REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az új cipődivat túrázáshoz . :)

És az idei nyár szenzációja: a topless szandi. ;)
5535 2 44 Izé
Purple: zoknivaaal *bociszemüszmájli*
rivaul: Tudod hogy szól a mondás... Többség dönt egység nyal... Így a gnómoknak marad az alap szandi [...]
chocolat: Ez negatív diszkrimináció a hat lábujjal rendelkező emberek számára :( :D
Mind a 44 komment
Csak hogy nektek is szarul induljon a hetetek:
Komáromi Pisti - Mindenki cigány a lelkében

Idézet a volt dandártábornok úrral készült interjúból: "Az egyik számomon nincsen vokál. És tudod miért nem? Mert elsírták magukat a lányok! A menedzserem a mai napig azt mondja: bazmeg Pisti ezt be ne rakd, mert meghalunk!"
4959 3 48 Izé
sphott: elénekelném hogy " mindenki magából indul ki"
wnw: ez egy világi köcsög (elnézést Pista) ,..
Maccoyi: Ez a szerencséje Pityunak XD
Mind a 48 komment
Bill Nye optikai illúziói
12771 10 19 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=pWfyC8Bh7mw
weedjay: a csodálatos agyacskám mikre nem képes...
Maccoyi: Jól nyomja az optikait a nagyfater :)
Mind a 19 komment
Így is lehet tanítani...
10438 6 25 Izé
Coryen: Lehet, hogy Magyarországra is ilyen tanárok kellenének, nem pedig olyanok, akik már maguk is unj [...]
mekszamnojz: ezeket meg a tudomany szelleme szallta meg...mas a tunet ja :DD
bandee1219: Jézusom, nehogy mentőt kelljen hívni, akkora hévvel magyaráz, hogy elpattannak az erek az agyá [...]
Mind a 25 komment
Pókemberes kozmetikumok gyerekeknek. Különösen kíváncsi lennék a parfümre, vagy az ajakápolóra. Megnézném hány kisfiú vágyik mondjuk pókemberes ajakápolóra...
1543 0 18 Izé
CRaPtRaSH: báááz :DDD
mekszamnojz: Ahogy elnezem milyen termekek gyultek ossze eddig, kesz is a lista mit tehetunk vele. Megesszuk, kis [...]
Mucki: Sarki boltba pókemberes nyalóka... Elnyalod pókembert? O.o
Mind a 18 komment
Nyáron kerül mozikba a második Hulk mozi, melyben a robosztus zöld izomkolosszust Edward Norton formálja majd meg. A filmadaptációval egy időben érkezik a SEGA jóvoltából a játékadaptáció is.
512 0 0 Tech Izé
Az idei év sem telhet el minőségi animációs film nélkül. Ezúttal a Pixar csapata az, aki egy hihetetlenül aranyos robot, WALL-E különös történetét meséli el a június 27-én mozikba kerülő egész estés mozival.
4292 0 16 Film Izé
DJ Öcsike: Nagyon vad !!! Egyébként ezen a héten adják .Jól meg vaiávamelátszik, hy aért 0% tiszta nem [...]
macseke: Hát asszem ezt is HD-ban tö... khmm... nézem meg a moziban... :)
neophyte: áhhháááhháá,hát ez qrva jó lesz szerintem! :D hülye robot...
Mind a 16 komment
Az idei év sem telhet el minőségi animációs film nélkül. Ezúttal a Pixar csapata az, aki egy hihetetlenül aranyos robot, WALL-E különös történetét meséli el a június 27-én mozikba kerülő egész estés mozival.
4473 2 16 Izé
DJ Öcsike: Nagyon vad !!! Egyébként ezen a héten adják .Jól meg vaiávamelátszik, hy aért 0% tiszta nem [...]
macseke: Hát asszem ezt is HD-ban tö... khmm... nézem meg a moziban... :)
neophyte: áhhháááhháá,hát ez qrva jó lesz szerintem! :D hülye robot...
