REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az Activison/Blizzard pénteki meglepő bejelentése után ma délelőtt több csapat is jelezte, hogy ők is távol maradnának az idei E3-tól.
695 0 0 Tech Izé
Míg a jackpot el nem választ (What Happens in Vegas)

Újabb Izés premier előtti vetítés. 40 db jegy 20 embernek. Írd a kommentekbe, ha szeretnél jegyet.

A vetítés a a Mammut II-ben lesz, május 6. (kedd), 20 órakor.

Köszönjük a jelentkezőknek, sajnos csak 20 pár jegy van, a nyertesek abc sorrendben: anon, balu23, buceee, Dr.V., kamubekLaca, ketch, Lisa, metaljesus, MikeSylver, Niklett, Powaflips, Re-Peet, sajtoscsiga, sensei, Sissi, szamar001, Végtelen akarat girl, Vin Dieselke, wowbagger, Zsolt86.

Küldöm minden szerencsésnek e-mailben a tudnivalókat, ha du. 4-ig nem kaptok levelet, írjatok itt.
3130 1 202 Film Izé
Máln@: de gonosz vagy :P (legyen inkább 202 xD)
Schabee: legyen már inkább 201 komment a 200 olyan snassz XDXDXDXDXD
metaljesus: így utólag is köszönöm a jegyeket, rég röhögtünk ennyit egy filmen :D
Mind a 202 komment
Míg a jackpot el nem választ (What Happens in Vegas)

Újabb Izés premier előtti vetítés. 40 db jegy 20 embernek. Írd a kommentekbe, ha szeretnél jegyet.

A vetítés a a Mammut II-ben lesz, május 6. (kedd), 20 órakor.

Köszönjük a jelentkezőknek, sajnos csak 20 pár jegy van, a nyertesek abc sorrendben: anon, balu23, buceee, Dr.V., kamubekLaca, ketch, Lisa, metaljesus, MikeSylver, Niklett, Powaflips, Re-Peet, sajtoscsiga, sensei, Sissi, szamar001, Végtelen akarat girl, Vin Dieselke, wowbagger, Zsolt86.

Küldöm minden szerencsésnek e-mailben a tudnivalókat, ha du. 4-ig nem kaptok levelet, írjatok itt.
3342 3 202 Izé
Máln@: de gonosz vagy :P (legyen inkább 202 xD)
Schabee: legyen már inkább 201 komment a 200 olyan snassz XDXDXDXDXD
metaljesus: így utólag is köszönöm a jegyeket, rég röhögtünk ennyit egy filmen :D
Mind a 202 komment
Egy énekes pacsirta... vagy inkább dögkeselyű?? ;)

myspace profilja
2962 0 16 Izé
gamma21: asszem ez retardált. hangja alapján legalábbis. én az első refrénig bírtam. de a klip fantasz [...]
Schabee: 1:05ig bírtam ez borzalmas, ez most komolyan gondolja??? az ilyen menjen útépítő munkásnak osz [...]
qstion: jah, csakis az gatolta....;)
Mind a 16 komment
Egy igen durva (800 LE !) Ford Mustang - Obsidian SG1
13127 0 50 Autó Izé
SocaCola: Hááát, tényleg lehet hogy igazatok van, és valóban 3D. De mit elszarakodhatott a gyerek a moto [...]
mephistto: Falloff anyagozás :D tényleg 3d cucc :) de azért jó, meghát gondolom létező is vagy nem :D
Purple: majd olyan is lesz :)
Mind a 50 komment
Egy igen durva (800 LE !) Ford Mustang - Obsidian SG1
11436 6 50 Izé
SocaCola: Hááát, tényleg lehet hogy igazatok van, és valóban 3D. De mit elszarakodhatott a gyerek a moto [...]
mephistto: Falloff anyagozás :D tényleg 3d cucc :) de azért jó, meghát gondolom létező is vagy nem :D
Purple: majd olyan is lesz :)
Mind a 50 komment
Boldog Anyák Napját!
2846 3 22 Izé
Schabee: ezek oloyan jók :D lánynak szülni dicsóség asszonynak kötelesség és társaik meg ezek háhá [...]
rozi64: Vagy mégse thy? :)
rozi64: Azt megjegyezném, hogy Vörösmarthy-t thy-nal kell írni, nem pedig úgy ahogy a bal sarokban írj [...]
Mind a 22 komment
10 sörös izé
3948 6 5 Izé
Schabee: a szondás gps és a sörbontás számláló egész jó :I
kotta: Ez provokáció. Kérem vezessék ki az urat a teremből. Így nem lehet. Így nem megy. Ez már sz [...]
bungle: Már csak a sör kéne hozzá, ami "valahol" elakadt... ;)
Mind a 5 komment
Játékok egészen professzionális bemutatása... :D
Ezeket is érdemes (?) meglesni:
Garden Defense
Ricochet Infiniti
4411 0 40 Izé
Purple: köff :D
Mr.T.: Javítva. ;)
Purple: wááháháháháhá megvannak a linkek :DD garden defense: http://www.youtube.com/watch?v=5o0uR7HYS [...]
Mind a 40 komment
Team Fortress 2 ingyenes hétvége: május 2-4.
(Na ennyit a Shutdown Day-ről.)

