi szép idők emlékére, mikor még kicsi voltam. :D
327 3 4 Zene Izé
NuttySomeone: en nem:P
kasmat: Nagyon jó! Kár, hogy a maiak hanyagolják a régi jó számokat...
NTMT: régi nagy kedvenc de sokat hallgatam én is régen
Mind a 4 komment
A Microsoft Worldwide Telescope béta változata.
A Google Earth riválist kapott

Egy rövidke cikk itt.
1281 0 0 Tech Izé
The Distillers - City of Angels
A nagy vízen túl ismertebbek, de megér 1 postot itt a zene.ize.hu-n, mert a csajnak bitang jó hangja van.
Respect Brodynak! ;P
478 1 7 Zene Izé
calipunkszabus: hát a fél karom odaadnám, ha ilyen barátosném lenne, mint Brody! számomra 1 istennő!
fadam: ö most nézem sikerült 1 L-lel irnom.. the distillers a helyes
Balázs: pinknél minden jobb:)
Mind a 7 komment
Ini Kamoze - Here Comes The Hotstepper
473 1 2 Zene Izé
CRaPtRaSH: azááám! nááá nánánááá nánánánánááá :]
Purple: alap party szám
Emergency House - Dübörög a ház
ezis olyan "krepibármikorpörögrá" zene pláne ha iszk... (de mint itt mindenki tudja,én sosem iszom!:D)

Dübörög a lábunktól a föld,
Dübörög a hangunktól a ház,
Agyadat ritmus rázza fel,
Szíveden úrrá lesz a láz.
JJJJJJEEEEEEEEEEEEE :DDDD
424 1 3 Zene Izé
ZeroO.: ja bocss.:DD
CRaPtRaSH: a saját nevem leírhatom kisbetűvel. más nem :D
ZeroO.: csakleírta a nevét kisbetűvel:P hogy is mondtad,halál vár rá?:D
Dope Stars INC - Right Here In My Arms
327 1 0 Zene Izé
Aerosmith - Crazy (klip - 1994)

Acoustic version
Koncerten először adják elő (1994 Hollandia)
331 1 0 Zene Izé
Pink Floyd - Another Brick in the Wall
Megkerülhetetlen izé. (a klipp elején felolvasott szöveg a Money c. dal egy részlete.)
365 2 8 Zene Izé
kasmat: Nagyon jó! Ha jól tudom Marlyn Manson is feldolgozta, egész jó lett.
halacska: a pink floyd egyike a rocktörténelem legnagyobb zenekarainak, ez a zenéjük nagyon hasít! a korn [...]
Attila: Letöltöttem a léjteszt flepléjert és mégsem játsza le!! wááá, mindegy úgyis megvan az ös [...]
Mind a 8 komment
Hanzel Und Gretyl - SS Deathstar Supergalatick
egy kis Industrial Metal New York-ból
418 0 6 Zene Izé
halacska: szerintem ez egy teljesen jó zene, nem tudom miért kell fikázni :P van egy stílusuk, de nem hinn [...]
fül: de miért néznek úgy ki mint a raverek 1995-ben?
M.agnus: SS Deathszar.
Mind a 6 komment
Gitár hősök ;)
5754 4 48 Izé
kotta: Tisztelt Uram! Panaszát kivizsgáltuk. A hibát valóban nem az Ön készüléke okozza, de cégün [...]
nkmedve: Az kell ide ilyenkor, Open Stage. XD http://www.youtube.com/watch?v=qUZppD_Zd0s
mumus: akaszd fol az agyra kisfiam....
Mind a 48 komment
Sztoppmósönös izébigyó jól! :)
5611 6 13 Izé
focuskoma: Húúúú mit adott rám, iszonyat jóó!!!!
csirek: jó ez, és kicsit télleg unalmas de ez még a rövidebb verziója :D
Csolt: Egy idő után már unalmas.
Mind a 13 komment
Minden idők legnagyobb stricizenéje.
Curtis Mayfield - Pusherman
1113 0 0 Zene Izé
Angyalok városa
Goo Goo Dolls - Iris
Zsepiket elő! :)
899 0 4 Zene Izé
RokkantTroll: A nóta egész jó, de a filmet hadd ne kommenteljem :P
zuckerfrei: alap film, alap zene nagyon jó mind a 2
Kremy: Igen én is így vagyok ezzel..Ez egy nagyon szép szám.. Avril Lavigne erre táncolt az esküvőj [...]
Mind a 4 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a ködfoltos párduc. Rendkívül veszélyeztetett és egyben a leggyönyörűbb macskafélék egyike!

