REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
The Idoru - Lack of Credibility
Magyar alternatív rockot játszó banda, akik a határon kívül népszerűbbek, és ismertebbek, mint itthon... még... :D
359 0 5 Zene Izé
fül: szeressük...ezt is:)
Purple: semmi, nem basztatásból írtam :)
Frankie: bocs, ez azé nem tűnt fel, mer mindkettő értelmes... kösz a javítást, és bocs még egyszer.. [...]
Mind a 5 komment
Godsmack - I stand alone
sokat agyaltam, h melyik számuk kellene, de talán ez a legnépszerűbb, meg ez a Scorpion King egyik zenéje is. Akinek tetszik, ajánlom figyelmébe pl a Running Blind és a Hollow számokat, meg igazából az összeset :D

(Purple, döntsd el, h metal, vagy filmzene)

(A műfaj gondolom metál, de ha egy filmnek a zenéje, azt légyszi a filmzenébe tegyétek! köszi! - Purple)
393 0 7 Zene Izé
noldika: hue vagyok...nem jo a paste...XDXDXDXD 1000 bocs ... ezt akartam http://www.youtube.com/watch?v=nQaz [...]
noldika: tudok en valamit:P http://zene.ize.hu/click.php?id=682&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv% [...]
noldika: A megoldas "Conan a barbar" http://zene.ize.hu/click.php?id=682&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fw [...]
Mind a 7 komment
Dark Tranquillity - Terminus(Where death is most alive)

Zseniális nóta, a klip pedig meglehetősen izés.
434 1 0 Zene Izé
Az egyik Ős Bikini szám. Igaz a klipp nem az eredeti. :)
315 1 0 Zene Izé
Ismerős Arcok - Fellegajtó nyitogató
688 2 0 Zene Izé
Egy másik remek reklámzene(lehetne ilyen kategória is) Pink Martini - Sympathique
382 1 0 Zene Izé
Jim Noir - Eanie Meany ez a reklámnak is volt a zenéje nagyon nagyon dallamos, nézzétek meg tuti beugrik majd, hogy ez valahonnan ismerős (ADIDAS+10)
384 0 0 Zene Izé
Hot chiptől a Ready for the floor. Nekem ez az új kedvenc :)
330 0 4 Zene Izé
Fanti: Hát kösz :D Nemtom, én a klippjét imádom :D Olyan elvont :D
CRaPtRaSH: ez nálam olyan hogy annyira szar hogy már jó... :D
Fanti: régen is mutattam a klippet, csak sztem nem nézted, csak hallgattad xD
Mind a 4 komment
Front Line Assembly - Plasticity

itt pedig egy kicsit zúzósabb koncert felvétel
277 0 0 Zene Izé
Tay Zonday - Chocolate Rain
Bocs de muszáj volt:D

(igen, ennek itt a helye :D kommentekbe kérjük, kik kaptak frászt :D - Purple)
400 1 7 Zene Izé
eNMi: akkor a cherrys verziót is be kell küldeni! csak neked :D
Purple: hát nem -.- olyan hangja van mint nagyapámnak aztán 13 éves... és rüühhellem ezt a számot de [...]
eNMi: azéé' a Cherry Chocolate Rain se kutya :)
Mind a 7 komment
Kasabian - Club foot
299 1 3 Zene Izé
Frankie: jaja, de tudtommal semmi magyar vonatkozásuk nincs, szal valszleg csak véletlen... Britek egyébk [...]
oturw: észrevettétek , hogy a klip elején van egy "Szabad Európa Rádió" felirat.. xD amúgy az előad [...]
enti: nagy zene !
The Moog-Everybody wants
374 1 4 Zene Izé
roland66: baszki! ezek magyarok!!! most olvastam youtube-on! DE tök jóóóó! :D:D:D kajak büszke vok ráju [...]
Fanti: Jó kis zene :)
Kremy: Örülök hogy mostmár tudod... Külföldön többen tudják kik ők mint itthon..No mindegy..Ittho [...]
Mind a 4 komment
Korpiklaani - Tuli Kokko - nem éppen mulatós, inkább misztikus-borzongós
509 2 0 Zene Izé
The Fray - Look after you
lassu szám de igen jó
itt van mégegy 
390 0 0 Zene Izé
Anyádat rohangájjá itten... :D
13253 16 51 Izé
Butapraszt: Nah nekem jut ugylátom a feladadt, hogy megvédjem a gyermeket! _Szegény kisgyerek a bácsi elbukt [...]
calipunkszabus: asszem azok az ágy alol szoktak előbújni, nem pedig az agyuk alol..vagy tévedek?! :D
mumus: LOOOOOOOL !!! mumus ujra ITT van kozeleg az ejfel......elobujok minden jo csaj agya alol :PPPPP
Mind a 51 komment
303 Project - Make Some Noise (ezt csak ide készítettem s tettem fel youtubra) ;)
648 1 41 Zene Izé
Mesy: köszikösziköszi,imádom (L)
rivaul: Nézd csak el bátran ;)
Purple: zacsi XDD na jóvan még agyalok, h elnézzem-e :DD
Mind a 41 komment
Volt már itt cicás poszt? ;-)

