REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Felfújható instant hangsugárzó.
1062 0 0 Tech Izé
Indiai Linkin Park. Jobb, mint az eredeti. :D
6686 5 85 Izé
r3clbull: jajj hát ez tök jó...:))...izgatottam várom a következő produkciójukat :D
mekszamnojz: tudom, zenei teren jo izlesed van lattam :P
sphott: áh én csak a zenét hallgattam mert az annyira jó :P
Mind a 85 komment
Pascal Nubret "industrial portréi"
3440 0 11 Art Izé
nunó: állati:D
Skatopia: Hááát....nem is tudom. Érdekesek. De annyira nem tetszenek.
Lilu__cica: Gyönyörűek!
Mind a 11 komment
Pascal Nubret "industrial portréi"
3656 7 11 Izé
nunó: állati:D
Skatopia: Hááát....nem is tudom. Érdekesek. De annyira nem tetszenek.
Lilu__cica: Gyönyörűek!
Mind a 11 komment
2 in1 videósdi! :)

A kedves és aranyos eredeti "Charlie Bit Me" videó + a perverz és komikus "Charlie Bit Me" remix. :D
6672 6 20 Izé
bungle: Charlie Bit My Finger: The Movie - a főszerepben Adrien Brody :D http://www.youtube.com/watch?v=hBu [...]
bungle: Milliókat kerestek a szüleiknek. :) "It may be child’s play but it has made Harry and Charl [...]
Myfti: XD jó a szinkron
Mind a 20 komment
Tudom, tudom, kevés a post, sok a játék.

Cserébe itt egy instant konyha.
888 0 0 Tech Izé
A legtermészetesebb csirke

(Dove reklám meg a paródiája megvolt? ;))
3773 4 35 Izé
r3clbull: nah hát ez tök jó..elé sokat is mond, na meg az a dove is...a paródiája meg loool :))
mekszamnojz: es nemtom megnezni csak holnap aaaaaaaaaaaaa :x
bungle: És utána elszív pár cigit. :)
Mind a 35 komment
Képrejtvény: mi van a falra írva? :)
8990 2 42 Izé
rivaul: Az kenve van... Most azt nézd amit írtak ;) :D
tommygear007: az hogy kutyakaki
r3clbull: szerintem photshoppppppp :D
Mind a 42 komment
Ez a tag biztos sokat unatkozhatott az iskolában. :)

(azért a japók se nyomták rosszul...)
7587 2 15 Izé
Wertical: nagyon jól tolja, mondjuk nekem sem lenne ehez türelmem xD
Purple: egyre jobban érdekel mostmár.. mondd már el, ha valaki tehetséges valamiben, azt te miért tarto [...]
Dawe: ennek se volt gyerekszobája
Mind a 15 komment
USBre köthető webcam, ami a megfeleő időpontban ártalmatlan rakétákkal sorozza meg  az arra járót.
632 0 0 Tech Izé
Ötlet a javából! Fel se keljetek...
"Ágyban heverészéssel, egy webkamera segítségével keres pénzt egy fiatal holland. Yde Van Deutekom 21 nap alatt 1,2 millió forintnyi összeggel gyarapította bankbetétjét."

És itt a honlap!
7425 2 31 Izé
NoViNa: az nem semmi :O hihetetlen mennyi értelmetlen dologgal lehet pénzt keresni :D bár nem azt mondom, [...]
Zsolt86: Hogy kimerült és aludni szeretne egyet :D
mekszamnojz: es mit mondott?
Mind a 31 komment
A Variety bejelentette, hogy a nagysikerű Prince of Persia játékok filmadaptációjának forgatása idén júniusban indul.
535 0 0 Tech Izé
Kedves mindenki!

Ígéretemhez híven elkészítettem a retromese blogot. 117 régi mesefilmet sikerült összeszedni! Az oldal folyamatosan fejlesztve és bővitve lesz, és amennyiben kapok elég segitséget, a linkek - instabil élettartamuk miatt - kicserélődnek fel- es letölthető filmekre. Sajnos sok film/részlet csak eredeti, tehát orosz, lengyel, angol vagy francia hanggal/szinkronnal van meg, de remélhetőleg a feltöltéskor ezt a hibát/hiányt is sikerül kiküszöbölni. Mindenkinek jó szórakozást kívánok!

