REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Icy Hot Rod
2919 0 3 Autó Izé
Slaytone: Node kérlek! Mi baj a suzukival? Most a lelkembe tapostál! [hüppög] :D
Tommy: Istenem, milyen hangja lehet?!?!? Jó kis rotyogtatós V8-as! Ilyet a népnek, ne Suzukit! :D
r3clbull: nálunkfelé ilyenen jön a mikulás bácsi :DD
Icy Hot Rod
2979 0 3 Izé
Slaytone: Node kérlek! Mi baj a suzukival? Most a lelkembe tapostál! [hüppög] :D
Tommy: Istenem, milyen hangja lehet?!?!? Jó kis rotyogtatós V8-as! Ilyet a népnek, ne Suzukit! :D
r3clbull: nálunkfelé ilyenen jön a mikulás bácsi :DD
Féééélelmetes filmplakátok a régi időkből. :)
3629 0 20 Film Izé
bikarbona: jók ezek a filmplakátok,csinálhatnának ma is hasonlókat :D
jelcintata: A fűrész meg az ilyenek poros nyomába se érhetnek a gyíkemberes filmeknek, azokon milyeneket pa [...]
jelcintata: Ember evő békák és hangyák:)))) Sajnos ennek a korszaknak vége:(((( Most már az a menő ha eg [...]
Mind a 20 komment
Féééélelmetes filmplakátok a régi időkből. :)
3855 3 20 Izé
bikarbona: jók ezek a filmplakátok,csinálhatnának ma is hasonlókat :D
jelcintata: A fűrész meg az ilyenek poros nyomába se érhetnek a gyíkemberes filmeknek, azokon milyeneket pa [...]
jelcintata: Ember evő békák és hangyák:)))) Sajnos ennek a korszaknak vége:(((( Most már az a menő ha eg [...]
Mind a 20 komment
Charles Beauchemin, a Ubisoft technikai vezetője jóvoltából néhány érdekes új információval lehetünk gazdagabbak az Assassin's Creed PC-s verziójával kapcsolatban.
662 0 0 Tech Izé
The Signal - egy ismeretlen eredetű, rejtélyes rádiójel száll meg minden TV-t, mobiltelefont és rádiót, aminek hatására az emberek agresszív őrültté válnak és hentelni kezdik egymást (quicktime trailer az apple.com-on). Ennyi röviden a film története, amiben érzek egy kis irónikus üzenetet a média felé ("Why can't you just keep your mouth shut and watch TV?" LOL!). Ami viszont kicsit Izéssé teszi az egészet: egy kaliforniai moziban a vetítés során valaki bekattant és leszúrt két, számára teljesen ismeretlen embert, majd elmenekült. Morbid lennék, azt mondanám, jó kis reklám a filmnek. ;) Ha lesz hazai vetítés, javaslom közös Izés vetítésnek, hátha páran  lerendezik egymással a problémájukat. :D

2131 1 30 Film Izé
bungle: Csak szólok, már van felirat a limited dvdrip-hez. ;)
csirek: jah bocs :S
JOkeRpappa: hát bizony ez nekem tetszik, 100% hogy megnézem:) szal tessék rettegni aki a közelemben lakik:D
Mind a 30 komment
The Signal - egy ismeretlen eredetű, rejtélyes rádiójel száll meg minden TV-t, mobiltelefont és rádiót, aminek hatására az emberek agresszív őrültté válnak és hentelni kezdik egymást (quicktime trailer az apple.com-on). Ennyi röviden a film története, amiben érzek egy kis irónikus üzenetet a média felé ("Why can't you just keep your mouth shut and watch TV?" LOL!). Ami viszont kicsit Izéssé teszi az egészet: egy kaliforniai moziban a vetítés során valaki bekattant és leszúrt két, számára teljesen ismeretlen embert, majd elmenekült. Morbid lennék, azt mondanám, jó kis reklám a filmnek. ;) Ha lesz hazai vetítés, javaslom közös Izés vetítésnek, hátha páran  lerendezik egymással a problémájukat. :D

