REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az Evolution of Dance gondolom már megvolt mindenkinek... most itt a Transformers féle verzió. :)
4368 1 17 Izé
CRaPtRaSH: naés a fix berényimiklós?:D
Purple: :DD ott a pont
bandee1219: Viszont ez csak játsza a hülyét.
Mind a 17 komment
Itt a következő magyar csillag!
14491 8 137 Izé
calipunkszabus: ez 1 ááállat!
tian: Jajj én ezt még meg sem néztem..valamiért kimaradt :D Túl sokat nem vesztettem vele de a "csuba [...]
Quaker: Igazából már meg sem lepődik az ember, hogy mennyi barmot tud kitermelni egy ilyen kis ország . [...]
Mind a 137 komment
Jómunkásember bemutatja, hogyan kell likvidálni szerencsétlen pálmafát. :D
17339 6 49 Izé
bandee1219: http://funpic.hu/hu.picview.php?id=39684
AVIREX: hát de tök olyan,mintha egy járdaszigetre parkírozott volna fel a verda,főleg a kocsi seggéné [...]
bandee1219: Nem tudni, de van egy fekete szegélye a szurok(?) rétegnek, tehát elvileg az a magasabb. De nem m [...]
Mind a 49 komment
Power Pong - egy igazán vagány kis ping-pong játék.
2763 2 1 Game Izé
Disy: Ez vmi rettenet.. sztem
Egy igazán ütős fegyver a Doomban. :)
9815 5 30 Izé
bandee1219: Erre nem tudom, mit lehetne válaszolni. A 2 nyilván újabb, esetleg hibákat javítottak benne ki, [...]
dénes: melyik a jobb, az 1 vagy a 2?
Sunyshine: :D köszi! Amúgy tényleg, nekem is a seggemig ér a kezem...
Mind a 30 komment
A Google minden hivatalosan regisztrált San Franciscoi hajléktalannak kioszt egy élete végéig érvényes telefonszámot egy hangpostafiókkal. A terv szerint ezzel állandó elérhetőséget biztosíthatnak maguknak így megkönnyíthetik a társadalomba való visszailleszkedésüket és az emberi kapcsolatai fenttartását.
540 0 0 Tech Izé
Vörös (vagy inkább rózsaszín?) húsú alma.
3452 1 26 Izé
eNMi: Dr. Moreau szigete
bubi66: Némi céklagén azt kész is a piroshúsú alma . A mai technológiával ... mindent lehet . Nekem [...]
gyula400: ;))
Mind a 26 komment
Kacsavér leves hagymalevéllel, mogyoróval és minden jóval... Jó étvágyat!
3166 0 35 Izé
Aresius: Pfuj. Blöeh. Mindjárt elhányom magam. Mogyorót tesznek a finom vérbe?
Jerry: Kattintottam, de az egy szelet tiszta massza. Abban nem látok se hagymát, se mogyit. Amúgy még t [...]
|-=O=-|: Nincs meg valakinek a recept? Most én is olyan éhes lettem hirtelen. :D
Mind a 35 komment
Az angol Inflate nevü cég tervezi és hozza létre a képen látható felfújható  épülettípust.
1131 0 0 Tech Izé
Az óriás kislány felkelt egyik reggel, lezuhanyozott a szultán elefántja segítségével és elment játszani a parkba! :)
3380 1 7 Izé
Bakeyoo: Művészet. Nem hinném, hogy dolog lényege az lenne, hogy a "bábu" feje hogy van összerakva.
<-{st.one}->: na a jégkrémes, vagy nyalóka vagy mi, rész betette a kaput nálam! ahogy nyalakodik! brrrrrr
Purple: bizarr
Mind a 7 komment
Íme, itt van - a kávékóstoló gép. Mer az jó, hogy van ilyen...

