REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hogyan tudsz hamburgerezés mellett lefogyni? Eláruljuk!
369 0 10 Pink Izé
orsyka_001: 539:D
Derill: és mennyibe kerül? eze öccá? :D
orsyka_001: úgy bírjuk, hogy isteni! nagyon egészséges és nagyon-nagyon finom!! Van egy új fajta a Teekann [...]
Mind a 10 komment
Toby & Sheila: Love Story

(Pajti007 és aki nem érti a végét: a videó az Argentín Arnet céggel kapcsolatos, itt van jobb minősében ill. egy másik beteg videójuk. Bár még így se nagyon vágom, hogy jött össze a videó, hátha valaki majd megmagyarázza. :) - bungle)
2344 0 10 Izé
ReAm1: :D:D Hát ez hatalmas, iszonyat oltás .
the girl of peace: anyám....bazdmeg...szegény pára...h lehet vki ennyire szarházi h ezt megmeri tenni egy állattal [...]
EVOkaa: na ilyenkor nyílik ki a zsebemben a bicska... komolyan mondom és az állatokat jobban sajnálom mi [...]
Mind a 10 komment
Micsoda színészi alakítás. :)

Valahogy ez jut ott eszembe erről.
10423 6 8 Izé
Schabee: oscart neki
yushuf: ezek a szöcske lábúak a világ legnagyobb színészei, azon csodálkozom hogy még nem jelöltek [...]
pipi8607: Lazarus nagyon jó a link!! Imádok azon nevetni, régi, de nagyon hatalmas videó!! XD
Mind a 8 komment
Micsoda színészi alakítás. :)

Valahogy ez jut ott eszembe erről.
10449 1 0 Sport Izé
Mire nem jó a feleség, ha arra nem, hogy leteszteljük, golyóálló-e az üveg?
5602 1 9 Izé
Tóth József: OK, hogy nem lőtte fejbe, mert golyóálló az üveg. De legalább a kezét eltalálhatta volna... [...]
One: azért ez nem semmi!!
ismeretlen: Egy jó asszony bízik a férjében, meg a golyóálló üvegben gondolom azért ez inkább valami [...]
Mind a 9 komment
Lifelike & Kris Menace - Discopolis
1290 0 2 Zene Izé
közlegény: lekövetném, csodaszép feneke van
Balázs: jó a posztkép:)
A 2 legvadítóbb nőtpus, akire a férfiak vágynak
1306 0 0 Pink Izé
Katy Perry - I kissed a girl (AceK Dance Remix)
Szerintem a legjobb verzió
1400 3 2 Zene Izé
Xisco: Az biztos:)
Balázs: dejó ez a nő:)(L)
A világ egyik legtörpébb autója, a Daihatsu Midget... együléses imádnivaló.
4756 0 12 Autó Izé
SSly: énis a p50-est akartam említeni de megelőztek, és tényleg rondábban néz ki, a smart roadster [...]
bandee1219: Akár már itt is láthatta: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5136
foppola: Oké oké, a Peel tényleg kisebb. De ha felkínálom a választást a Peel és a Midget között mi [...]
Mind a 12 komment
A világ egyik legtörpébb autója, a Daihatsu Midget... együléses imádnivaló.
4948 2 12 Izé
SSly: énis a p50-est akartam említeni de megelőztek, és tényleg rondábban néz ki, a smart roadster [...]
bandee1219: Akár már itt is láthatta: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5136
foppola: Oké oké, a Peel tényleg kisebb. De ha felkínálom a választást a Peel és a Midget között mi [...]
Mind a 12 komment
Szegény gyerkőc.
816 2 1 Sport Izé
Öcsi: telibeeeeeeee :D
A legkívánatosabb robot
399 0 1 Pink Izé
Purple: :DDD
Krux - Nimis

 Szerintem az egyik legjobb doom-metal banda, rendkívűl jó zenészek. A műfaj kedvelőinek kihagyhatatlan zenekar (bocs a videó minőségért de nem találtam jobbat).
390 0 0 Zene Izé
Mutasd a kezed! - Elárulja ki vagy valójában! 
628 0 0 Pink Izé
T.I. - Whatever You Like 
6234 1 0 Zene Izé
Így floorballozik Henrik Larsson.
648 1 0 Sport Izé
Emeletes busz otthonná alakítva. Belső garázs! :D
7511 0 1 Autó Izé
bandee1219: Már volt, de e jobban tetszik: http://vijayananthk.sulekha.com/blog/post/2007/08/luxury-bus-with-be [...]
Emeletes busz otthonná alakítva. Belső garázs! :D
6901 3 1 Izé
bandee1219: Már volt, de e jobban tetszik: http://vijayananthk.sulekha.com/blog/post/2007/08/luxury-bus-with-be [...]
Még egy film amiból egy kütyü valósággá vált. Gondolom sokan vannak akik emlékeznek a Különvélemény (Minority Report) című filmre és annak erre a jelenetére.

