REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Érdekes izék a Citroen alkatrészekből...
2701 0 4 Autó Izé
Schabee: nem sok értelme van ennek :S a fordos jobb
tian: Ugyanúgy működik mit a szánkó:))
Re-Peet: a gravitáció...
Mind a 4 komment
Érdekes izék a Citroen alkatrészekből...
2744 0 4 Izé
Schabee: nem sok értelme van ennek :S a fordos jobb
tian: Ugyanúgy működik mit a szánkó:))
Re-Peet: a gravitáció...
Mind a 4 komment
A VIA Isaiah gyorsabb az Atomnál?

Nem megkésett április elsejei tréfa: egy VIA CPU versenyez egy Intel CPU-val. Az Isaiah gyorsabbnak bizonyult.
747 0 0 Tech Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a világ legveszedelmesebb madara (a Guinness rekordok könyve szerint), a kazuár. A strucc és az emu után a harmadik legnagyobb testű futómadár, borotvaéles középső ujjával, "karate-rúgással" sebesítve támad vagy öl.

5684 0 21 Izé
bigyminyő: Ilyen kazuárt láttam a miskolci Vadasparkban.Élőben nagyon nyugodtnak tűnt.... Persze ha veszé [...]
nyehőce: Karatemadár a faszom...
VS: Durva tag...
Mind a 21 komment
A kezdő szülők kézikönyve után itt van pár tanács leendő anyukáknak.
11199 18 31 Izé
shikari: komolyan majdnem leestem a szekrol mikor ezt neztem XD de csak ez van meg a kisbaba-s?
bungle: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=7179 De ha az "Ez jó, elküldöm másnak is!" linkkel küld [...]
alor: Rohadt jo, de a kisgyerekes meg jobb. Jol ertem, hogy a majomagy az AIDS miatt van? Nem tud valaki a [...]
Mind a 31 komment
Fotók a pekingi divathétről. Ha ilyen lesz a divat, sokat fogok röhögni!
3257 0 7 Izé
Vin Dieselke: Nem leszúrta, hanem az esernyő össze volt hajtva és azzal nyomta agyon:D
Vin Dieselke: Amúgy alulról a 4. nem is olyan rossz, az nekem télleg tetszik.
mekszamnojz: LOL :D leszurta?? :)
Mind a 7 komment
Csúnya nagy gonosz banán...
4712 4 7 Izé
rivaul: Azért ezt itt a nyugati aluljáróba eljátsza... Lehet hogy az első római csoport szétkapja min [...]
Éjfélilány: tök jó :D
Kraftwerk: vagy nem is. hátulról megijesztettem volna :D
Mind a 7 komment
Kértetek kutyás post-ot. Itt van.
4227 1 11 Izé
Tóth József: Fogok csinálni egy olyan budit, ami be lesz kamerázva.(Alulról). Eléteszek egy monitort, és leh [...]
Éjfélilány: ..ezek szerint :D
Éjfélilány: aranyos :)
Mind a 11 komment
Filmek 5 másodpercben - most rengeteg időt spórolhattok! :)
11736 0 15 Film Izé
ZeroO.: lool:DDDD
Ágii: Szétröhögtem magam rajtuk énis....a Jurassic Park-os, Gyűrűk Urás és a Titanicos tetszettek [...]
Orchard: GYűrűk Ura 2-nél mikor Szméagol beprüszköl akkorát röhögtem...
Mind a 15 komment
Filmek 5 másodpercben - most rengeteg időt spórolhattok! :)
12383 13 22 Izé
Ravennë: Akik pedig hozzám hasonlóan megnézték az összes részt egy hét alatt, azok jót nevetnek rajta [...]
bungle: Akik hozzám hasonlóan nem láttak 1 db Harry Potter részt sem, azoknak itt van 1 percben az egés [...]
Tooni: A változatosság kedvéért 30 másodperces Inception: http://www.youtube.com/watch?v=dJ7fgvirg9E
Mind a 22 komment
Az idén nyáron megrendezésre kerülő kínai olimpia lángját hamarosan hivatásos pro videjátékosok is vinni fogják.
