REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Folytatjuk étvágygerjesztő finomságok rovatunkat. ;)
Csokibevonatú hangyák, skorpió vodka, kroki curry, gyíkbor és egyéb nyalánkságok...
Jó rendelést, jó étvágyat!
2659 0 17 Izé
Belkar: a múltkoriakról még el lehetett képzelni hogy agyon E -anyagozott gumicukrok de ezekről? ezek t [...]
Wepi: Gyíkpáleszt pont a múlthéten ittam! És még a hasát is befaltam! :D
Re-Peet: A kukacos tequila már olyan snassz :)
Mind a 17 komment
Veszprémi Állatkert - ha nem tudjátok, hogy hova menjetek jó időben :) Nagyon szép hely.
3724 0 31 Izé
Belkar: én még csak a pesti állatkertben voltam :S de nem nagyon szeretek állatkertbe járni látni ahog [...]
ismeretlen: én télen voltam ott és akkor is nagyon szép volt, mondjuk nyáron biztos jobb
espi: valóban nagyon szép környék.ott simogattam hiénát is...:D
Mind a 31 komment
Order of The Stick - egy milliók által kedvelt szerepjátékon alapuló humoros képregény ami már több nemzetközi díjat nyert.
Itt pedig a magyarított változat (nem adja vissza az eredeti hangulatát, de azért jó).
9558 8 6 Izé
anon: Ja tényleg :D
Belkar: de folytatja miért ne folytatná?
anon: kár hogy nem folytattja a fordító :(
Mind a 6 komment
YouTube sztárok vendégszereplése a South Parkban - és az eredetik összegyűjtve
5984 10 23 Izé
bungle: Chocolate Rain By Tay Zonday Meets Metal www.youtube.com/watch?v=ZM-5tbZJa9c
Hoember: Igy igaz, Minden jöhet ami űrhajós, idegenes, fantasztikus, lövöldözgetős izé.
Belkar: tök jó csak egy baj van hogy ez a rész valahogy kimaradt a látottak közül :S
Mind a 23 komment
A mormon vallás. Újabb amcsi őrület vagy talán ez az igazság? Döntse el mindenki magának... Wikipédia cikk a vallás kialakulásának történetéről.
2966 1 24 Izé
Laci: Annyiféle vallás, hit, meggyőződés, babona stb. létezik (s nem hiszem, hogy sokat tévednék, [...]
kotta: Poszthoz: megint csak mosolygok, hagyjuk Nem poszthoz: a két említett (jó értelemben) lökött [...]
Purple: én meg az uccáról, hogy odajöttek téríteni XD de állítólag tök jó fejek, meg jól amcsifo [...]
Mind a 24 komment
Ingyen letölthető segédprogram. Mindössze 1 byte. Hasznos és jó. Enjoy it!
(köszönjük kotta, ez végre tényleg hasznos volt! bungle)
5331 8 23 Izé
Adiboy: Hat ez fura nekem nem ismeri fel a fajltXD
bandee1219: Ez olyan, mint a Chewbacca védelem, semmi értelme, de hatásos. ;) Nézd mg, hogy mennyien nézt [...]
zsaru: Ennek az eg vilagon semmi ertelme. Fogsz egy sima szovegszerkesztot, mint pl a notepad, beleirsz egy [...]
Mind a 23 komment
A Steamhez hasonló online letöltőrendszert indított a brit TESCO, ahol zenék mellett filmek, tévésorozatok és valamikor játékok is kaphatók lesznek.
1164 0 1 Tech Izé
bandee1219: Ez nem rossz ötlet, lévén a T. nem igazán követi a boljaiban a szoftver árakat, a régi cuccok [...]
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a tatu, a páncélos hadosztály legdurvább tagja. Van hat-, hét-, kilenc-, meg feketeöves tatu, utóbbi a legkeményebb, Chuck Norris is fél tőle. Van gyapjas, sörtés, szőrös, meg csupaszfarkú tatu (a nagy csupaszfarkúról már nem is beszélve, az rendkííííívül fééélelmetes!). Vigyázni kell, mert hamisítják plüss meg ál-leszbi oroszlány verzióban is (ez utóbbi egyik tagját szerencsére hasba lőtték bugyiban). Más most nem jut eszembe, kéremkapcsojjaki.