Nos az ott látható "kezelőfelület" valósággá vált! :)
(személyes véleményem szerint, sajnos)

Videó.
4980 2 24 Izé
ebedli: nem rossz...nem rossz...nem rossz...
wnw: szegény tolószékes pistike nem tudna akkor fps meg sportolós gémekkel nyomulni..
BTheBalance: Nem folyamatosan, és kizárólag ezt kell használni... Az egér + bill marad, de pl böngészés k [...]
Mind a 24 komment
KHMMM.... nem kommentálnám, a címkék mindent elárulnak asszem... :D
1260 0 8 Tech Izé
süti: kell O.O
Jozef7: xD jó az csak nem kell nézni rajta a macskát xD
CrazyLime: Pfúj! Goodbye Kitty. hehe :D
Mind a 8 komment
1.) Fogalmam sincs mire jó. Nem tudok japánul.
2.) Ha tudsz: fordítsd le és mondd meg.
3.) Vidijó is van ottand, de lusta vagyok. (nézd-meg-helyettem-is-és-meséld-majd-el)
4.) AKAROK EGYET!!! (vagyis inkább 4-et)
1064 0 5 Tech Izé
nucleon: Jah, ultrahangos párásító. Hogy mennyire hülyék már megint az emberek :D Ha nekem párásít [...]
Jozef7: hangulat füst vagy mint a koncerteken szokott lenni füst xD
Purple: és kapok egyet belőle ha kapsz? :) amúgy szerintem is valami párásító vagy aroma izé :D
Mind a 5 komment
A világ 5 legjobban kereső modellje - Sminkkel és smink nélkül
1482 0 7 Pink Izé
Valerius: Jó vazz mindenkiről lehet szar képet csinálni, főleg vmi elkúrt mobilfényképezővel, ráadá [...]
Purple: ugyanerre gondoltam én is :D
orsyka_001: Sose hallottam még a nevét, de ez az Adriana Lima is szép még smink nélkül is! (oké, a fogai [...]
Mind a 7 komment
Tűsarok és gázpedál. miért jó női vezetőnek lenni?
748 1 11 Pink Izé
Angelkira: Hát ez butaság!Nekem el tudtad volna adni!És direkt nem feketét vettünk...most egy fehér lapto [...]
orsyka_001: túl sokat hisztek magatokról, össz ennyi a baj:D
Purple: utolsó mondat :DDDDDDDDDDDD
Mind a 11 komment
Mi lehet annál hárdkórosabb, mint a hardcore hulahopp karikázás? :D
4070 0 15 Izé
Re-Peet: asszem nekem is gyakorolnom kéne ezt a tevékenységet.. nem horizontálisan, hanem vertikálisan : [...]
Purple: de.:D asszem. :D
Re-Peet: Ezt nem az Anti bácsi mondta a Laár pour l'art -ban? :)
Mind a 15 komment
Legyünk boszik! :)
1025 0 0 Pink Izé
Oasis of the Seas - a világ legnagyobb óceánjárója

Magyar cikk a Hír Izén.
5042 2 3 Izé
kicsipiszok: globális felmelegedés, lassan elolvadnak a jéghegyek... nemlesz minek nekimenjen :) de az egésze [...]
Belkar: csak nehogy megismételje magát a történelem(remélem elég mentőcsónakot szereltek fel rá)... [...]
Mr.T.: Én nem vágyom ilyen luxusra. Inkább fölpakolnám az összes rétinégert (komancs, indomagyar st [...]
A Sky Sports Fanzone showmüsorának legőrültebb pillanatai. :D

(Az első helyezett már szerepelt itt a Sport.Izén.) ;)
403 0 0 Sport Izé
Érdekes reklámok lesznek pár év múlva, ha ezt így nyomják tovább. :D
6606 2 3 Izé
Mihpet: Nem kóla, energia ücsi mely elektrolitot tartalmaz :D:D
ismeretlen: ja én láttam és nekem nagyon tetszett ez a film. tényleg jól előrevetítettek egy lehetséges [...]
Lazarus: Idiocracy-t látta valaki? http://www.imdb.com/title/tt0387808/ Tényleg e felé halad a világ :D [...]
Lehet, hogy angyal vagy?
1260 1 15 Pink Izé
orsyka_001: nicsak ki beszél:D
CRaPtRaSH: :O
Derill: te meg fürdeni :DDDDD
Mind a 15 komment
A "harcosoknak" is lehet rossz napjuk. :D
1133 2 0 Sport Izé
Szeretjük, ha a mami pizzát süt?
6621 6 6 Izé
the girl of peace: xD
Shongi: Hát Így ebben a formában túlzás, valószínűleg kicsit megég, de az is elég valószínű, ho [...]
dani0001414: Természetesen itt túloznak. De aki akarja be perelheti őket ezzel a címszóval: "Beperlem őnők [...]
Mind a 6 komment
Volt egy "kis" tűzijáték Dubaiban, ugyanis átadták a legek szállodáját, az Atlantist és a hozzá tartozó pálma szigetet. Összesen százezer rakétát használtak fel, így lekörözte a Pekingi olimpia megnyitó ünnepségét is.

