REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Búcsú a higanyostól
466 0 0 Pink Izé
Crowpath - Chased, Caught And Charged

megj.: A Crowpath néven ismert rettenetes pusztító alakulat világra szabadítja a One With Filth című harmadik nagylemezét, hogy rozsdás fűrészfogaival semmisítse meg a világot. A lemezt Svédország történelmének egyik leghírhedtebb sorozatgyilkosának története inspirálta, akiről kiderült, hogy hivatásos rendőrtisztként követte el a bűncselekményeket, amelynek ügyében saját maga nyomozott.
498 0 0 Zene Izé
Az 5 legvadítóbb szexhely - Keresd az izgalmat! 
1078 0 0 Pink Izé
Hogyan lehet mindig kifogástalan a nappalid?
395 0 0 Pink Izé
"Majd ha megnősz, kislányom, vehetsz magadnak a megspórolt pénzeden nagyobb ciciket." :D
3009 2 6 Izé
orsyka001: herékből mijó csecseket tudna már magának szabatni:D és rögtön delfinfarkat is a zacskóibó [...]
Kyp Durron: Kicsinyled a melleid? XD Amúgy a fiúk látványos eredményt érhetnek el műtét nélkül is, edz [...]
papaluige: Nekem ilyen köll! XDDD
Mind a 6 komment
Szerintem sok lesz a villanyszámlája... ;)
1924 0 7 Izé
eol: A vicces az, hogy a tulaj reméli a látogatók adakoznak jótékonysági célokra. Hát... bizony, [...]
papaluige: tuti csapágyas lesz a villanyórájuk! :)
carmelo15: habar izles kerdese:)
Mind a 7 komment
Egy sima, egy fordított, egy lézerkard... (nem, nem vibrátor tok ;))
3032 3 15 Izé
orsyka001: hungarista színekben:D
Kampec: jobb mint 1 eredetit rakni a karácsonyfa alá ;) http://www.youtube.com/watch?v=TXMX_xm7IRo
Mr.T.: Szaunázás után mikor kiugrasz a térdigérő hóba angyalkát csinálni legalább nem fagy le a h [...]
Mind a 15 komment
No use for a name - Bigest lie

Rise against féle zene...
350 0 0 Zene Izé
20 kérdésből elég jó eséllyel kitalálja, hogy kire gondoltál, legyen az rajzfilmfigura, színész, politikus vagy bárki más - Akinator előtt nincs titok. :)
17735 31 56 Izé
süti: ilyesztőőő
nemerdekel: még Zámbó Jimmy-t is kitalálta :D tud valamit :))
Lilu__cica: Kitalálta Anette Olzont!
Mind a 56 komment
Minden idők 100 legnagyobb/legnagyszerűbb/legemlékezetesebb filmkaraktere!

(Naná, hogy a sorrendbe megint belekötnék :D)
11404 1 34 Film Izé
witti007: Hopsz
witti007: Like! :)
kszaten: szerintem Jokernek (heath_ledger_) kellet volna az elsönek lennie mert ebben a filmben nagyot alkit [...]
Mind a 34 komment
Minden idők 100 legnagyobb/legnagyszerűbb/legemlékezetesebb filmkaraktere!

(Naná, hogy a sorrendbe megint belekötnék :D)
11904 12 32 Izé
kszaten: szerintem Jokernek (heath_ledger_) kellet volna az elsönek lennie mert ebben a filmben nagyot alkit [...]
Balázs: jahjah Thrawn nekem nagyon szimpi jó arc egész végig:)neked meg jó a nicked :D
Belkar: én nem mondtam egy szóval sem hogy rossz lett volna akármelyik karakter is az SW-ben (sőt han so [...]
Mind a 32 komment
In The Dog House - aranyos logikai játék.
8524 6 2 Izé
AVIREX: bejott a miniclip logo,bevan kapcsolva a mélynyomó,majdnem beszartam a hangon így hajnal fél2kor [...]
Rolee: ez naggyon nagy :D
In The Dog House 

Juttasd el a kutyát a ház egyik pontjából a másikba a megfelelő elemek tologatásával!
16798 4 6 Game Izé
Nike: 22 pája...nincs sorba álás..kedves a kiszolgálás :D
Beni0503: na most már értem
Beni0503: valaki mondja már el hogy mit kell itt csinálni mert a HELP nekem nem mond semmit
Mind a 6 komment
A legvadítóbb szexjáték amivel le veheted a pasit a lábáról!  +18!!!!
1120 0 0 Pink Izé
Christmas Bloons
A közkedvelt léggömb pukkasztó játék legújabb, karácsonyi kiadása!
Boldog karácsonyt, Mikulást, egyebeket! :D
6296 3 12 Game Izé
daveygirl: 26-os nál elakadtam:S valaki tudna segíteni?köszi
Éjfélilány: 26 os nem megy :s
hodosy: 37. ???????????????????????????????? nem megggy 4!:S:S:s:S:S:S:S:S:S
Mind a 12 komment
Clubber (Laurent Wolf) - Gallion