A magyar cikk...
2795 1 3 Izé
tian: ez nagyon kellett az emberiségnek...:)
CRaPtRaSH: ez mennyire hülyeség már :$
Schabee: végre tudom h miért forgolódtam annyit az éjjel, ez hiányzott nekem, rögtön szerezk belőle v [...]
Nubrella. Ha épp nincs kéznél a szkafandered. ;)
3138 0 27 Izé
tian: :))))
buddha: mit ér a tudomány a gyakorlati kisérletek nélkül??? csak elmélet marad!!!!!!!!!!
tian: Rendben! Ahol a megállapításokat ilyen komoly kísérletekkel igazolják, ott nem vitatkozom:D
Mind a 27 komment
Miért tanítsuk meg a gyereket arra, hogy ne fogadjon az iskolában...
9190 1 30 Izé
nkmedve: Azt én is láttam valami "101 legnagyobb szexbaki" c videóban, s ugyanabban volt valami olyasmi is [...]
dergeist: Ej de jó az avatarod.
CRaPtRaSH: pedig "anya azt is modnta hogy ne dugd a pöcsödet a porszívóba..." :D
Mind a 30 komment
Hayseed Dixie - Ace of Spades
A jól ismert Motörhead nóta country stílusban!
2487 1 9 Izé
spy_boy: wáááá.. igazi texasi büdös parasztok xDD Nagyon jó :D
joetheghost: Nekem nem jött be maga a stilus, de ahozképest szerintem is jók. :)
CRaPtRaSH: rohadtjóóó :D
Mind a 9 komment
Gyufából, valamint cserjéből készült F1 autók után itt van csokiból is...
1973 0 29 Autó Izé
dude: A tavalyi McLaren-t már vajon benyomták? :) http://www.autoblog.com/2007/03/25/mmm-race-car/
r3clbull: juhééé..van egy első postom :D
<-{st.one}->: nem csak az! tod lehet sz@rból is várat építeni! :D
Mind a 29 komment
Gyufából, valamint cserjéből készült F1 autók után itt van csokiból is...
2182 0 29 Izé
dude: A tavalyi McLaren-t már vajon benyomták? :) http://www.autoblog.com/2007/03/25/mmm-race-car/
r3clbull: juhééé..van egy első postom :D
<-{st.one}->: nem csak az! tod lehet sz@rból is várat építeni! :D
Mind a 29 komment
Az első Global Player után újabb logisztikai kihívás.

A 2008. július 15-ig tartó játékban három iPod nano-t is lehet nyerni!
7125 4 2 Game Izé
Szamooca: Attól még gondolom te is eltucc vele szórakozni :)
Maccoyi: hehehehe :) Az a baj, hogy nekem ez nem játék, mert naponta pakolok, ilyen Dachser-es autókat. : [...]
Patkányok Temploma, India
3924 4 77 Izé
Athur: Helyesek :)
Tóth József: NEM SZERETEM A PATKÁNYOKAT!!!! De a macskám igen. :)))
RaoulDuke: POZOR! WnW más
Mind a 77 komment
Sokszorozz molekulát jól!
(vagy is inkább ügyesen)
3299 3 1 Game Izé
Frankie: jó kis játék :D Bár az utolsó 2-3 pályához több szerencse kell, mint ügyesség..
Azt hittem a japcsikat nem lehet felülmúlni hülye, időigényes videók készítésében... tévedtem. :D
Gmail reklám orosz módra!
5194 3 12 Izé
Purple: igaz, itt Mo.-n mindenfajta értelem megvan, piacvezetők vagyunk, összetartunk mindenben és vilá [...]
tian: Lehet, hogy fölösleges, de érdekes, meg ötletes reklám.
Máln@: uh...NO COMMENT! :)
Mind a 12 komment
A kép csak illusztráció

A lényeg ez a videó:

Update by bungle:
 