2422 1 30 Izé
bungle: Csak szólok, már van felirat a limited dvdrip-hez. ;)
csirek: jah bocs :S
JOkeRpappa: hát bizony ez nekem tetszik, 100% hogy megnézem:) szal tessék rettegni aki a közelemben lakik:D
Mind a 30 komment
Milner Motors AirCar - egy újabb kísérlet otthoni repülő izére.
Tervezett ára: 450.000$ (~77,9 millió Ft).
2777 0 6 Autó Izé
Zorro: Ha merev az orrán lévő szárny, akkor jó lehet az úttartása. Mondjuk olyan 100 km/h-nál már [...]
Samure: Jah de akkor már repülni is fog!! Jó kis papírvékony, könnyű műanyag!
bubi66: Na majd ha a kínaiak is gyártják akkor ócsóbb lessz .
Mind a 6 komment
Milner Motors AirCar - egy újabb kísérlet otthoni repülő izére.
Tervezett ára: 450.000$ (~77,9 millió Ft).
2778 0 6 Izé
Zorro: Ha merev az orrán lévő szárny, akkor jó lehet az úttartása. Mondjuk olyan 100 km/h-nál már [...]
Samure: Jah de akkor már repülni is fog!! Jó kis papírvékony, könnyű műanyag!
bubi66: Na majd ha a kínaiak is gyártják akkor ócsóbb lessz .
Mind a 6 komment
Rég küldtem már autós postot, így most ennek örömére itt egy szép kis Volvo HotRod az 1920-as évekből!
4284 0 14 Autó Izé
r3clbull: szép kis gép...bicikliznék egyet vele :))
Dyke: Bocsi, de ez vadonat új és nem barmoltak szét érte egy veteránt sem.A Totalcaron volt róla egy [...]
Samure: Azért egy fekvőrendőr betenne neki! xD Az a barna aktatáska amugy mér kell az elejére? De most [...]
Mind a 14 komment
Rég küldtem már autós postot, így most ennek örömére itt egy szép kis Volvo HotRod az 1920-as évekből!
4298 3 14 Izé
r3clbull: szép kis gép...bicikliznék egyet vele :))
Dyke: Bocsi, de ez vadonat új és nem barmoltak szét érte egy veteránt sem.A Totalcaron volt róla egy [...]
Samure: Azért egy fekvőrendőr betenne neki! xD Az a barna aktatáska amugy mér kell az elejére? De most [...]
Mind a 14 komment
Prime Time
5013 6 12 Izé
Lako: Pedig nekem a kocsmázás megy a legjobban :D
r3clbull: hát ez jópofa...nekem tetszedt...
Skatopia: LOL bár teljesen igazad van :D
Mind a 12 komment
Az arcát nézzétek, true fan! :D (de a legjobb akkor is a vége poén, gyereknevelés felsőfokon :))
11769 10 75 Izé
mumus007: vagy legalább 1-2 kép??? DE ennél alább nem adjuk!!!:)
CRaPtRaSH: http://uk.youtube.com/watch?v=nuQTQUq6T3k lehet már volt,akkor bocsi,de én ezt imádom :D
<-{st.one}->: vagy legalább egy MP3!! bármi amit fel tudunk itt használni! XDD
Mind a 75 komment
Agnry-faic - pattogj a labdákon egyre feljebb!

Itt a másik része.
2493 1 3 Game Izé
Benny04: http://kepfeltolto.hu/i/?49256&t=img :DD
Zsolt86: Elsőre 46000 és abbahagytam mert kicsit unalmas, majdnem egy óráig nyomtam folyamatosan.
Szamooca: Elsőre: 1838 csak...:( UNcsi egy idő után...
Ha nem lesz, akkor mi van? Sejtem, hogy nem lesz berakva, de azért 1 próbát megér.

