REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A nyulak háborúja, multiplayerben. :)

Így húsvét környékén, aktuális ez a játék ;)
1790 2 2 Game Izé
mephistto: A gyémántos neve Hexxagon :) flash verzióba megtalálható sok helyen
gvereb1: 486-oson volt ugyianilyen játékom csak nyulak helyett baktériumokkal. (meg valami gyémántos ver [...]
Kedves kis dalocska a Muppet Show-ból.

Valamint egy kellemes, pörgős, mulatós táncdal a Szezám utcából.
3443 6 12 Izé
Tooni: http://www.youtube.com/watch?v=uuL_XOGi-LM \m/\>.
bungle: És még hasonlít is Rickre. :DD
Tooni: Muppet Roll'd http://www.youtube.com/watch?v=3KANI2dpXLw
Mind a 12 komment
Sami Rintala - Element House
4119 0 22 Art Izé
cry: Azért ebben a szép tavaszi időben kellemetlen, hogy reggel napszemüveg és sapka közül kell v [...]
Maccoyi: Ez a való világ...... :S
mekszamnojz: semmi nem kotelezo :D
Mind a 22 komment
Sami Rintala - Element House
4313 2 22 Izé
cry: Azért ebben a szép tavaszi időben kellemetlen, hogy reggel napszemüveg és sapka közül kell v [...]
Maccoyi: Ez a való világ...... :S
mekszamnojz: semmi nem kotelezo :D
Mind a 22 komment
Most alapból ilyen, vagy valamit szedett a lány?
13875 0 39 Izé
umbala79: Ez nem musor hanem egy szanalmas probalkozas, hogy az agyatlanok hivjak az emeltdijas szamukat... [...]
bandee1219: Szerintem sincs semmi gond ezzel, műsoron kívül szórakoznak a studióban, mint akárki otthon. S [...]
NoViNa: hát igen..:S
Mind a 39 komment
Én nem is tudtam, hogy az USA-ban ilyen különleges madarak vannak. ;)

+ pár link:
Julie Thompson tollfestései
Debra Otterstein tollfestései
1843 2 8 Art Izé
Purple: bleeeee :DDD ha piros ott már gond van :D (hányingerem lett :D )
mekszamnojz: nemigaz, lehetne sarga es piros is, sot ha ezek keverednek egy egesz palettat kiadnek :DDDDD
Purple: és hol itt a gond? :D lenne belőlük absztrakt mintás is :D igaz a színük picit egyhangú zöld [...]
Mind a 8 komment
Én nem is tudtam, hogy az USA-ban ilyen különleges madarak vannak. ;)

+ pár link:
Julie Thompson tollfestései
Debra Otterstein tollfestései
1751 1 8 Izé
Purple: bleeeee :DDD ha piros ott már gond van :D (hányingerem lett :D )
mekszamnojz: nemigaz, lehetne sarga es piros is, sot ha ezek keverednek egy egesz palettat kiadnek :DDDDD
Purple: és hol itt a gond? :D lenne belőlük absztrakt mintás is :D igaz a színük picit egyhangú zöld [...]
Mind a 8 komment
Saját életét árulja egy internetező...