1364 1 5 Tech Izé
Savitra: Kb. 6mp alatt ér körbe normál sebesség mellett. 80m az átmérője, tehát 80*3,14=251,2m a ker [...]
Savitra: mielőtt szétesik, látszik, hogy valami becsapódik a földbe... Jó, hogy nem a kocsiba vágódot [...]
MatulaMan: Fúúúúú de kemény, nem szívesen álltam volna alatta mikor felmondja a szolgálatot. Az tuti h [...]
Mind a 5 komment
Pityke, Mekk Elek, Kisvakond, Pampalini, Gombóc Artúr, Lolka és Bolka, emlékeztek még rájuk? :)
Itt egy kis összeállítás régi kedvenc mesefilmeinkből. Persze a lista nem teljes, írjátok meg, melyik volt a Ti kedvencetek (lehetőleg videós linkkel), és bővítjük az oldalt...
8554 3 215 Film Izé
Laci: Például ezek: http://www.youtube.com/watch?v=xxeL9bdSu-A&feature=related http://www.youtube.com/wa [...]
livy: Nem a kutya legyek? Amikor volt valami tag, aki számolta a "kutya-gyerek" jó cselekedeteit, és ha [...]
Purple: húú nekem arra a rongybabásra szükségem lenne!! volt benne valami nagydarab fogyatékos rongyba [...]
Mind a 215 komment
Pityke, Mekk Elek, Kisvakond, Pampalini, Gombóc Artúr, Lolka és Bolka, emlékeztek még rájuk? :)
Itt egy kis összeállítás régi kedvenc mesefilmeinkből. Persze a lista nem teljes, írjátok meg, melyik volt a Ti kedvencetek (lehetőleg videós linkkel), és bővítjük az oldalt...
11198 33 225 Izé
Ravennë: Nekem az "Uborka" jutott róla eszembe. Kiskoromban sokszor néztem, tetszettek a "babák"... :D Gon [...]
Tooni: Mese, amit már el is felejtettem, de nem kár érte :D Szimat Szörény a szupereb http://www.youtu [...]
celduin: Sziasztok! Én is keresek épp egy műsort, igaz hogy nem rajzfilm, de hátha emlékszik itt rá va [...]
Mind a 225 komment
Kiváncsi lennék azért pár nap után hogy néz ki, mint egy zombi? :)
Videó itt.
Az elkészítése:
2540 0 29 Art Izé
Perenna: A sima vizes fürdetéssel nincs gondom azt lehet!Csak a samponos nem a legelőnyösebb!De te álla [...]
<-{st.one}->: had emeljem ki a cikk végéről: "Tiszta vízben annyiszor fürödhet görényünk, amennyiszer cs [...]
csicsilla: hàt GYula lehet ez igy van de attol mèg szereti èn meg nem fogom tiltani neki meg kü [...]
Mind a 29 komment
Kiváncsi lennék azért pár nap után hogy néz ki, mint egy zombi? :)
Videó itt.
Az elkészítése:
2641 4 29 Izé
Perenna: A sima vizes fürdetéssel nincs gondom azt lehet!Csak a samponos nem a legelőnyösebb!De te álla [...]
<-{st.one}->: had emeljem ki a cikk végéről: "Tiszta vízben annyiszor fürödhet görényünk, amennyiszer cs [...]
csicsilla: hàt GYula lehet ez igy van de attol mèg szereti èn meg nem fogom tiltani neki meg kü [...]
Mind a 29 komment
Nem is tudtam, hogy marhák is indulhatnak egy lóversenyen. :)
3413 0 7 Izé
tian: Ez van :) Majd legközelebb igyekszem, mert az a 13-as semmiképp nem tetszik:))
r3clbull: most már nem értem...vagy a pucér alak volt rossz helyen..vagy a lovak :))
deeprecen: nem látok sehol egy marhát sem. viszont ott futott egy pucér ember.. ti is láttátok?:)
Mind a 7 komment
Drótnélküi malacpersely, ami külsejében tradicionális, viszont egy teljes e-banking rendszer van mögötte, így a malacon lehúzott pénz a számlánkra kerül.
1177 0 0 Tech Izé
Üveg vodka egy húzásra...
8983 8 135 Izé
zodiac: "Megfigyelhetjük, hogy a Szomszédok világában az alkohol más szabályok szerint, egészen kül [...]
Mr.T.: Szomszédok gyöngyszem, egy üveg pia egyszerre :D http://www.youtube.com/watch?v=AnOglpn6q40
bungle: Ati-UMF küldte: Egy üveg Reál körte pálinka megivása 13 másodperc alatt, na ezt már nevezem! [...]
Mind a 135 komment
Don't shoot the puppy
azt hiszem ez a game méltán pályázhatna a
Minden Idők Legizgalmasabb Játéka
címre
9318 10 30 Game Izé
tomi77: Te 15 percig csináltad???? :o nekem csak 8 percembe került... Jó kis game!
tomi77: IGENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN Világ legjobb gameje:)))))))))) [...]
Grábor: amikor a 7-es pályán elkezdett visszafelé menni azt hittem ott dobom el az agyam
Mind a 30 komment
Icescape
1934 2 1 Game Izé
rtomi85: Egész jó volt!
Iphone gyillkos Emonster, HTC módra.