760 0 0 Tech Izé
Végre elért PC-re is az író-óriás nevével reklámozott legújabb taktikai lövölde, a Rainbow Six Vegas második része. Kipróbáltuk, érdemes-e beruházni rá.
558 0 1 Tech Izé
Menyet: Serintem is jó lett :)
Póló kockáknak
5038 1 7 Izé
Belkar: ez mekkora :)
r3clbull: most látom itt a kommentekbe...linkelve van ez is...azóta már posttá nőtte magát :D
r3clbull: na ez a beszéd :D...kösz
Mind a 7 komment
Úgy látszik létezik még profibb lopásgátló, mint a múltkoriak... ;)
3954 1 28 Izé
skippy: muhaha :D nekem is kőő ilyen ^^ :D
Re-Peet: ezé jobb a kroki mint a kutya.. ritkán eszik, ritkán szarik...
CRaPtRaSH: ez a kutyás post:D
Mind a 28 komment
Ukrajnában nem párnákkal kell szétverni egymás fejét a flash mobokon, hanem billentyűzettel... ;)
2742 2 52 Izé
r3clbull: mekkora őrültek...ez valamilyen alkalommal volt? vagy csak egyet gondoltak??
Re-Peet: Áááá.. én már próbáltam.. hülye minták jelentek meg tőle a pofámon, és marhára nyomott [...]
Éjfélilány: Jobb mint a párna. :)
Mind a 52 komment
Will Eisner képregénye valószínűleg hazánkban kevésbé ismert, azonban Frank Miller a Sin City és a 300 kreátora fantáziát látott a különös történetben, így a Sin City hangulatára hajazó stílusban jelenleg is gőzerővel készíti a The Spirit-et, mely 2009. január 16-án kerül a filmszínházakba.
1946 0 4 Film Izé
armedarmy: a plakát egyből szemet szúrt, hogy "hmmm ez királynak tűnik!", úgyhogy megnéztem a trailert, [...]
nkmedve: A trailer (tiiizer ha úgy tetszik:) ) eleg gyengére sikerült szerintem, de hátha a film jobb les [...]
Kraftwerk: hm ez jó lesz :D
Mind a 4 komment
Will Eisner képregénye valószínűleg hazánkban kevésbé ismert, azonban Frank Miller a Sin City és a 300 kreátora fantáziát látott a különös történetben, így a Sin City hangulatára hajazó stílusban jelenleg is gőzerővel készíti a The Spirit-et, mely 2009. január 16-án kerül a filmszínházakba.
2048 2 4 Izé
armedarmy: a plakát egyből szemet szúrt, hogy "hmmm ez királynak tűnik!", úgyhogy megnéztem a trailert, [...]
nkmedve: A trailer (tiiizer ha úgy tetszik:) ) eleg gyengére sikerült szerintem, de hátha a film jobb les [...]
Kraftwerk: hm ez jó lesz :D
Mind a 4 komment
Óvd meg a munkába igyekvőt a veszélyektől!
4587 5 10 Game Izé
Lundgren: egyet
Szamooca: Kerestem,hátha van még,de sajna eddig csak ezt az eggyet találtam!:(
livy: Köszi :) ez csak 1 részes játék?
Mind a 10 komment
Fröcskölj össze izéket jól!
2174 1 0 Game Izé
A tavalyi nagy sikert követően a Microsoft idén újra megrendezi a "Win The Web" (WTW) programozói versenyét.
502 0 0 Tech Izé
Warlords Call to Arms Foglald el a földrészt legendás fajokkal. (vigyázz, időrabló)
8038 6 10 Game Izé
Winterborn: Az óriástrolloknak kurvajó hangjuk van :D:D:D:D
Zeruel: Az undead al végigvittem :D az utólsó démon országvan 105% dificultyja volt :D
Jonny Test: Sztem is a zombik a királyak! Má mindjárt megvook! Végigviszem!
Mind a 10 komment
iPod tok marhahúsból? :)

Természetesen japán.
2442 2 48 Izé
BlackHawk: megveszem!!! de scak azért hogy kipanírozzam és kisüssem ebédre...