A 44 éves Ian Usher saját oldalán közölte az érdeklődőkkel, hogy júniusban indítja útjára a különleges aukciót az eBay oldalán.
2907 1 8 Izé
rivaul: Trabant nélkül mennyi? :D
loloppo: Engem ez fogott meg: saját ház, autó, motor, jet-ski és az állása: eladó szőnyegboltban. Én [...]
mekszamnojz: Neki ez miert jo? ha eladja az eletet, utana mar a penzel nem sokmindent kezdhet :) szoval akkor adj [...]
Mind a 8 komment
A Tropic Thunder-ben Steve Coogan, angol komikus egy nem túl sikeres rendezőt alakít, aki épp egy vietnámi filmet rendez, ráadásul az akciófilm írója nem más, mint a 48 órából jól ismert Nick Nolte. Pechjükre a színészgárda még náluk is ütődöttebb, így aztán kitalálják, hogy a forgatási helyszín helyett valós körülmények között vessék be munkatársaikat, akik között felbukkan Ben Stiller vagy a magát afroamerikai kinézetűvé operáltató Robert Downey Jr., vagy a mindig vicces Jack Black. Bemutató augusztus 15-én.
2829 0 4 Film Izé
Balázs: bocs nem kerestem rá!!!Na én nagyon komálom ezt a filmet vagy 30 szor láttam 2 hét alatt:D
Erunder: Balázs küldte: http://www.tropicthunder.com/
macseke: Wohooo, Jack Black is játszik benne! :D
Mind a 4 komment
A Tropic Thunder-ben Steve Coogan, angol komikus egy nem túl sikeres rendezőt alakít, aki épp egy vietnámi filmet rendez, ráadásul az akciófilm írója nem más, mint a 48 órából jól ismert Nick Nolte. Pechjükre a színészgárda még náluk is ütődöttebb, így aztán kitalálják, hogy a forgatási helyszín helyett valós körülmények között vessék be munkatársaikat, akik között felbukkan Ben Stiller vagy a magát afroamerikai kinézetűvé operáltató Robert Downey Jr., vagy a mindig vicces Jack Black. Bemutató augusztus 15-én.
2955 0 2 Izé
macseke: Wohooo, Jack Black is játszik benne! :D
loloppo: Mi a franc értelme van egy filmet bemutatni majdnem fél évvel a bemutató előtt? Szemétség. Cs [...]
Medál igazi geekeknek.
3792 3 13 Izé
CRaPtRaSH: a második fele tény ;D
rivaul: Áhhh azzal túl drágán árulnák... Meg amúgy sincs akkora medál amire ráférne :P :D
mekszamnojz: valaki igazitsa el az en gyikomat hova kattintson mert hat kattintas utan sem talaltam csak ezt az e [...]
Mind a 13 komment
Modern anyagok felhasználásával készült igloo hotel Finnországban.
1956 2 0 Tech Izé
A Sega gondozásában készül a Gearbox Software igazi multiplatform Alien játéka. Utánnanéztünk, mire számíthatunk...
693 1 0 Tech Izé
Na egy ilyet de kipróbálnék! :D

5975 8 34 Izé
kukiszabi: Figyelmeztetés: Sem a forgalmazó, sem a gyártó nem vállal felelõsséget semmilyen kárért [...]
Wertical: kengurú sztájl xD
macseke: Azért a srácon látszik, hogy ezelőtt is ugrott már szaltót... De én is kipróbálnám
Mind a 34 komment
A napokban bemutatott Alienware összeállítás, már tartalmaz is szilárdtest tárolókat. Az Inno Disk viszont oda tett a technológiának, és bejelentette FiD 2.5-inch SATA 10000 névre keresztelt adattárolóját. Az új cucc maximálisan 128GB tárhelyet képes biztosítani, és sebessége a technológiához méltóan igen meggyőző.
694 1 0 Tech Izé
A legnagyobb távirányítós autó. Csak talán nem a legjobb kezekben... Upsz! ;)

Képek.
9663 0 17 Autó Izé
tian: hát ennek még azért utána kell néznem..;)
rivaul: Ha van sárgába az is jöhet ;)
tian: Toronyóra lánccal nem kéne?:DDD
Mind a 17 komment
A legnagyobb távirányítós autó. Csak talán nem a legjobb kezekben... Upsz! ;)

Képek.
9524 0 17 Izé
tian: hát ennek még azért utána kell néznem..;)
rivaul: Ha van sárgába az is jöhet ;)
tian: Toronyóra lánccal nem kéne?:DDD
Mind a 17 komment
A gépek lázadása egy italautomata támadásával indult... ;)
7230 2 7 Izé
Tádi: Acélfej ne ürítsd ki a gépolajad a nénire:D!
buddha: Ez tök jó, csípőből tüzel,és a vén banya még jól seggre esik!!!!!!!!!!!
Skatopia: LOL ez tényleg így van!
Mind a 7 komment
Ipod dokkoló
1245 0 0 Tech Izé
Ez a hölgy igen jól bánik a rúddal. :)

