REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Sárgapot kapott egy futballbíró, egy brazil kupameccsen. Lehet, hogy be kellene vezetni ezt a szabályt, és kiabálhatnának a drukkerek, hogy " Sárga lapot a bírónak!" :D

Vagy esetleg pirosat, mert ilyen is előfordult már. ;)

 
610 0 0 Sport Izé
Marc Anthony sűrűn félrekacsint
363 0 0 Pink Izé
Fiú vagy lány? Mi is dönthetünk. Biztos jó ez?
509 0 7 Pink Izé
CrazyLime: Nincs mit! :)
orsyka_001: Köszönöm szépen:)))
CrazyLime: www.ciklus.hu :) Azt h melyik újságba van, nem tom, de már láttam vmelyikbe!
Mind a 7 komment
- És milyen volt a tegnapi golfozás?
- Nem tudom.
- Hogy-hogy?
- Mert reggel elindultunk egy golfkocsival a recepcióról és estig nem értünk ki a pályára. :D
548 0 0 Sport Izé
Itt  is értesülhetettek már róla, hogy 2009-től Magyarországon is lesz MotoGp futam. Íme a Balatonring látványtervei és a pálya nyomvonala.
571 0 0 Sport Izé
Obama és McCain táncpárbaj. Sarah Palin is színre lép. :)
5169 3 6 Izé
Árnyangyal: Nagyon tudom sajnálni azokat a sekélyértelműeket, akik tényleg azt hitték, hogy ez nem paródi [...]
dani0001414: A videó elején közlik is a készítők hogy ezek valójából nem ők. A legtöbb ehez hasonlóvi [...]
Sziszo: ez egész jó és vicces.. :)
Mind a 6 komment
Az 5 legforróbb szexpóz, ha nem vagy tornász (18+)!
2231 0 0 Pink Izé
3 szexpraktika, hogy Te legyél a tökéletes szerető! - Csak 18 éven felülieknek!
755 0 0 Pink Izé
Norbert. Csakhogy legyen egy cicás poszt is... :D
681 1 3 Pink Izé
Nala: hmm...na ez már valami!!!!!
babapiskóta: róla még, még, mééééééééééééég!!!!!!!!!!!!!!!! :D
CrazyLime: Wow! Azt a kis édes cicát a fejére tehetné, h ne legyen kopasz! :D :D :D
Pokorny Lia ki van éhezve...
1039 0 0 Pink Izé
Michael Mind feat Manfred Mann's Earth Band - Blinded by the light

Nálam is kitakaríthatnának :D

Ugyanez régebben, Manfred Mann's Earth Band előadásában

1082 2 1 Zene Izé
fadam: haha sokan vagyunk ezzel így : D
Edwyn Collins : A girl like you
463 1 0 Zene Izé
WES - Alane

Kellemes afrikai hangulatú popzene, annak idején nagy siker volt, nekem a klipben szereplő lányok is bejövősek, és jól táncolnak. Felüdítő.
670 1 0 Zene Izé
GTA Vice City intrója FL Studioban...
635 0 2 Zene Izé
geree: kabbe
dani0001414: Nem nagy szám. A midi-je lett letöltve importlva. Nagy változások nincsenek is rajta
Robbanó biciklizár a tolvajok ellen (videóval).
9186 3 9 Izé
Drevway: ...no meg 1-2 csaj szája... :D
Jaca: Az a gáz, hogy az UV fény kimutatja a spermanyomokat. Aztán moziból kifele mindenkinek világít [...]
Sziszo: ugy már mindjárt más a dolog :)
Mind a 9 komment
Lecsós harcsaszelet tócsniban
594 0 0 Pink Izé
Deutsch Anita tanár lett!
295 0 2 Pink Izé
megtalált: nekem 4 év két szakon.
csillaghal: Pfff... Hatalmas lehet a színvonal. Tanárnak lenni egyik legnehezebb feladat, nem hiába 5 évig k [...]
Judas Priest - Breaking The Law

A klip is nagyon jó, néha felmerül az emberben az 'ezt komolyan gondolták?!' kérdés. : )
517 0 0 Zene Izé
Street Fight, Long Beach 2008.
832 1 0 Sport Izé
Something Amiss - Chapter One
(kaland, de ha akarjátok legyen kijutós :) )
3749 3 5 Game Izé
witep: A betg nőnél a szekrényből ki kell venni vmi tablettát (asszem altató), a banánt meghámozni [...]
julika: játszik most valaki? nem tudom, hogyan kell felébreszteni a néger nőt, meg hogyan kell a gorill [...]
Errtu: Furi :s Pedig kitöröltem! (mivel már volt)
Mind a 5 komment
Watch My Dying - Lopott Könyvek (TCS cover)

megj.: szerintem 1000x jobb a tcs-nál
795 1 2 Zene Izé
RokkantTroll: Ha a TCS így írta volna meg akkor az egyik kedvenc bandám lenne.
koocos: Bakker, ez jobb mint az eredeti:D
The Rolling Stones: Anybody Seen My Baby

