REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A 4 legpraktikusabb ruhadarab őszre és télre
436 1 0 Pink Izé
Ismét Sébastien Loeb nyerte a rali-világbajnokságot, immáron ötödször.
372 0 0 Sport Izé
KRS ONE @ MArley Marl - Hip Hop Lives
433 0 0 Zene Izé
Hány lövés kell egy katana eltöréséhez?

A katana bosszúja itt!
12685 8 22 Izé
Laci: Egyszer láttam a TV-ben egy lassitott felvételt: viaszgyertyát lőttek 500 km/h-val át egy 20 ce [...]
Findzs: nem az volt a lényeg szerintem hogy kettévágja a golyokat hanem hogy hány lövést bir ki szerin [...]
spider86: inkább nekem adták volna :(
Mind a 22 komment
Noha-Dive In Your Life
654 0 0 Zene Izé
Danny Koevermans igazán stílusos csatár, 200. holland bajnoki mérkőzésén, ami egyben 30. szülinapjára esett, egy pazar góllal ajándékozta meg magát és a PSV szurkolóit:)

(Dzsudzsák Balázs a mérkőzésen öngólt lövetett a Willem II védőjével:))
527 0 0 Sport Izé
Megérkezett az első Angyalok és Démonok előzetes!
5664 0 23 Film Izé
Erunder: Szudvari küldte: Az Angyalok és démonok nyomában. Milyenek az eredeti helyszínek? http://travel [...]
Erunder: kovacslacka küldte: A film hivatalos honlapja: http://www.intercom.hu/angyalokesdemonok/
Bakeyoo: A könyvet nem tudtam letenni, a film biztos nem lesz olyan jó. De majd elválik.
Mind a 23 komment
Megérkezett az első Angyalok és Démonok előzetes!
5087 1 20 Izé
Kyp Durron: Fegyver a kézben Baaaaaaaaaahhhhhhh de jó hogy eszembe juttattad. :))))oo
Balázs: jó könyv bár nem olvastam végig, de Tom és Ewan nagy királyok, nagyon várom már a filmet!!!
Kal-El: Nekem a könyv eléggé bejött, Ewan McGregorral és Tom Hanksszel csak nem rontják el a filmet, b [...]
Mind a 20 komment
Deep Lift 2
2928 1 1 Game Izé
Rthlss22: HA a tag nem csúszkálna mindig jó game lenne..
Drámai futam után, 2008-ban a  Forma-1 világbajnoka Lewis Hamilton.

Képek
600 0 8 Sport Izé
Beno89: ha ilyen fejem lenne engem se érdekelne semmi.... XD
VS: Azért lett világbajnok mert jó autó van a segge alatt és mert Massa alatt egyszer az utolsó k [...]
VS: Pontosan ezt gondolom én is
Mind a 8 komment
Ki a legszebb nő a világon? Meglepő eredmény!
1810 1 0 Pink Izé
A 4 legdurvább szexbaki, amit elkövethetsz!
1382 2 21 Pink Izé
CrazyLime: Amúgy meg kémkedünk? Na jó én már ezen rég túl vagyok. :D
CrazyLime: Óo... Ééén, izééé , ééén neem . Na mindegy... :D
Derill: na megnézném azt a lányt aki a postjaim után azt mondja rám hogy rosszkisfiú:D
Mind a 21 komment
A túlsúly lelki okai - avagy a leginkább hizlaló problémák
498 0 0 Pink Izé
Lecsúszott slicce felfedte Mickey Rourke titkát
802 0 3 Pink Izé
orsyka_001: Kire érted? Nem nagyon vagyok újabban otthon benne. Ezt is meguntam:D
vajalja: igen...ez a baj a mai "fiatalokkal". túlságosan is egyediek akarnak lenni...ki akarnak tűnni a t [...]
orsyka_001: és ha buzi? ma már szinte trendi annak lenni. Nem is tudom hol láttam, ki kommentjében ezt a sz [...]
Warren G - Lookin' at You
429 0 0 Zene Izé
Trendi laptoptáskák
1437 1 4 Pink Izé
megtalált: hááát... szerintem elég gázak
CrazyLime: Én most akarok venni, de nekem spec 1ik se tetszik. :S
orsyka_001: ez még egy pár napja úgy feldobott volna:( Azóta sajna kiderült, hogy még egy ideig nem lesz l [...]
Mind a 4 komment
Bun B feat Ludacris - Trill Recognize Trill
567 0 0 Zene Izé
Már megint a japcsik és a macskák... :) 