(Külön köszönet illeti St.onet, bár még az ő munkájának része nem látható technikai okok miatt, illetve bunglét, aki volt olyan kedves jóvahagyni ezt a régi, de új posztot!)
12272 4 98 Film Izé
clownessa: :D Erre én is emlékszem. "Ó savanyított káposzta, szívünknek édes szép haza..." Hiába kere [...]
Erunder: bellini küldte: http://twice.hu/bulvar/a-legjobb-animacios-sorozatok Szöveg: A legjobb animációs [...]
mekszamnojz: 36 régi mese került fel az oldalra. nézzétek meg! :) (és még mindig van ami nem került ki, v [...]
Mind a 98 komment
Kedves mindenki!

Ígéretemhez híven elkészítettem a retromese blogot. 117 régi mesefilmet sikerült összeszedni! Az oldal folyamatosan fejlesztve és bővitve lesz, és amennyiben kapok elég segitséget, a linkek - instabil élettartamuk miatt - kicserélődnek fel- es letölthető filmekre. Sajnos sok film/részlet csak eredeti, tehát orosz, lengyel, angol vagy francia hanggal/szinkronnal van meg, de remélhetőleg a feltöltéskor ezt a hibát/hiányt is sikerül kiküszöbölni. Mindenkinek jó szórakozást kívánok!

(Külön köszönet illeti St.onet, bár még az ő munkájának része nem látható technikai okok miatt, illetve bunglét, aki volt olyan kedves jóvahagyni ezt a régi, de új posztot!)
15793 32 99 Izé
Purple: de cukiiik :DDD
bungle: sadri85 küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=enJhZM02dPw Szöveg: "Ti tudtátok, hogy nem a [...]
nyehőce: Magyar népmesék - A halhatatlanságra vágyó királyfi http://www.youtube.com/watch?v=cjUXMSGy1WI [...]
Mind a 99 komment
Wombat még nem volt. :)

Brady, a wombat bébi.
4925 5 263 Izé
Nas: Nem baj, ezt megéri feleleveníteni. :)
bungle: www.ize.hu/comments.php?post_id=17791&reply_id=405362 :)
Purple: Mintha lett volna post, vagy valahol linkelve. :D
Mind a 263 komment
Az igazi ipari zene. Japánból.


1576 1 1 Tech Izé
dns87: Nem valami élvezhető, de ha neki ez jön be
Zéró tolerancia, nesze neked! :)
9269 0 14 Izé
nkmedve: Szerintemn nagyon szépen megúszta, kicsi kiment a ház sarkából, az orosz ember egy nap alatt me [...]
psypapi: Szerencsétlen embernek szét barmolja a házát egy alkoholsta állat! Az orosz nők kőkemények!
mekszamnojz: spotthi is csak azert aakrja mert ezt valojabantudja jol, csak o pont erre gerjed meee tokos legeny [...]
Mind a 14 komment
Egészen érdekes megközelítése a fizikának:
1. A vajas kenyér mindig a vajjal megkent oldalára esik le a földre. Azaz fejjel felfelé.
2. A macskák mindig a talpukra esnek. Azaz fejjel lefelé.
Ha ezt a két dolgot összekötjük, akkor egy komoly csatát indíthatunk a gravitáció ellen. Ha leejtjük ezt a szuper párost a levegőből, akkor elvileg sose fog leesni. Vagyis létrehoztuk a Antigravitácicót!

Hasonló különleges elméleteket találhatsz az Uncyclopedia-n.

