REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Noob´s room
2201 1 10 Game Izé
Erdei Anett: Kell 4 kulcs,1 valami amire rá van írva h GLUE,1 olló,1 papír és a legcifrásabb kulccsal ami a [...]
Erdei Anett: Hol van a ragasztó??
Syerafy: ouh.. de sügér vagyok :) kinn vagyok én is... xD
Mind a 10 komment
Let's Go to The Beatch
2510 0 12 Game Izé
fannieva: a szőnyeg sarka alatt van egy gomb azt nyomd meg:-)
ibba: hogyan kell a rózsaszín ajtót kinyitni???
fannieva: örülök neki:)
Mind a 12 komment
Crain's Room
1163 0 6 Game Izé
fannieva: kint vagyok:)huuurrráááá
fannieva: ajto alatt léc azzal jön ki a kártya a szekrény mögül.Fürész a könyves szekrény egy darabj [...]
fannieva: a szemüveg nemértem,hogy minek kell a tükörbe!:(valaki tudja?
Mind a 6 komment
A Strandfoci vb Spanyol - Olasz elődöntőjének büntetőpárbaja...

A most Marseilleben megrendezett vb-t végül a Brazilok nyerték, 12. alkalommal, sorozatban harmadszor, veretlenül...részletek itt .
414 0 0 Sport Izé
ATP Mester széria, Toronto, Döntő

Nadal (spanyol, 2.) – Kiefer (német) 6:3, 6:2

Győzelmével Rafa újabb lépést tett a világelsőség felé...

+

 cikk
372 0 0 Sport Izé
Neon
Egy luxuskurva társaságában minden megtörténhet. Extraszuper rövid horror Olaszországból. Csak erős idegzetűeknek.
(A végén a csattanó is nagyon jó!)
11373 0 11 Film Izé
Kriszteee: Igeeen és azért mondja a kurva, hogy "üdvözlöm a feleségedet" vagy vmi ilyesmi.....mert kollé [...]
Hege: Ez sokkal inkább humor mint horror legalábbis én jót nevettem a végén... Aki nem jönne rá a [...]
Hollowdrums: Ez tényleg nagyon ott van :)
Mind a 11 komment
Neon
Egy luxuskurva társaságában minden megtörténhet. Extraszuper rövid horror Olaszországból. Csak erős idegzetűeknek.
(A végén a csattanó is nagyon jó!)
11493 5 11 Izé
Kriszteee: Igeeen és azért mondja a kurva, hogy "üdvözlöm a feleségedet" vagy vmi ilyesmi.....mert kollé [...]
Hege: Ez sokkal inkább humor mint horror legalábbis én jót nevettem a végén... Aki nem jönne rá a [...]
Hollowdrums: Ez tényleg nagyon ott van :)
Mind a 11 komment
Az elmúlt napokban mindenki a Final Fantasy XIII-ról beszélt, így ideje volt, hogy a kissé elfeledett Final Fantasy Versus XIII is mutasson magából valamit.
887 0 0 Tech Izé
Animáció a 2008-as Pekingi olimpia két helyszínéről, ahol következő sporteseményeket rendezik meg:

National Stadium: Atlétika, Labdarúgás

National Aquatics Center: Úszás, szinkronúszás, vízilabda

 
356 0 0 Sport Izé
Ilyen az, ha előbb írunk, aztán gondolkozunk. :)
12668 9 12 Izé
cirab: Ez k**va jó! Nekem nagyon bejön. Sok maki tényleg mennire nem gondolkozik egy kicsit sem...
Erunder: Végre kikerült egy postom :D igaz eddig nem sökat küldtem be (szám szerint ezzel együtt kettö [...]
he: na és a penisland?
Mind a 12 komment
Shimaka Raderu
3332 1 19 Game Izé
eerix: első kép(egy izé van előtted, abból kell kivágni azt a valamit, ami egy vitorla :) a kés meg [...]
eerix: a fát amit meggyújtottál ki kell jelölni és úgy már menni fog
eerix: nah bocsi vagyok, csak volt dolgom :) Nahszóval első az, hogy simán hívod a helikoptert,második [...]
Mind a 19 komment
Gőzerővel tombol San Diego-ban az idei Comic-Con, ahonnan rengeteg érdekességet kaptunk. Új Max Payne plakátok, vadonatúj The Day the Earth Stood Still pószterek, friss RocknRolla kedvcsináló, még frissebb Resident Evil: Degeneration mozgókép, Red Sonja plakát, Gears of War és God of War filmadaptáció részletek. Fáradjatok beljebb!
3083 0 8 Film Izé
Shifty_: Köszi! Volt is vele meló rendesen:) És igen, ez a premier napja! Use IMDB.com;) http://www.im [...]
bob: kicsit fájt, hogy a MP 2-ben rengeteg pályát az első rész pályáiból pakoltak össze. meg a s [...]
kukii: GOD OF WAR 1-2 LEGISTEKIRÁLYABB GAME PS2-RE :DD remélem faja lesz :PPP
Mind a 8 komment
Gőzerővel tombol San Diego-ban az idei Comic-Con, ahonnan rengeteg érdekességet kaptunk. Új Max Payne plakátok, vadonatúj The Day the Earth Stood Still pószterek, friss RocknRolla kedvcsináló, még frissebb Resident Evil: Degeneration mozgókép, Red Sonja plakát, Gears of War és God of War filmadaptáció részletek. Fáradjatok beljebb!
3426 0 8 Izé
Shifty_: Köszi! Volt is vele meló rendesen:) És igen, ez a premier napja! Use IMDB.com;) http://www.im [...]
bob: kicsit fájt, hogy a MP 2-ben rengeteg pályát az első rész pályáiból pakoltak össze. meg a s [...]
kukii: GOD OF WAR 1-2 LEGISTEKIRÁLYABB GAME PS2-RE :DD remélem faja lesz :PPP
Mind a 8 komment
Escape of Three Cats Laboratory 
2016 1 40 Game Izé
MVS: megcsináltam újra mégegyszer, most már ment!!!
Kerlés: A világoskék kulcs az asztallap alatt van.
Kerlés: Piros kulcs: kattintási sorrend. piros kulcs, a gömbölyű nyávogó (posztképen a fekete sávban [...]
Mind a 40 komment
Falafel King
Szolgálj fel ínycsiklandozó falatokat, higiénikus, tiszta és étvágygerjesztő körülmények között! :]
2601 1 0 Game Izé
Samael - Slavocracy

svájci experimentális black metal 87 óta

Telepath

Ceremony Of Opposites - To Our Martyrs

Us

Morbid Metal
654 1 1 Zene Izé
jollakott_napkozis: a blackmetálos cuccaik annyira nem jönnek be de az industrial műveik nagyon is!
Achievement-rendszert kap a World of Warcraft: Wrath of the Lich King
721 0 0 Tech Izé
a kosárlabdás nike reklám paródiája

eredeti itt
500 1 1 Sport Izé
Balázs: na ezt nagyon imádom:D köcce
Kuangcsou Pharmaceutical - Chelsea 0 - 4

u.i: Az angol élvonal (Premier League) legutóbbi ezüstérmese, a Chelsea gálaelőadást rendezett Kevin McCabe együttese, a Csengtu Blades ellen. A „kékek” barátságos, felkészülési mérkőzésen 7–0-ra verték meg a kínai csapatot.

Ennek a mérkőzésnek, itt nézheted meg a góljait.
350 0 5 Sport Izé
Balázs: én meg ma se :D
Balázs: annyit segítek hogy nem kosárlabda csapat....
superxaba: Mi az a Kuangcsou Pharmaceutical?
Mind a 5 komment
Bungee Jumping - Macau Tower 233m

Heliko pterből 500m

Bloukr ans Bridge

Amikor szakad a kötél
610 0 0 Sport Izé
Chris Taylor és a Gas Powered Games kora délelőtt közzé tette legújabb akció-RTS-nek - Demigod -  a bemutatkozó videóját. Egyszerűen csúcs!
930 0 0 Tech Izé
Robbie Rivera - Back To Zero
435 1 1 Zene Izé
Niccoyi: hmmmm..... :) :) :)
Gonzales - Take Me To Broadway

Chilly Gonzales aka Jason Beck mint zongorista futott be karriert, de a 90-es években jelentek meg könnyű zenei albumai is.