3459 2 37 Izé
alphadog: Tatu lányok jól érzik magukat: http://krazyhollywood.blogspot.com/2008/04/tatu-and-striptease.htm [...]
Daru: Tök süti, ahogy össze zipeli magát. :D Perciz munka a természettől (mint mindig).
Purple: http://hu.wikipedia.org/wiki/K%C3%A9p:EdmontonZooArmadillo.JPG de ez milyen már?? :DD lábujjhegyen [...]
Mind a 37 komment
Upsz... még szerencse, hogy "iccólrájt". :D
8374 0 18 Izé
cry: Mindegy, hogy mit talált el, de nagyon kész van. Elképzelem_: apjuk vegyünk egy póttévét, a g [...]
prjricsi: Valami üvegajtós polc van ott,sztem azt.
uhh: Szerintem nem a tv-t hanem a gitárt zúzta le a jóképességű... Vagy rosszul látom?
Mind a 18 komment
Tudom, hogy titokban mind egy ilyenre vágytatok... :D
4656 3 49 Izé
bandee1219: De ez már volt is, nem? Legalábbis linkelve tuti.
Purple: pont az a lényege :D
bungle: Akkor jól gondoltam. :D
Mind a 49 komment
3D kamerán alapúló "kéz  nélküli" irányítás, jelen esetben  a Second Lifehoz: 
523 0 1 Tech Izé
gvereb1: szánalmas
Ha eddig nem tudtad, mi hiányzik az asztalodról...
4520 0 23 Izé
Purple: nem galandféregre gondolsz? annak a fején vannak kapaszkodósörték, és a vékonybélben a telje [...]
DJ Öcsike: Utánanéztem mi ez az IZÉ (Nem volt könnyű egy webshop alapján de mndegy + sajnos a linket lehe [...]
bigyminyő: Fúúúúj! Épp most akartam vacsizni.....:(
Mind a 23 komment
Miata izék (szerintem photoshop).
4258 0 8 Izé
spidy: MIATA Shit -***************************** nagyon tetcenek :)
bigyminyő: ÁÁÁ!!!....Nem nyerő....:(
alajos: no shit Sherlok
Mind a 8 komment
Gyapjú izék
3013 0 10 Art Izé
bigyminyő: Hehe... az a tehén az ember cicikkel...a legjobb!!!......:)
CRaPtRaSH: nekem az összes tetszik,de a kutyikutty a legédibb:]
Éjfélilány: érdekes :)
Mind a 10 komment
Gyapjú izék
3369 1 10 Izé
bigyminyő: Hehe... az a tehén az ember cicikkel...a legjobb!!!......:)
CRaPtRaSH: nekem az összes tetszik,de a kutyikutty a legédibb:]
Éjfélilány: érdekes :)
Mind a 10 komment
Ginebra Fockink - egészségükre!

(a dallam is húzós, de a szöveg az igazi)
3070 0 4 Izé
bigyminyő: EZZZZ!!! Nagyon nagy munka lehetett kitalálni ezt a velős tartalmú szöveget.....:) Ez reklám?Ha [...]
ridi: fáking!:D
bandee1219: Ez szerintem nem cikizzé, inkább humorizéljünk. Komoly amúgy. XD
Mind a 4 komment
Az angol iskolák formaruhája akár újrahasznosított PET  palackból is készülhet.
983 0 1 Tech Izé
leep: minek? hogy igyanak belőle?
Érkezik az idén ősszel debütáló Fallout 3 gyűjtői kiadványa!
596 0 0 Tech Izé
Csak hogy ma is legyen macskás poszt...
Orazio, az olasz macs már szerencsére nem kerülhet be a Guinness Rekordok könyvébe, az ui. megszüntette a legnagyobb súlyú házikedvencek kategóriát, miután a legtöbb gazda halálra etette szerencsétlen állatokat. Előtte egy amcsi macsek tartotta a rekordot 18.5 kilóval.

