REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Joe Fenton "firkálgatásai".

Saját oldala.
7997 4 0 Art Izé
Joe Fenton "firkálgatásai".

Saját oldala.
5747 4 4 Izé
Grussen: Amúgy is leakarom takartatni az egyiket az alkaromon majd lehet ezekből lesek:) ha csak nem bízom [...]
purplehaze: nem tehetség.. szerintem gomba;)
DavidKSC: pont erre gondoltam én is.Lementettem pár rajzát,ami valamivel kisebb,simán magamra varratnám.H [...]
Mind a 4 komment
Ghostface Killah - Mighty Healthy
767 0 0 Zene Izé
The Full show
477 3 2 Zene Izé
SomeOne: Tavaly volt 2x is. :) Egyszer SZIN-en, egyszer meg valahol Pesten, de oda csak nyereményjátéknyer [...]
azadmiral: nyáron jön Mo-ra :D
Egy jól sikerült mashup. The Beatles vs Joan Jett vs Cypress Hill vs House of Pain vs Rage Against the Machine
925 2 0 Zene Izé
Virgonc ám az indiai Terminator (részlet az Endhiran c. indiai akciófilmből).
9492 1 25 Izé
BAT: Én csak azt vártam mikor vált "SÜN"-be :D
Findzs: van benne fantázia csak a megvalósítás gyengére sikerült 1-2 ötletet szívesen újralátnék [...]
bungle: http://ize.hu/comments.php?post_id=12359 http://ize.hu/comments.php?post_id=17418
Mind a 25 komment
Casemod Competition 2011 névvel indított el egy modding versenyt a Cooler Master. A versenyen egy Magyar induló is részt vesz, méghozzá Moddingboy, a MTH versenyről jól ismert Mézeskalács házikójával.
3247 0 0 Izé
Blue Stahli - Anti You

Celldwellerhez hasonló pörgős zene, jó a mondanivalója is
644 2 1 Zene Izé
ssz8: tetszetős
L 33 - Mental Accelerator 
648 1 0 Zene Izé
ATB with Dash Berlin - Apollo Road
1929 1 0 Zene Izé
  Ha az építészetet a zene nyelvére fordítanák le pontosan úgy szólna mint az Autechre. Lemezeik időrendi fejlődése logikus konstrukció. Csúcsművük a Tri Repetae++ amely egyesíti a később eluralkodó dekonstruált hangzást a korai (Incunabula, Amber) ambientes textúrákkal. Összhangban az egyedi hangzásukról megjelent írásokkal, az Autechre maga bizonyítja, hogy habár a mai művészeknek elképesztő mennyiségű eszköz áll rendelkezésre, különösképp az elektronika terén, nem mondható, hogy bármely együttes képes úgy hangozni, mint bármely másik. Bizonyították azt is, hogy ki lehet alakítani egy teljesen egyedi hangzást úgy, hogy abban egyszerre jelen legyen a mélyebb jelentés, lélek és a kísérleti jelleget is megőrizze.
582 0 0 Zene Izé
TC ft. Sub Focus - Borrowed Time 
545 0 0 Zene Izé
BraiNs - Blood Pressure
529 0 0 Zene Izé
BeerSeeWalk - Utcaszagú
723 0 0 Zene Izé
Rusko - Everyday
990 0 0 Zene Izé
ONYX - CLASSIC TERROR  

Onyx 2011-ben is real!
702 0 0 Zene Izé
Dextems - Citadel 
402 0 0 Zene Izé
Furakor - Mévagyilyen

Drum and Bass remix Rabbeat-től
573 0 0 Zene Izé
АК-47 - Куба

www.gazgolder.com

http://www.aka-47.net
597 1 0 Zene Izé
 The Black Keys - Tighten Up
3339 1 0 Zene Izé
Scala and Kolacny Brothers - Smells like teen spirit
1042 0 0 Zene Izé
Celldweller - The Last Firstborn

Celldweller debütáló "self-titled" albumáról az egyik kedvenc számom, viszonylag hosszú, de tartogat meglepetéseket!

