REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ohh igeeen!!!
Village People - YMCA
292 0 1 Zene Izé
babapiskóta: :D Éljenek a finnek!!! Mina rakastan Suomea!! :D http://www.youtube.com/watch?v=0eGzIESTP2Y
Hair: I Got Life ... azt hiszem ide nem kell komment :)
690 1 4 Zene Izé
RokkantTroll: Mindenkinek kötelező darab.
eNMi: azéé' te sem állod meg, h beszóó'jjááá ;)
Purple: akko' minek irsz he?? :DD amúgy ja, "riszpekt mjuzik" meg film
Mind a 4 komment
Infected Mushroom - Psycho
554 2 6 Zene Izé
.::JunKieEQ::.: Nagyon szeressük a fertőzött gombát... :))))
Balázs: az ott........a csávó kezében.......csak nem egy.........atyaúristen.........egy DVD.....de nem. [...]
CRaPtRaSH: sztem pepeti a srác,és a srác pepeti,vagy mindenki pepeti,énis és teis pepeti vagyunk,és pepet [...]
Mind a 6 komment
Commix - Be True
Kicsit nehezen indul, de érdemes kivárni!
316 0 1 Zene Izé
fül: 2 perc környékétől az igazi :)
Cardigans - I need some fine wine
Berúgós, csajozós(pasizós - ízlés dolga:) ), laza bulizós, jóféleség.
305 0 0 Zene Izé
Counting Crows - Colorblind
Cruel Intentions
2571 2 23 Zene Izé
CRaPtRaSH: akkor oké:]
ZeroO.: az enyém nemilyenalapú :]
ZeroO.: xDD
Mind a 23 komment
mert az enszink az jó... "iccgonöbímí" :D
310 0 5 Zene Izé
shikari: hehe ez nekem meg van XD apa anno hozta Amerikabol XD
CRaPtRaSH: én birom XD
csicsilla: még Britnyit küggyön valaki!!!XD
Mind a 5 komment
The Kooks-Naive

Első kislemezük,azóta újabb album és siker.Nem hiába.
272 0 1 Zene Izé
shikari: ahh....a the kooks nagyon jo...foleg az uj szamuk ^^ always where I need to be :)
Rockstar - Du hast
Nagyon régi nagyon jó szám, nincs jobb minőségben. Csak itt található meg. Régen láttam MTV-n, külföldin, szerencsém volt hogy annó felvettem vhs-re. Soha többet nem adták, fogalmam sincs miért :(
707 1 3 Zene Izé
xD: LOL :D. Azért Rammsteinék ott vannak a szeren. Különben a Du Hast sem lett volna feldolgozva. Mo [...]
orange: Én úgy tudom igen.
ismeretlen: De ennek nem ugyanaz a szövege mint a Rammstein Du hastjának?
Japán hiphop ikonok
Teriyaki Boyz feat. Pharrell & Busta Rhymes - Zock On!
494 1 4 Zene Izé
csicsilla: nekem nagyon megtetszett,egy albummal dicsekedhetnek a sràcok vagy van több is?
csicsilla: ez tényleg joooooo!!!
Bakeyoo: Na vazz... kb. azt írtad, amit én akartam :)
Mind a 4 komment
Dune vs Trubblemaker - Hardcore vibes
(ez most nem dnb, hanem breakbeat, jobbhijján ide tettem be. de a dallam biztos mindenkinek ismerős:)
487 1 3 Zene Izé
karaj: Hűűű ez a version eléggé tetszik:):) Meg ez az oldal is...:)
anath3ma: fogalmam sincs.. énis hallottam csomó verziót, nem tudom, kié az eredeti, és annyira nem is mé [...]
Sehnsucht: Nem rossz, de az eredeti jobban tetszik. Márha az eredeti a Dune-s. :) Vagy ők is csak feldolgozt [...]
Weezer - Photograph
leghíresebb számuk itt
289 0 0 Zene Izé
Eddie Vedder - Guaranteed
('Into the wild" című filmben szerepel, a filmet Christopher Johnson McCandless emlékére készítették)
467 1 3 Zene Izé
NuttySomeone: Nekem ez a szam volt a nyero..bar enis letoltottem majdnem az egeszz szamot ami a filmben ment:D
Kremy: Hát megérdemelte a Grammyt. A film pedig gyönyörű.Mindenkinek ajánlom. Amúgy megvan az egész [...]
Chino: nagyon nagy, Grammy, Eddie a legnagyobb énekes.
John Williams - Filmzene mix

Ennio Morricone mellett John Williams a legnagyobb filmzene-szerző. Műveit már mindenki hallotta. Ha nem, akkor nem látta a Csillagok háborúját, az Indiana Jones filmeket, a Cápa filmeket, az E.T.-t, a Schindler listáját, a Ryan közlegény megmentését, stb. Íme egy kis válogatás legismertebb szerzeményeiből.
701 1 0 Zene Izé
? - ?