Vigyori: ezt a MARHAságot micsoda DISZNÓságokat képesek manapság az emberek DARÁLNI :P bocsi hogyha ig [...]
mekszamnojz: es akkor johetnek a dzsukesz hvcs dumak :D mint pl.: Zsir ez a zene mi? :D
Mind a 48 komment
A magyar 3d animációs filmipar igazi gyöngyszeme lesz ez. ;) A cikk irója se ragadtatta el magát egy kicsit mikor a cikket írta...
7446 0 44 Film Izé
Garou: Ezt nem Blenderrel csinálták, hanem XSI-vel...
Deadfear: A Blender nevű programmal dolgozok én is kb 6-7 éve. És igenis nagyon komoly dolgokat lehet csin [...]
Sanzi123: Ahh, oké. Megnéztem az előzetest...hát nálam bekerült az annyira sz*r hogy már jó kategóri [...]
Mind a 44 komment
A magyar 3d animációs filmipar igazi gyöngyszeme lesz ez. ;) A cikk irója se ragadtatta el magát egy kicsit mikor a cikket írta...
8230 3 46 Izé
Tooni: At first, I was like this, but then: http://noob.hu/2010/08/29/yo-dawg-at-first-i-was-like.jpg Ennyi [...]
Tooni: A népszerűségi mutatók miatt inkább ezt nézem meg, nem a Titanic 2,2-t ;)
Garou: Ezt nem Blenderrel csinálták, hanem XSI-vel...
Mind a 46 komment
Nekem már hiányoztak a japcsik...
3135 1 22 Izé
Schabee: pfff jujj
Myfti: elkélne egy ilyen hős errefelé is XD
CRaPtRaSH: kabbe... ez 5;]
Mind a 22 komment
Ezek a mai öregek... ;)

13606 9 73 Izé
bungle: Mert örökké csak száguldoznak... http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=36277&c=-1&s=dd&p=1
bungle: Kiegészítettem egy mókás videóval... :)
Re-Peet: Nem mindenki nő föl..(hirtelen) :D
Mind a 73 komment
Martin Klimas fotói
A technikáról itt olvashatsz egy rövidke interjút (angolul).
5611 0 1 Art Izé
rivaul: A szobor töréses képek tetszenek a többi annyira nem fogott meg viszont még a dobókockás is j [...]
Martin Klimas fotói
A technikáról itt olvashatsz egy rövidke interjút (angolul).
5973 8 1 Izé
rivaul: A szobor töréses képek tetszenek a többi annyira nem fogott meg viszont még a dobókockás is j [...]
Kakukkosóra - egy kis csavarral! :)
Ez a színes termék tökéletes ajándék lehet gyermekeknek, vagy örök-gyerek felnőtteknek! A kakukk helyett minden órában egy csimpánz jelzi az idő múlását: mak-mak-mak....Szerencsére az órába bele van építve egy fényérzékelő, így ha sötét van csendben marad! :)

ABS (jó minőségű) műanyagból készült, 3D-s és egy 1 AA-s elemmel működik.

Magyaroszágon megrendelhető
843 0 1 Tech Izé
krisza: Magyarországon hol lehet kapni ilyet kakukkosórát? ENgem érdekelne. Mennyibe kerül? Krisza
Így a munka is színesebb lehet. ;)
3657 2 8 Izé
kotta: Óbudán addig agyaltak az óriás kémények befestésén,míg valakinek eszébe jutott engedélyek [...]
Sanzi123: Jópofa, nagyon feldobja azokat az ocsmány épületeket. Bár azért ezek a meredő szemű skizos L [...]
r3clbull: biztos jobban néz ki mint valami szürke, komor épület..
Mind a 8 komment
Lányok! Rögtönzött tehetségkutató verseny keretében ismételjétek meg a látottakat, s küldjétek be nekünk! Lécci lécci. :P
30090 6 105 Izé
abstract22: Egyszerü: A mell izom alá tették a szilikon implantátumot (ezt szokták csinálni), és az izom [...]