Mind a 16 komment
Motörhead - Ace Of Spades (Barbie változat)
2980 1 9 Izé
skaterpunktomi: egy olyan mini Flying V-t elfogadnák!! :P
kotta: Ez tényleg a motörhed? Nem tudtam h ilyen jóóóók! Mikor lesz koncert? Mindenképpen szereznem [...]
mekszamnojz: Marhajo otlet szerintem, a jo kis regi wurlitzer + marionett babozas modernizalasa, igenis szukseg v [...]
Mind a 9 komment
11 újabb csodás kastély
4879 1 7 Art Izé
Darklightangel: hát ezeket én is szívesen elfogadnám! főleg ami tó partján fekszik :O XD
Maccoyi: A lakótelepnek is meg van a maga szépsége :D http://www.youtube.com/watch?v=kTlFzxWZX0k
Tim007: Irigy vagyok! Én is el akarok jutni ien helyekre! Egyenlőre marad a csodálatos lakótelep.:P
Mind a 7 komment
11 újabb csodás kastély
5053 6 9 Izé
bungle: Cliff Castle Ruins, Németország http://i.imgur.com/UjTzX.jpg
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2010/11/10-most-beautiful-castles-in-world.html
Darklightangel: hát ezeket én is szívesen elfogadnám! főleg ami tó partján fekszik :O XD
Mind a 9 komment
JULES -- az inkubátorház
455 0 0 Tech Izé
Amerikai fegyvertartók - Kyle Cassidy portréi
7610 0 62 Art Izé
M.agnus: Az USA-ban vannak olyan bankok, ahol ha fiókot nyitottál, kapsz egy fegyvert. (nincs teszt nincs e [...]
Purple: én sem értek hozzájuk nagyon, de szeretném rendesen kitanulni az egészet. mert érdekel meg min [...]
sunshine: Lehet, h többet segítene, ha mondjuk szöveg is lenne mellé, nem csak a képek. Jobban megérthet [...]
Mind a 62 komment
Amerikai fegyvertartók - Kyle Cassidy portréi
8053 2 62 Izé
M.agnus: Az USA-ban vannak olyan bankok, ahol ha fiókot nyitottál, kapsz egy fegyvert. (nincs teszt nincs e [...]
Purple: én sem értek hozzájuk nagyon, de szeretném rendesen kitanulni az egészet. mert érdekel meg min [...]
sunshine: Lehet, h többet segítene, ha mondjuk szöveg is lenne mellé, nem csak a képek. Jobban megérthet [...]
Mind a 62 komment
Megérkezett a legújabb Hulk-adaptáció első trailere. Az Incredible Hulk-ban ezúttal Edward Norton változik át a dühüngő zöld óriássá. A filmet június 13-án mutatják be.
5063 1 6 Film Izé
calas: Tudtátok hogy eredetileg Edward Nortonnak ajánlották fel Farkas szerepét az X-men filmekben, csa [...]
Balázs: ez az állítás igaz lenne ha nem E.N lenne a főszereplő :)
gvereb1: Nagyon jó főszereplő sem tud sokat kihozni egy fos filmből. Képregény képregénynek készült [...]
Mind a 6 komment
Megérkezett a legújabb Hulk-adaptáció első trailere. Az Incredible Hulk-ban ezúttal Edward Norton változik át a dühüngő zöld óriássá. A filmet június 13-án mutatják be.
5345 0 6 Izé
calas: Tudtátok hogy eredetileg Edward Nortonnak ajánlották fel Farkas szerepét az X-men filmekben, csa [...]
Balázs: ez az állítás igaz lenne ha nem E.N lenne a főszereplő :)
gvereb1: Nagyon jó főszereplő sem tud sokat kihozni egy fos filmből. Képregény képregénynek készült [...]
Mind a 6 komment
Rég magyar reklám. Sebaj, jövünk! Igaz, milyen jó lenne, ha a reklámszünetekben ilyeneket nézhetnénk?