Angelinát látta valaki?  Ez a verzió izgalmasabb

Egy másik nóta, a  Streets Of Love .  Bizonyítja, hogy nem felejtettek el azért slágert írni Jaggerék mostanság sem.
448 1 0 Zene Izé
HDOS Databank Request
4734 4 20 Izé
bungle: Megoldás, aki végképp elakad: http://www.youtube.com/watch?v=_T-Zsm2Lkk4&fmt=18
laca911: köszi, de már nem kell:D
Hanna: 11-es pálya: harmadik oszlop második kéket kihoz kétszer jobbra, majd zöld lila helyet cserél [...]
Mind a 20 komment
UFO Lámpa jól (ez is kéne :P)
760 0 0 Tech Izé
A legforróbb szextabuk - csak 18 éven felülieknek!
1681 0 0 Pink Izé
Mi legyen  a neve?
668 1 2 Pink Izé
CrazyLime: Nem a sajátomnak keresek nevet. Az még ráér 1 kicsit. Csak küldtem 1 cikket! Talán 1szer nekte [...]
Derill: az oké hogy a cicámról raktam fel posztot hogy mi legyen a neve, de lime nem tulzás kicsit hogy [...]
Nem csak a Budapest TV-ben látható színvonalas produkció...
6314 0 12 Izé
Jezema: fubazz, én nem bírtam 10secnél tovább :D
Sziszo: még annál is rosszabb.. :)
elnofx: hú de rossz...
Mind a 12 komment
Keskeny ház Brazíliában
5978 0 6 Art Izé
Sziszo: elég kényelmetlen lehet itt lakni..
mephistto: egy ilyet 4 millióból felllehetne húzni :D
eváj: Hát szerintem nem is olyan rossz így belülről tekintve, először azt hittem sokkal kisebb a hel [...]
Mind a 6 komment
Keskeny ház Brazíliában
6261 1 7 Izé
bungle: cancer1 küldte: World’s Slimmest Houses and Buildings http://damncoolpics.blogspot.com/2010/0 [...]
Sziszo: elég kényelmetlen lehet itt lakni..
mephistto: egy ilyet 4 millióból felllehetne húzni :D
Mind a 7 komment
Ez nem PhotoShop, hanem célfotó. Ugyanis erre volt szükség az idei Melbourne kupán, ahol 3,2 kilométer futás után, 1 centiméter döntött a lovacskák között. :)
502 1 0 Sport Izé
Teszteld magad! - Vadmacska vagy nyuszika? Ilyennek látnak a pasik!
786 0 0 Pink Izé
Lapos villanykörte Japánból.
4142 3 15 Izé
Re-Peet: nem..ez egy izzóra hasonlít.. ;)
kispana: a villany körtének azért körte a neve mert olyan a formája ez 1 kicsit sem hasonlít 1 körtér [...]
bob: a 9-esre ment, bocs
Mind a 15 komment
Légpárnás hajók versenye Angliából.
493 2 0 Sport Izé
Splitter
9750 5 21 Izé
Zserigta: 562. Ezzaz. De lett volna 700 is ha nem akadok el az egyik pályán ahol 2 drót fogott egy lécet [...]
the girl of peace: na ez nem nekem valóxDxDxDháhá,de azért nem rosszxd
swert: 526 XD nem olyan nehéz csak 1 kis logika kell :D
Mind a 21 komment
Egy kis biszexualitás jót tesz a karriernek
573 0 0 Pink Izé
Netezzünk kínai módra, tapasztaljuk meg a cenzúrát! A China Channel Firefox kiegészítő lehetővé teszi azt, hogy úgy internetezzünk, mintha Kínában lenne a számítógépünk, a Nagy Kínai Tűzfal mögött, s így gyakorlati tapasztalatot szerezhetünk arról, hogyan is működik a kínai netcenzúra.
5390 6 6 Izé
bandee1219: Magyarország: http://kepfeltoltes.hu/110101/tumblr_ldtoivPLub1qzfv8po1_1280_www.kepfeltoltes.hu_.jp [...]
Valerius: valamilyen szinten nálunk is irányított egyébként. csak erről mi nem tudunk. és hogy én honn [...]
Elison: ez de brutál..... nem sajnáltam azt a 27másodpercet felrakni. hát gyakorlatilag full control... [...]
Mind a 6 komment
Ez csak egy szokásos akció a brands.hu webáruházban, aminek keretében O'neill meg Converse cuccokat vásárolhattok 30-70% kedvezménnyel jövő hét hétfőig.

Ha valakinek nincs regisztrációja, de nagyon szeretne. és nem akar meghívóra várni, akkor csak most csak itt csak nektek http://brands.hu/ize címen biztosítunk lehetőséget a regisztrációra.
3113 1 14 Izé
rubigo: már kb. 15x leiratkoztam a Hírlevelükről, de még mindig küldik... És most már másik e-mail [...]
AVIREX: Öcsi én rendeltem Logitech 6.1 es házimozit PC-re.. első héten szállítás után kinyiffant a [...]
Jetko: Én fel vagyok iratkozva ide egy ideje. Bár még nem rendeltem, szóval vásárlási tapasztalatom [...]
Mind a 14 komment
Krumpli szorult a lelkész végbelébe!
1182 0 6 Pink Izé
CRaPtRaSH: már biztos járatos a popsija :D
Derill: :DDDDDDDDDD és pont beleült...hát mond meg....a kis krumpli meg 1az 1be szárazon csak ugy felcs [...]
orsyka_001: nem volt több ministráns fiú a templomban?:D Pont egy krumpli???
Mind a 6 komment
Erotikus lábmasszázs
499 0 0 Pink Izé
Lányok, ő hogy "ízlik"? Nick Youngquest
1206 1 5 Pink Izé
CrazyLime: Amúgy a postképen mit csinál? Épp a gatyájába élvez vagy mi? :D :D :D
Carmen: hm... :P nemrossz:D
babapiskóta: hú, Derill megnéztem az egész válagotást. igaz a Norbert nevűnek nincs haja, de ő vezet!!!! m [...]
Mind a 5 komment
Régebbi postok...