REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Angelina Jolie vetélytársat kapott, bár leginkább Miss Röfire hasonlít a Muppet Showból... :P

"Szerinte a férfiak emberbőrbe bújt ördögök, akik időnként megosztják velünk, nőkkel az ágyukat, a pénztárcájukat és néha az életüket."
5758 2 57 Izé
bandee1219: http://funpic.hu/hu.picview.php?id=35729
dude: http://juj.hu/ny/?cid=788
mekszamnojz: LOL :XD
Mind a 57 komment
Volt már ilyen izé "minibolygók" címmel, ezek is hasonló fotók, csak mintha egy kis HDR-t is alkalmaztak volna...
3470 0 8 Art Izé
bungle: Ez a te képed? Mert most beküldte Sherko nevű user külön postként: http://www.orszagalbum.info [...]
rezlavor: Az ize crew tiszteletere : http://flickr.com/photos/ddqhu/2379570585/
MakkMarci: OoOo enisakarok ilyet fenykepeszni =D
Mind a 8 komment
Volt már ilyen izé "minibolygók" címmel, ezek is hasonló fotók, csak mintha egy kis HDR-t is alkalmaztak volna...
3862 6 9 Izé
bungle: http://tinyplanetphotography.com/en/
bungle: Ez a te képed? Mert most beküldte Sherko nevű user külön postként: http://www.orszagalbum.info [...]
rezlavor: Az ize crew tiszteletere : http://flickr.com/photos/ddqhu/2379570585/
Mind a 9 komment
Nokia Morpf. A Nokia így képzeli el a jövő mobiltelefonjait. Tessék egy videó róla:
737 2 2 Tech Izé
Zé: MorpH. És tényleg nem valószínű, hogy a közeljövőben ilyet vehetünk.
ga_-bor: Marha jól néz ki, és vannak benne jó 5letek, de ebből nem mostanában lesz valami.
Az ész nélküli integráció a fejlett mikroelektronika a temérdek szabadidő és az idiotizmus remek példája ez.
1037 0 2 Tech Izé
bandee1219: Nem rossz, de talán azért annyira nem jó, mert az jó, hogy kompakt, de benne van minden, amitől [...]
Zé: Miért is olyan nagyon nem jó ez?
A PS3 exkluzív Heavenly Sword után a Ninja Theory egy újabb alkotáson dolgozik, mely multiplatform stuffnak ígérkezik.
564 0 0 Tech Izé
Azt hiszem ez a mai nap izéje.
1210 0 0 Tech Izé
"Jó napot, ide kötöttem ezt a fényképezőgépet a padra, készítsetek vele pár képet! Komolyan. Jó szórakozást! Este jövök érte! Üdv, Jay / The Plug"

A fotók a kattintás után láthatók...
13624 2 35 Art Izé
Savitra: Ahogy elkezdtem olvasni a kommenteket, kábé a tizedik "itthon ezt biztos ellopnák" comment (de sz [...]
Samin: És még büszke is vagy rá, azt hiszem erre mondják, hogy tipikus magyar mentalitás...gratuláln [...]
MonTom: Én azért elvittem volna. A papír nem írja, hogy nem szabad elvinni. Sőt még eleget is teszek a [...]
Mind a 35 komment
"Jó napot, ide kötöttem ezt a fényképezőgépet a padra, készítsetek vele pár képet! Komolyan. Jó szórakozást! Este jövök érte! Üdv, Jay / The Plug"

A fotók a kattintás után láthatók...
14051 5 35 Izé
Savitra: Ahogy elkezdtem olvasni a kommenteket, kábé a tizedik "itthon ezt biztos ellopnák" comment (de sz [...]
Samin: És még büszke is vagy rá, azt hiszem erre mondják, hogy tipikus magyar mentalitás...gratuláln [...]
MonTom: Én azért elvittem volna. A papír nem írja, hogy nem szabad elvinni. Sőt még eleget is teszek a [...]
Mind a 35 komment
Aki elsőnek kitalálja, melyik városban találhatóak a képen látható lovacskák, elnyeri a 3 Coronitát, amivel még kotta lóg nekem. :DDD (aki meg nem szereti a sört, az Izés bögrét vagy sapekot kap).

