REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
H. R. Giger
2402 5 7 Izé
Kandur: 2 éve volt Bécsben egy kiállítása,hát az valami fantasztikus volt
Luflee: :)))) Azert ebben ne legyunk olyan biztosak... ;) :)
bob: nézem a faszi képeit és rájövök: nekem semmi bajom =)
Mind a 7 komment
Mai ismeretterjesztős rovatunk sztárja a legkisebb valódi szarvas, a Dél-Amerikában élő pudu (vagy déli törpeszarvas, Pudu puda). Az állat marmagassága 35-38 centiméter, agancshossza 7-10 centiméter és testtömege 9-15 kilogramm.

1301 1 8 Izé
Dawe: húú nekem is a kaja jut róla eszembe
|-=O=-|: Olyan ennivaló kis teste van. Megkóstolnék egy ilyenből készült szarvaspörit. :D
Winterborn: Ajjdekurvaédes *_*
Mind a 8 komment
Extreme offroad Oroszországból, szeretettel. ;)
8387 0 12 Autó Izé
Dawe: http://www.youtube.com/watch?v=HpZGj-w0TcE majd ez kihuzza
Iguana: húha, ez nagyon meleg, nem fogja meg egy kis sár :) kíváncsi lennék a fogyasztására... odan [...]
mcsoma: hát ahol ilyen utak vannak oda kellenek ilyen gépek is :D
Mind a 12 komment
Extreme offroad Oroszországból, szeretettel. ;)
8918 8 13 Izé
bungle: aptoccar küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=LljZGudsCsk Szöveg: "Unbelievable trucks on t [...]
Dawe: http://www.youtube.com/watch?v=HpZGj-w0TcE majd ez kihuzza
Iguana: húha, ez nagyon meleg, nem fogja meg egy kis sár :) kíváncsi lennék a fogyasztására... odan [...]
Mind a 13 komment
A Square-Enix Tokióban tartja saját kis privát buliját, a DKΣ3713-at, ahol a csapat várva várt produkcióból exkluzív anyagokat publikálnak a nagyérdemű előtt. Ezúttal a Final Fantasy XIII-ról kaptunk szaftos infókat.
1124 0 0 Tech Izé
Magyarok az első helyen. A legrondább formaruhát a mi sportolónőink viselték. A Makány Márta által tervezett ruha lehet hogy külön jól mutat, de így egy csokorba sportolóink leginkább egy piros pöttyös dalmata falkához hasonlítottak...
7877 2 75 Izé
dani0001414: Ez persze csak egy tanulmány. Hogy ezekett kellene megcsinálni hogy egyáltalán lehessen az olimp [...]
sahinel: Á mit nekünk ennyi pénz. Igaz hogy ennyi dolgot itthoni politikai hátérrel 50 év alatt sem ép [...]
dani0001414: Mondjuk mostani szemmel nézve én se nagyon tudom elképzelni az olimpiát nálunk. Egy cikkben 460 [...]
Mind a 75 komment
Magyarok az első helyen. A legrondább formaruhát a mi sportolónőink viselték. A Makány Márta által tervezett ruha lehet hogy külön jól mutat, de így egy csokorba sportolóink leginkább egy piros pöttyös dalmata falkához hasonlítottak...
5668 0 1 Sport Izé
Öcsi: a Magyar Olimpiai Csapatot a Pöttyös Túró Rudi támogatja :D
Mini riksa Beijingben :)
2574 0 4 Autó Izé
mekszamnojz: gondolom sokáig tart majd megérteni hogy a változatosság gyönyörködtet ;)
VerHalal: Gondolom sokáig tartott volna rájönni, hogy Beijing-et magyarul Pekingnek hívjuk/írjuk :S
spider86: sztem a viteldíj ezeöccáznál itt sem lehet több :D
Mind a 4 komment
Mini riksa Beijingben :)
2849 1 4 Izé
mekszamnojz: gondolom sokáig tart majd megérteni hogy a változatosság gyönyörködtet ;)
VerHalal: Gondolom sokáig tartott volna rájönni, hogy Beijing-et magyarul Pekingnek hívjuk/írjuk :S
spider86: sztem a viteldíj ezeöccáznál itt sem lehet több :D
Mind a 4 komment
Rap nagymuter :)
4220 1 12 Izé
mekszamnojz: nem vettem nyugi ;)
spider86: csak poénnak szántam az összehasonlítást... szerintem ezt nem lehet komolyan venni
mekszamnojz: ja, de ő valószínű nem is gyakorolt annyit...meg az egyebek...
Mind a 12 komment
Fél terabájt bambuszból Egyre terjed a technikai környezettudatoság hangzatos jelszava, de ez még legalább egy pozitív divat - a hullámot pedig legújabban a SimpleTech lovagolta meg, a maga [re]drive névre hallgató bambuszfedeles, egyébként pedig alumínium-borítású külső merevlemezével.