Itt egy kis kedvcsináló videó:
1899 1 0 Tech Izé
Munka ünnepe ide vagy oda, Hollywood ma sem pihen. Lesz itt Incredible Hulk kedvcsináló, Batman: The Dark Knight plakátmustra és Vin Diesel új blockbustere, a Babylon A.D. is új trailerrel és plakáttal jelentkezett.
5346 0 31 Film Izé
Purple: köszi :DD
Belkar: hulk ha hozza az előző rész színvonalát akkor garantáltan nem lesz harmadik rész :)
Gesa: Nagyon cuki a pónid Drága! :D
Mind a 31 komment
Munka ünnepe ide vagy oda, Hollywood ma sem pihen. Lesz itt Incredible Hulk kedvcsináló, Batman: The Dark Knight plakátmustra és Vin Diesel új blockbustere, a Babylon A.D. is új trailerrel és plakáttal jelentkezett.
5493 0 31 Izé
Purple: köszi :DD
Belkar: hulk ha hozza az előző rész színvonalát akkor garantáltan nem lesz harmadik rész :)
Gesa: Nagyon cuki a pónid Drága! :D
Mind a 31 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a földikutya. Hajdúbagoson rezervátuma is van, de tulajdonképpen minek, mert ott se láthatjuk. Nagyjából sose láthatjuk. Pedig itt él alattunk egy ideje.

Keressük is rendesen, tudósosan.

Ő meg elbújik 3 méter mélyre és röhög. Ez egy ilyen állat.
3290 4 23 Izé
kotta: Hát énmiattam többet is bevállalhatsz, de az már a te dolgod... tudod, a milliomosoknak igénye [...]
Purple: háhhhá :DD ez kész volt :D csak annyit nézel ki belőlem, hogy dekoratívan képviseljem a páro [...]
kotta: Júj, ezt kár volt Purple, tudod én is szoktam agyalni és most elkezdtem tervezgetni. (ahelyett, [...]
Mind a 23 komment
A dj robot ( amit nem nagyon kommentáltatok :P) után a festo bemutatja, az Air Jelly névre keresztelt lebegő izéjét. Bár nem tudom mire jó, de egész jól néz ki. :)
Hivatalos oldal!
2952 1 17 Izé
Purple: hűha téged akkor az nagyon kiborított úgy látom :DD
VS: Ez tök jó, nem valami hülye dj robot.
Laci: Ezek a FESTO-k (pl. Leonardo) mindig kitalálnak valamit. :D Tetszik ez a gumidúza s a másik is: p [...]
Mind a 17 komment
A francia Joypad magazin szállította a tegnap hivatalosan is bejelentett legújabb Prince of Persia első információit és képeit.
704 0 0 Tech Izé
A CryTek CEO-ja, Cevat Yerli a PC Play-nek adott interjúban kijelentette, hogy a jövőben készülő alkotásaik nem lesznek PC-exkluzívak.
520 0 0 Tech Izé
Irodai alvás
7017 1 15 Izé
Schabee: és ráadásul ez egy csaj!!!
Belkar: el van :)
kotta: Storit kérünk! Nekem csak a "radiátor fölötti lambériás izé" volt meg, de ez a jelmez érdek [...]
Mind a 15 komment
Murphy's Office Laws
13074 2 17 Game Izé
rita01: Fénymásoló alatti szekrényben tinta, azt a kávésdobozba. Mosogató alatti szekérnyben zöld l [...]
rita01: Fénymásoló alatti szekrényben tinta, azt a kávésdobozba. Mosogató alatti szekérnyben zöld l [...]
rita01: Fénymásoló alatti szekrényben tinta, azt a kávésdobozba. Mosogató alatti szekérnyben zöld l [...]
Mind a 17 komment
- Mi a neve?
- Batman...
- Na mégegyszer... Mi a neve?
- Batman...
- Ne szórakozzon! Mi a vezetékneve?
- Suparman...
- Na húzzon el!
5755 6 33 Izé
bungle: http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=13281 Egy tinédzser szuperhősök neveire változtatta a nev [...]
Laci: http://bebesmen.blogspot.com/2008/08/top-nume.html Leendő keresztszülőknek néhány ötlet: http: [...]
Schabee: akár a cigányoknál
Mind a 33 komment
Öreg úriemberek (60 és a halál közt) verekednek, a vége nagyon vicces. :)
9423 4 10 Izé
Schabee: ügyesek
Domingo: Bocs, de tényeg piszok nagy paraszt aki ilyet viccesnek talál...
bungle: Ez is egy vélemény, de picit fogd vissza magad, legközelebb nem csak a kommented törlöm...
Mind a 10 komment
Mai második ismeretterjesztő rovatunkban a Vultur gryphus, másnéven az Andoki kondor (vagy Kondorkeselyű vagy Andesi Kondor). Nem éppen szép példánya az amúgy sem gyönyörű keselyűknek, mondhatjuk nyugodtan, hogy az egyik legrútabb.