A győztes srow, mindössze 18 perccel a post kikerülése után már meg is volt a helyes válasszal, gratulálok! :)
5872 7 79 Izé
kotta: alakul,alakul... :DDDDDDD (esetleg ÖT Coronita?)
Laci: Meg se csodáltátok ezt a szoborcsoportot, csupán találgattátok, vajh, hol lehet? A lábak alatt [...]
Dawe: néégy? te jó ég az mennyi is? legalább 1400 azzonal el kell tüntetni innen ezt a postot :D le [...]
Mind a 79 komment
Könnyen megeshet, hogy a jelenlegi piacvezető NVIDIA új Hybrid SLI  technológiája nem érkezik meg a korábban bejelentett időpontban.
408 0 0 Tech Izé
A Ken Lee néven elhíresült videót már mindenhol kirakták (mi nem tartottuk elég jónak ide), mindenki látta, itt is beírtátok 96287 poszt kommentjébe, már remix is készült belőle...

Most szintén Mariah Carey számával, de egy sokkal tehetségesebb versenyzővel büntetnek minket a rohadékok! :D Ez már rendesen kivágta itt is a biztosítékot ahhoz, hogy az Izére kerüljön...
8510 3 36 Izé
Máln@: hát én az aláírt "fordításnál" az énekben kifeküdtem :'D
ördög11: Bungle, bocsájtsd meg nekem, de egyszerűen ez kiívánkozik ki belőem: HÚÚÚÚ, BAZD MEG....... [...]
Laci: Hadd tegyek én is egy téglát ehez az épületes izéhez: Valamikor úgy tudtam jó hangú gyerek [...]
Mind a 36 komment
Gyémánt gyűrű azoknak, akik nem szeretnek vetíteni? :)
3708 2 35 Izé
doktorcukor: Csak hogy korrektek legyünk "gyújtószeg"= csappantyú , az ütőszeg meg a kakas is két külön [...]
Luflee: hat Te hulye vagy :D
Purple: sztem direkt
Mind a 35 komment
Így kell Ladával kanyarodni jól! :) Drift, ugggyanmááár... :D

További videók.
8928 0 13 Autó Izé
hapont: Hát ja! Lehet tuti verdád, de igazi "éleset" menni már csak ezekkel lehetett!
Muttafukka: nekem Ladám van, ezért nem érdekelnek az autók...
M.Andreas: Én is Ladás vagyok, de egyszerre csak az egyik első kerekét tudom felemelni enyémnek egy-egy é [...]
Mind a 13 komment
Így kell Ladával kanyarodni jól! :) Drift, ugggyanmááár... :D

További videók.
9111 5 13 Izé
hapont: Hát ja! Lehet tuti verdád, de igazi "éleset" menni már csak ezekkel lehetett!
Muttafukka: nekem Ladám van, ezért nem érdekelnek az autók...
M.Andreas: Én is Ladás vagyok, de egyszerre csak az egyik első kerekét tudom felemelni enyémnek egy-egy é [...]
Mind a 13 komment
32 kilós modell. Pffff...
16725 0 70 Art Izé
RapAngel: Hát...asszem mégsem fogyok le...nem szeretnék ilyen lenni...:S
ZeroO.: ja.azthittem bábu:O
dega44: Szerintem 2 db egyformán irgalmatlan pofontól azonnal kiheverné......Olyan istenes velőtrázót [...]
Mind a 70 komment
32 kilós modell. Pffff...
17487 2 70 Izé
RapAngel: Hát...asszem mégsem fogyok le...nem szeretnék ilyen lenni...:S
ZeroO.: ja.azthittem bábu:O
dega44: Szerintem 2 db egyformán irgalmatlan pofontól azonnal kiheverné......Olyan istenes velőtrázót [...]
Mind a 70 komment
Tiszteletet parancsoló jelmez, tiszteletet parancsoló személyiséghez!