Figyelsz? Figyejjé' figyelsz?! Mert ez nem a No stress hangzásvilága...
1045 2 0 Zene Izé
A Libanoni keringő (Waltz with Bashir) c. animációs film a történelem egyik kevésbé ismert eseményéről szól. Alapvetően háborúellenes film, Cannes-ban sikerrel vetítették, és Oscar-esélyesként is emlegetik (már ha ez még fontos bárkinek is... :-))

Előzetes:

1229 0 5 Film Izé
kotta: Valami meg-fejt-he-tet-len ok miatt ez a poszt sokkal tartalmasabb lett, mint ahogy én küldtem. K [...]
ferike: Akarom látni,akarom hogy hozzátartozzon a világképemhez,akarom hogy értsem (fordítók kímélj [...]
enti: erről ha jól tudom a system of a down is énekelt anno. nem véletlen mivel van libanoni (és örm [...]
Mind a 5 komment
A Libanoni keringő (Waltz with Bashir) c. animációs film a történelem egyik kevésbé ismert eseményéről szól. Alapvetően háborúellenes film, Cannes-ban sikerrel vetítették, és Oscar-esélyesként is emlegetik (már ha ez még fontos bárkinek is... :-))

Előzetes:

1518 2 5 Izé
kotta: Valami meg-fejt-he-tet-len ok miatt ez a poszt sokkal tartalmasabb lett, mint ahogy én küldtem. K [...]
ferike: Akarom látni,akarom hogy hozzátartozzon a világképemhez,akarom hogy értsem (fordítók kímélj [...]
enti: erről ha jól tudom a system of a down is énekelt anno. nem véletlen mivel van libanoni (és örm [...]
Mind a 5 komment
Elértünk a 10000. izéhez. Jobb ötletem nem volt (és sajnos azoknak se, akiket megkérdeztem), így azt találtam ki, hogy - mivel ha minden beküldött postot jóváhagytam volna, akkor már talán az 50000.-nél tartanánk - ide írjuk, írjátok azokat a postokat, amik nem voltak elég "izések" ahhoz, hogy kikerüljenek, de hátha attól még lesz valaki, aki érdekesnek találja (természetesen reklámcélú linkeket nem kérünk).

Ja, és köszi mindenkinek, aki hozzájárult a 10000 posthoz! :)
5151 14 2395 Izé
Erunder: Ezt MrMezy69 küldte be: https://www.youtube.com/watch?v=gwA8igFJwc4 Ezzel a szöveggel: A kressz vi [...]
lilaflexninja: Rövidebben: https://goo.gl/qdmruu
lilaflexninja: Hiánypótló termékek egy csokorra: https://mivoltma.444.hu/2017/03/25/19-fantasztikus-talalmany-a [...]
Mind a 2395 komment
The County Medical Examiners - Casper's Dictum

Ezt a zenét tényleg a képen látható fickók játszák! Álítólag patológusok. Eredetileg Carcass tribute band-ként kezdték. Páran már biztos tudják hogy mien zene lesz ez :) (Grind metal) !  
592 0 0 Zene Izé
Benzema - No Stress

 

( 1:50-nél érdemes figyelni. ;) )
659 0 0 Sport Izé
Furcsa ötletek kategóriánk mai résztvevője: Rob Sacchetto, a zombirajzoló.

Küldj neki egy fényképet magadról, és ő 80 dolcsiért átrajzolja zombisra. Példákat láthattok itt.
1658 0 7 Art Izé
ismeretlen: hát eddig nem tudtam aludni, mit adjak a nagymuternek karácsonyra, de azt hiszem, kap magáról eg [...]
Kampec: 80 dolcsi...jó vicc és még változatosnak sem mondhatók a portrék, mindegyiknél ugyanazt a sé [...]
nyehőce: Az a reklámvideó nagyon ott van! :D Ha lesz valaha esküvőm, biztos rendelek egy esküvői portr [...]
Mind a 7 komment
Furcsa ötletek kategóriánk mai résztvevője: Rob Sacchetto, a zombirajzoló.

