REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ultra Nate - Free (Muzzaik Remix)

A Muzzaik Productions (Danny-L és Sulliven) 2002-ben alakult.
Pályafutásuk alatt számos sikert értek el itthon és külföldön egyaránt.
2007 - első szerzői album: Between the Beats
2008 - Átvehették "A legjobb Magyar DJ Producer" díjat
Szintén ez évben kaptak egy felkérést Roger Sanchez-től, így június 30.-án az ibizai Pacha-ban zenéltek...
546 0 0 Zene Izé
Fafaragás láncfűrésszel

Rodney Holland
4901 0 10 Art Izé
ibor90: nem, de én nem lökdösnék egy láncfűrészes fószert a helyedben ;)
yoda_mester: Ismerlek téged, te tényleg tucc tucc tucc tucc... .)
Makkász: Szia, Tud vagyok :) Tudod, tudok :)
Mind a 10 komment
Fafaragás láncfűrésszel

Rodney Holland
5341 7 10 Izé
ibor90: nem, de én nem lökdösnék egy láncfűrészes fószert a helyedben ;)
yoda_mester: Ismerlek téged, te tényleg tucc tucc tucc tucc... .)
Makkász: Szia, Tud vagyok :) Tudod, tudok :)
Mind a 10 komment
Little Red Riding-Hood
2584 0 28 Game Izé
komy: Na asszem ezekről a játékokról le kell mondanom.Sajnos! Ugyanis több mint 10 percet vártam, de [...]
nicky80: meg kell várni míg teljesen betöltődik a kép(ez hol gyorsabb,hol lassabb).azután ki lesz írva [...]
komy: ***sszus! Nálam sehol egy rohadt zöld nyíl! Kár!
Mind a 28 komment
Automatic Hot Dog Grill Roller
2478 1 8 Izé
Luflee: lustasag felegeszseg. Bar nem ertem, sutogetni jo ! Legalabbis en nagyon szeretek :) Foleg amikor a [...]
Skatopia: nono...óvatosan azért azokkal a szavakkal!
sztewe: Hát nem is nagyon tudok mit hozzáfűzni ehhez, csak talán egy mondást A tudományt a lustaság, [...]
Mind a 8 komment
Ivan Balic így babrál ki a kapussal

itt pedig egy ötös kínai gól
798 0 1 Sport Izé
Balázs: szentem hamarabb volt lent a lába de amúgy nagyon nagy királyság:)
Dennis Christopher feat Rocq-E - Music Is My Life (Dennis Christopher Club Mix)
481 0 0 Zene Izé
Artful Dodger And Romina Johnson-Movin Too Fast
303 0 0 Zene Izé
Three'n'One - Reflect
329 0 0 Zene Izé
Dream Escape
2704 0 41 Game Izé
MVS: hát ez elég furi játék volt....
Kerlés: about itemre rá kell húzni a tojást.
gabica: hülyét kapok ettől a játéktól. a tojást nem tudom kinyitni :/
Mind a 41 komment
Annus Adrián  győztes dobása a 2004-es athéni olimpiáról

itt  pedig   Fazekas Róberté , aki nem mellesleg indul az idei Pekingi olimpián is.
473 0 1 Sport Izé
papaluige: HAJRÁ MAGYAROK!!!
A pekingi olimpián megdöntentő összes futós világrekord. :D
519 0 0 Sport Izé
Roberto Carlos törökvészt igért. Az lett. 

MTK-Fenerbahce 0:5  ( Össz: 0:7)

Nézd meg a török gólokat
414 0 0 Sport Izé
egy vidám magic johnson mix

wikipédia
401 0 0 Sport Izé
Beefactory Retouching Workshop
5440 0 11 Art Izé
AVIREX: nem kötöttem bele,csak a véleményemet írtam le :) HAJNI,köszi a postot! Király!
Skatopia: http://www.beefactory.be/index/index_zoom.php?photo_id=26 ez is kibaszott jó :DDD
cirab: Jó, most bele kell kötni mindenképpen....:D Akkor azt mondom, hogy nagyon kultiválom
Mind a 11 komment
Beefactory Retouching Workshop
5652 11 11 Izé
AVIREX: nem kötöttem bele,csak a véleményemet írtam le :) HAJNI,köszi a postot! Király!
Skatopia: http://www.beefactory.be/index/index_zoom.php?photo_id=26 ez is kibaszott jó :DDD
cirab: Jó, most bele kell kötni mindenképpen....:D Akkor azt mondom, hogy nagyon kultiválom
Mind a 11 komment
Kasabian - Shoot The Runner
Empire