+ ha te akarsz lenni a legnagyobb pöcs a buliban...
3693 2 36 Izé
CRaPtRaSH: mitkell itt tagadni teee :D szégyen :*
rivaul: Nem úgy volt hogy nem nyomod fel a partyfotót??? :D Szééépek vagytok :D
CRaPtRaSH: higyjétek el... nekem elmondta. de ezt másoknak ne nagyon terjesszétek,nem akarja hogy MÁS IS ME [...]
Mind a 36 komment
Csomagolás kontra valóság.
Volt már egy hasonló összeállítás a gyorskajákról...
8220 8 60 Izé
Máln@: jóvaneee'....ehető....(nagyjából) ...Amúgy mondjuk ha megnézed pl. a festékesdobozokta....azo [...]
Perenna: Én tegnap ettem egy Hanutát!És tényleg igy néz ki!Elszomorító..Pedig a csomagoláson egész g [...]
mekszamnojz: Mennyivel rosszabb lenne forditva. Sajnalnam a sok fincsi termeket megromlani, mert senki nem venne [...]
Mind a 60 komment
Az USA válasza a magyar rendőrtáncra. :)
6666 1 15 Izé
Laci: Nem bánom, röhögjetek ki, de mostanában nincs időm nézni a MuzicTV-t, mondja már meg valaki, [...]
csicsilla: ès a poszthoz is mert azt is megnèztem mikor kinyitotta a hütöt azt hittem ebben a kem&# [...]
csicsilla: vazeeeeeeeeeeeeeee ellpotad az ötletem!ès mèg csak engedèlyt sem kèrtèl!hr [...]
Mind a 15 komment
George Lucas nem tud szabadulni gyermekétől és augusztus 15-én ismét visszatér a Csillagok Háborújával a mozikba. A korábbi élőszereplős szélesvásznú alkotások helyett ezúttal egy animációs filmet vetítenek majd, mely közel 100 percen keresztül ontja ránk a vizuális orgiát. A Star Wars: Clone Wars a második- és a harmadik epizód közötti űrt tölti majd be.
3968 1 21 Film Izé
Jerry: Lucas eredetileg szombat délutáni matiné filmet akart csinálni, nem egy legendát. Az alapsztori [...]
hapont: Csubatka? XDXDXDXDXD asszem egy éve nem vihogtam ekkorát ! B**ki! Aki az alapsztoriért rajong [...]
Jerry: Ja, a lényeg kimaradt: Szerintem nem lesz benne... A Klónok támadása végén Yoda (Joda) otthagy [...]
Mind a 21 komment
George Lucas nem tud szabadulni gyermekétől és augusztus 15-én ismét visszatér a Csillagok Háborújával a mozikba. A korábbi élőszereplős szélesvásznú alkotások helyett ezúttal egy animációs filmet vetítenek majd, mely közel 100 percen keresztül ontja ránk a vizuális orgiát. A Star Wars: Clone Wars a második- és a harmadik epizód közötti űrt tölti majd be.
4203 2 21 Izé
Jerry: Lucas eredetileg szombat délutáni matiné filmet akart csinálni, nem egy legendát. Az alapsztori [...]
hapont: Csubatka? XDXDXDXDXD asszem egy éve nem vihogtam ekkorát ! B**ki! Aki az alapsztoriért rajong [...]
Jerry: Ja, a lényeg kimaradt: Szerintem nem lesz benne... A Klónok támadása végén Yoda (Joda) otthagy [...]
Mind a 21 komment
És akkor így?
2494 0 3 Tech Izé
RadioStar: Meg, de csak ideiglenesen:)
roland66: jah ez igy faja :) és ezt meg is csinálják v csak koncepció?
Purple: így jobban bejön :)
A húsvéti nyuszi tánca, csak nektek, csak most, csak itt. ;)
Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
3071 3 19 Izé
|-=O=-|: Egy csokioroszlánnak? Nem! :)
csokioroszlán: Ez de durva...ehh... Lehet egy csokinyuszit sajnálni?
|-=O=-|: :DD Meg nehogy úgy járjon, mint a csokinyuszi a hajszárítóval. ;) http://www.liveleak.com/view? [...]
Mind a 19 komment
Templomok
3183 0 17 Art Izé
rezso: erre gondoltam http://ajanlo.kapu.hu/templomok/templom_03.jpg sztem ez szcientológus de bocs ha té [...]
kotta: Megin' az jut eszembe, h építkezünk, baromi okosak vagyunk, akár tényleg szép épületeket csi [...]
bigyminyő: Nekem ezek a templomok túl modernek. De viszont építészetileg nagyszerűek,mind egy- egy bravúr [...]
Mind a 17 komment
Templomok
3099 4 18 Izé
bungle: http://art.ize.hu/comments.php?post_id=2375
rezso: erre gondoltam http://ajanlo.kapu.hu/templomok/templom_03.jpg sztem ez szcientológus de bocs ha té [...]
kotta: Megin' az jut eszembe, h építkezünk, baromi okosak vagyunk, akár tényleg szép épületeket csi [...]
Mind a 18 komment
Sling Ice - Takonylabdánkkal ezúttal jeges környezetben próbálkozhatunk!
3665 2 2 Game Izé
Szamooca: Utána sling fire mi??...vagy nem is.....inkább sling nose :P....pffúj ^-^
anon: A következő Sling Metal lesz
Techno nagyira talán még mindenki emlékszik... Most itt egy pár évvel fiatalabb kiadás, nagyon kemény seggrázó funkcióval. Vagy lehet, hogy csak benn felejtette a vibrátort?
9069 3 51 Izé
bundas01: vagy pont ezért kell:D
frankocsenkó: ezért nem szabad bármilyen tablettát bekapni a földröl!!! xd
Powaflips: atyaúristen..
Mind a 51 komment
Cenzúra Iránban
13028 2 113 Izé
BlackHawk: még a 40. Frank hozzászóláshoz: de jobban megérni az ilyet Auschwitba deportálni (bocsánat ha [...]
kamubekLaca: + fény?
kamubekLaca: Jah mellesleg nem feltűnő, hogy a kisatírozott részeken nincs árnyék? :D
Mind a 113 komment
Schimmel Pegasus zongora
A gyártó oldala.
2464 1 13 Izé
koffein: Pegazus penész :D
koffein: Biztos, hogy nemtudnak németül mert akkor nemadtak volna ilyen nevet a cégüknek. egyébként meg [...]
Luflee: :DDDD hat ez keeesz ! Koszonom szepen, hogy kielegitetted kivancsisagom ezen a teren :DD Ez igy most [...]
Mind a 13 komment
A Mozilla június végén tervezi megjelentetni a Firefox webböngésző legfrissebb, 3.0-ás verzióját.
834 0 1 Tech Izé
roland66: juppííí!!! alig várom :D majd azé nyissatok topicot neki ha megjelenik mer én addigra elfelej [...]
Idén érkezik a Red Alert 3!
682 0 1 Tech Izé
Ártatlan-méz Előd: fent lehetne már valamelyik wrz oldalon.
A képen egy izé látható.