Amit ők szerényen csak a világ legkörnyezetbarátabb külső meghajtójának neveznek, valójában egy jó közepes, 500 GB-os egység, Turbo USB 2.0-ás csatlakozóval. Rendkívül környezetbarát mivoltát pedig elsősorban természetesen nem a bambuszfedélnek köszönheti, hanem leginkább a ventilátormentes dizájnjának - ahelyett ugyanis a hőelvezetésről maga az alumínium borítás gondoskodik.

Akár így, akár úgy, 500 GB szép mennyiség, és bár vannak nála gyorsabbak is, azért a Turbo USB 2.0 sem rossz - mi több, a cég ajándékba ad még egy kis bónuszt is, nevezetesen a Fabrik Ultimate Backup online tárhely-rendszerének vagy a teljesen ingyenes használati jogát, amely esetben azonban csak 2 GB áll majd a rendelkezésünkre az éterben, vagy havi $5 ellenében korlátlan tárhely, korlátlan adatátvitellel.

Maga a [re]drive egyébként $160-t kóstál.
769 0 13 Tech Izé
Jozef7: xD Gondoltam én hogy nem alkesz :D (neked tényleg szabad minden ;D )
CRaPtRaSH: ha te tudnád, mennyit... nincs egy normális pillanata... vagy részeg, vagy szerelmes magába ;DDD [...]
Jozef7: Mert mindig iszik?? :D
Mind a 13 komment
A Brutalgamer magazin szerkesztője érdekes, ámbár talán jogos felvetésekre alapozza azon elképzelését, miszerint a Rockstar új projektje a Max Payne 3 lesz.
784 0 0 Tech Izé
IIO - Rapture
457 0 0 Zene Izé
Roger Sanchez - Another chance
567 0 0 Zene Izé
E-rotic-Help Me dr. Dick

Sex on the Phone

Fred Come To Bed

Max don't have Sex

Fritz love my tits

Willy Use A Billy...Boy

 
752 2 3 Zene Izé
eerix: Szívesen.:) nagyon szerettem őket én is, meg még most is meghallgatom, ha rám jön :D
focuskoma: Júúúúúúúúúúúúj, hogy én hogy szerettem ezeket kis koromban. Most felébresztett bennem [...]
Niccoyi: jaj de jók voltak... :)
Road - Visszahárom
353 2 0 Zene Izé
French Affair - Sexy

Comme Ci Comme Ca

What You Want

Poison
602 0 2 Zene Izé
winkytct: jo kis retro szamok ... kicsi koromba meg ez bombolt a TV-bol
fannieva: régi emlékek lány buli faházban 1 hétig És csak lányok Tivadar buli:)köszi
Presto
A Pixar humoros rövidfilmjében Presto, a századfordulós varázsló néha elfelejti megetetni Alec nyúlat, aki ezt a szívére veszi. ;)
8387 18 29 Izé
izébigyó: Az lehet, mert ez igazából valami román oldal. :) Ha kiveszed a google frame-ből: http://www.san [...]
kKNd: Hmm, tényleg. -.-' Akkor http://video.google.com/videoplay?docid=-5682709075681441936&hl=en Talán [...]
izébigyó: Már most sincs ott. :D
Mind a 29 komment
Egy oldal a csendőröknek szánt szabálykönyvből. Így kéne most is. :)
12536 10 106 Izé
joshka: Nem adom Győzikét!!!!!! :)
Laci: Csendőr. Őrizte a csendet. Ha megjelent két kakastollas (mert ezek mindig párban jártak), olyan [...]
spider86: sajnálom ha megsértettelek nem azért mondtam (kicsit ingerült voltam nem pont ez miatt és volt [...]
Mind a 106 komment
Van Morrison - Brown Eyed Girl