Küldj neki egy fényképet magadról, és ő 80 dolcsiért átrajzolja zombisra. Példákat láthattok itt.
1771 2 7 Izé
ismeretlen: hát eddig nem tudtam aludni, mit adjak a nagymuternek karácsonyra, de azt hiszem, kap magáról eg [...]
Kampec: 80 dolcsi...jó vicc és még változatosnak sem mondhatók a portrék, mindegyiknél ugyanazt a sé [...]
nyehőce: Az a reklámvideó nagyon ott van! :D Ha lesz valaha esküvőm, biztos rendelek egy esküvői portr [...]
Mind a 7 komment
A Harry Potter sorozatból ismert sportban a kviddicsben mérközőtt meg egymással két Amerikai főiskolás csapat . :)
640 0 0 Sport Izé
A béna szarka esete, aki végül még eljátssza a focistát is... Az ilyen szakosodjon inkább kígyóuborkára. :)
4824 1 3 Izé
spider86: erről az a south park jut az eszembe amikor a segg*kön keresztül kajálnak :D nem kiesett csak ki [...]
mekszamnojz: úúúú hát ez über ciki :DD hülye picsa :)
Mr.T.: Ki tudja, lehet h már be volt pakolva nyolc-tíz tök vagy dinnye stb... egy kiesett, hát istenem! [...]
Saul Williams - List of Demands
391 2 0 Zene Izé
Prostik. Fizetnétek értük? ;)
20502 4 44 Izé
I. C. Wiener: :D +1
Adiboy: az uccso előtti néz ki a legnormálisabban:D
alphadog: Merre felé laksz, hogy a nők arra így néznek ki? Csak hogy nehogy véletlen arra tévedjek...
Mind a 44 komment
Telefonáljon most és rendelje meg ezt a szuper aluminíum létrát, amely annyira jó, hogy szinte már fáj! :D
6701 0 14 Izé
mundor: De még utána is nyomja a szöveget, és ugyanazon a hangszínen, mintha mi sem történt volna. :D [...]
Slarioux: Hát ezen befostam!:D Milyen magabiztosan magyaráz, aztán meg pofára esik:DD
Kyp Durron: A hotplate az jó, én az albiban imádom, egyszerű és mükszik már vagy két éve jól.
Mind a 14 komment
Mindent a Hellinger-terápiáról - Ha a családod okozza a lelki gondjaid
375 1 0 Pink Izé
Kerek popsi, feszes combok, lapos has - 5 perces, egyszerű gyakorlatok
810 2 0 Pink Izé
Dipa - Keresetlen szavak

akinek kéne is

 
600 3 0 Zene Izé
Ugyebár három a magyar igazság, szóval még egy prudukciót meg kell hogy mutassak. Az előzőnél azt hittem, hogy ezt nem lehet fokozni, de rájöttem, hogy mégis. :) Bár itt a fuvolás srác (Nathan Lee) érdekesebb egy picit. Enjoy
826 2 1 Zene Izé
Rata: Fuvolának is jó lesz az.
Tony Melendez karok nélkül született. 16 éves korában gitározni kezdett, bár az emberek azt mondták neki, nem fog sikerülni. A videón a Let It Be-t játssza és énekli.
5438 5 24 Izé
Xavo: majd nightmare-nek a gitárszólók xD
Xavo: bontással :> :))
lokko: és a mol akkordok sem okoznak neki gondot ... majd advanced szinten jöhetnek a szeptimek :)
Mind a 24 komment
Tony Melendez karok nélkül született. 16 éves korában gitározni kezdett, bár az emberek azt mondták neki, nem fog sikerülni. A videón a Let It Be-t játssza és énekli.
5573 1 1 Zene Izé
Mmagus: ez de durva
Ronaldinho gyönyörű szabadrúgás gólja a Portsmouth ellen, valamint a legnagyobb szabadrúgás gólok videói.

 

 
1171 0 1 Sport Izé
Balázs: James ezé elhelyezkedte de tény hogy szép:)
Autósmozi + házimozi = az anyja biztos elpics*zza mert ráállt a szőnyegre. :)
6158 0 12 Autó Izé
papaluige: azt csak nálunk,és csak is egyszer .........
közlegény: á csak bevitte biztos helyre a drágát :)
Sziszo: ez már azért túlzás, nehogymár kényelmesebb legyen egy jó kis fotelnél.. :)
Mind a 12 komment
Autósmozi + házimozi = az anyja biztos elpics*zza mert ráállt a szőnyegre. :)
6222 3 12 Izé
papaluige: azt csak nálunk,és csak is egyszer .........
közlegény: á csak bevitte biztos helyre a drágát :)
Sziszo: ez már azért túlzás, nehogymár kényelmesebb legyen egy jó kis fotelnél.. :)
Mind a 12 komment
Tisztelt nagyérdemű! :)

Engedjétek meg nekem, hogy az ötszázadik postom alkalmából egy teljesen saját posttal "lepjelek" meg benneteket, melynek címet nem adnék, helyette egy kérdést szegeznék felétek, ami a következő:

Mi volt előbb: a fröccsöntött műanyag tojás vagy az idióta villogós zenélő tyúk? ;D
2699 1 39 Izé
Maccoyi: Milyen kellemes zenét játszik a csirkénkhez képest. :D
Mr.T.: http://www.youtube.com/watch?v=0WyWWAgtjYc :DDD
sariatti: Az a vicces-furcsa hogy ez idáig eljutott. Mert szerintem ezt a a nepáli lejtőkre szánták tudat [...]
Mind a 39 komment
Alvin és a mókusok - A végén majd meghajlunk

Legújabb lemezük címadó dala.
794 3 1 Zene Izé
Éjfélilány: Szeretem Alvinékat. Meg is van ez az album, csak még nem volt időm meghallgatni :)
A Németországban élő Filep Lajos világhírű fotós munkái
4011 1 3 Art Izé
spiritmonger: mondjuk egy ENIT?:D
mephistto: 1000 oldal :D erre bulizni kell
mekszamnojz: a poszt képek jók, az oldal és az ottani képek viszont elég ratyik sztem :S
Régebbi postok...