CRaPtRaSH: úgylesz ;P
rivaul: Úgy legyen ;)
Mind a 105 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az oposszum. Ha kedve tartja szívesen szurkol valamilyen meccsen is. :) Ő pedig nem egy bébi raptor. :D (és szerencséje, hogy cicákkal is jó kapcsolatot ápol :D - bungle)
3017 1 28 Izé
bungle: Alma. ;) http://youtu.be/gj386NZ-vJI
Purple: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=2059
r3clbull: ne fesd az ördögöt a falra...
Mind a 28 komment
Szégyenlős Izélőknek ;)
6994 1 24 Izé
Belkar: alternatív megoldás az NSFW gomb helyettesítésére...
r3clbull: nah aztán...de jót nevettem ezen :))
Re-Peet: Nyahh. akkor ha elbaxod a pulcsit, akkor valami ilyet kapsz végeredményül.. :D
Mind a 24 komment
Hát akkor büntessünk ma egy francia számmal, aminek inkább a klippje büntet, a zene még egész elviselhető... remélem ez fog járni minden kedves kis Izélő fejében!
5102 0 21 Izé
csicsilla: ugye? engem is a fejek fogtak meg elsöre...mint valami dinogyik olyan a sràc...a zenèhez [...]
tian: hát nem tudom.... nekem a zene sem tetszik egyáltalán, még elviselhetőnek sem mondanám:) deh [...]
dega44: A zene télleg egész jó.....de azok a fejek.....
Mind a 21 komment
Mennyivel egyszerűbb a benzinkúton tankolni. :P Bár... ;D
7600 1 18 Izé
Laci: Már pedig muszáj lesz még egyszer próbálkoznia, s erre van kb. 2-3 perce, ha ezalatt az idő al [...]
Vigyori: hát nem is tudom 8-9km magasan azért elég nagy a kockázat. és ahogy a videoban is láttátok a [...]
Lizsu: Itt te stresszel a legjobban, nem a pilóta.
Mind a 18 komment
Hát ilyen is van? Nem gondoltam volna...
3457 3 38 Izé
Whitee: -Megb@sznál egy bárányt? -Áááá én soha. -És ha bárány lennél. És egy csinos bárány ri [...]
IcEnergy: Ejj.. milyen dolog már.. ez csak olyanoknak jó akik annyira pancserek, hogy nem tudnak felszedni e [...]
rivaul: Nem tudod te mi a jó!!! Szerinted mekkorákat lehet egy ilyen barival csajozni??? Én iszonyatokat [...]
Mind a 38 komment
Billy Suicide- Te meddig tudsz életben maradni jól?
3601 1 1 Game Izé
Zé: Elgondolkodtató játék. De tényleg.
Csinálj vicces feliratozott filmeket.
4167 18 81 Izé
anon: vannak újak :DDD http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=uk&code=5ef8559eea190f [...]
petidobi: Drága barátnőm jóvoltából XD http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=uk&co [...]
anon: "Ne vágjad le, mert leesik a bábu" XD
Mind a 81 komment
Nem lehet elég korán elkezdeni! :D
Avagy a múltkori kissrác méltó párja...
6053 2 21 Izé
Dzsedáj: http://www.bebo.com/FlashBox.jsp?FlashViewType=Personal&FlashBoxId=1407272936
nkmedve: Ilyen hozzáállással úgy 14 évesre tippelnélek max. Azt nem értem ha nem akarod hogy a gyereke [...]
Adri: Az én gyerekem úgy fog felnőni, hogy megismeri a rock-kultúrát, és talán köze lesz alapfokon [...]
Mind a 21 komment
Egy igazi agytröszt bemutatja, hogyan NE nézzük meg, mennyi üzemanyag van a tartálykocsiban.
14983 6 45 Izé
Árnyangyal: Én ilyen helyen dolgozok, nálunk töltik meg az ilyen tartálykocsikat. Felfestve a robbanási hat [...]
r3clbull: de hülye basszus..amugy egyik haverom kipróbálta..elment tankolni, kiszáll autóból s rágyújt [...]
Mimis: Dankesün. :) Bizony, rohan az idő, nemsokára el kell kezdenem gondolkozni azon, hogy lízingelek [...]
Mind a 45 komment
Régebbi postok...