5360 7 30 Izé
Nas: http://www.youtube.com/watch?v=ULCaWnl98GQ
Burdisgarage: Ha jobban belegondolok, régen idegesítettek.
Burdisgarage: Aranyosak ezek a régi reklámok, ez konkrétan nagyon bejön. Ezt meg nem tudom kiverni a fejembő [...]
Mind a 30 komment
Bringásoknak fejlesztették ezt a ruhát, aminek a hátába LEDeket pakoltak, így megoldva a jól látható indexelést.
907 0 2 Tech Izé
Srobi: Csak sajnos meg valami lesz, amire figyelni kell, kitudja még buntetnek is, ha nincs ilyesmi rajtad [...]
Srobi: Na ez jol fog jonni :)
"A romaprobléma megoldásának útjai
Az egyik, talán legvalószínűbb út a romaemancipáció, ami Csehországban is egyre gyorsabb ütemben folytatódik a jövőben. [...] A megoldás keresése során felmerült a roma népességnek a többségi nemzettől való elkülönítése. Ez leggyakrabban az emberijog-védő mozgalmak és a roma szervezetek tiltakozását váltja ki. Ezzel együtt is vannak olyan cseh városok, ahol ezzel kísérleteznek. Így például Most városában egy Chanov nevű telepre kétezer romát telepítettek össze, és élükre, mintegy vajdaként, egy roma vállalkozót állítottak, aki bérli a telepet, és felügyel az ottani roma lakosságra, irányítja őket." (Hamberger Judit: A csehországi romák helyzete).

A 70-es évek végén épült lakótelep ma így néz ki. Áram, víz, csatornaszolgáltatás, fűtés nincs, mivel nem fizették, ill. ami mozdítható volt, azt eladták. A fűtést a környező fák kivágásával oldják meg (de érdemes megnézni pl. a "garázsajtókat").
+ képek a közeli településről.
12915 6 125 Izé
gyula400: igen mimeg olyanokvagyunk mint az oroszlán
mekszamnojz: de gyerekek most komolyan! Ha nem lenne ez, honnan tudnatok hogy mit nem akartok vagy milyenek nem a [...]
bandee1219: Nem, az a bolygó egy nagyon távoli naprencerben lenne, nem is látnánk őket többé. :)
Mind a 125 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Geococcyx. Van ismertebb neve is, aki megmondja, bögrét kap! Aki az átlagsebességét is tudja, pólót! (persze lilu_cicás bögrét meg pólót, hiszen ő ajánlotta fel :) - bungle)
2045 1 48 Izé
Lilu__cica: Kb. 20 éve csinálták sz első ilyet, még nem kapta el a prérifarkas, tehát legalább 20 évig! [...]
Tóth József: Amíg el nem kapja a prérifarkas! :D
Lilu__cica: Meddig él egy ilyen?
Mind a 48 komment
Lássuk az Intel Atomot!
592 0 0 Tech Izé
Epaksa, a koreai énekes (?) már tavaly is büntetett... Egy ekkora őstehetségre a japcsik természetesen azonnal szemet vetettek, így most egy japán csótányírtó reklámban borzolja a kedélyeket! Azt még nem tudtam eldönteni, hogy szerencsétlen csótányok a terméktől vagy a fickó hangjától döglöttek-e meg, de azt hiszem sürgősen be kell szerezzek egy Epaksa albumot...
4186 0 18 Izé
Grex: Az ilyen reklámok megnézése után van egy olyan érzésem hogy, ez a világ talán egy másik bo [...]
brandboy: Jesszus, azt hiszem kiégtek a viccreléim. :O
eNMi: tessék izés zene: http://www.youtube.com/watch?v=ZhrZXnFSFGQ
Mind a 18 komment
Kerekeken guruló ilyen kis izé.