L.S.F.
Reason Is Treason


Honlap

Myspace
492 0 1 Zene Izé
dXter: jóféle zene albumostól együtt, jár a tíz pont ;)
Ikerbuli Twinsburgban
6586 1 7 Izé
Balázs: a poszt kép kurva jó :D
Párna: én is akarok ikreket ******************.******************
Skatopia: jellemző....
Mind a 7 komment
Isgelbek Mane
2507 1 25 Game Izé
Igazságosztó: balról kezded a függőleges vonalakat majd a legvégén a vízszinteset
metineti: vanit most valaki? ha igen, légyszi bongyátok el milyen sorrendben kel a pósztert össze hajtogat [...]
Mimis: 1482 nekem,. :)
Mind a 25 komment
Diversity
2373 0 17 Game Izé
fannieva: bottal bantragadtam sos
fannieva: ha ezt a kodot sorba beütod a gyerekágyba kapsz valamit!
fannieva: tüvel a ferde polcon meszurkáltam a labdát vagy mit!
Mind a 17 komment
Ace of Base-Beautiful Life (egy kis retro XD)
597 2 0 Zene Izé
Egy tökéletes és látványos rúgás :)
879 0 0 Sport Izé
Batman Tumbler Replica
7091 0 13 Autó Izé
kszaten: motor része az nagyon gizda .........:D
Darklightangel: sztem jól néz ki ,kipróbálnám szívesen...
Kal-El: Szintúgy premieren voltam, hatalmas lett tényleg, kár kihagyni :) Joker haláljó, rég láttam i [...]
Mind a 13 komment
Batman Tumbler Replica
7231 0 13 Izé
kszaten: motor része az nagyon gizda .........:D
Darklightangel: sztem jól néz ki ,kipróbálnám szívesen...
Kal-El: Szintúgy premieren voltam, hatalmas lett tényleg, kár kihagyni :) Joker haláljó, rég láttam i [...]
Mind a 13 komment
Futurisztikus űrhajó tervek, tanulmányok
7454 1 21 Art Izé
Balázs: áá kurva jó éljen a sci-fi köszi a posztot
mekszamnojz: talán mert nem kattintottál a fekete csikra ;)
Pitta: Miért nem tudom megnézni??
Mind a 21 komment
Futurisztikus űrhajó tervek, tanulmányok
8535 9 21 Izé
Balázs: áá kurva jó éljen a sci-fi köszi a posztot
mekszamnojz: talán mert nem kattintottál a fekete csikra ;)
Pitta: Miért nem tudom megnézni??
Mind a 21 komment
Zayo

Ez pedig a második rész.
2217 1 0 Game Izé
Lee J Rowland asztalai
5723 0 11 Art Izé
OpheliaCobweb: nagyon szeretem a cseppes képeket, és ez telitalálat:)
koffein: súlyát néztétek? ha a földszinten laknál, odáig se jutál el vele. 200-250kg :C
Luflee: bejovos. nem is kicsit :)
Mind a 11 komment
Lee J Rowland asztalai
5614 6 11 Izé
OpheliaCobweb: nagyon szeretem a cseppes képeket, és ez telitalálat:)
koffein: súlyát néztétek? ha a földszinten laknál, odáig se jutál el vele. 200-250kg :C
Luflee: bejovos. nem is kicsit :)
Mind a 11 komment
Breaking!!!

A T-Mobile hivatalos sajtóközleménye szerint augusztus 22. napjától hazánkban is hivatalosan kapható az Apple Iphone 3g.

Az árakról info még nincs, ha érkezik valami kiabálok.

Ime a hivatalos sajtóközlemeny:
A T‑Mobile és az Apple július 11-től kínálják az iPhone 3G-t Németországban, Ausztriában és Hollandiában 2008. Június 10. A T‑Mobile International és az Apple bejelentették, hogy július 11-től az iPhone 3G kapható lesz Ausztriában, Németországban és Hollandiában, míg Horvátországban, Csehországban, Magyarországon, Lengyelországban és Szlovákiában később, de még az idén a boltokba kerül az iPhone.