Ez a hölgy és ez a hölgy kevésbé bánik jól a rúddal. :D

(+ én még ajánlanám ezt, meg ezt a klasszikust is... :) Lányok, gyakoroljatok! - bungle)
11504 10 54 Izé
nyehőce: http://www.break.com/index/chick-fails-at-pole-dancing.html
bungle: CRaPtRaSH küldte (itt gyűjtjük a rúdtáncos videókat! ;)) http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php? [...]
bandee1219: Szivesen, ilyen címmel már meg is lehet kereseni :) , csak pont errenem kerestem rá, hogy betűso [...]
Mind a 54 komment
Justen Ladda "illúziói"
5054 0 12 Art Izé
CRaPtRaSH: teccetős:]
spiritmonger: csibész ez a srác:D
csicsilla: kösz mindig is èrdekel hogy nèzhet ki bringàzàs közben...teljesült az egyik & [...]
Mind a 12 komment
Justen Ladda "illúziói"
6015 4 12 Izé
CRaPtRaSH: teccetős:]
spiritmonger: csibész ez a srác:D
csicsilla: kösz mindig is èrdekel hogy nèzhet ki bringàzàs közben...teljesült az egyik & [...]
Mind a 12 komment
A PSM Spain magazin egy több oldalas előzetesben szellőztette meg a GTA negyedik epizódjának első konkrét multiplayer információit.
398 0 0 Tech Izé
Irányítsd a Mekibirodalmat!
2786 4 2 Game Izé
[conejillo]: tönkrevágtam a mekit :'((( de sebaj mer úgyis van még sok belőle :D
Szamooca: Én inkább eszem,és nem csinlom a mekit:D
Ha nem elég tápos a tápod itt a megoldás.
485 0 0 Tech Izé
 Az igazi Simpsons ház! :)
8535 0 39 Art Izé
szkepmics: "szegényeknek v nekem", tehát te nem vagy szegény. Gazdag vagy. Akkor még mielőtt te is valami [...]
ga_-bor: Valakinek megint rohadtsok kidobnivaló pénze volt és rengeteg ráérő ideje... inkább adta voln [...]
rézgróf: hááááát......
Mind a 39 komment
 Az igazi Simpsons ház! :)
8914 2 39 Izé
szkepmics: "szegényeknek v nekem", tehát te nem vagy szegény. Gazdag vagy. Akkor még mielőtt te is valami [...]
ga_-bor: Valakinek megint rohadtsok kidobnivaló pénze volt és rengeteg ráérő ideje... inkább adta voln [...]
rézgróf: hááááát......
Mind a 39 komment
Slow Crossing - avagy mit gondolhatnak ilyenkor az autósok?
10345 7 129 Izé
MAGura: Olvasd el akkor mégegyszer, és rájösz hogy amit leírtál azt senki sem vonta kétségbe.
horviee: Sorrendben: - Kanyarodó járműável szemben igen. - egyszer láttam egy videót, egyetmisták csin [...]
bigyminyő: Megszakadok a röhögéstől!!!De tényleg... Annál inkább,mert tegnap sikeres kresz elméleti viz [...]
Mind a 129 komment
A múltkori párnacsatás postnál sokaknak nagy volt a szája, most lehet bizonyítani. :)

Délután négy órakor 12 városban várják a puha párnával felszerelkezve érkező vállalkozókat a következő helyszíneken: Ajka, Szabadság tér, 16:00
Budapest, Deák tér, 16:00
Eger, Dobó tér, 16:00
Győr, Városház tér, 16:00
Kaposvár, Kossuth tér, 16:00 (urban legend)
Miskolc, Hősök tere, 16:00
Mohács, Deák tér (a mozi mögött), 16:00
Nagykanizsa, Deák tér, 16:00
Pécs, Széchenyi tér, 16:00 (harangszóra kezdődik)
Székesfehérvár, Városház tér (Országalma), 16:00
Szombathely, Fő tér, 16:00
Tatabánya, Csónakázó-tónál, 16:00

Szabályok:
1. puha párnát hozzál
2. csak párnás embert üss
3. a szemüveged vedd le
4. a párnacsata addig tart, ameddig tart
1576 2 31 Izé
bandee1219: Jó, az tény, hogy van utánuk szemét, de a sok begyepesedett agyú biztos nem tudta, miről van s [...]
dude: Rendőri intézkedés vetett véget a párnacsatának Pécsett http://www.bama.hu/index.php?apps=cik [...]
dude: "Mert a párnások csak párnásokat ütnek, a gépesek csak géppel egymást.." Értelem.
Mind a 31 komment
Ez most vagy a koreai vidám vasárnap, vagy egy koreai keresztapa drog teszt bulija. :D