Update: Wajk jelezte kommentben, hogy a készülék már kapható hazánkban is TyTN II néven. 
875 0 9 Tech Izé
techadmin: javitottam, koszi.
bluelight: Igazad van, volt! :-)
eNMi: "The HTC TyTN II is to go on sale in Japan on Friday, March 28, 2008 via wireless carrier EMOBILE Lt [...]
Mind a 9 komment
Szinte ingyen osztogatják az Xbox 360 külső HD DVD lejátszóját
321 0 0 Tech Izé
Én is csináltam ilyet 6 éves koromban, de anyukám kidobta véletlenül takarítás közben.
3643 0 25 Art Izé
Inverse: A sok türelmetlen zene nyomozó :) A videó legvégén ki is írják a címét :D
Purple: igen, az azbesztre énis mindig ezt mondom :DDDDd ;)
karaj: AZBESZTmegbasz**aabüdösku**aistenitneki.....HemegmondtamhogynegyerebemegnegyereerreHE....:):)Tová [...]
Mind a 25 komment
Én is csináltam ilyet 6 éves koromban, de anyukám kidobta véletlenül takarítás közben.
3716 3 25 Izé
Inverse: A sok türelmetlen zene nyomozó :) A videó legvégén ki is írják a címét :D
Purple: igen, az azbesztre énis mindig ezt mondom :DDDDd ;)
karaj: AZBESZTmegbasz**aabüdösku**aistenitneki.....HemegmondtamhogynegyerebemegnegyereerreHE....:):)Tová [...]
Mind a 25 komment
Újabb fotók az Intel következő generációs processzoráról
762 0 0 Tech Izé
Hatmagos processzor piacra dobását tervezi az Intel
440 0 6 Tech Izé
beton: "A 3Dmax-ban renderelés elsősorban a graf.kártyág GPU-ját terheli." khm, szerintem ez gondold [...]
beton: velem tegnap töbször is volt hogy a 2., sőt a 3. és a 4. magot is kihasználta egy napjainakban [...]
Errtu: A 3Dmax-ban renderelés elsősorban a graf.kártyág GPU-ját terheli. Nem a grafikai alkalmazások [...]
Mind a 6 komment
A manga (漫画) a képregény japán nyelvű általános elnevezése, Japánon kívül a japán mangák jellemző stílusában készített képregényekre használják, szűkebben csak a Japánban készültekre.

A klasszikus japán ukiyo-e festészet és a nyugati művészeti hatások találkozásából fokozatosan jött létre, míg mostani jellege kialakult, s a köztudatban – főképp Japán határain kívül – összeforrt a japán popkultúrával.

Ennek örömére a mangattack.hu szerkesztősége felajánlott pár könyvet a témakörben.

A megszerzéséhez csak a következő három kérdésre kell a megfelelő választ elküldenetek a jatek@ize.hu címre:
1. Milyen címmel jelent meg a Pirontan című eromanga/hentai szerzőjének, Hiroki Otsukának másik mangasorozata Magyarországon?
2. Hány eromangát/hentait jelentetett meg eddig összesen Magyarországon a Mangattack?
3. Hány új mangát jelentet meg az április 19-20-án a Petőfi csarnokban rendezendő SakuraCon alkalmából a Mangattack?
Azon helyes válaszok közül fogunk sorsolni, amik vasárnap 23 óra 59 perc 59 másodperc előtt érkeznek be.

Ui: a képre kattintva sok segítséget kaphattok a válaszokhoz ám!
8797 3 22 Izé
rezlavor: masodperceken belul unnepelyes keritesek kozepette meghirdetem az eredmenyt.
Whitee: Mikor lesz eredményhírdetés? A múltkori mozijegyet amit nem használhattam fel, vígaszdíjként [...]
mun: bleach meg naruto.. hmhm hát a bleach még oké de azért van kielégítőbb, nem kicsit, nagyon ^^ [...]
Mind a 22 komment
Bizonyíték,hogy miért érdemes előre eljátszani a gondolattal, hogy te nyered meg az idei Oscar-t! :)
9160 0 27 Izé
Máln@: Paramm..paramm.......:) : http://www.youtube.com/watch?v=TY48jyGi1_s&feature=related
bungle: Köszi, sajnos ez nem ugyanaz a link, de mindegy, megtaláltam azt, ami volt és kicseréltem.
macseke: Ó, milyen ügyes vagyok, link lett belőle. :)
Mind a 27 komment
Terítőket már nem trendi hímezni, így valaki a nyelvét díszíti unalmában. Bleeee. :P

Te pl. mit varrnál a nyelvedre? Mennyiért varrnád mondjuk rá, hogy "Izé"? :)
3237 2 23 Izé
Errtu: Igen, már többen is. De ennek eddig általában örültek.
LeNore: Ó! Köszi, hogy felvilágosítottál!!!:) Jóképű?? Az biztos!!:D
Butapraszt: Nyelvében éla...
Mind a 23 komment
Villámfotók
8265 0 39 Art Izé
bungle: isty küldte: http://spaceweather.com/archive.php?view=1&day=28&month=05&year=2009
Purple: szerintem is lehetne több csattogós durrogós vihar! én is imádom! legutóbbi nyáron volt egy n [...]
bandee1219: Lehet, de akkor is régen volt. :( (Senkinek nem akarok bajt, de azért legyen a nyáron!)
Mind a 39 komment
Régebbi postok...