"Nagy izgalommal várjuk, hogy az iPhone-t még az idei évben a T‑Mobile ügyfeleinek a kezébe adjuk," nyilatkozta Christopher Schläffer, a Deutsche Telekom AG Termék és Innovációs vezetője. "Az iPhone áttörést jelentett a mobilinternetben Németországban és Ausztriában is. Már most tudjuk, hogy az iPhone 3G megnövelt sebességével ügyfeleink még jobban szeretni fogják majd a mobilos webböngészést."

A T‑Mobile rendkívül jól kiépített 3G-hálózatával és több mint 20 000 elérhető HotSpottal mindenhol lehetővé teszi ügyfelei számára a lehető leggyorsabb vezeték nélküli internetezést. A

T‑Mobile International egyike a világ vezető mobilkommunikációs szolgáltatóinak. A Deutsche Telekom három stratégiai üzletágának egyikeként a T‑Mobile Európa és az Egyesült Államok legdinamikusabb piacaira koncentrál. A 2008. év első negyedévében a Deutsche Telekom vállalatai több mint 123 millió mobilos ügyfelet szolgáltak ki.

Link oda
967 0 6 Tech Izé
bungle: Igen, ilyenkor marad a href.hu pl. (mivel az a modul, ami a linket berakja, nem a mienk, nem tudunk [...]
Errtu: próbáltam manuálisan kijavítani, de nem fogadta el. hiába írtam át a linket, a szóközt akko [...]
bungle: Link oda link nem jó, van benne egy space (%20). Nem vagyok most admin közelben, de a helyes link: [...]
Mind a 6 komment
Tulajdonképpen ez extrém sport, de kerékpáros sport is.

Ez az utolsó Red Bull Rampage, amit rendeztek. Többet a tudomásom szerint nem rendeztek, mert túl balesetveszélyesnek gondolják.
606 1 1 Sport Izé
ceazar: nem is értem miért
Ez van, amikor alulbecsüljük testméretünket...
6587 3 5 Izé
mekszamnojz: betonra? dehát annak puhának kéne hogy legyen nem? mármint az ujságnak :O
xion: én szakadtam rajtaXDXD
Laci: Próbált valaki egy a víz színén szétterült újságpapírra ráugrani? miközben arra gondolsz [...]
Mind a 5 komment
Cow Room Escape
3032 0 26 Game Izé
Kerlés: Nem kicsit, nagyon. Széttörik az egerem. XD
eerix: akkor 3 van :) egy a konnektornál, egy az asztal alatt a földön(kicsit nehéz észrevenni), egy m [...]
Kerlés: Igaz tényleg 2 van az íróasztalnál: egy piros meg egy lila. Ha letörlöm a sárga foltot, akkor [...]
Mind a 26 komment
Super Sneaky Guy: 10 Rooms
16400 1 67 Game Izé
Kri: Elakadtam a számítógépes szobában. Milyen kódot kell beírni?????? Segítsetek könyi
ramalama: Felveszed a vajazókést, később lesz rá szükséged. Az ágy melletti kis dobozba pedig beillesz [...]
Kerlés: A fémkarikát a dobozba tenni, és felvenni a kést a teásszettről, ami a sarokban van. A dobozba [...]
Mind a 67 komment
Beatrice - Boldog szép napok (Remélem nem kell bemutatni :))
443 3 0 Zene Izé
Pink Floyd - House of the Rising Sun (Feldolgozás de sztem nagyon jó)
558 1 2 Zene Izé
rayna: ez inkább frijid pink :) http://www.youtube.com/watch?v=t40INnb6DnY
Chino: fú hányan feldolgozták már ezt a számot. animals, jimi hendrix, bob dylan.......
Radiohead - Pyramid Song
363 0 0 Zene Izé
Juan Magan & Marcos Rodriguez - Bora Bora
712 1 0 Zene Izé
Ja Rule ft. Ashanti - Always On Time
437 2 0 Zene Izé
Space jam

B Real Busta Rhymes Coolio LL Cool J Method Man - Hit em High

 
964 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...