Hallgassátok meg ugyanezt a számot zongorán is, elképesztő, hogy mennyire át tudja vinni az elektromos hangszerek dinamikáját egy zongorára. (kicsit lassan indul de érdemes kivárni)

Wikipedia (angol)

Honlapja
527 1 1 Zene Izé
AVIREX: ez jó zene.. igaz nem mai,de még mindig szeretem hallgatni!
Roudoudou - Peace and tranquility to earth

Chillout zene 1998-ból.

Wikipedia (franciául)

MySpace




 
333 1 1 Zene Izé
konvejor: ez megy kedvencek közé
A jó öreg Jedi Mind Tricks egy fényes alkotása...
469 1 2 Zene Izé
Csabahatos: Ennek örülök...pedig csak első posztXD
AVIREX: tetszik a zene:)
Slipknot - Spit it out

(koocos, kéretik a címkéket rendesen kitölteni! - Purple)
360 1 1 Zene Izé
koocos: Jah, ok...
Energiatakarékos pici PC a Cherrypal-tó A Cherrypal, aki tulajdonképpen egy egyelőre ismeretlen gyártó, új megoldással jelentkezik a piacon. A vállalat egy kisméretű komplett PC-t mutatott be, amely alapjáraton mindössze 2W-os fogyasztás mellett üzemel, ára pedig rendkívül kedvező, összesen 250 dollárt kell érte letennünk az asztalra.

A kis számítógép elegendő teljesítménnyel rendelkezik ahhoz, hogy internetezni tudjunk vele, a készülékben egy 400 MHz-es órajelen üzemelő, hárommagos Freescale MPC5121e mobileGT egység található, amely eddig főként autós navigációs rendszerekben volt megtalálható, teljesítménye nem összehasonlítható az Intel és az AMD processzoraival. A rendszer 256 MB DDR2-es memóriával, valamint  4 GB NAND flash memóriával van ellátva, ez utóbbi ad helyet az operációsrendszernek, amely jelen esetben egy Debian alapú linux rendszer. A webböngésző szerepét a FireFox tölti be, amely az összes bővítmény és Linux média plugin kezelésére képes. A kis szerkezet beépített 802.11 b/g  WiFi adapterrel, két darab USB porttal és egy ethernet porttal van ellátva, de ezeken kívül egy VGA kimenetet, valamint egy sztereó hangkimenetet is találunk rajta. A Cloud Computer névre hallgató rendszer az átlagfelhasználók számára gyengének bizonyulhat, de a maga kategóriájában elég ütőképes, és ami a lényeg: rendkívül keveset fogyaszt. A pici PC-vel internetes videókat, flash animációkat, illetve különböző weboldalakat nézegethetünk, de akár irodai munkára is alkalmas a készülék.

A Cherrypal kis gépe nem csak egy egyszerű, alacsony fogyasztással üzemelő PC, annál bizony sokkal több. A gyártó a kis készülékhez kevés adattároló kapacitást biztosít ugyan, de cserébe 50 GB-os ingyenes internetes tárhelyet ad minden egyes vásárlónak. Az információk szerint ez a tárhely a jövőben bővülni fog. A Cherrypal megoldása rendkívül biztonságos, ugyanis a Cloud rendszer szoftveres és hardveres adattitkosítással éri el az internetet.

