REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Lego gyűrű
444 1 4 Pink Izé
orsyka_001: :D:D am meg mostis az a legmenőbb, aki ilyet hord:D a virágos tök cuki, de elég sérülékenynek [...]
CrazyLime: :D
CRaPtRaSH: de sajna igy csak kis puding lettél XD
Mind a 4 komment
Jessica Cox (25) a világ első kar nélküli pilótája, aki a napokban vehette át hivatalos pilótaengedélyét. Az arizonai lány egy genetikai rendellenesség miatt kar nélkül született, de szülei legnagyobb örömére sosem keseredett el fogyatékossága miatt.

A lehetetlennek tűnő vállalkozáshoz egy oktatócég nyújtott segítséget. Mérnökeik speciálisan átalakítottak egy egyszemélyes kisgépet, hogy Jessica a lábával is kezelni tudja a műszereket és a botkormányt. Betanítása három évig tartott, de ma már tökéletes biztonsággal kezeli a gépét.
3577 2 15 Izé
Schabee: elég ügyes, de nem tudom mennyire biztonságos, h csak 2 végtaggal irányítja a gépet...
encsisz: Aki abban nő fel, hogy 4 végtagja van, az el sem tudja képzelni, hogy milyen csak kettővel telje [...]
lokko: ha ő egyszer (nagyon nem kívánom neki) csúnyábban ér földet annál, mint azt túl lehessen é [...]
Mind a 15 komment
Motoros jogsi, 1. lecke: Találjuk meg a féket!
10515 3 13 Izé
szaki77: Kuss én így csinálok posztert. :DDD
bungle: http://break.com/index/first-time-biker-slams-wall.html
Pataky: Jó dolog ilyet nézni mikor épp kulcscsonttöréssel fekszem itthon!:) Én "kicsit" nagyobbat zak [...]
Mind a 13 komment
A világ leggyorsabb irodája. ;)
1402 1 0 Izé
Hova lettek a mellek?
457 0 2 Pink Izé
bond: valószínűleg nem a postképen látható (mellrák műtét utáni helyreállításhoz használatos [...]
bond: http://www.4thegame.com/media/00/03/03/gazzabreasts.jpg
Men At Work - Land Down Under
637 2 0 Zene Izé
Miyavi - Selfish Love
760 2 1 Zene Izé
fadam: na mondom megnézem hogy játszik a kis csaj... hát nem kis csaj de azért ügyes :D
FreshFabrik - Life is passing by
466 1 0 Zene Izé
Jól jönne egy ilyen így a karácsonyi bevásárlások idején... ;)
6235 4 4 Izé
Schabee: az se volt épp aki kitalálta :D
bandee1219: És a tűz minek? Hazafelé meg is süti a kajákat? :)
Nem regisztrált: Nagyon kell ez a "kommunista" beidegződésű kifejezés...a fasiszták meg leszarják, mi? :P Az a [...]
Mind a 4 komment
Jöttem, láttak, mentem. :D
871 0 0 Sport Izé
Rablókandúr. ;)

Frankie, Anglia legnagyobb tolvaj cicája.
3671 1 12 Izé
Frankie: A név kötelez... Ehhez hozzá kellett szólnom :)
bungle: "Cimbőcumbó Walde Benő" :D
sajtoscsiga: Tiszta Benő!!! http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=10427542
Mind a 12 komment
Jason, a bálnaember. :D

(remélem még nem mentetek ebédelni... előtte mindenképp nézzétek meg!)
7773 2 53 Izé
mekszamnojz: befejeznéd már?
bond: Okoskodó az én olvasatomban az, aki olyasmiről beszél, amihez nem ért - mint a haverjaid. Ezér [...]
Wicked: Azt is írhattad volna, hogy lehetne a segglyuka is, de nem az, biztos lett volna olyan fogyatékos, [...]
Mind a 53 komment
40 méterről potyagól. :)
856 0 0 Sport Izé
A legnépszerűbb ajándékok karácsonyra
786 0 0 Pink Izé
Nem látta valaki a zseblámpámat?
12562 1 14 Izé
Timi21: fúúúj torz
Schabee: guftuftalan
Tóth József: Vagy más... :D
Mind a 14 komment
jön az új windows(?)

