REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
MMA -s vicces pillanatok :D

 
721 0 1 Sport Izé
Beno89: :D:D EZ qurva jó
Andy Gilmore vizuállatságai
3076 1 3 Art Izé
M.agnus: Nem gond a Vasarely párhuzam, jó, értékes anyag ez. És kellemes meglepetés a futurizmusra jell [...]
mekszamnojz: de jó hogy eszembe juttattad....már majdnem elfelejtettem hogy hova akarok elmenni újra. :D és r [...]
balkanboyfun: látom Gilmore művészúrra hatással volt Vasarely....:)
Andy Gilmore vizuállatságai
3334 9 3 Izé
M.agnus: Nem gond a Vasarely párhuzam, jó, értékes anyag ez. És kellemes meglepetés a futurizmusra jell [...]
mekszamnojz: de jó hogy eszembe juttattad....már majdnem elfelejtettem hogy hova akarok elmenni újra. :D és r [...]
balkanboyfun: látom Gilmore művészúrra hatással volt Vasarely....:)
A Burger King mosogatójában fürdött meg egy férfi az Egyesült Államokban. Timothy Tackett születésnapja alkalmából határozott úgy, hogy fürdőt vesz az étterem konyhájában. Nem is lett volna probléma, ha az idióta nem rakja fel a videót az internetre. :)
4119 0 13 Izé
MonTom: Hát a hónap dolgozója már biztos nem lessz :D
Szama: ezert nem kell jarni Burger Kingbe..:D menjetek MEcibe:D
Skatopia: hmhm és ez most olyan nagy cucc? nagy az Isten állatkertje de ennyi
Mind a 13 komment
Skyline Residence, Los Angeles - kéró saját kertmozival.
3444 0 4 Art Izé
M.agnus: De lesz! Sőt, még jobb is. Mindenkinek.
Luflee: Oooo... sose lesz ilyenem :)
-== Lacc ==-: Pofám leszakad...én csóró még a házimozinak is örültem mikor anno megkerestem rá a pénzt.. [...]
Mind a 4 komment
Skyline Residence, Los Angeles - kéró saját kertmozival.
3538 2 4 Izé
M.agnus: De lesz! Sőt, még jobb is. Mindenkinek.
Luflee: Oooo... sose lesz ilyenem :)
-== Lacc ==-: Pofám leszakad...én csóró még a házimozinak is örültem mikor anno megkerestem rá a pénzt.. [...]
Mind a 4 komment
Tücskök és Hangyák - amin pár napja a magyar sajtó rugózik... Csak pár hír:
"Harcsabajuszú, fülbevalós, lófogú cigány" - obszcén cigányellenes képregénnyel újít a vicclap
Móricka a harmincas évek nyilas hecclapjait idézi
Rasszis ta képregény: kizárták a főszerkesztőt
A MÚOSZ szerint rasszista a Móricka című vicclap
Civilek tiltakoztak a Móricka szerkesztősége előtt
Kimosták a száját a rasszista vicclap főszerkesztőjének (Galériával)
Az Angyalkommandó nem nevet a cigányellenes uszításon

(Sissi is beküldte a "hangos verziót").

Véleményetek?
9101 10 114 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=pe-3yhpen90
Spion0025: Aki egy helyre hajtja nekem és a bartátaimnak mindet, az páholyból nézheti a tücsök taposást [...]
Savitra: És sehol nem lehet kommentelni... Ez vajon véletlen???
Mind a 114 komment
Strandröplabda a Pekingi olimpiáról képekben. :) Van egy két jó bébz. ;)

 
1063 0 0 Sport Izé
Top 10 MP3 lejátszó
1332 0 0 Tech Izé
A 2000-es olimpia gyűrű döntője, természetesen Csollány Szilveszter győztes gyakorlatával :)
632 0 0 Sport Izé
Egerszegi Krisztina 1996-os Atlantai aranya

itt az 1992-es Barcelonai, itt pedig az 1988-as Szöuli győzelme
494 0 1 Sport Izé
spiritmonger: érdemes megnézni a wikipédiáját, nagyon durva :O
Bocs emberek...tényleg...XD