Sensation White Trailer
(valaki igazán elárulhatná, hogy mi ez a zene)
921 2 6 Zene Izé
eNMi: minél jobban keresem, annál jobban nem lelem. feladom 1 időre, majdcsak belébotolódzom 1xcsak.
Dawe: hát eléggé nem idevaló ez a zene a gyürük urában inkább el tudnám képzelni
roland66: http://www.discogs.com/artist/DJ+Seduction esetleg itt nézd meg! Dj seduction!!!! csak 1 tipp! el [...]
Mind a 6 komment
Three Days Grace - Never too late
Sosem késő a Three Days Grace szerint.... Ajánlom minden Izélőnek a többi számot is!
367 1 2 Zene Izé
shikari: nagyon jo a tobbi szamuk is :)
Fanti: húúú, ez nagyon teccik :)
Minden idők legnagyobb rappere azthiszem Ice Cube.
Minden albumát végighallgattam, és egy rossz száma sincsen.
Ice Cube az igazi West Coast Gangsta definíciója...

Gangsta Rap Made Me Do It!!!
529 2 0 Zene Izé
Ill Nino - Me Gusta La Soledad
Egy szép, lájtosabb szám az ill ninotól jól...
319 0 0 Zene Izé
La Coka Nostra - That's Coke
Egy rapcsapat ami már Worldwide-dá nőtte ki magát.
Olyan nagy nevekkel mint: Sick Jacken, Ill Bill, Everlast...
484 1 0 Zene Izé
Sander Kleinenberg - This is Ibiza
394 3 3 Zene Izé
Fanti: Ibizát én is kipróbálnám, de a szám se rossz :D
rivaul: Ezért is itt a helye ;)
Purple: legkedvencebb kedvenc :))
SX-10 - Heart Of A Rebel
Egy kis hardcore a műfaj kedvelőinek :)
A csapat frontembere a Cypress Hill-ből jól ismert Sen Dog...
511 1 3 Zene Izé
Purple: privátban intézzétek el légyszi :) meg mindenkit kérek ne reklámozzatok itt torrenteket! kösz [...]
David187: Nekem is bejön nagyon :) Amúgy van egy albumuk, ha lehet akkor belinkelem ide a letöltést...
Valerius: hmm... jó, ötvözi a zenei ízlésem két peremvidékét .D
Funkdoobiest - Rock On
Ez is ékes bizonyítéka annak hogy a kevésbé ismert előadók is tudnak színvonalas zenét csinálni... Nekem nagy kedvenceim...
Amúgy újra összeállt a banda, az új lemez nyár elején jön ki :)))
Respect Son Doobie-nak, Tomahawk-nak és DJ Ralph M-nek!!!
443 1 0 Zene Izé
ELUVEITIE - Inis Mona
Nagyon jo cseh banda
719 1 8 Zene Izé
RokkantTroll: Akkor azért van a dudásnak galíciai dudája (már ha jól értelmeztem az olvasottakat) ;)
ZalanMester: utannaneztem es Csehorszaghoz annyi kozuk van hogy sokaig ott eltek
ZalanMester: na igen igazat adok neked Rokkant, lehetseges h en ertettem felre mert nemetul olvastam roluk, lehet [...]
Mind a 8 komment
Tudom, beírjátok a kommentek közé, hogy ez nem is zene, de... Fekete Pákó - Add ide a didit!