2914 6 46 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-1349789/Newest-big-cat-species-Sunda-Clouded-Leopard-actually-diffe [...]
Biguli: inkább kihagyom.Nekem hál' isten még nincs anyósom,de az egyik exem anyjának volt olyan csipőj [...]
Purple: :|
Mind a 46 komment
Az egy dolog, hogy csinál ilyet a csaj, na de hogy van akinek kell is, az már nekem sok!
10610 1 27 Izé
r3clbull: hát ez utálatos baszki...a hideg ráz
zuza: nemtudom olyan groteszk az egész . mint művészi alkotás , tényleg elképesztő . Nade yerekkén [...]
CRaPtRaSH: sztem nem faszagyerekség ha legózik a felnőtt ember,de ez kurvára nem játék... én is le szokt [...]
Mind a 27 komment
Audio illúzió - ahányszor újra indítod a videót, mindig úgy tűnik, magasabb hangon kezdődik.
7512 6 26 Izé
te.sas!: hát ez nem egyszerű! :DDD http://www.youtube.com/watch?v=T4fUi0eG1X4
AVIREX: úgy érdekesebb lett volna,ha B-t mond a végén [:
AVIREX: A hangszóródon van egy olyan gomb,amin egy karika van a tetején egy függőleges vonással áthú [...]
Mind a 26 komment
SOHA ne ijessz meg egy feketét!

Ez a másik videó is azt bizonyítja. :)
14232 14 47 Izé
Laci: Nyugodj békében
senzu: :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ezen meghaltam
rivaul: Most a lelkembe gázoltál X') XDDDDD
Mind a 47 komment
Nagyfeszültségű billentyűzet... hát ha a notebookomban ilyen lenne. XD
7713 3 10 Izé
bandee1219: Ja! XD bungle: ha szoltál volna előtte... :) Amúgy az eredeti linken is ott voltak a képek (a [...]
CRaPtRaSH: aki nem tud olvasni annak jah :D amúgy jóféle:D
Purple: hőőhh ez nem rossz :) olyan börtönös vagy nem is tudom milyen feelingje van. retro az biztos. i [...]
Mind a 10 komment
Kissé kvínes basszus... :DDD

Vanilla Ice - Ice, ice baby
720 0 8 Zene Izé
kotta: JippÍÍ! Köszönöm! Már megérte ébren maradni!! Ez megint sok jó pont! És tudod mit Krepi? N [...]
Fatsoe: na így már találó a kép :D
CRaPtRaSH: nee :D
Mind a 8 komment
Steppenwolf- Born To Be Wild
ííízirájder :)
461 4 1 Zene Izé
kasmat: Örök klasszikus! :)
Twisted Sister - I Wanna Rock
A glam egyik képviselője. Igazi gyöngyszem a hőskorszakból! :D
332 2 1 Zene Izé
Balázs: mostmá muszály:D.....De ezt én is küldteeem xD
Sasha Dith - RUSSIAN GIRLS

"Lena, Irina, Sveta, Marina, Natasha, Anya, Olya, Tanya, Inna, Olesya, Raya, Yulya, Oksana, Rita, Masha, Luda"
1132 2 0 Zene Izé
Régebbi postok...