Ide kapcsolódik: fogyókúrázó házikedvencek.
6952 4 55 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-2121684/I-lose-ounces-Maverick-22-POUND-moggy-goes-diet.html
bungle: Ha esetleg ez nem menne... http://href.hu/x/a58f
bungle: http://news.sky.com/skynews/Home/UK-News/Fat-Cat-Socrates-Told-To-Lose-Half-His-Bodyweight-As-Part-O [...]
Mind a 55 komment
Fülzsír cukor, hányás ízű zselé, gorillafika, sebnyalóka, féreg gumicukor, csokicsótány... szóval csupa guszta finomság. :D
5120 4 37 Izé
Ancient: Olyan alakú már van. Ízű nem hiszem, hogy lesz XD
philpo: És mi lesz a f@sz ízű nyalókával? Az hol van?
Re-Peet: Egyszer vittem be melóhelyre Garfield-os kukorica alakú gumicukrot, hogy nesze egyétek... De nem [...]
Mind a 37 komment
Laky Zsuzsi a fellegekben. Nem is tudtam, hogy volt ilyen. A Malév is bevehetne ilyen trükköket, vannak még helyes lányok az országban. :)
3454 1 8 Izé
Maccoyi: A Man.Utd.-es a legjobb, akárcsak a csapat :P forever M.U. :)
bigyminyő: Hehe.....a télapó a végén a legjobb.....:)
r3clbull: Mencs Eszter rullzzzz
Mind a 8 komment
Megérkezett a Jégkorszak 3 előzetesének HD minőségű verziója. A 2009-ben bemutatott filmben ezúttal a dinoszauruszok körül forog majd a cselekmény.
8387 3 19 Film Izé
kisduck: "A 2009-ben bemutatott filmben" megtörtént már a jövőben XD ez kb olyan mint a nostradamus itt [...]
Belkar: ok kösz már ezt is tudom :)
Shifty_: Azért ugye mindenkinek feltűnt, hogy ez egy animációs film!? Miért ne rugaszkodhatna el a való [...]
Mind a 19 komment
Megérkezett a Jégkorszak 3 előzetesének HD minőségű verziója. A 2009-ben bemutatott filmben ezúttal a dinoszauruszok körül forog majd a cselekmény.
8281 1 19 Izé
kisduck: "A 2009-ben bemutatott filmben" megtörtént már a jövőben XD ez kb olyan mint a nostradamus itt [...]
Belkar: ok kösz már ezt is tudom :)
Shifty_: Azért ugye mindenkinek feltűnt, hogy ez egy animációs film!? Miért ne rugaszkodhatna el a való [...]
Mind a 19 komment
Az Enterbrain főnöke, Hirokazu Hamamura állítása szerint idén új Nintendo DS-t leplez le a kyotoi brigád.
497 0 2 Tech Izé
Shifty_: Színben már most is ezeféle verzió létezik. Valószínűleg vékonyabb lesz, a kijelzőméret m [...]
Zer01dentity: de (ha lesz) ez is csak vastagságban meg színben fog eltérni, vagy lesz benne vmi újítás? :S
Nesztek, erről lehet vitatkozni, hogy milyen művészet...

Hangsúlyosan megkérek mindenkit, hogy a Flesh Projectet csak nagyon erős idegzetűek nézzék meg!
10498 0 65 Art Izé
rezso: Nem szeretném lezárni,és nem is szeretnék vitázni.Az elmúlt napok posztjait nézve(lehet előt [...]
dude: Talán mert annyira képben vagy? ;) Egyébként isten őrizz, hogy postolj, hiszen "az akkora műv [...]
kotta: De tényleg nem kell ám egyetérteni velem! Csak azért hármótoknak írtam, mert tetszett,h ti is [...]
Mind a 65 komment
Nesztek, erről lehet vitatkozni, hogy milyen művészet...