Honlap  
Magyar honlap
296 0 0 Zene Izé
The Verve - Love Is Noise
Blue  
Catching The Butterfly
 
360 0 0 Zene Izé
Now Boarding - Repülőtér szimulátor
7705 5 6 Game Izé
Lord_Daniel: Igen-igen,én letöltöttem a trial verziót és ott van minden faszaság,másképp néznek ki viszo [...]
Srobi: Szerintem is. Nekem a Campaign mod a kedvencem , de az a baj vele, hogy csak egy "evig"lehet jatszan [...]
Jozeph: Már 250 ezret is elértem egyszer, de újabban nem vesz fel az eredménylistára - mondjuk nem is k [...]
Mind a 6 komment
Hajlékony szenzorok, élethű kiborgszemek
(elég érdekes de külföldi linket nem találtam róla mivel nincs semmi típus vagy stb, döntsétek el hogy bekerül-e)
[beteszem... de csak Neked és csak most bééjbii ;DDD - Crap ;* ]
2776 0 3 Tech Izé
CRaPtRaSH: 2× is megköszönted? dejóóó! ;] gyere már vmikor msnelni KelleMeSeN jó lenne már beszélni [...]
rivaul: Rohadt gép kihagy :D Szal köszönetem :P
rivaul: Köszönöetem csak neked s csak most :)))))))) ;)
Tezsvíír - Vegyél vissza feat Saiid (Wacuumairs, ha valaki nem tudná :) )

Az album elérhető itt



Ez meg csak a ráadás: Uccai Egyetem - Promo

tessék megnézni mind... jeee
652 1 9 Zene Izé
Szama: háát..diggieman cd neke mvan blöö..:D amikor laposba fellépet vettem..:D marha jo buli volt [...]
OZZYka: nincs Diggie albumod derossz neked :(
spider86: én a Akkezdet albumot várom már... lassan a Deego cuccot is beszerzem :) már 2hete fut uh ideje, [...]
Mind a 9 komment
A QuakeCon első napján elhangzottak után újabb részletekre derült ma fény a Doom 4 kapcsán.
909 0 0 Tech Izé
Punikin
4778 0 79 Game Izé
huszi11: van valaki akki tud segíteni?
Filucci: az órát a falba kellesz betenni.
Filucci: hát azzal a rózsaszín lapkával. nemtoom miaz :S
Mind a 79 komment
Ryan Stock & AmberLynn Walker "mutatványai" a Guinea Pig c. műsorban.
5730 2 16 Izé
Nínna: Nagyon sokat kibír a srác!!!!! én egy adást láttam amikro 5 vagy hány olyan fegyvert probálta [...]
dénes: ha te jobban szereted a copperfield féle kitalált mutatványokat, mint az igazi, emberi testtel is [...]
Skatopia: háhááá :DDDD én nagyon bírtam már megnéztem az összes viit tőle nagy arc az ember
Mind a 16 komment
Kicsit mellőzött sportág (persze, tudom, a 100 méteres síkfutás sokkal látványosabb - és valószínüleg többet is hoz a konyhára).
719 1 0 Sport Izé
Magyar vér (Fekete Ország részlet)
3398 4 8 Izé
KenGuruL: azért a többi jelenetük se kutya
csoe: Albert-koktél mindent visz. "Direkt piros-fehér-zöld..."
|-=O=-|: Szerintem ez gagyi, Mucsinak a káromkodása már rohadt unalmas. A SK emlékzenekar jó volt: http: [...]
Mind a 8 komment
Elvis Presley - JailHouse Rock

Chimpunk Rock
 
I Can't Help Falling In Love With You
 
Love Me Tender
 

honlap
345 0 0 Zene Izé
Az athéni vízilbda döntő.