3+2- Kombiné

(u.i.: mulatós rock??! nem értem ezt a műfajt...)
1158 2 3 Zene Izé
Ganja Master: Purple: maaaaajd... : D spider: képzelem mennyire jól esett, amúgy nm...: D
spider86: te komolyan megakadályoztad volna h Mester úr örömet szerezzen másoknak? :D... hát ez a hozzá [...]
Purple: bazki... de csak azért, mert jó napom van :DDD legközelebb lakodalmas blackmetált küldjetek!! : [...]
Az idei QuakeCon-ról befutott a RAGE legújabb kedvcsinálója.
862 0 0 Tech Izé
Phil Lewis művészete
3637 1 23 Art Izé
Maccoyi: Stilizált IMI arképpel. XD
Purple: :DD akkor olyan csíkosat kérek XD
Maccoyi: A falfestő előállt. XD Bár Phil egyedi müvészete utánozhatattlan. ;)
Mind a 23 komment
Phil Lewis művészete
2859 2 23 Izé
Maccoyi: Stilizált IMI arképpel. XD
Purple: :DD akkor olyan csíkosat kérek XD
Maccoyi: A falfestő előállt. XD Bár Phil egyedi müvészete utánozhatattlan. ;)
Mind a 23 komment
Robotharc középkori fegyverekkel. Honnan máshonnan... ;)
3160 2 0 Izé
Alice In Videoland - Panic

Cut the Crap
 
Radio song
 
Dance With me
 
Ladykiller  
Better off
 

Honlap

Myspace
378 0 0 Zene Izé
Bizgentyű - Bogarantyú
2227 0 2 Art Izé
Dawe: posztképen a jobb fölső oan mintha egérből lenne
wnw: deqrvajoooo nagyon ötletesek köszi :)
Bizgentyű - Bogarantyú
2060 3 2 Izé
Dawe: posztképen a jobb fölső oan mintha egérből lenne
wnw: deqrvajoooo nagyon ötletesek köszi :)
Hát nem gyönyörű? ;) (NEEEEM!!!)
4359 0 16 Autó Izé
Jozef7: óóóóóó értem már!!!!!!!!! (deszar)
papaluige: azé a japán az japán! :))
csoe: Na, ezt most visszavonod, különben jön a beton! :)
Mind a 16 komment
Hát nem gyönyörű? ;) (NEEEEM!!!)
4567 1 16 Izé
Jozef7: óóóóóó értem már!!!!!!!!! (deszar)
papaluige: azé a japán az japán! :))
csoe: Na, ezt most visszavonod, különben jön a beton! :)
Mind a 16 komment
Cut Chemist - My 1st Big Break

Az első klip 360 fokos panorámalencsékkel felvéve.
802 2 1 Zene Izé
Bakeyoo: http://www.youtube.com/watch?v=gS5TklbuKvM
A pár éve elhunyt Richard Pryor szereplése a Sesame Streetben. Szerintetek mennyit szívott a felvétel előtt? ;)
Itt meg érzelmeket mutat be. :D
5634 3 15 Izé
Olyveria: *ina :D :D :D
pepeti: Áá Vaklárma c. film. :DD "Mondja ki az első dolgot ami eszébe jut!" Ki emlékszik még?:D
|-=O=-|: Totál kész van, mekkora arc!! :D Arthur jutott róla eszembe: http://www.ize.hu/comments.php?post_ [...]
Mind a 15 komment
Nem egy szokványos látásmód!
Phil Hansen
8956 1 66 Art Izé
M.agnus: Bárki bármit is mond (kevés okosság és sok ostobaság alant), ez a srác értéket teremt. (Ezz [...]
ibor90: szerintem mindenki hülye! :) simán felvette hogy hogy csinálja és padló! nem tudom minek kell m [...]
varvizib: Tehetséges a srác!
Mind a 66 komment
Nem egy szokványos látásmód!
Phil Hansen
9161 6 66 Izé
M.agnus: Bárki bármit is mond (kevés okosság és sok ostobaság alant), ez a srác értéket teremt. (Ezz [...]
ibor90: szerintem mindenki hülye! :) simán felvette hogy hogy csinálja és padló! nem tudom minek kell m [...]
varvizib: Tehetséges a srác!
Mind a 66 komment
Robot Jim
1067 0 0 Game Izé
Mókás kerékpározás. :D
962 0 0 Sport Izé
EZ Rollers - Rancho Notorious

