REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A tenger veszélyei
704 0 2 Pink Izé
zeiksz: Ha fekvő van, akkor vízi miért ne lehetne? :)
Errtu: Tengeri sün? Az a vízi rendőr neve?
Tippeljetek, milyen állat van a mosdókagylóban? :)
10987 2 28 Izé
Nusihusi: Tuti kiskutya lesz, vagy macska:)
tremor: panda
godzsy: teacup pig :D http://youtu.be/zB6zl6HC40U
Mind a 28 komment
 A szerelem kémiája
525 0 0 Pink Izé
Reméljük pelenkázni már nem kell...
5976 0 23 Izé
Nusihusi: Ennek sem volt gyerekszobája:D Erről a postról valahogy a pelenka fanok jutnak az eszembe:D
kiisb: Ó, máj gásss!
Nope: Mármint úgy érted, hogy a hormonkezelt faszit! :D
Mind a 23 komment
Nagyon jó a klipp is... :D
1494 3 1 Zene Izé
Adambaum: foreveryoung.
Durva cicabaleset. ;)
10063 1 9 Izé
Nusihusi: Hihetetlen édesek:) Megvolt a napi cukiság adagom:)
Szancso: Azé benne maradt az ütés.:D
Aszka: lb7 ő drifttel akarta bevenni a kanyart x'D
Mind a 9 komment
Algák lepték el Kína partjait Quingdao-nál (de már Franciaországban Bretagne partjait is).

Magyar cikk.
7428 0 13 Izé
BusKeyCome: Ez meg mi? Csak nem egy taknyos bálna fújta bele az orrát a vízbe? :)
Nas: Leginkább a menzás spenótfőzelékre emlékeztet látványt tekintve...(feltételezem, ízre is v [...]
yoman3d: de azér ez rohadt büdös lehet... nem?
Mind a 13 komment
Ételbiztonság: figyelj oda, mit eszel!
369 0 0 Pink Izé
Alacsony költségvetésű, házi készítésű autószimulátor, roncstelepről (is) beszerzett alkatrészekből.
10017 3 12 Izé
Jádám: szerintem mindent elmondtak helyettem :D szal, fő, hogy aki vezet az tudja :D
csaty: Egyszer én is kipróbáltam , lejtön ereszkedés , család a verdában , na lássuk milyen ha ball [...]
Mr. Wallace: Majdnem olyan a hatása, mint amikor automata váltós autóban kuplungolsz
Mind a 12 komment
Lady Gaga Bad Romance négykezes gitárjáték....
2005 1 0 Zene Izé
A macskák testbeszéde
1883 0 0 Pink Izé
Bugos lett a monitor! :D

(Velem is megtörtént, mondom ilyen nincs, ekkor találtam ezt a videót ami bizonyította, hogy mégis!) 
2573 0 1 Tech Izé
Equem: Tuti benyomnék neki valami stroboszkóp animációt :D A régi telefonomba a hangyák másztak bele [...]
Son Of Kick - Revolution B-
826 0 2 Zene Izé
tucsok: Csak egy kicsit :D
gundul: Mocskosul beteg ez a klipp. :)
Klasszikus amerikai jazz, kiváló előadásmód.

Peter Cincotti - St. Louis Blues
1054 0 0 Zene Izé
Ki fingott? :D
8939 0 12 Izé
Szancso: Semmi érdekes csak ba..ta a szemem.
csúzönván: Akkor akár a kiképzőtisztek is levehetnék azt a maszkot, hogy jobban hallják a fulladozó team [...]
defty: épp ez a lényeg
Mind a 12 komment
Haywire

Steven Soderbergh sosem pihen, az elmúlt napokban két filmjéhez is érkeztek infók. A Haywire az egyik (a másikat lásd lent), ami egy akció-krimi és kicsit a Bourne filmekre hajaz, legalábbis stílusban.  A főhős egy nő (Gina Carano MMA-harcos), akit sokan ki akarnak nyírni (az okát nem tudni) de hát az meg nem olyan egyszerű, mert nem hagyja magát. Látványnak ott van, hogy a széplány mindenkit lenyom, de akinek ez mégis kevés, majd csodálhatja Michael Douglas, Antonio Banderas, Ewan McGregor, Michael Fassbender játékát is.  A film csak 2012 januárban kerül a mozikba.
1716 0 0 Film Izé
Fertőzés (Contagion)

Steven Soderbergh sosem pihen, az elmúlt napokban két filmjéhez is érkeztek infók. A Fertőzés az egyik (a másikat lásd fent), aminek elég egyszerű a témája, valamiféle vírus támadja meg az embereket, és látszólag semmit sem tudnak kezdeni a fertőzés terjedése ellen. Tucat-történet, de ami miatt igazán érdekes lehet, a rendező személyén kívül, az a szereplőgárda: Matt Damon, Gwyneth Paltrow, Kate Winslet, Jude Law, Marion Cotillard, és Laurence Fishburne mind-mind ismert és elismert színészek. Már csak miattuk is érdemes lesz megnézni. Amerikában szeptemberben lesz a bemutató.
2438 1 0 Film Izé
Egy kisebb gyűjtemény múmiákból.
5827 3 16 Izé
bungle: Tényleg, volt is róla post pár éve: www.ize.hu/comments.php?post_id=11631
Maomoondog: A hely egy kripta, Palermóban van, volt szerencsém látni, megdöbbentő. http://tafofil.blogspot [...]
BusKeyCome: Hovatovább hullajó. :)
Mind a 16 komment
Hogyan készítsünk instant taknyot egy nyálkahal és egy pohár desztillált víz segítségével.
4064 1 3 Izé
BusKeyCome: "Szívddd föl begyem!" :)
Purple: blee... kis hasznosba is mehetett volna.. :DD
Dmckayals: Hmm... ezek szerint egy nyálkahal van az orromban... és ha megfázok, az neki áramütés? :P
Eközben Oroszországban...