(egyszer ezen is túl kell esni :D - Purple)
294 0 2 Zene Izé
RokkantTroll: Amikor a nigériai ismerősömnek elmondtam, hogy odahaza ez a szerencsétlen magyar nótákat ének [...]
csicsilla: :s Uramisten mindig van valaki aki büntetni akar minket!Kösz Koocos!ceje :*
Egy salsa csemege. Aki ismeri azért, aki meg nem, azért :-) Remélem lesz majd külön tánczenei topic is. Addig ez az egyéb helyen lesz.
370 0 0 Zene Izé
Teddy bears - Cobrastyle honnan is ismerös? (Heineken)
419 1 1 Zene Izé
roland66: ÁÁ ez tök jó :D THX má szedem is le :D
Jedi Mind Tricks... Az egyik legjobb rap banda a Keleti Parton. Vinnie Paz kiváló MC,  DJ Stoupe meg kiváló DJ, és a szövegeik is tartalmaznak mondanivalót... Ebben a számban Ill Bill is van, ő az egyik legjobb fehér rapper, van egy bandája a Non Phixion, és tagja a La Coka Nostra-nak is...
Csekkoljátok!!!
Peace!
482 1 8 Zene Izé
ZeroO.: :]
Purple: háhhhhá :D ez aranyos volt. nyugi, csak divatnyelv.
ZeroO.: én eleve nemértem ezeket a kifejezéseket:D
Mind a 8 komment
Evol Intent - Middle of the night
379 0 1 Zene Izé
Tazman: Na EZ egy k*rva jó zene!!!
Clipz - Information dub
300 0 0 Zene Izé
Hungarica - Ide születtem
Szerintem az egyik legjobb magyar klip!
486 3 6 Zene Izé
andree: nekem különösebb bajom nincs a szöveggel sőt...egyébként ezeket a dalszövegeket nem ők írj [...]
radicalhun: Az a baj, hogy manapsag ez mar nem alap dolog... lehet neked az, de masnak nem az...
RokkantTroll: Engem nem igazán irritál, csak bambán bámulok és fejem feletti szóbuborékban megjelenik a wtf [...]
Mind a 6 komment
Siskafinuccsi - Meg van írva
599 0 4 Zene Izé
roland66: jah raktál már föl 1 vmit.... hááát.... nah mind1.....
roland66: te hallod mit kell leszolnod??? ne azé regel h leócsárold a különböző együtteseket! nah rakj [...]
mtH: akkor ne hallgasd loser... az iq szintedet már elárultad ezzel a hsz-eddel...
Mind a 4 komment
The Postal Service - The District Sleeps Alone Tonight 
373 0 1 Zene Izé
indiego: Hogy én ezt mennyire szeretem:)
Aerosmith - I Don't Want to Miss A Thing

A wikipediás leírás szerint piano rock a műfaja
285 0 2 Zene Izé
Hbrex: akkor hajrá;)
Fanti: Ezt fogom szerenádozni leendő pasimnak xD
AFI (A Fire Inside) - The boy, who destroyed the world
Jó régi kis punk zene, érdemes figyelni a szövegét!
347 0 1 Zene Izé
Fanti: Nekem a girls not grey tőlük a kedvencem, de ők már állítólag emósok :D
Joshua Tree - a Hangar Prefab által tervezett előregyártott kulipintyó
5182 0 6 Art Izé
Oszikaa: De igen
M.agnus: A Joshua Tree nem egy U2 lemez címe? Újra hódiít a minimal.
kotta: " a kultúra úgy hull le rólam, mint ruha másról, a boldog szerelemben" Akartam erre valami i [...]
Mind a 6 komment
Joshua Tree - a Hangar Prefab által tervezett előregyártott kulipintyó
5556 3 6 Izé
Oszikaa: De igen
M.agnus: A Joshua Tree nem egy U2 lemez címe? Újra hódiít a minimal.
kotta: " a kultúra úgy hull le rólam, mint ruha másról, a boldog szerelemben" Akartam erre valami i [...]
Mind a 6 komment
Cypress Hill - Insane in the brain
584 2 2 Zene Izé
NuttySomeone: Y :> azs nekem bejon..
Powaflips: ez is raj zene (Y)
Israel Kamakawiwo'ole - Somewhere over the Rainbow
715 4 6 Zene Izé
Balázs: szivesen:)
cimpi: Ez a szám csodálatos mióta keresem már égre földre mert hallom itt is ott is és most látom h [...]
kotta: ...és még akkor is ha egyiket se ő írta, "csak" összedolgozta.
Mind a 6 komment
Ignite - A Place Called Home (live)
Magyarul, a Szigeten! Tökös gyerek ez a Téglás Zoli!
Volt valaki a debreceni (Klinika klub) vagy a székesfehérvári (FeZen) koncerten?!
Én voltam és iszonyú állat volt!
584 3 9 Zene Izé
kiss1970: zoli,igazi.fasza,magyar gyerek,és jó zenét csinálnak
andree: sztem is rock...bár a stílusa a punkra és a hardcore-ra is hajaz de ezért jó mert tök egyedi
adu0715: Én is volta Debrecenben,kibaszott jó volt!
Mind a 9 komment
Aché Brasil - Paranaue
Igazából nem az előadó számít, hanem a zene. Brazil népzene, és néptánc; capoeira. Nekem ez tetszett legjobban, azok közül, amiket énekeltünk capoeira alatt. ne csak magyar népzene legyen már :D
1041 1 0 Zene Izé
Régebbi postok...