talán a legjobb szám az albumról (Conductor)
693 0 0 Zene Izé
Étterem üvegpalackokból
1773 0 1 Art Izé
ramalama: Az epilepsz party ide szokott járni afterozni?
Étterem üvegpalackokból
2112 0 1 Izé
ramalama: Az epilepsz party ide szokott járni afterozni?
T2B Escape 2
3648 1 96 Game Izé
MVS: Hát el sem hiszem h sikerült marha nehéz volt, kösz a sok segítséget, főleg az akuval az nem [...]
r2d2: Hova kell pontosan bedobni a pénzt?
tüpp: kijutottam:D
Mind a 96 komment
Dubya bá és a röpis lányok
12499 1 7 Izé
zuckerfrei: azt a kéjenc vigyort az utolsó képen:D
sahinel: inkább az orális irodában diktáljon a titkárnőnek, mint megint kitaláljon valamit. Bárcsak i [...]
Bakeyoo: Egy vicc ez az ember.
Mind a 7 komment
The Guru Josh Project - Infinity 2008

(a híres 1989-es szám remake-je, "egy őrült a billentyűk mögött és egy belevaló néni egy bazi nagy kalapáccsal" :D)
705 4 1 Zene Izé
eerix: Úristen! Hogy én ezt mennyit kerestem, de csak mixeket találtam... Köszi köszi köszi köszi! : [...]
De La Soul - Ring Ring Ring

Alap zene!!!
645 2 2 Zene Izé
Marubeni: Funky buliba rongyrázási alap!!! Kötelező! :D
Chubacca: persze,h alap:) márénis akartam küldeni.
Küldenék egy videót a kedvenc harcművészemről Mirko "CroCop" Filipovic -ról. Aki nem csak K1-ben, Pride-ban és UFC-ben aratja a győzelmeket, hanem anit-terrorista kommandós és parlamenti képviselő is!
752 0 0 Sport Izé
Nesztek egy nagy kedvenctől egy számocska - EZ Rollers - Portugal :D

és még egy Tink - (EZ Rollers-Submission) és EZ rollers live @ livestyles, 4th may 2007.
507 0 1 Zene Izé
MStipee: Ez kifejezetten teccik, van egy kis Hype beütése, de remek :)
Rég nem voltam már...van mit pótolni...most NEM metálos posztot küldtem, hanem egy számot, amit nyaraláskor láttam a TV-ben.... : D

The BPA - Toe Jam Featuring David Byrne & Dizzee Rascal
439 1 4 Zene Izé
Ganja Master: ...jó édes anyja...: D bocs ha már volt izén...azt nem követem még ennyire se rendszeresen mi [...]
Kolbi: Nembaj.. ismétlés a tudás...
Szosztar: De
Mind a 4 komment
EZ (NEM) KACSA! :)
3787 0 14 Autó Izé
AVIREX: egyedül az első szélvédő megoldása nem nyerő.. ok,mondjuk az tény,hogy egy Saleen Mustangot [...]
AVIREX: szerintem meg érdekes autó,nekem bejön :] az meg,hogy francia.. gyártotta a Citroen a Kacsát,a [...]
klmi: nem rossz,bár úgyis csak egy koncepció autó
Mind a 14 komment
EZ (NEM) KACSA! :)
3994 5 14 Izé
AVIREX: egyedül az első szélvédő megoldása nem nyerő.. ok,mondjuk az tény,hogy egy Saleen Mustangot [...]
AVIREX: szerintem meg érdekes autó,nekem bejön :] az meg,hogy francia.. gyártotta a Citroen a Kacsát,a [...]
klmi: nem rossz,bár úgyis csak egy koncepció autó
Mind a 14 komment
H. R. Giger
2368 0 7 Art Izé
Kandur: 2 éve volt Bécsben egy kiállítása,hát az valami fantasztikus volt
Luflee: :)))) Azert ebben ne legyunk olyan biztosak... ;) :)
bob: nézem a faszi képeit és rájövök: nekem semmi bajom =)
Mind a 7 komment
Régebbi postok...