(fetbojszlim:dzsóker)
313 0 0 Zene Izé
Enigma - Return to innocence 
392 3 4 Zene Izé
fujiwara: Sztem ez világzene vagy indián kategóriába illene. Szerintem....
NuttySomeone: hat vannak szamok mibe vegyes minden benne van.. mostanaba ebben a vilagba igen tobb az ijen;)) igaz [...]
anath3ma: sztem nem pop.csak naa.. hanem olyan alteros. de azért oda sem.. ááá nemtom naa.. épp ezaz. meh [...]
Mind a 4 komment
DIDGERIDOO LYON part 1 és itt a többi:
DIDGERIDOO LYON part 2
DIDGERIDOO LYON part 3
DIDGERIDOO LYON part 4
634 2 5 Zene Izé
Purple: mé lenne egyszerűbb?? :D küldésnél is ott az a földgömb :D elég nekem javítani a sok elkúr [...]
Errtu: na ugye :D
Errtu: Mert neked admin felületen egyszerűbb. De ha ilyen vagy, akkor a game-nél majd én is ilyen gonos [...]
Mind a 5 komment
Schindler listája (számomra az egyik legszebb filmzene)
Zeneszerző: John Williams
Hegedű: Itzhak Perlman
1031 3 2 Zene Izé
Bakeyoo: Igazából bárhonnan le tudod :)
NuttySomeone: aaaa nagyon odavagyok a zijen filmeker..letoltottem csakmeg nemvolt idom megnezni..nemtudod hol kapo [...]

Ska-P: Mc Dollar

Ide komment nem szükséges!!

Alapmű!!
668 0 1 Zene Izé
Fanti: Naggyon jóóó, köszi :)
Klone - Duck & Cover masszív orosz industrial.
a honlapjuk
343 0 0 Zene Izé
Madness - Our house

(ide a számok címét írjátok... köszi! - Purple)
551 0 1 Zene Izé
Fanti: Na ez se rossz :D Csomó jó zenét felfedezek :D
Csengetett, M'Lord?

Intro - Jimmy Perry/Roy Moore

(LEGJOBB :D - Purple)
685 0 0 Zene Izé
Ian Oliver feat. Shantel - Bucovina (Radio Mix)
492 0 0 Zene Izé
Inside Man

Bollywood Joint - Chaiyya Chaiyya
513 0 1 Zene Izé
fül: ez jóóó!!
Bakker ilyet még nem láttam/hallottam :)
Nagyon tud a csávó :)))
545 1 0 Zene Izé
Michael Kaiser - Insanity (Dim Chris Remix) [ElectroHouse]
395 0 0 Zene Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a kanadai lúd, amely a lúdalakúak rendjébe, ezen belül is a récefélék családjába tartozik. Testhossza 90-100 centiméter hosszú, szárnyfesztávolsága 160-175 centiméter. A párok életük végéig együttmaradnak (körülbelül 20 év).