Ui: ez - nem utolsó sorban - macskás poszt is. :P
4236 4 39 Izé
Purple: http://9gag.com/photo/27973_540.jpg :DD
CRaPtRaSH: azért vicceslenne,és ha a cicára esne a kenyér,a cica járna rosszabbul :]
loke: Kb. Kiscica 1kgos kenyérrel a hátán.
Mind a 39 komment
Thomas Keeley izés munkái
3880 1 24 Art Izé
CRaPtRaSH: álmodjcsak :P
rivaul: Akkor kapcsoljátok be a webcamot mi is lássuk lécci lécci :) S nem kell szégyenlősködni :P
Purple: most sokan vannak :$
Mind a 24 komment
Thomas Keeley izés munkái
3972 7 24 Izé
CRaPtRaSH: álmodjcsak :P
rivaul: Akkor kapcsoljátok be a webcamot mi is lássuk lécci lécci :) S nem kell szégyenlősködni :P
Purple: most sokan vannak :$
Mind a 24 komment
Bóbitás bácsi :)
3651 0 23 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2009/02/worlds-longest-ear-hair.html
r3clbull: de gusztustalan...inkább hagyott volna leghosszabb hónaljszörzetet vagy tudomisén..
CRaPtRaSH: hátde mééér?:D
Mind a 23 komment
Bonjorno Italia!
A World Cyber Games keretein belül megrendezett Samsung Euro Championship megnyitó ünnepségén a konferáló hölgy valószínűleg hiányzott az iskolából, amikor Magyarországról tanultak, mert sikerült összekevernie hazánk csapatát az olaszokéval.
4526 3 29 Izé
Myfti: Egyszer megesik hogy eltéveszti valaki, de ilyen szitukban az az egy is sok. Az olaszok meg hajukat [...]
Shifty: kicsit én is megéheztem,ahogy megnéztem ezt a videót :P :)
Shifty_: Hogy pontosan erről van-e, azt sajnos nem tudom, de ha magáról a rendezvényről akarsz videót m [...]
Mind a 29 komment
Az első hazai játékfejlesztői találkozó, a *Game Developers Forum* tavalyi nagy sikerére való tekintettel az IDG Hungary és az MCB - a Microsoft Xbox és az Electronic Arts kiemelt támogatásával - 2008-ban ismét megrendezi a szakma és a nagyközönség érdeklődésére egyaránt számot tartó eseményt.
469 0 1 Tech Izé
Zé: Még mennék is, csak ötezer kicsit sok lenne érte :(
Cukorborsó cukormókus,
Férfiállatnak itt ma kuss.
Kis mókusok nagyra nőnek,
Boldog napot minden nőnek! :)
8398 14 181 Izé
bungle: www.flickr.com/photos/agentretro/sets/72157594392684051/ Aranyos. (a cukormókus is :)))
Purple: http://asset.soup.io/asset/0829/5568_6b53_480.jpeg
Purple: :DDDDDD
Mind a 181 komment
Állítólag itt vannak a legjobb pasik: színészek, sportolók, modellek... (egy hölgy ismerősöm mutatta kérésemre, nem én nézek ilyeneket! :)). Lányok, most itt az alkalom, kibeszélhetitek a férfiakat, melyik kinek jön be, mije milyen, stb. :)
Boldog Nőnapot!!!
7784 15 267 Izé
nyuszicsibe: ohh jeee...csak így tovább :) ;) Igazán finik... :)
macska: Hehe, közülük már annál inkább tudnék választani!! XD
CRaPtRaSH: de akkor énvagyok a nevelőanyja??? :DDD ütnivágni i lehet a kölköt?
Mind a 267 komment
Ez az egyetlen nap, amikor a férfiak elismerik, hogy néha szoktak hibázni... ;)

És azt is elismerik még ezen a napon, hogy a nők tökéletesek. :)

Isten éltessen minden kedves hölgyet a mai napon! :)
9596 8 11 Izé
Schabee: váááá ez nagy
CRaPtRaSH: már láttam őket,de igenjóóók XD
Cole: Jahjj!! 2* néztem meg, de mind 2* úgy röhögtem, hogy majdnem elszédültem! Nagyon jó!!!
Mind a 11 komment
A Codemasters olyannyira ígéretesnek találja a Damnation névre keresztelt UT2004 modot, hogy most egyedül, teljes játékként kívánja megjelentetni.
642 0 0 Tech Izé
Uwe Boll, a mester: "Az Indy 4 hétvégéjén, el fogjuk tiporni az Indiana Jones-filmet, hisz mindnyájan tudjuk, hogy Harrison Ford még nagyapámnál is vénebb, és lejárt az ideje, ahogy Michael Moore mondaná."
3493 0 18 Film Izé
M.agnus: Erről a fickóról Woody Allen egy filmje jut eszembe, amikor a rendező megvakul és kénytelen í [...]
eNMi: bollzasztó :D
csirek: jobb ha hálát adsz az úrnak itt és most! ámen.
Mind a 18 komment
Uwe Boll, a mester: "Az Indy 4 hétvégéjén, el fogjuk tiporni az Indiana Jones-filmet, hisz mindnyájan tudjuk, hogy Harrison Ford még nagyapámnál is vénebb, és lejárt az ideje, ahogy Michael Moore mondaná."
3684 0 18 Izé
M.agnus: Erről a fickóról Woody Allen egy filmje jut eszembe, amikor a rendező megvakul és kénytelen í [...]
eNMi: bollzasztó :D
csirek: jobb ha hálát adsz az úrnak itt és most! ámen.
Mind a 18 komment
Egy kis elő-nőnapi csokor... Csajok, élvezkedjetek a látványban, forró srácok rázzák nektek! :D