A Microsoft Windows 7 (régi kódnevén Vienna, azelőtt Blackcomb) a Windows Server 2008-ra épülő operációs rendszer, melynek megjelenése2009-re várható. A fejlesztését eredetileg 2000 februárjában jelentették be, azóta folyamatosan késik, a megjelenését sorozatosan átütemezik. Nemrég a Microsoft kiadta a Vienna Béta előtti változatát a fejlesztőknek. Mivel egy fejlesztés alatt lévő rendszerről van szó, a programról semmi biztosat nem lehet tudni, a továbbiak az eddigi sajtóhíreket tükrözik.
2883 2 12 Tech Izé
Diccsó: Kinek mih....:P:D
JoinR: épp ma raktam fel, egész jónak tűnik
CRaPtRaSH: örülök hogy ilyen jól tájékozott vagy, én meg nem. hát sajnálom. pont leszarom. poszt kelle [...]
Mind a 12 komment
Sean Lamont - lányok, egy kis rögbi?
966 0 3 Pink Izé
Loreley: Nem lennék ellenére! =)
Prüntyő: Naja, ez már döfi!
pira: jöhet:D minden mennyiségben:D
YouTube legnépszerűbb klipje
1058 1 11 Pink Izé
Purple: köszi :))
bungle: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=7099 :)
Purple: majd ha nem leszek hulla fáradt és nem éppen aludni készülök, megkeresem azt a southpark rész [...]
Mind a 11 komment
5 leggyakoribb dolog, amiben a férfi hazudik
1126 0 0 Pink Izé
Hátraszaltó kötélen. Lehet nem így képzelte.
1300 0 1 Sport Izé
pethodavid: Én is szoktam slackline-olni, de még a backflip-et nem vállaltam be rajta. Erre tuti figyelni fog [...]
A legcukibb állatos és más Mikulási képeslapok! Küldj egyet Te is!
473 0 0 Pink Izé
Elkezdtem pakolászni az Anubis játék nyerteseinek az ajándékait, és arra a megállapításra jutottam, hogy vészesen fogynak a pólók. A jelenlegi kinézet nem igazán fedi az izé.hu arculatát, így most ünnepélyes keretek közepette meghirdetjük az Első IzésPóló versenyt.

A feladat roppant egyszerű: tervezz pólót, ami Izés!

Lehet neki eleje, meg lehet neki hátulja, meg lehet neki minta az ujján és lehet bármilyen alapszínű.

A technikai megvalósítás szitázással fog történni, ennek megfelelően a varrások környékén lévő kb. 5 centire nem ér rajzolni!

A nyertes nyereménye az öröm és boldogság lesz, hogy az Ő becses kezének munkáját fogja viselni a teljes Izé közösség.

Mivel mindenki karácsonyi shoppingoló lázban ég, ezért a pályamunkák beérkezési ideje jövő év január 5. napjának 23. órájának 59. perce, kommentbe belinkelt képként!

Az elkészült pályaműveket összesítjük, feltötljük, ti pedig megszavazzátok.

Minden további kérdés, technikai részlet, óhaj, sóhaj, hascsikarás szintén kommentben.

Itt találtok további alapokat, amire tudtok dolgozni.
2809 8 207 Izé
Kolbi: már csak dobostorta :D
Maccoyi: És rezlavor "projektjeit" nem veszi át senki? Vagy a gazdasági válság utólérte a habostortát [...]
bungle: Elison írt febr. végén, hogy besegít egy szavazásos oldal elkészítésében (azóta mondjuk ki [...]
Mind a 207 komment
Nikon D700 fényképező.