A helyi "H.V.CS." orbitális utcai partit tart. :D
6467 3 16 Izé
Krissz8083: Ezek nem szerbek véletlenül?
gurbli: skola kolbasza....:D
nokia5700: Halálosak XD, nem tom figyeltétek, de az összesnek palinak volt legalább 1 monoklija:D
Mind a 16 komment
Oroszországban nem létezik lehetetlen: akadálymentesítés felsőfokon.
4964 0 12 Izé
lb7: ... fizetést!
lb7: Nem-nem....sokáig, sok fizetés az az igazi :)
Tooni: Vagy üdvözlői állást szeretne inkább. Szeretne üdvözölni egy szép méretes ... ;DDD
Mind a 12 komment
Hajók gazdasági megszorítások után :)
4740 0 0 Izé
Alone On The Wall - 24 percnyi tenyérizzadás garantált ;)
7485 2 46 Izé
cappuccinox: Basszus, egyszer engem Hámornál egy szőke csaj ugyanilyen ügyesen mászott meg... Mindenbe kapa [...]
bungle: Nagyon durva free soloing, ketten egyszerre! http://href.hu/x/fqi0
Ravennë: Ügyes srác! A falamon van egy hajszálrepedés, vajon azon is felmászna? :D
Mind a 46 komment
Több D-vitaminra van szükségünk
297 0 0 Pink Izé
Be kell ennek férni! :)
6454 1 6 Izé
Németh István: nagyon zoral
Kiskham: Ha választhatnék én is a nappaliba raknék 1 jacuzzit :d buborékék maszíroznak miközbe nézem [...]
lb7: Miért nem jó neki a szabadtéri medence?
Mind a 6 komment
Japán gasztronómiai különlegesség orosz stílusban: ahol az étel játszik veled ;)
7280 2 51 Izé
zola2000: Jah, mi megöljük a disznót, és a saját belébe rakjuk el, ezt akár felrakhatnák a magyizék.j [...]
Németh István: nagyon meleg
Ehssty: Nem lehet h már nem él szegényem, mert a belső szervei el vannak távolítva, nem menekül csak [...]
Mind a 51 komment
Barátság az exeddel?
884 0 0 Pink Izé
A mai tippelős: mi az a barna izé a sövényben? ;) 
11381 2 15 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/40902_kep?mode=latest&position=0&large=1
lb7: Én is erre tippeltem, de nem nyert kis piros hangszórót...
Nusihusi: Ha állatos videó, akkor biztos 1 róka:)
Mind a 15 komment
Hétből hét. :)
9103 0 7 Izé
Botos Vendel: Akor mi a megoldás ? ????????????????????
Mimis: Ááááh... de a harmadik után belépett... ;))
lb7: Pfff naívak vagytok... én elhiszem, hogy mindet a kissrác dobta bele, mert ügyes :P
Mind a 7 komment
Vízi katapult világrekord. :)
2190 1 0 Sport Izé
A gazdaságos utazás hét szabálya
382 0 0 Pink Izé
Egy korábbi posztunk folytatása - reneszánsz és későbbi korok által megihletett kép manipulációk
1761 3 0 Art Izé
Mi játszódik le a testedben, amikor szénsavas üdítőt iszol?
730 0 4 Pink Izé
mandyedi: A kálcium csontokba való felszívódását is lassítja vagy valamilyen mértékben gátolja a sz [...]
Persil: "Léteznek természetes, és mesterségesen szénsavval dúsított ásványvizek. A természetes sz [...]
CRaPtRaSH: én is ezen gondolkoztam, aztán lezártam annyival, hogy mert a szóda nem üdítő, csak innivaló [...]
Mind a 4 komment
Mit hallgatsz?

4 haverral dobtuk össze kemény egy hetes, meló-utáni szorgalomból. Ez egy mozgalom a világon, kb. 2 hónapja kezdik szinte az összes fővárost feltolni ilyen formában. :P

És Ti, kedves Izélők, mit hallgattok épp? :)
10088 5 98 Izé
Rolee: A csaj aki dubstepet hallgat, és azt mondja, hogy Hospitality mix, azt nem tudja valaki konkrétan, [...]
Frankie: Rise against - Prayer of the refugee
kiisb: Ha már Everlast, akkor: http://youtu.be/17FZIncZi8Q
Mind a 98 komment
Fogadj örökbe egy kisállatot!
433 0 0 Pink Izé
Kyary Pamyu Pamyu - PONPONPON
3297 1 13 Izé
Ravennë: Megnyugodtam, nekem még egy év eltelte után sem jön be. :D ...pedig végtelen széles skálája [...]
HoPpY: 1 év után megint eszembe jutott és még mindig nagyon jó!!...:D
zola2000: Shibuya kei? Én is szoktam JPOP zenéket hallgatni, de nem vagyok nagyon képben, viszont ez nem j [...]
Mind a 13 komment
Van, aki nem érti a tréfát. :)
12200 0 27 Izé
komcsi: Csak meg ne harapjon egy olajfaló! :D http://www.youtube.com/watch?v=dd27KA1BFfw&feature=related
Tooni: Abszolút fogorvosi csoda? Ha fúrás közben olaj tör fel :D Fura összefüggésekre lelek miközb [...]
kerca: Drága Toonika! Nem fogorvos vagyok,hanem olajbányász.Nézd meg a mellékletet.A fogait viszont b [...]
Mind a 27 komment
Nem mellesleg - praktikák a gyönyörű keblekért
829 0 0 Pink Izé
Harry Potter varázslatos világa
935 0 0 Pink Izé
Fogamzásgátlás elődeinknél
588 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...