Reméljük idén is lesz ilyen.
350 0 0 Sport Izé
Néha történnek csodák: egy jaguáros yuppie megáll, hogy segítsen a trabantos bölcsésznek. El is nyeri méltó jutalmát.
9760 0 32 Film Izé
xontflong: Hát, a baj csak az, hogy ez többször is megtörténik a valóságban. Sajnos, ez a hungarikum :(
AVIREX: de Luflee,ez film,nem a hibát kell keresni,hanem ellazulni a székben.ágyban -ki hol - és élvez [...]
csuf: erre a szarra pazaroltam 5 drága percet az időmből!!! de ez még hagyján. mennyit pazaroltak a k [...]
Mind a 32 komment
Néha történnek csodák: egy jaguáros yuppie megáll, hogy segítsen a trabantos bölcsésznek. El is nyeri méltó jutalmát.
10205 4 32 Izé
xontflong: Hát, a baj csak az, hogy ez többször is megtörténik a valóságban. Sajnos, ez a hungarikum :(
AVIREX: de Luflee,ez film,nem a hibát kell keresni,hanem ellazulni a székben.ágyban -ki hol - és élvez [...]
csuf: erre a szarra pazaroltam 5 drága percet az időmből!!! de ez még hagyján. mennyit pazaroltak a k [...]
Mind a 32 komment
Superman itt van köztünk... :)
411 0 0 Sport Izé
Régi idők bringái
2606 0 4 Autó Izé
AVIREX: tyűűűű,vannak árak.. 4 kioért már mást veszek,marad a régi kecske :D
anon: Dehogynem, vannak fekvőbicajok: http://www.evobike.hu/products/recumbent/nazca.php
RdsG: Ezek a "fekvő" bicajok nem terjedtek el sajnos. Pedig szívesen birtokolnék egyet, sokkal kényelm [...]
Mind a 4 komment
Régi idők bringái
2556 1 4 Izé
AVIREX: tyűűűű,vannak árak.. 4 kioért már mást veszek,marad a régi kecske :D
anon: Dehogynem, vannak fekvőbicajok: http://www.evobike.hu/products/recumbent/nazca.php
RdsG: Ezek a "fekvő" bicajok nem terjedtek el sajnos. Pedig szívesen birtokolnék egyet, sokkal kényelm [...]
Mind a 4 komment
És most visszarepítelek az időben a Gold's Gym-be mikor még Swarchi is ott edzett :D
476 0 2 Sport Izé
natur: köff igyexik az ember :D
Derill: zsír poszt kössz natur. régi vasak mennyivel feelingesebbek mint az agyongumizott meg müanyag sz [...]
Győznünk kell!

A Magyar Olimpiai Csapat dala - 2008

A könnyűzenei életben komoly és elismert múlttal rendelkező Rakonczai fivéreket (Viktor és Imre) is megihlették az olimpiai játékok, és mivel hatalmas sportrajongók úgy gondolták, hogy mindezt egy vérpezsdítő, lendületes dal formájában kívánják a nagyközönség elé tárni. Ennek szellemében született a "Győznünk kell!" című szerzeményük. A dalt eljuttatták a Magyar Olimpiai Bizottsághoz, ahol akkora sikert arattak vele, hogy ez a szerzemény lett a Magyar Olimpiai Csapat dala.
444 0 0 Sport Izé
Rocky Marciano a világ legjobb nehézsúlyú boxolója még jelenleg is....


Többek között ő ihlette a nagysikerű rocky filmeket is


Egy nagyon jó kis filmösszeállítás most róla szól

És róla a Wikipédiában
484 0 1 Sport Izé
natur: és képek ezt kihagytam(: www.youtube.com/watch?v=nc9AaA0uL0c&feature=related
Új világrekord: 119 méteres motoros ugrás.
5491 1 6 Izé
Dubi: Hát öreg,szponzorok,kurva nagy reklám,meg ugy ö ugye nem egy kezdő motoros az extrém sport szc [...]
senki: ki a franc ad neki erre pénzt? autópályát építeni a sivatagba meg akkora rámpát..... gratul [...]
Jozef7: Ez már tényleg repűl xD
Mind a 6 komment
Régebbi postok...