Főbb jellemzők

12,1 megapixeles FX (teljes képes) CMOS-érzékelő
ISO 200–6400 5 kép/mp sebességű sorozatfelvétel
EXPEED képfeldolgozó motor
fejlett fényképezési helyzetfelismerő rendszer
Multi-CAM3500FX 51 pontos AF-rendszer.
Képszabályozási beállítások
7,62 centiméteres, 920 000 képpontos VGA LCD-monitor
Élő nézet automatikus élességállítással,
DX-kivágás mód
Gyors reakció
Aktív D-Lighting
HDMI videokimenet
Tartós magnéziumötvözet váz
Vezeték nélküli LAN és Ethernet támogatása

 

Én ezt kérném karácsonyra.
1382 0 26 Tech Izé
CRaPtRaSH: senki nem mondta;] Pláne most,minnyá karácsony szeressük egymástot gyárákák :D
bOOmslang: Adni is is jó, kapni is jó... Talán nem szabad?? :)
CRaPtRaSH: ó az ottan egy puszilkodózós májli nekem?:$:]
Mind a 26 komment
Koji Matsumoto - Calling Captain Underpants

Jó látni, hogy a japán zeneipar ugyanolyan beteg, mint az egész országuk. :D
2031 0 3 Izé
Digo: Mellékes infó: Captain Underpants egy nagyon híres angol gyermekregén sorozat :)
Lazarus: Jóból is megárt a sok
Mr.T.: Nemtom miért de bele se kattintottam. Bőven sok volt ez így is :)
Jó nagy dög. :)
8863 2 16 Izé
kszaten: érdekes én nem láttam még ekkorát de az igaz hogy megnönek azért is hivják királylazacnak s [...]
Schabee: nem szeretnék ilyennel találkozni
SirObrew: Nem fotosoppolt ez! Megnő ekkorára itt egy másik kép http://www.klutinacharters.com/images/klu [...]
Mind a 16 komment
Játssz az erotikus társasjátékért! - A legszexibb ajándék
828 0 1 Pink Izé
CrazyLime: Nekem van, de nem ilyen. ;)
Zöld álmok a Madison Square-en.
4763 0 1 Art Izé
ismeretlen: és ami megvalósult eddig belőle, legalábbis ősszel még így volt: http://www.tekivagy.extra.h [...]
Zöld álmok a Madison Square-en.
4937 1 1 Izé
ismeretlen: és ami megvalósult eddig belőle, legalábbis ősszel még így volt: http://www.tekivagy.extra.h [...]
Entangled
5508 10 3 Game Izé
eol: Úgy láttam csak 16.
Semiramis: pedig csak 17 pályás :D
toxity-fa: inkább türelem kell több hozzá mint ész, lvl 14nél megálltam a lényege hogy szisztematikusan [...]
Majdnem ütközés lett a vége a kutya mindenit! :)
4630 1 1 Izé
Schabee: hogy bírkóznak a kuttyal:D
Ibrahimovic akrobatikus passza a hétvégi Lazio ellenei mérkőzésen.
921 0 0 Sport Izé
Lámpa + mini üvegház!
340 0 0 Pink Izé
Krisztián beszólt Lüszi anyjának
916 0 5 Pink Izé
Balázs: degáááz:)
Ágii: Megasztáros...
Balázs: oszt ez ki a tököm?
Mind a 5 komment
Majdnem ütközés lett a vége a kutya mindenit. :)
4411 0 0 Sport Izé
Lisztérzékenység
263 0 0 Pink Izé
A NFL 13. játékhetének legjobb meccse, azóta is vitatott TD-kal.

Denver Broncos - New York Jets
574 0 2 Sport Izé
szomoja: nfl.com és ennyi
pethodavid: Sajnos már nem elérhető az NFL jóvoltából...
The HoundRound - hörcsögkutyakerék lusta gazdiknak. ;)
2383 1 3 Izé
Schabee: lehet h a kuty élvezi de aki így akarja a kutyáját sétáltatni annak minek kuty?
Re-Peet: Ez nem annak a gazdinak a műve aki csinálta a kutyájának a labdaeldobó gépet? :)
the girl of peace: he-he-he...xDjól van ám:D
Folyton veszekedtek Karácsonykor?

Az 5 legtipikusabb ok - és a megoldásuk!
342 0 0 Pink Izé
Hálószobánk titkai
472 0 0 Pink Izé
Hogyan készítsük el a képen látható finomságot...
9709 7 12 Izé
Kremy: Megcsináltam így karácsony alkalmával..Az egyik sárga a másik zöld,iszonyat poén,asztali dí [...]
Schabee: hát nem tom de engem ez nem hozott lázba
ga_-bor: Akkor csinálsz nekem is? :) És ha szééépen kérem?
Mind a 12 komment
Régebbi postok...