Lehet erőteljesen tippelni a tech.ize.hu komment mezőbe (NE IDE), hogy vajh mi is lehet a funkciója, mondjuk kedd reggel 9 óráig.

Utána meg fogom egyrészt a jó megfejtéseket, másrészt a legkreatívabb ötleteket, leslattyogok vele a portásbácsihoz (mint sorsolási bizottság) és kiválasztunk mindkét kupacból hármat-hármat, majd a hat szerencsésnek kiosztunk pár darabot a szokásos bögrékből és plusz díjként egyet-egyet a friss meleg ropogos Izé.hu-s baseball sapiból.

Aki esetleg tutira tudja, hogy mi van a képen, legyen oly kedves és ne lője szitává a poént.

Köszönöm a figyelmet, kellemes locsólót és sok húsvétot!
8291 1 75 Izé
CRaPtRaSH: de ez milyen volt már :D áhh :D
bungle: Köszi, ekkora bókot nem is vártam tőled! :D
CRaPtRaSH: úristen. te beteg vagy. :D
Mind a 75 komment
Panaszkodtok, hogy csak üres fejű nők kerülnek fel az Izére. Na itt egy az okosabb fajtából...
21045 13 118 Izé
Lundgren: assssztaaaamindenit...
ZeroO.: Nincs agy,nincs fájdalom;)
Máln@: Hülye.
Mind a 118 komment
A képen egy izé látható.

Lehet erőteljesen tippelni a komment mezőbe, hogy vajh mi is lehet a funkciója, mondjuk kedd reggel 9 óráig.

Utána meg fogom egyrészt a jó megfejtéseket, másrészt a legkreatívabb ötleteket, leslattyogok vele a portásbácsihoz (mint sorsolási bizottság) és kiválasztjuk mindkét kupacból hármat hármat, majd a hat szerencsésnek kiosztunk pár darabot a szokásos bögrékből és plusz díjként egyet-egyet a friss meleg ropogos Izé.hu-s baseball sapiból.