A rendszer az alacsony fogyasztás mellett 80%-kal kevesebb alkatrészből épül fel, mint egy átlagos PC, így környezetkímélőnek mondható, viszont a készülék háza hagyományos műanyagból készül, ami ugyanolyan veszélyes a környezetre, mint a többi PC borítása. A kis készülék mégis különleges, ugyanis gyártója szerint elég jó minőségű ahhoz, hogy akár 10 éven keresztül is hibátlanul tudjon működni, ám a felhasználók nagy része ennyi ideig nem tart meg egy gépet, többnyire 2-3 évente cseréli konfigurációját. A gyártó erre is kitalált egy környezetkímélő és mellesleg ötletes megoldást: a vállalat a megunt készülékeket visszavásárolja, majd a fejlődő országokban újra értékesíti, így a kis gépek valóban hosszú ideig lehetnek majd használatban.
1102 0 3 Tech Izé
rivaul: Igen ez csak egy kis pc nem noti... Szal ehez +bill egér monitor stb :)
wowbagger: ööö...ez egy pc sztem.számítógép.nem notebook vagy tablet pc. nincs képernyőő.azt vegyé
gvereb1: mekkorka a képernyője?
DJ Neophyte & Scott Brown - Break Bones

Alles Kapot (ez egy nagyon durva szám :D)

Is Anybody Out There
875 1 0 Zene Izé
David Guetta - Delirious (Laidback Luke RMX) 
490 0 0 Zene Izé
Képek a 2008-as Tour de France-ról
551 0 0 Sport Izé
Noize Suppressor-Hardcore Junky

Noise Supressa

Bitch

Bone Crusher
610 0 0 Zene Izé
Régen küldtem zenét... gondoltam kezdek ma egy kis
Chemical Brothers - Believe-vel.

Jó zenehallgatást! =)
658 1 0 Zene Izé
Hm erre mit is lehetne írni... passz. Javaslom meghallgatni és a kommentárok majd minősítik ezt a zenét! :)
Binary Finary - 1999 (Best version released)
1286 3 4 Zene Izé
Niccoyi: Örömet és boldogságot okoztál nekem ezzel a muzsikával K.G.B.!Köszike! :)
Mordred: vazzeg megint nem jól írtam :@ szóval a zárójel elé még beszúrnám ezt: szám
Mordred: Jó határozottan jó! És ezen a kijelentésemen én lepődtem meg a legjobban mivel rokker lennék [...]
Mind a 4 komment
American Head Charge - Loyalty

minneapolisi Nu metal/Industrial metal banda,(néhol) szerethető, dallamos zenével:)

Just So You Know

All Wrapped Up
297 0 0 Zene Izé
Egy újabb Murphy's Gesetz!!!

Volt már irodás, és télapós, de volt már mikor otthonában, és volt amikor a randiján kellett felidegesítenünk!!

Jó szórakozást!
13622 4 20 Game Izé
MegaZuzu12: nagyon jó játék
MegaZuzu12: jó játék
thegrenma: megvan 180*!!! 1: a férfi italába a zöld flakonból tönteni 2: ömgyújtóval a fákját meggyú [...]
Mind a 20 komment
DJ Hazard - Killers Dont Die
Get The Fuck Up

Murder Tonight
Honlap
451 1 0 Zene Izé
Glowfly Room Escape
3048 1 12 Game Izé
adamka934: amúgy lehet hogy abban van vmi rendszer hogy milyen sorrendben kell a dolgokat fölvenni vagy az l [...]
adamka934: amúgy hol találjátok ezt a sok hülye kínai játékot???:D:D:D
adamka934: hol találtátok meg a törölközőt? mert én sehol nem látok ilyet:) amúgy jegyezzétek föl a [...]
Mind a 12 komment
John Carmack legújabb grafikus motorját alkalmazó Rage is jelen volt az idei E3-on
694 0 0 Tech Izé
Fler - Deutscha Bad Boy



Német rapper. Ez a száma "büntetés", kifejezetten szar. viszont a klip jól sikerültl Egy másik száma, ami elég jó (szerintem).
469 0 0 Zene Izé
Bossaball

Ez egy labdajáték, 2 csapat között. A foci, röplabda, akrobatika és a capoeira sportok keverékére építve, amitől igen látványos lesz.
659 0 0 Sport Izé
Régebbi postok...