1731 1 22 Izé
ottokar: A Kaliforniai Kondor veszélyeztetett faj és ennek az egyik legfőbb oka hogy annak a lábai gyeng [...]
ottokar: Azt honnan veszed hogy egy dögevő nem fog meg élő állatot? Ha nem talál dögöt éppen akkor [...]
Jorg: Alpakkát elragadni?Ugye ezt viccnek szántad? 2 okból is fals. 1. A Kondor,mint minden keselyű,d [...]
Mind a 22 komment
Spirit Of The Inca - Otavaleno
2982 0 0 Zene Izé
A főként minőségi hűtéseiről ismert Zalman az elmúlt napokban mutatta be legújabb gépházát, mely igen meggyőző külsővel és belsővel kecsegtet.
1473 0 0 Tech Izé
A Született feleségek nyitó képei, kortárs amerikai festőktől.
6710 0 40 Art Izé
Schabee: ez tök jó, már is többet tok :)
papaluige: Aljas kúszóbab: Széllel szemben az album címe,ha minden igaz! :) van még pár jó dalocska az a [...]
kotta: Valamér' ez a kedves dalocska ANNYISZOR eszembe tud jutni az utóbbi időben... :DDDDDDD Amúgy a m [...]
Mind a 40 komment
A Született feleségek nyitó képei, kortárs amerikai festőktől.
6780 6 40 Izé
Schabee: ez tök jó, már is többet tok :)
papaluige: Aljas kúszóbab: Széllel szemben az album címe,ha minden igaz! :) van még pár jó dalocska az a [...]
kotta: Valamér' ez a kedves dalocska ANNYISZOR eszembe tud jutni az utóbbi időben... :DDDDDDD Amúgy a m [...]
Mind a 40 komment
F1 időmérő edzés
3957 2 0 Game Izé
Több száz online rádió van rajta.
15683 51 24 Izé
Schabee: nagyonjó
Spike: Örülök, hogy tetszik nektek.
Purple: na én ezt most kezdtem el használni, nagyon áállatt!! asszem rászokom :D
Mind a 24 komment
Van egy idegesítő barátod?

Nem tudod , hogyan intézd el?

Akkor itt a legjobb eszköz hozzá!

Rc (Radio Controled) zombi minden parancsod teljesíti ! (Agy működtetésű).
1290 0 2 Tech Izé
CRaPtRaSH: nekemiiiis :D
anon: Ez tetszik nekem kell ilyen :D
Tegnap jelentették be a Stalin VS Martians-t, ami olyan szintű agymenésnek ígérkezik, hogy nem bírtuk ki, hogy kicsit jobban utánna ne nézzünk.
879 0 0 Tech Izé
Unod mér a régi rágódat ? Eleged van azokból a fogkrém ízű izékből ?