(egyszer talán Németh Sanyika is felfejlődik erre a szintre...)
7360 2 74 Izé
nyehőce: http://www.youtube.com/watch?v=jtVGxJU-j2I
Purple: én is ezt csodálom, hogy tegnap este óta meghalt mindenki.
bandee1219: Visszatérve a problémára: nekem műkszik itthonról is, hál égnek, de sok ember nincs fenn, nek [...]
Mind a 74 komment
Az 1995-ös legendás Szemtől szemben után (amiből egyébként jövőre videójáték készül) Al Pacino és Robert de Niro ismét egy filmben uralja a szélesvásznat. A Righteous Kill-ben ezúttal mindketten nyomozót alakítanak, akik épp egy brutális sorozatgyilkos után nyomoznak. Bemutató szeptember 12-én.
2589 0 5 Film Izé
godzsy: Már a trailer is magával ragadó. DeNiro játéka nagyon üt, Pacino még egyelőre visszafogott, [...]
Taki25: hát szerintem hallgasd meg ujra a prison break zenjét na meg a 8 mérföldét :D szerintem inkább [...]
makkos: 20 sec-től nagyon Prison break-es a zene:D Nagyon várom
Mind a 5 komment
Az 1995-ös legendás Szemtől szemben után (amiből egyébként jövőre videójáték készül) Al Pacino és Robert de Niro ismét egy filmben uralja a szélesvásznat. A Righteous Kill-ben ezúttal mindketten nyomozót alakítanak, akik épp egy brutális sorozatgyilkos után nyomoznak. Bemutató szeptember 12-én.
2366 3 5 Izé
godzsy: Már a trailer is magával ragadó. DeNiro játéka nagyon üt, Pacino még egyelőre visszafogott, [...]
Taki25: hát szerintem hallgasd meg ujra a prison break zenjét na meg a 8 mérföldét :D szerintem inkább [...]
makkos: 20 sec-től nagyon Prison break-es a zene:D Nagyon várom
Mind a 5 komment
Az utóbbi időben kevés volt a koncepció mobil. Íme egy lehetőség a Motorolától. 
De a kettő darab kamera miért is jó?
692 0 1 Tech Izé
roland66: hát mér ne lenne jobb?? menőbb meg drágább mint az 1 kamera :D
Nyáron érkezik a Sega gondozásában a Gearbox Software igazi multiplatform Alien játéka, a Colonial Marines. Utánnanéztünk, mire számíthatunk...
512 1 0 Tech Izé
Március utolsó napja igazán izgalmasnak ígérkeznek, ugyanis a GTA 4 hivatalos oldala több ízben is frissülni fog.
376 0 0 Tech Izé
A PSM Spain magazin egy több oldalas előzetesben szellőztette meg a GTA negyedik epizódjának első konkrét multiplayer információit.
361 0 0 Tech Izé
Folytatódik a Prey...
539 0 0 Tech Izé
Murphys Gesetz, idegesítsd az embert minél jobban!
10441 4 18 Game Izé
Dancy: 180* kösz a segitséget :D
Dancy: ebbe 146 pont :P
Szamooca: Tesóm (6 éves),és már vagy 3 hónapja kijátszotta xDDDD....Egy 5 perc alatt...*-*
Mind a 18 komment
Mindíg is vágytál egy szobai lézershowra? Itt a remek alkalom, hogy minden este külön show legyen, 25 dollárért.
1072 0 1 Tech Izé
Srobi: Ezt kiprobalnam..
St. Patrickot ünnepelni még mindig gyönyörű! ;)
2881 0 17 Izé
nkmedve: arra még senki se gondolt hogy a csákó a pár nappal ezelőtti postban levő tojásos kisérletet [...]
CRaPtRaSH: énis :D mint az a kékszinű bácsi xD
Csimby: ááá ez még zöldfülű ahhoz h sört igyon:) hehe
Mind a 17 komment
Régebbi postok...