Aki mondjuk tutira tudja, hogy mi van a képen, legyen oly kedves és ne lője szitává a poént.

Köszönöm a figyelmet, kellemes locsólót és sok húsvétot!

Update1: Ez az izé egy lézeres hajnövekedés serkentő eszköz és itt lehet megvenni :)

Update2: A valós megfejtést senkinek nem sikerült eltalálnia, a második kiírásra viszont szinte csak tökéletes megfejtés érkezett, ezekből rövidesen kivalasztunk a Portásunkkal hármat.

Update3: Ünnepélyes keretek közepette kihirdetem az eredményeket:

Az első kategória szerinti kiírásnak az ég adta világon senkinem sem sikerült megfelelnie :)

A második kategória nyertesei véletlenszerű sorrendben a következők:

nymisi: Mivel húsvét előtt állunk, ez egy locsoló számlálóval egybeépített piros tojás készítő kézi készülék, ami hasonlít a fenyő függészták akasztó madzag kibogozóhoz, csak az zöld színben pompázik.

Békatallér: ez a mikroszoft legújabb szervízpakkja a vindózhoz, csak ez hardware-s. futurisztikus hányóvödör, időzített hányásmegsemmisítővel, és hangulatvilágítással, hogy akár romantikusan egy pár is tudjon hányni a terméküktől, természetesen ha csak szükséges:P.

Finster: Ez biztos hogy egy herevibrációs puncifikátor a 2008-as D-8 típusú szopóautómatával kombinálva tikos titán ötvözetű burkolat alá rejtve. A látható óra csak megtévesztés a piros fégy pedig egy nukleáris hajtóműből származik amely kísérleti darabja és a NASA már marhára keresi. De az is lehet hogy egy levitáló Óra éjjeli lámpával ami tök jó hancúr fényt árasz.

Nekik gratulálok sok sok szeretettel és bögrével, a részletek végett az érintettek erősen figyeljék a regisztrációnál megadutt mailcímet.
5374 0 145 Tech Izé
bandee1219: Bocsi, de ennek a játéknak már vége, a megfejtés is kinn van már, de nem jársz messze (ha ez [...]
Melcsa: Vagy egy mini gofrisütő, amin az óra jelzi meddig kell még sütni.
Melcsa: Ez biztosan egy óra.(vagyis majdnem biztos)
Mind a 145 komment
Kering a neten egy videó, amin egy oldalszeles leszállást láthatunk. Ennek a kérdésnek jár utána a repulnijo.hu blog és tárja fel az  eseménye repülésfizikai hátterét.

A380 oldalszeles leszállási teszt:

Sikeres és sikertelen átstartolások:

1121 0 0 Tech Izé
"Az nem lehet, hogy ma ne legyen cicás poszt." :P

Tehát, egy cicafiú, aki igen veszélyes! :D
2594 0 17 Izé
rivaul: Az állatkínzás lenne... Csóri pitt :)
|-=O=-|: Valaki könyörgöm engedjen már rá egy pitbullt erre a cicusra!
waste: Dangerous Boy XD
Mind a 17 komment
Egy kutya és egy macska méri össze a tudását Nintedo Wii-n...
2919 0 11 Izé
Adri: A gazdit kellene egy székhez kötözni, érzékelőket meg kötelet kötni a lábaira meg a kezére [...]
Menyet: :D:D
espi: a macska nem nyávog hanem nyög,mivel tul nagyot üt :D
Mind a 11 komment
Úgy indultam neki, hogy ilyet keressek azért, hogy ezeket szebben meg tudjam csinálni, és akkor bukkantam a képen látható remek eszközre, de van itt még valami, ami hasonlit erre
Jóreggelt és sikeres kattingatást kívánok a pénteki napra :)
951 1 0 Tech Izé
A nyulak háborúja, multiplayerben. :)

Így húsvét környékén, aktuális ez a játék ;)
1790 2 2 Game Izé
mephistto: A gyémántos neve Hexxagon :) flash verzióba megtalálható sok helyen
gvereb1: 486-oson volt ugyianilyen játékom csak nyulak helyett baktériumokkal. (meg valami gyémántos ver [...]
Régebbi postok...