Az album minden száma licencelve lett filmzenéhez, játékzenéhez, vagy egyéb hasonló médiához, nem véletlenül ;) kreatív és erőteljes zene!
648 1 0 Zene Izé
Bobakrome - Idege shit 
572 0 0 Zene Izé
Egészséges energiaáramlás
411 0 1 Pink Izé
zeiksz: Ez a cikk csak pont a lényeget nem írja le: hogyan kell vagy legalább hol lehet utánanézni (ha [...]
Melyik énekes a kedvenced? :D

Hollywood Undead - Been to Hell
1316 0 2 Zene Izé
Neeszti: Nem Deuce.Deuce helyett Danny az új énekes.(mármint az aranymaszkos)
VeLaci: Deuce... Charlie Scene
Cut Killer - Nique La Police 
957 0 1 Zene Izé
MikeSylver: Nem vagyok híve a műfajnak, de ezt rendszeresen üvöltöztetem az autómban, na és a film is ala [...]
akph - le remix 
570 0 0 Zene Izé
Ladyhawke - My Delirium

szavak helyett
1501 1 0 Zene Izé
Gyakorlat a visszértágulatok ellen
478 0 0 Pink Izé
Hmm milyen finom sörénye van ennek a kétpúpúnak... ;)
6996 0 2 Izé
Nusihusi: Nincs finomabb az emberi hajnál. Jó étvágyat:)))
Raven00: A fenébe miért nem a blúzát csípte le róla!!!!
Ноггано ft. Гуф & АК-47 - Тем Кто с Нами Ak-47

Jekatyerinburg hip-hop aktivistái, Витя(Vityjá) АК és Максим (Maxim) nem gyengén minőségi rappet hoznak Oroszországból továbbá ebben a számukban közreműködik  Ноггано(Naggana) és Гуф(Guf)  

mit nem adnék egy hazai koncertért
1433 0 0 Zene Izé
Hátul is szeme van? :D
2177 0 0 Sport Izé
Majdnem kirohant az útra, de szerencsére az utolsó pillanatban megmentették. :)
10820 2 26 Izé
Élien: Wazz!Csórikámmak kib@szott az evolúció.
Tóth József: http://www.youtube.com/watch?v=kMe2UvPS4vI&feature=related
Tóth József: Az van. Nézz utána. Mikor a folyók kiöntenek, (esős évszak) Európa nagyságú területek vann [...]
Mind a 26 komment
Omega Lithium - Colossus

Új ingyen letölthető kislemez az új Kinetik albumról

és hivatalos videóklip: Dance With Me
454 3 1 Zene Izé
jollakott_napkozis: itt a letöltő link: http://www.omegalithium.com/Colossus_Single.rar
Minél többet szült, annál veszélyeztetettebb
574 0 5 Pink Izé
Purple: ott a pont :D
clownessa: Szerintem meg egy újszülött csak a saját szülei és közeli rokonai szemében szép, aranyos é [...]
Julyette:): Szerintem meg szép :)
Mind a 5 komment
Tényleg Elvis Presley parkra és II. János Pál pápa térre van szükségünk? Tényleg ilyenekre van 21,5 millió forintunk?

Az oroszok a szívükre vették a Moszkva tér átnevezését.
5100 1 82 Izé
bungle: Tarlós: Ha majd Moszkvában lesz Budapest tér http://index.hu/belfold/budapest/2011/07/06/tarlos_m [...]
I. C. Wiener: Valaki tudja...?
bungle: http://w.blog.hu/2011/05/19/a_vilagtalan_varos
Mind a 82 komment
Mikael Granlund látványos gólja az oroszok ellen.
931 0 1 Sport Izé
rebecca: köszi :-)
Csokoládés epertorta
664 0 1 Pink Izé
Purple: NYAAAAAMM :')
Evolution of Style - egy újabb evolúciós videó! :-)

Gondolom ez már mindenkinek megvolt (172,5M megtekintésnél tart jelenleg).
6084 3 6 Izé
Nusihusi: Ez nagyon tetszetős volt:D
Lako: Az is 3 betű: BAN bocsi :D
Purple: asszem te is minnyá' kapsz pár betűt :DDD
Mind a 6 komment
"Repül a, repül a..." :)
1401 1 0 Sport Izé
Régebbi postok...