Akkor próbáld ki a legújabb japcsi fejlesztésűű fekete rágót !
1125 0 3 Tech Izé
bandee1219: Szuper mentol van ráírva, meg amúgy is, nem emlékszik senki a Negro rágóra? Oo
roland66: lol én is pont ezt kérdezem h akkor ezt most milyen izü is? :D a szine tetszik! :D
DJ Öcsike: Na milyen ?
Egy elég bizarr rituálé Indiából. :O
8858 1 46 Izé
lakikiki: De potyognak ám a gyerekek...XD
Schabee: ha indiai akkor nem érdekel
wtf: Ó, igen, éljen a kultúra. A six-year old Dalit girl was set on fire by a man in Mathura because t [...]
Mind a 46 komment
Shutdown Day 2008. május 3.-án. Kibírod 24 órán keresztül számítógép nélkül? (én igen, poszt se lesz :D - bungle)
3868 2 117 Izé
Schabee: kibírtam és a fényképezőm is lemerült :D
CRaPtRaSH: reszkessetek,este 7től visszatérek vehhehe :DDD mellesleg sto üdvözöl mindenkit!:]
mekszamnojz: aaa az mar csak egy lapat lett volna a tuzre ;)
Mind a 117 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a méhészborz (Mellivora capensis, Ratelus vagy Honey Badger) a vendég. Ez az izomállat - ahogy a kép is mutatja - napjait pózolással és befeszítéssel tölti, megtalálható rave partykon, szeret hátrafelé pattogni és szereti a kínait is, kedvence a kobra. Ebéd után temészetes a szieszta!

1683 3 18 Izé
lorem_ipsum: Honey badger doesn't give a shit http://www.youtube.com/watch?v=4r7wHMg5Yjg tinik reakcioi: http:// [...]
bungle: Badger Badger Badger dubstep remix: www.youtube.com/watch?v=HMtcqfQNd2Y
bungle: Tóth József küldte: Mongúz vs kobra http://www.dailymotion.com/video/x4m04n_mongoose-attacking-a [...]
Mind a 18 komment
Újabb gumiember.
6106 5 17 Izé
Schabee: haveromnak is ilyenek az ujjai mint a post képen
mekszamnojz: ezen most elgondolkodtam hogyha ilyen nyegle akkor nem nagyon baszik allva, mert siman osszerogyik a [...]
ZeroO.: az ész hiányzik belőle.:D
Mind a 17 komment
Numa numa újabb nyelven. ;)
(ez a tegnapi macskás poszt... még lesz ma, rettegjetek!)
3852 2 18 Izé
Schabee: ez mekkora kész megfeküdtem tőle
gamemaker: http://www.youtube.com/watch?v=HArEiJhQwtE&feature=related sztem ez is jó, én jót röhögtem raj [...]
rivaul: Ülj le 1-es :D Amúgy jópofa post.
Mind a 18 komment
Doodle Defender rajzold meg álmaid űrhajóját és írtsd az ellent
3325 2 3 Game Izé
TommyBoy: Feltűnőségi viszketegség!
Errtu: Na végre! :D Elég lassan szúrta ki a szemeteket!
webdevil: Az nem tünt fel senkinek hogy "izé" helyett "iéz" - t ír?
OH MY GOD... de szó szerint! :D
Ha esetleg valakinek mégis nagyon tetszene (amit kétlek), itt az oldaluk.
11192 3 275 Izé
Schabee: most mi van??? én ezt nem bírtam tovább 20 mpnél
kotta: Ennyire azért nem. Én levonnék belőle négyet. Kettő helyett meg azt írnám: kaki. Na úgy má [...]
mekszamnojz: huuu te ilyen izomagyu csavo vagy?? :DDD
Mind a 275 komment
Erdei Zsolt "botrányos"nyilatkozata a hétvégi DeAndrey Abron meccs után.
"Nem érdekelt, hogy a nézőknek tetszik, vagy nem tetszik.”
"Ide nekem az oroszlánt is, adjanak ide mindenkit!"

Nektek mi a véleményetek a kialakult helyzetről?
9939 1 76 Izé
Loncsi69: Nem találok semmi kivetnivalót abban amit mondott, tuti egy boxoló sem a nézőre gondol, amikor [...]
Schabee: törölve lett :)
CULY: sztem ebben semmi felháboritó nincs ha én lettem volna a helyében én is kimondtam volna ugyan e [...]
Mind a 76 komment
Lábbal együtt növő cipők Nagy-Britanniából. A cipő gombnyomásra nő egyet, persze nem a végtelenségig, csak pár számmal növeszthető.
4058 1 24 Izé
Valerius: Egyébként ennek mi értelme van? merthogy ha többen hordják, akkor vesznek két normálisat, és [...]
Schabee: komoly
kismalac: kár hogy hamar eltörik a "harmonika" benne és utánna ugy néz ki mint egy öreg csuklos busz. a [...]
Mind a 24 komment
Ez meg lenni japán nívgénerátor! :)
6371 9 21 Izé
CRaPtRaSH: attól tartok,már nemlesz meg:(
Shifty: Daisetsu Narato jeletkezik XD
r3clbull: Arisa Hattori ...tisztelettel
Mind a 21 komment
Régebbi postok...