Képek
5721 0 11 Art Izé
kszaten: ez nagyon gyönyörü megadják a modját ..........
gahsoon: More pictures can be seen on http://ahboon.net/2008/11/26/20million-grand-opening-of-atlantis-the-pa [...]
Re-Peet: Dubai már régóta nem az olajra épít.. a GDP-jének kevesebb mint 10%-át adja.. relatív olajba [...]
Mind a 11 komment
Volt egy "kis" tűzijáték Dubaiban, ugyanis átadták a legek szállodáját, az Atlantist és a hozzá tartozó pálma szigetet. Összesen százezer rakétát használtak fel, így lekörözte a Pekingi olimpia megnyitó ünnepségét is.

Képek
6018 11 11 Izé
kszaten: ez nagyon gyönyörü megadják a modját ..........
gahsoon: More pictures can be seen on http://ahboon.net/2008/11/26/20million-grand-opening-of-atlantis-the-pa [...]
Re-Peet: Dubai már régóta nem az olajra épít.. a GDP-jének kevesebb mint 10%-át adja.. relatív olajba [...]
Mind a 11 komment
Aida neee... (az anyád!) :D

(bocsi Macc, hogy átírtam a nevet, de itt a kommentekben volt róla szó, hogy jackherer már beküldte nyáron, csak véletlen töröltem, bár tényleg elég régi, hátha van aki még nem látta... :))
8902 1 12 Izé
Ordas: de hogy visít b***us, a tehénnek is felfordult a gyomra, mind a 4...:D
lolita: ez fáj, nem kell minden ilyen komolyan venni. te is lehetsz ostoba néha -.-' hát ha ijenek monda [...]
the girl of peace: xDhát ez naon brutálxDxDxDxDez kb oan amikor a szomszédunk meglátta a kutyát és elkezdett sír [...]
Mind a 12 komment
Amber Lee Ettinger, azaz Super Obama Girl :)
17001 4 2 Izé
Maki: Az győz, aki jobb nőt tud szerződtetni?
|-=O=-|: http://www.youtube.com/watch?v=qWSISfPuwXY :D
Conspiracy - Chaos Theory

Magyarok által készített lenyűgöző 4 perces animáció és csak 64k.

Letölthető itt.
5385 0 29 Art Izé
|-=O=-|: Öööö.. hadd kérdezzek valamit: az életednek mi értelme van? :D Na, ennek is kb. annyi. Semenn [...]
Agytumor: Őőőő...végignéztem a kommenteket,és lehet most visszamaradottnak fogok tűnni,de a kérdés m [...]
stero: Hehe :D ... ugyeugye ^^
Mind a 29 komment
Conspiracy - Chaos Theory

Magyarok által készített lenyűgöző 4 perces animáció és csak 64k.

Letölthető itt.
5557 5 29 Izé
|-=O=-|: Öööö.. hadd kérdezzek valamit: az életednek mi értelme van? :D Na, ennek is kb. annyi. Semenn [...]
Agytumor: Őőőő...végignéztem a kommenteket,és lehet most visszamaradottnak fogok tűnni,de a kérdés m [...]
stero: Hehe :D ... ugyeugye ^^
Mind a 29 komment
Bruce Lee és a ping-pong ;)
7273 6 20 Izé
skandar: Hú, ez nagyon meg van csinálva!! Frankó! Remélem, hogy csak vicceltek annak a találgatásával, [...]
bandee1219: Na neee, ezt nem adod be!
sariatti: Szerintem FAKE. Ha egy ping-pong labdát így megütsz a nuncsákuval az legalábbis behorpad. De na [...]
Mind a 20 komment
Top 12 otthoni mozi
3176 3 2 Tech Izé
Jozef7: :S ki az a rohadék?
hodosy: uristenem ki irt a commentba ilyeneket ?? uristen nézzétek meg :S
Dobd fel az otthonod - elő a hatalmas mintákkal!
398 0 12 Pink Izé
Grex: ....addig még lehet ....minden megtörténhet március végéig.......örökölhetek is akár valak [...]
papaluige: ..akkor ha lenne két jegyünk! .......... /2009.03.28/
Grex: most megnyugodtam....mikor is mennénk?
Mind a 12 komment
Régebbi postok...