(tessék, "be lett rakva", még a rövidítéseid is kijavítottam... lehet politizálni, ha valakinek ez kell, bár szerintem nem itt kéne. Aztán jöhet a többi videó meg az "ellenkampány" a kommentekbe - bungle).
6018 6 212 Izé
rubigo: Ez is egy igényesen kidolgozott kisfilm.. A számokon meg vitatkozzon, aki akar még... http://www [...]
bungle: Skatopia küldte (szerintem már unalmasak ezek...) http://www.youtube.com/watch?v=18NurYweQSo
bandee1219: Na és nyert a Honvéd? Oo Tele vannak pénzzel a Kukától.... vagy hogyhíjják... Nyugodtabbak l [...]
Mind a 212 komment
Tudom, elég gáz egy Balázs show-s post ide, már volt belőle elég (túl sok is) de ezt látni kell! Van itt minden, megcsalás, csaj által kikényszerített lánykérést követő szakítás, értelmiségi beszélgetések, szóval minden jó. ;)
A helyzet a 2. részben fokozódik (az érdekes eljegyzéssel), majd a 3. részben kiteljesedik. :D
12018 10 67 Izé
melynda85: Nincs meg valakinek ez a video? a youtube-on már nincs fenn, ezt mondják: "This video is no longer [...]
bungle: CRaPtRaSH küldte: "CSAAAAAAAJBUNYÓÓÓÓÓÓÓÓ :D az eleje uncsi,de nézzétek végig!!! Nagyonn [...]
spiritmonger: "...az összes ilyen az olyan..." kikészültemXDXD
Mind a 67 komment
Vészesen közeledik az idei esztendő egyik legjobban várt alkotásának, a GTA IV-nek az áprilisi megjelenése. Nemcsoda, hogy a Rockstar már év elején beindította vírusmarketingjét.
508 0 0 Tech Izé
Kevés a hely a lakásodban? Itt egy bonus szoba. ;)
Ugyanazoktól, akik a Hotel Everland-et csinálták...
3582 0 14 Art Izé
CRaPtRaSH: ki mit lát a dolgokban ;] nekem pl eszembe nem jutott volna erről a horogkereszt
geree: ezt most nem azér mondom mer nazi vok,mer nem!!!!!de ez majnem egy horogkereszt!!!:O:O:Omár csak a [...]
csirek: jah, én is azt vettem észre :D
Mind a 14 komment
Kevés a hely a lakásodban? Itt egy bonus szoba. ;)
Ugyanazoktól, akik a Hotel Everland-et csinálták...
3656 2 14 Izé
CRaPtRaSH: ki mit lát a dolgokban ;] nekem pl eszembe nem jutott volna erről a horogkereszt
geree: ezt most nem azér mondom mer nazi vok,mer nem!!!!!de ez majnem egy horogkereszt!!!:O:O:Omár csak a [...]
csirek: jah, én is azt vettem észre :D
Mind a 14 komment
Az Intel hamarosan Atomot is gyárt!
612 0 0 Tech Izé
Erdei "házikó" a Tezuka Architects-től.

Még pár érdekes építészeti megoldás, ami tetszik:
Wood Deck House
Canopy House
Observation House
Wall-less House
4568 0 24 Art Izé
eNMi: :D
CRaPtRaSH: kössz :D *önelégültfej*
eNMi: :D egyefene, azis jóóóóóó!!!! :D
Mind a 24 komment
Erdei "házikó" a Tezuka Architects-től.

Még pár érdekes építészeti megoldás, ami tetszik:
Wood Deck House
Canopy House
Observation House
Wall-less House
4946 8 24 Izé
eNMi: :D
CRaPtRaSH: kössz :D *önelégültfej*
eNMi: :D egyefene, azis jóóóóóó!!!! :D
Mind a 24 komment
Íme a példa, hogy vannak japán dolgok, amik elmebeteg mértékben jók. További videók Hiromi Uehara-tól:
Summer Rain
Old castle, by the river, in the middle of a forest
9111 11 22 Izé
Tooni: - Istenem, a szerzői jogok kicsinálták Hiromit! - Szemetek! Hiromi Uehara Summer Rain LIVE http [...]
SQS: ... Akkor mi van? :D
szpet: Bocsi :P
Mind a 22 komment
A idei GDC-n a DICE végre mozgás közben is bemutatta a konzolra készülő Bad Company-t.
541 0 2 Tech Izé
Sza Sza: nem:) de a cod marha jó,szal ha télleg ilyen ez a játék akkor...kérem a rapidját :P...őő.... [...]
bob: csak nekem tűnik olcsó cod4 másolatnak?
A Microsoft ma jelezte, hogy a közelgő Vista SP1 márciusi érkezésével egy időben a dobozos és az upgrade Visták ára csökkeni fog.
451 0 0 Tech Izé
John DiMaggio, aki a Gears of War-ban Marus Fenix szinkronhangját kölcsönözte az IGN-nek adott interjúban elárult pár apró érdekességet a GDC-n bejelentett második részről.
392 0 0 Tech Izé
Emo kislány és a hajszárító.