Hangsúlyosan megkérek mindenkit, hogy a Flesh Projectet csak nagyon erős idegzetűek nézzék meg!
10637 4 65 Izé
rezso: Nem szeretném lezárni,és nem is szeretnék vitázni.Az elmúlt napok posztjait nézve(lehet előt [...]
dude: Talán mert annyira képben vagy? ;) Egyébként isten őrizz, hogy postolj, hiszen "az akkora műv [...]
kotta: De tényleg nem kell ám egyetérteni velem! Csak azért hármótoknak írtam, mert tetszett,h ti is [...]
Mind a 65 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a macipolip.

De hát kicsoda valójában a macipolip (dumbo octopus)? Napszemcsis vállalkozó fekete autóval? Valamelyik állam parlamentjében ül? Sziklamászó? A fenti képet felhasználva leleplező képeket várok a kommentek közé kis barátunkról. A győztes pedig azt hiheti, hogy kap Bungle-től kottától valamit egy rekesz sört.

1843 2 82 Izé
bungle: Macipoliptánc: www.funvid.hu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=106706 :D
kotta: A szerencsés nyertes (végül is egyedül döntöttem ,mert csak): rivaul De mivel úgyse olvassa e [...]
<-{st.one}->: ne csinálj vele semmit! így van rá szükségem! és még jó sokáig lesz is!
Mind a 82 komment
Photoshop vagy igaziak? Pixar-tuning. :)
4589 2 6 Izé
Gysmo: Ja... belenéztem a linkbe... :D:D:D ezek nem azok, ez ps :)
Gysmo: Nem tudom, hogy ezek azok-e, de tényleg megcsinálták ezeket az autókat a rajzfilm alapján. Volt [...]
Belkar: ilyennel egyenlőre nem is lehet még menni sehova mert ez fotóbót...
Mind a 6 komment
A Game Informer magazin legfrissebb számában bukkant fel az első cikk a Gears of War 2-ről, mely végre képekkel és részletekkel is megörvendeztett bennünket.
332 0 0 Tech Izé
A tegnap leközölt Mafia 2 információbomba után újabb hírmorzsákra leltünk erdőtúránk során.
469 0 0 Tech Izé
A mókás pár harca folytatódik...
18545 2 95 Izé
bungle: heesh küldte (meg Macc a listára már 1 hete): http://www.youtube.com/watch?v=4pr9beObwF4 Egyébk [...]
kotta: S az úrra ráfért talán. Reméljük, minden okés. ;-)
Re-Peet: ..eddig legalább volt mire hivatkozni a főnöknél.. :D
Mind a 95 komment
Az Iriver kihozta a Disney-vel közös mp3 lejátszó következő generációját.
681 0 1 Tech Izé
Purple: jópofák :)
Thomas Grillo (aki az Aquasonic Waterphone-t is demonstrálta) bemutatja, hogyan kell megszólaltatni a teremint, az első érintés nélküli elektronikus hangszert.