Egyúttal megkérnék minden kedves Izélőt, hogy ne fogják magukat vissza és küldjenek a lányoknak, asszonyoknak valami szépet, holnap kivételesen még a pasizés posztok is kikerülnek. ;)
5246 1 98 Izé
[conejillo]: életem legszebb nőnapja^^
CRaPtRaSH: namááánaaa:D
eNMi: najaa! a gyógybogyókat is szétdobáltad és most nézdddd + mi lett XD
Mind a 98 komment
A molotovkoktél szakszerű használata
9969 3 21 Izé
kozoro: lehet véletlenűl műanyagpalcba vitte a benzint és ott jött rá h. az nem fog törni-inkább kil [...]
CRaPtRaSH: mi be se engedünk senkit húsvétkor:D
Purple: én amúgy is elmenekülök a locsolók elől :DD
Mind a 21 komment
Salar de Uyuni, Bolívia. Itt aztán van só rendesen...
6179 2 19 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/43713_boliviai-sosivatag-eso-utan?mode=latest&position=0&larg [...]
Purple: Mintha az égen a felhőkön állnának. :O Akarom. :D
Ravennë: De gyölörűűű!
Mind a 19 komment
A február végén megrendezett GDC-n a német illetőségű CryTek zárt ajtók mögött mutatta be először futás közben a Crysis X360-as verzióját. Most fény derült az okra is...
826 0 1 Tech Izé
nkmedve: Amig lesz olyan jo mint a pc-s változat addig ez nem baj, de viszont mivel tudjuk mennyire elavult [...]
Bloc - aki szerette a Bloxorz-t, annak ez is tetszeni fog!
9615 6 20 Izé
Purple: ccchő.. milyen egy oldal ez :DD (jó :P )
bungle: Sajnos www-vel nem megy. :)
Purple: ajj. Mr Gyorsabbvagyok XD
Mind a 20 komment
Bloc - aki szerette Bloxorz-t, annak ez is tetszeni fog!
11274 4 9 Game Izé
redcherry: nekem sikerült kijátszanom. :) a bloxorz-t is kijátszottam röpke 3 óra alatt. :D
Defender9702: Hát én 7. pályáig mentem, a 6.-at is nehezen csináltam meg,és elég volt:S Ennyi...
Nóricka: 15. pálya
Mind a 9 komment
A fények elhalványulnak, diszkrét liftzene szól, én pedig ünnepélyes keretek közepete kihirdetem a mangattack.huval közös játék végeredményét és ezzel egy ütemben a nyerteseket is értesítjük.

A helyes válaszok:

1. Milyen címmel jelent meg a Pirontan című eromanga/hentai szerzőjének, Hiroki Otsukának másik mangasorozata Magyarországon? Nyári srácok

2. Hány eromangát/hentait jelentetett meg eddig összesen Magyarországon a Mangattack? 1

3. Hány új mangát jelentet meg az április 19-20-án a Petőfi csarnokban rendezendő SakuraCon alkalmából a Mangattack? 4

Akik a vastag betűvel szedett válaszokat küldték el mailben, azok most reménykedhetnek, hogy ők lesznek a nyertesek. Őket viszont nem fogom tudni ide kiírni a polgári nevük védelme érdekében. Ha gondolják, majd itt kommentben jelentkeznek és elmesélik milyen a nyeremény.
4766 1 1 Izé
zindel: Én elvileg nyertem, és már nagyon szeretnék beszámolni róla,hogy milyen a nyeremény, de sajno [...]
DJ Friki aka Rotti (DJ Rotterdam) évekkel ezelőtti videóját talán már mindenki látta (fenti képek ebből vannak). Kedvenc DJ-nk most visszatér és megbüntet mindenkit sok-sok videóval. :)
(Aki nem akar az avikkal vesződni, itt egy youtube lista a videóival - bungle).
3163 3 15 Izé
bungle: Spion0025, ez már volt!
sai: ez az ember készen van!!! :D valami jó cumot szed az biztos..
Schabee: ez egy kurva jó komment XD
Mind a 15 komment
Letölthető az Internet Explorer 8!
571 0 1 Tech Izé
Thufir: Akkor lesz valaha is jó az IE, ha gecko motor hajtja majd... Mostanában minden MS termék beta... [...]
Hiszel Istenben? Így áll jelenleg a statisztika...
9262 7 203 Izé
bandee1219: Kizárt, ő van legfelül. ;)
Purple: nem azért mondtam, hogy igazam legyen. csak elmondtam a véleményem. szerintem ebben a témában i [...]
csicsilla: legyen igazad
Mind a 203 komment
Tetris jég"kocka"! :)
1397 1 7 Izé
Re-Peet: Hasonlót mintha az IKEJÁBA láttam vót..
CRaPtRaSH: de az jobban nézett ki akkoris :DDD
dude: Ezzel is legózhacc...
Mind a 7 komment
Régebbi postok...