Még több kép a japán oldalon.
4560 4 15 Izé
bungle: ...és mindig van kéznél mosogatószivacs: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=34331
Strawberryy: Öröm lehet a kis zeg-zugokat takarítani..
Tóth József: Tetszenek azok a lengő macskaajtók. Egyszer majdnem agyonröhögtem magam, amikor két cic ment be [...]
Mind a 15 komment
Ausztrália a magasból
5474 1 10 Art Izé
Tóth József: Ezeket megnézném közelebbről is. (Már beütöttem az orrom a monitorba...) :D
cukorcica89: már tom hol szeretnék lakni :D
Zsolt86: fúfú fúdejóóvagy
Mind a 10 komment
Ausztrália a magasból
5599 6 10 Izé
Tóth József: Ezeket megnézném közelebbről is. (Már beütöttem az orrom a monitorba...) :D
cukorcica89: már tom hol szeretnék lakni :D
Zsolt86: fúfú fúdejóóvagy
Mind a 10 komment
Egy quaddal sem egyszerű beállni a garázsba.
8191 5 13 Izé
C3z: PILOTA! khm khm .. ilyen embert is .. kulon kell teremteni :)
Sziszo: :D kellemes érzés lehetett neki... :D
AVIREX: Meg sem néztem még a vidit,de már gondoltam,h ez lesz!
Mind a 13 komment
A 4 legnépszerűbb magyaros húsos recept - 30 perces változatok
357 1 0 Pink Izé
FankaDeli - November 1.

Nem nagyon lehet mit hozzáfűzni.
739 3 3 Zene Izé
gundul: Így már értem.
etele: mert akkor irta mikor november 1ején volt az ominozus szlovák incidens
gundul: Hozta a formáját, bár a szöveg alapján akár Árpád sávos zászlót is tarthatott volna a kez [...]
Turbózd fel a zsírégetést! A leghatékonyabb edzéstevek
455 0 0 Pink Izé
Ilyen volt, ilyen lett - Al Pacino
661 0 2 Pink Izé
Szamooca: hm..érdekes.....minél jobban öregszik,annál nagyobb,és dúsabb a haja....:] (fotosopp??:P)
Balázs: a minden héten háborúban nagyot jáccot;)
A legdivatosabb frizurák a szezonban
851 1 0 Pink Izé
Egy kis frissítő fürdő akadályfutás közben. :)
8669 2 7 Izé
Sziszo: ekkora szívást már régen láttam :D szegény hogy elázott...
mekszamnojz: "100-115 cm-re kell lépni („lecsorogni”) az akadályról," - itt ez szó szerint érvé [...]
Maccoyi: Csak neked: http://atleta.blogter.hu/?post_id=267315 ;)
Mind a 7 komment
Célkeresztben a gyereksztárok - mi lesz velük?
1016 0 0 Pink Izé
Egy kis frissítő fürdő akadályfutás közben. :)
8419 1 1 Sport Izé
mcsoma: You can do it! :D
Katalinka szállj el!
4200 3 4 Izé
Split: katalin kaszálj el! :D:D:D
Skatopia: http://www.youtube.com/watch?v=WcjPX49csb8&feature=channel azért ez se rossz főleg a vége ;)
TeamCo.: Durca. Ez max 2 másodperc
Mind a 4 komment
Hollywood legnagyobb kamu leszbikusai
1417 0 0 Pink Izé
Megfizethető és divatos csizmák körképe
711 0 0 Pink Izé
"El Dia de los Muertos", avagy halottak napja Mexikóban.
1709 1 5 Izé
latzee: igazad van kat.. más kultúra más életvitel más felfogás...
kat: Nem kell igy hozza allni..ok igy unnepelik oket..es nem hulyeskednek veluk..egyszeruen nem szeretik [...]
Winterborn: Nem ünnepelnek semmi... A cél a halál kinevetése.
Mind a 5 komment
Ha megérjük, hogy idén lesz egy kis hó, jól jön majd egy ilyen hógolyóvető fegyver! ;)
2946 3 1 Izé
Findzs: remélem nem lesz hó
Ruhatártervezős program, eszméletlenjó cuccokat lehet rajta gyártani :)
4531 6 4 Pink Izé
TinusSs: Jelky András
Thiaa: Melyik suliban tanulsz?
Thiaa: Nagyon tetszik ez az oldal. Csak kár, hogy a ruhák/kiegészítők a 99,9 %-át nem engedhetem meg [...]
Mind a 4 komment
Most erre hirtelen nem tudtam mit kitalálni... talán a szánalmas szó a legmegfelelőbb.
7812 1 20 Izé
konvejor: Ájj, de megnézném pedig :D
tök: sztem a felhasználó ma meglátogatta az izét...:D
gvereb1: törölve.... nincs más link?
Mind a 20 komment
A fórumokon "ordibáló" idiótáknak... ;)
1972 0 12 Tech Izé
ZomBeeZ: EZ NAGYON JÓ BAZMEG :D
Jozef7: xD
Errtu: Ja. Csak nem én, hanem ő... XD
Mind a 12 komment
...és a befutó után a zsokét egyből leigazolta egy cirkusz. ;)
908 0 0 Sport Izé
Legozzunk egy kicsit, csak nagyban!
2938 0 3 Autó Izé
fujiwara: Elvan a gyerek ha jáccik XD
Zsobi: Szerintem rosszul látod...
Toffy: Azt jól látom hogy az autóban Pimasz-úr ül?
Legozzunk egy kicsit, csak nagyban!
2801 1 3 Izé
fujiwara: Elvan a gyerek ha jáccik XD
Zsobi: Szerintem rosszul látod...
Toffy: Azt jól látom hogy az autóban Pimasz-úr ül?
Régebbi postok...