23843 0 0 Tech Izé
Japcsikhoz is begyűrűzött a bumm csiká wááo wááá! :)
6751 1 6 Izé
Máln@: HA jól emléxem ezt írtam : Bum chikka wow wow :S :) ÉS te is...denemkötöszködöm (lapítás [...]
bungle: Egyrészt mert elég gyenge volt, másrészt a másik link, amit küldtél, már rég volt (első vi [...]
Máln@: (valakimegintátírtaapostszövegem,denemminthabajlennecsaknemtommiértxD)
Mind a 6 komment
A föld után itt a Hold a Mars és a világűr.
1240 2 0 Tech Izé
Vakok és gyengénlátók számára fejlesztett beviteli és "megjelenítési" eszköz.

via medIQ. Öt amúgy is ajánlom mert JÓ!
628 0 0 Tech Izé
A nap értelmetlen tech izéje: jódlizó műanyag fröccsöntött uborka.
563 0 4 Tech Izé
Thufir: Shiitpickle!
Srobi: *jodlizo
Srobi: Hogy nevezitek ezt ertelmetlennel? Minden hazba kell egy kodliso uborka..
Mind a 4 komment
Két évig ült a WC-n!
Egy kansasi nő bement a barátja fürdőszobájába, ráült a WC-re és beszorult az ülőkébe! Ez még hagyján, az ember jót nevet rajta... De hogy két évig (!!!) ott maradjon, mert nem mer kijönni, és a pasija két évig ellátja... na ilyet a Blikk sem talál ki! :))) A nőt kórházba szállították a WC ülőkével együtt, mert a bőre ránőtt. A nő - legalábbis fizikailag - rendben van, bár a lábai kissé elkorcsosultak a két éves ülés alatt. A barátja eleinte kérlelte, hogy jöjjön ki, de egy idő után feladta és behordta neki az ennivalót. A helyi seriff hitetlenkedve meséli, hogy a nő nem volt odaragasztva, nem volt lekötözve, egyszerűen szabad akaratából maradt a WC-n. A rendőrök is úgy találtak rá, combközépig leeresztett melegítő alsóban ült a slozin.



Az interjú a nő barátjával:
4029 4 107 Izé
csicsilla: azon csodàlkozom hogy nem raktak a budiba kameràt ès dobtàk netre mint valami ri [...]
csicsilla: èn màr csak a wct tudom sajnàlni :)
tian: ....vagy csak mindenki izé függő és kommentelhetnékje van:)))
Mind a 107 komment
A kis Bucky életben maradása és halála?
Egyszer volt, hol nem volt, egy kis, halottnak látszó őzikét találtak az út szélén. Megsajnálták, hazavitték és mivel nem voltak éhesek, inkább felnevelték. De jött a csúf, kopasz, gonosz szomszéd, aki feljelentette az őzike megmentőit, mondván annak nem ott a helye. Pedig a kis Bucky láthatóan békés természetű és még a kutyákkal is jó barátságban van. Sajnos azonban a hatóság szerint vissza kell juttatni az őzt a vadonba, de a megmentői hiába hagyják nyitva a kaput, a kis Bucky nem akarja elhagyni az otthonát...

2097 0 46 Izé
Purple: pfff
Winterborn: A csírájában kell elfojtani a bajt. Néhány ember rájött, hogy hiába csapsz homlokodra akkor, [...]
kotta: Ja, és olvassunk Desmond Morrist. Állati jogok, stb. Jó anyag.
Mind a 46 komment
Csipp end dél otthon szülinapra elviselhetetlenül és cikin. :D

Nos eme videó még az Izén kívül nem látott napvilágot!! Illetve csak egy becses vendégkörben, amit egy Londonban dolgozó fodrász szalon tulajdonosa volt olyan kedves egy hajvágási akció keretén belül megosztani pár taggal. Az akció lényegére még nem derült fény és ebből a videóból sejtésem sincs mi a célja, de az előzetes mindenképp mulatságos. És én kis gonosz vagyok és megosztom veletek is. :D
5221 2 34 Izé
Purple: köszönjük emese XDD
wtf: Na jól van tibike, menjél vissza kapálni, vagy keress valami más elfoglaltságot magadnak. Viszl [...]