+ bonus videó: "...és látod, hogy a tanáraid ugyanazt isszák és röhögnek."
26269 21 669 Izé
MiniMe: te atya uristen erröl valahogy lemaradtam multevben :D
L3v1steR: Belefáradt, de bölcs élettapasztalatokon nyugvó emo-s mondás: Az első "X" után már minden na [...]
Máln@: Juujjj.......666. komment????wáááááááá xD Gonosz leszek,és enéym az utolsó(előtti?: [...]
Mind a 669 komment
Jó ideje pletykálnak már a GoW 2 készültéről és a Microsoft ma végre hivatalosan is megerősítette, hogy érkezik a Gears of War folytatása.
348 0 0 Tech Izé
Az Atari alapítója és a Pong atyja, Nolan Bushnell a GameSpotnak adott interjújában elárulta, hogy egy MMO-n dolgozik.
334 0 1 Tech Izé
Zé: Wááááu, Pong MMO! Alig várom! xd
Támadnak az idegenek!?!!? :)
4234 3 20 Izé
Dawe: óóóóó de kibasztak velük xD
tian: whááá ez nagyon tetszik :DDDD
neophyte: hát ez kegyetlen! de jót röhögtem rajta! :D:D Thx Maccoyi!
Mind a 20 komment
Emléktrezor, avagy archiváld magad az utókornak.
2967 1 7 Izé
invad3r1987: Poénnak jó, nade 20 ropiért...
r3clbull: nah hát nekem ez nem nyílik...de biztos érdekes...:D
Schabee: ezt a marhaságot
Mind a 7 komment
Az ideális férfi.
9808 7 41 Izé
Maccoyi: Vigyázz a derekada, mert a travin nincs ám táppénz ;)
mumus007: teccik! füleg az orrpöckölős résznél tört ki a fotel lába, de a derekam jól van,köszi!
CRaPtRaSH: áááá ez nagyonnagy:D
Mind a 41 komment
Sztármamák - lehet ez inkább egy játékban lett volna jó, ahol az ember kiválaszthatja, melyik sztár kinek a fia... bár elég könnyű lenne. ;)
7121 1 13 Izé
doncamillo: ááááááá Beckhham anyja mint egy transzvesztita XD
r3clbull: Rambo és Rambona :D
kamubekLaca: Figyeljétek meg, nem csak annál a képnél van az. Sztem mindenki a mosolya alapján azonosíthat [...]
Mind a 13 komment
Ken Levine tartott egy rövid előadást a holnap záródó GDC-n, ahol leleplezte a Bioshock kezdeti terveit. Igazán mulatságos képek következnek.
764 0 0 Tech Izé
Rúgd minél messzebb a számítógépet jól! Csak ne az indiánra!

(a rekordokat kérjük ide a kommentekbe - Errtu)
2875 1 57 Game Izé
Beus22: Kb. 7000 pontnál meguntam és kikapcsoltam.Szerintem órákig tudna repülni.Agybeteg játék!!!!!! [...]
nono1994007: 2 nap után 3 akkucsere közben edzséseim alattt ment és most tartok 3 milliónál és még megy X [...]
luise: szentem ez a pontozás a "ranks to go!" számától függ de még nem probáltam ki:)
Mind a 57 komment
Ha esetleg bejött a Don't shoot the puppy, akkor ezt is imádni fogod.
3631 3 17 Game Izé
[conejillo]: segítség nélkül végigvittem! :D annyira büszke vagyok magamra.. ^^
adi226: Ez egy ... , olyan "játék" amit nem lehet szavakkal kifejezni...
Errtu: Zé küldött még egy gyöngyszemet, erről az oldalról, de azt már nem teszem be külön post-na [...]
Mind a 17 komment
Donald Rust festményei
3349 1 21 Art Izé
Savitra: Csípem az ilyen giccses képeket: az egyik sarokban naplemente, a másikban farkas üvölt a teliho [...]
kozoro: hát, amerikai piac...ott tuti nagy az ilyenekre a kereslet:) Szép színes meg praktikus is, ráad [...]
Purple: most már csakazértis legelnek :D vagy önmagukból isznak...? :D tök mindegy na :) jahh az évsza [...]
Mind a 21 komment
Donald Rust festményei
3648 6 21 Izé
Savitra: Csípem az ilyen giccses képeket: az egyik sarokban naplemente, a másikban farkas üvölt a teliho [...]
kozoro: hát, amerikai piac...ott tuti nagy az ilyenekre a kereslet:) Szép színes meg praktikus is, ráad [...]
Purple: most már csakazértis legelnek :D vagy önmagukból isznak...? :D tök mindegy na :) jahh az évsza [...]
Mind a 21 komment
Youtube live stream lehetőség még idén
15019 0 0 Tech Izé
Szeretem a jó rock zenét, de nem tudok mit hozzáfűzni ehhez...
Disztraktor - Betonszar
6818 6 12 Izé
Baal: Én nagy Fanjuk voltam. Csak voltam, mert sajna úgy hírlik feloszlottak...:((((
Dralisz: Szerintem poén :) Meg jól is hangzik. Lenne koncert el is mennék :D
stero: ezt is be akartam küldeni :D
Mind a 12 komment
Régebbi postok...