Nagyon agresszív tud lenni, ha a területe megvédéséről van szó, egy embert és egy kutyát is le tud győzni egymaga, amit ez a videó is bizonyít. ;)

1159 1 11 Izé
zuza: jah tegyük hozzá hogy a fickó nem akarta kicsinálni a libát , mert megtehette vón gond nélkü [...]
brigi_cica: én kitekertem volna a nyakát, haza vittem volna, és jó töltött libát sütöttem volna.... amu [...]
Sziszo: Hehe! Én biztos kinyirnám azt hazavinném! Nem hagynám hogy felhúzzon! Különben is finom a hus [...]
Mind a 11 komment
The Future Sound Of London - Lifeforms (Radio Edit)

(légyszi legalább a címet másoljátok ide a szövegbe a videókból, hogy tudjuk miről van szó! köszi! - Purple)
273 0 3 Zene Izé
NuttySomeone: :)) hja..tudom:P nekedis megvan valahol a gepeden..vagy nem ..nagy benne az ariazas:D
anath3ma: ez nagyon jóóó zene
NuttySomeone: oke bemasolom ..bocs..
KoRn - Y'all want a single
316 2 14 Zene Izé
Ganja Master: tom mer nekem is az... meg ami neked jó az jó nekem is : D
eNMi: nembiztos, h del lett a sorsuk. ha még nem szerepel (más küldte pl), akkor akár várakozhat is a [...]
NuttySomeone: szntem delete lett siwem, mert mikor felrakod akkor kivalogatjak h meiket rakjak fel s meiket nem..d [...]
Mind a 14 komment
Kitaro - Matsuri
290 2 2 Zene Izé
eNMi: gyanitom isao tomita már nem fog kikerülni
Errtu: Ez ott van nagyon!!!
CallowLily képei
Nem túl ismert, kicsit talán elvont, de nekem eléggé bejönnek a képei. Remélem nektek is tetszeni fognak!
6058 0 22 Art Izé
CRaPtRaSH: nemtom én ugyanilyet mint cl-é nem láttam még de mindegy:]
Mammut: Nézz körbe a neten, akár csak a deviantarton, rengeteg hasonló stílusú, tartalmú, módszerű [...]
Valerius: Nagyjából akármire rávághatod, hogy sablonképek, elég kevés olyan módszer van, ahogy még n [...]
Mind a 22 komment
CallowLily képei
Nem túl ismert, kicsit talán elvont, de nekem eléggé bejönnek a képei. Remélem nektek is tetszeni fognak!
6289 6 22 Izé
CRaPtRaSH: nemtom én ugyanilyet mint cl-é nem láttam még de mindegy:]
Mammut: Nézz körbe a neten, akár csak a deviantarton, rengeteg hasonló stílusú, tartalmú, módszerű [...]
Valerius: Nagyjából akármire rávághatod, hogy sablonképek, elég kevés olyan módszer van, ahogy még n [...]
Mind a 22 komment
Turmion Kätilöt - Vertä ja Lihaa
Zúzós Finn industrial metal
679 1 0 Zene Izé
Incubus - Megalomaniac
252 0 3 Zene Izé
enti: me too :)
NuttySomeone: uha jokis vidi;)) eddig meg nem non halgattam incubus-t de ecce elkell kezdeni:D megtetszett [en meg [...]
csicsilla: Imàdom öket!!!!:*
Citizen Cope - Bullet and a target
(reggiblúzos hiphopféleség izé)
326 0 0 Zene Izé
King Prawn - Depths of my soul
(indiai ska, indie, hiphop, punk, dub keverékegyüttes. abszolút kedvenc)
302 0 0 Zene Izé
Amber Smith-My final plea.
A szövegre is érdemes figyelni.
274 0 0 Zene Izé
Cruel Intentions

Placebo - Every you Every me
585 1 2 Zene Izé
CRaPtRaSH: neeee hallod annyira imádom !!!! má meg kéne nézni csak nemtom hova tettem a DVD-t:S
csicsilla: vvààààà én akartam beküldeniiii!:P
Régebbi postok...