CRaPtRaSH: Hát lehet hogy te meg ilyen kis szarfaszú nethuszár vagy és itt osztod magad. mi jogon itélkeze [...]
Mind a 34 komment
Innen jutottam el eddig.
11599 3 19 Izé
r3clbull: addig csuszdázik a csávó míg nyakatörik..
Pubycsavo: amit szívesen megnéznék, az egy olyan trükk, ami a csúszás végén történne, olyan formában [...]
Cole: Így már rá lehet fogni, hogy élmény-park, addig amíg az egyik szaltó után a csúszda mellé [...]
Mind a 19 komment
Befutott a Namco Bandai-tól az augusztus végén debütáló Soul Calibur IV két dobozképe - PS3 és X360 -, illetve egy tízer videót is kaptunk.
495 0 0 Tech Izé
Visszatér az Interplay?
514 0 0 Tech Izé
A Take Two ma esti pénzügyi jelentéséből megtudtuk, hogy végre hivatalos a Bioshock 2 érkezése.
479 0 0 Tech Izé
Na, horgászok ill. halszakértők, van ilyen vagy ez egy photoshophal? :)
11727 4 58 Izé
psypapi: A halnak ez sem tetszik, mint ahhogy egy állatnak sem! De az sem amikor Budapest összes szarát ti [...]
psypapi: igen zsírosak, de mivel ilyen nagy volt nem is hoztam haza! Mint mondtam, hogy az melett, hogy horg [...]
tian: Hát biztos nem örül neki, de ez van... tiltakozni nem nagyon tudnak:) /mellesleg nem szeretek ho [...]
Mind a 58 komment
"Tizenöt éve, kanadai kezdeményezésre rendeztek először a figyelmet a túlzott fogyasztásra irányító "ne vásárolj semmit!" napot, amelyhez 2007-re már a világ 65 országa csatlakozott. A magyar Hulladék Munkaszövetség a tavalyi rendezvénnyel kapcsolatban - az 1967-ben megalapított Kiváló Áruk Fórumára is emlékeztetve - meghirdette a Fölösleges Áruk Fórumát. Az állandó kiállításon bemutatott, szükségtelennek ítélt használati tárgyakat itt véleményezni, értékelni is lehet. Többek között az is kiderül, hogy mindenki mást tart fölöslegesnek..." (Lakáskultúra)

Azért kiemelnék pár tárgyat külön is:
Világító párna
MP3-as fogkefe
Önszembecseppentő
Webkamerás kutyaetető, a netről vezérelhető
85 funkciós bicska
Antennamatrica mobilra
Kutyababakocsi
Szték monogramozó
7665 6 44 Izé
mekszamnojz: mert meg leszel fenyitve!!!
mekszamnojz: nmtudtam neked irni bazzeg!!!! legyel online!!! :P
<-{st.one}->: összekötlek csicsivel! -.-'
Mind a 44 komment
Lilly Hop
Ugrándozz a helyes irányba!
2002 3 2 Game Izé
Oláh Dóra: Én ezt végigvittem 17 perc alatt az egészet!:))
dudi: én elvoltam vele xdxd
Defender of the Crown
Egy régi klasszikus.
Leírás hozzá itt.
5117 2 0 Game Izé
Hivatalos képek érkeztek a Mafia második részéről! Brutálisan szép lesz az új rész.
700 0 0 Tech Izé
Megagáz
11903 4 186 Izé
csicsilla: tudom tudom ez http://www.metacafe.com/watch/765251/fire_fart_funny/ ez kèsz!!!XD
csicsilla: gyerekek mèg ezt tènyleg èn sirtam de èn a gusztustalansàgokon röhögök a [...]
csicsilla: de milyen aranyosan gondolkodik elötte mintha erre kèszülne .,,na gyerekek most idefingok nek [...]
Mind a 186 komment
Régebbi postok...