Persze ez önmagában egyáltalán nem izés, így jöjjön egy sokkal tehetségesebb művész... :D
5045 4 13 Izé
bungle: The Legend of Zelda Theme on theremin http://www.youtube.com/watch?v=nJYho56INKU
<-{st.one}->: én megnéztem a bemutatóvidet is. kimondottan tecc ez a kütyü, mondjuk nekem a waterphone is tet [...]
Sissi: A cicusok a legjobbak:)
Mind a 13 komment
Pojuko - Ugrálj az izével jól!
Nem könnyű!
3195 1 17 Game Izé
Grábor: ez király egy gém és tényleg nem egyszerű el lehet vele lenni!
Szamooca: csessze meg...:)Tuttam,hogy mihelyt elküldöm,sikerül..:D....FEJJEL LEFELÉ????Ez hüe...:D fejje [...]
Szamooca: lehet hülyének,bénának,esetlenek,majomnak,szerencsétlennek néztek,de én az 5ös pályán elak [...]
Mind a 17 komment
Fingerboard után itt a fingers breakdance! Mi lesz a következő?
7273 6 12 Izé
bigyminyő: Ügyes,ügyes!!!! A kis cipő talán 10-es méretű lehet.....Olyan mintha test nélküli ember tán [...]
Skájwalker Lájos: ez mekkora!:DDDDDD nekem bejön.
Gysmo: Kockák sportja...
Mind a 12 komment
Tuti mindenki örülne egy ilyennek az első randin! :D
17522 7 42 Izé
CRaPtRaSH: nem,de ez jóvolt :P
Laci: Megnyugodtam. Szereted a versikéket? Esetleg van is kedvenc költőd?
CRaPtRaSH: csak a versike miatt megvan bocsátva:D
Mind a 42 komment
Ízléses melltartók ;)
2540 0 21 Izé
bungle: gucci230 küldte: http://dailydumper.blogspot.com/2008/04/creative-bras.html
Máln@: Ez? http://bp1.blogger.com/_WwjddPMdTpg/R_tyf74lcEI/AAAAAAAANac/f4jW-tSXK9I/s1600-h/06.jpg :):):D
Tádi: bazz ez kemény. csöcsörészés ellenXD
Mind a 21 komment
Akinek tetszett, vagy inkább mondjuk úgy túlélte Madam X-otic zenéjét, ajánlom szeretettel a művésznő másik együttesét, a Dolly Rambo-t, olyan észbontó slágerekkel, mint a Szekrény vagy a Porszívó.

Ez az igazi agymasszázs, nem a head spa!
4916 1 32 Izé
bungle: Dolly Rambo - Pisi-Kaka Woodoo-Baba www.youtube.com/watch?v=W-TFRodqAMk
ismeretlen: Nekem is ilyen jutott eszembe, csak az AE Bizottság, az énekesnő Koko ott is ilyen szép volt, a [...]
bandee1219: És így komolyan gondolják v. ilyen a humoruk? Ez még viccnek is rossz! XD
Mind a 32 komment
Az IGN interjút készített Diarmid Clarke projektvezetővel, aki többek között azt is elárulta a Mass Effect PC-s verziójáról, hogy nem kell neki majd komoly vas.
530 0 0 Tech Izé
Huh, nehéz hetünk volt, jön a melegfront, nyitnak a strandok, készülődnek a fagyisok, rövidülnek a ruhák, csattognak a papucsok. Játszunk is ennek örömére:
A feladat mondhatni a szokásos.

Ez mi ez az izé ez itt?

A megfejtéseket hétfő reggel mondjuk 10 óráig várom, majd slattyogok lefelé a portásunkhoz, hogy jól kisorsoljuk a 3-3 nyertes a valós és a nem valós kategóriában.

Tippelésre fel!

Update1: Kellemes hétfő reggelt minden kedves olvasónak.
A helyes megfejtés pediglen a következő:

RFID alapú borhőmérséklet "beállító" eszköz. A működés elve roppant egyszerű, adott a borosüvegben egy RFID csip, ami jól megmondja az eszköznek a bor típusát es a fogyasztáshoz ideális hőmérsékletet, majd a gép beállítja ezt. Ennyi.
Rövidesen eredményt hirdetünk.
1885 0 50 Tech Izé
rezlavor: adodtak kisebb nagyobb fennakadasok az elmult idoben, a megnovekedett bogrepolosapkamatrica postazas [...]
NFS-fan: hát ez komolyan mondom h már télleg szemétség :@
anon: Vagy csak nem akarnak bögrét adni és azt gondolják hogy "áá majd úgy is elfelejtik" :D
Mind a 50 komment
Régebbi postok...