REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
65 inches tv a Mitsubishitől.
1073 0 3 Tech Izé
techadmin: jogos
bandee1219: Tényleg. '65 Inches of OLED Killer from Mitsubishi" http://www.hificity.hu/cikk.php?ident=5197 Ad [...]
Emul: akkor szerintem olvasd el megegyszer(vagy esetleg eloszor) azt a cikket es fogalmazd at a szoveget a [...]
Hordozható PCbe integrált projektor.   
1009 0 0 Tech Izé
Napelemes telefontöltő. Igen, japán.
857 0 1 Tech Izé
roland66: nekem ilyen kell! :( és van 1 csomó fajta! bezzeg nálunk ilyet nem lehet kapni!!!
Az van, hogy készülünk valamire, amit egyelőre nem árulok el, mi is lesz. Az viszont már most biztos, hogy a terv megvalósításához szükség van sok-sok segítő kézre az ország és a világ minden pontjáról. Ezért ha úgy gondolod, hogy szeretnél részt vállalni egy az izéhez méltó akcióban, jelentkezz a kommando@ize.hu címen a felhasználóneved és lakhelyed (város elég) megadásával.
3140 12 319 Izé
süti: egyet én is láttam a gyogyszertárnál:D
Maccoyi: Szerintem már nem is fogod. ;D
babapiskóta: (vettem)
Mind a 319 komment
A táncparkett arab ördögei
7010 4 29 Izé
csokioroszlán: Egyem a szíved,te kis angolzseni!
Árnyangyal: SZt.one, iszol, és engem meg meg se kínálsz? :)
r3clbull: nah helyesírásból kiosztottak nektek :P
Mind a 29 komment
Van egy japán úriember, Takahasi Amano, aki a képen látható akvarisztikai stílus megalapítója és ösattya.  Az ő  munkásságának amerikai manifesztációja található  a link mögött. A technikai érdekességét a dolognak, az akváriumok mögötti tech háttér adja, ugyanis a rettenetes mennyiségű növény miatt kategóriákkal több figyelmet és eszközt igényel a stabil víz megörzése.  Itt meg sok sok Amano akvárium.
3337 0 1 Tech Izé
bandee1219: Wow! Mekkora medencék! Ez besz@rás, nagyon jók és szépek! OO
A tárcsás kialakításon túl a telefon képes a mozgási energiából elektromos áramot generálni, így a készülék rázogatásával tudunk töltést előidézni.
854 0 0 Tech Izé
Fotó az Intel következő generációs processzoráról
768 0 0 Tech Izé
Szivargyujtóra köthető szendvicssütő azoknak akinek a kipufogós verzió túl kormos.
622 0 0 Tech Izé
Bár Silvester Stallone idén tölti a 62. évét, örökérvényű karaktere, a vietnámi harcos, keményebb, mint valaha...
687 0 0 Tech Izé
Vizenjáró roller szerű  izé.
719 0 0 Tech Izé
Csak a kutyák számára hallható dal vezeti az új-zélandi lemeztoplistát. A Very Silent Night (Nagyon csöndes éj) karácsonykor került a piacra, és pillanatok alatt óriási népszerűségre tett szert a kutyások körében.

A célközönség kritikai visszhangja azonban nem ilyen egyértelműen pozitív: akadt olyan eb, amely a csak kutyafül számára fogható frekvencián felcsendülő muzsika hallatán veszett tombolásra gerjedt, nekiesett a kutyaslágert játszó rádiónak, és ízekre szaggatta - mesélte egy helyi állatvédő szervezet illetékese.
A rajongói tábor viszont népesebbnek tűnik: ez a hallgatóság szépen lefekszik, és békében hallgatja a számot.

A 4,99 újzélandi dollárt (alig 710 forintot) kóstáló lemez, amelynek bevételét jótékonysági célra szánják, hangszeres és vokális változatban is tartalmazza a toplistás dalt. Arról egyelőre nem szól a fáma, hogy melyik feldolgozás okozza a nagyobb élményt a közönségnek.
A kutyák éji dalának sikerén felbuzdulva hamarosan további kiadások látnak napvilágot: a tervek szerint az ausztrál és az amerikai házőrzők sem maradnak zene nélkül. (MTI)
3222 3 16 Izé
bandee1219: Hát, ez kb. olyan, mint a telefonokra letölthető hangok közül az, ami nem hallható. Oo (nem a [...]
Kestrell: Véleményem szerint ez egy k*rva nagy parasztvakítás. Gondoljunk csak bele. "...csak kutyafül sz [...]
Tierno: Jesszus!
Mind a 16 komment
A Sony által is támogatott Blu-Ray nyerte a jó ideje húzódó formátumháborút, miután a Toshiba bejelentette, hogy kiszáll a HD-DVD bízniszből.
671 0 0 Tech Izé
Az a bizonyos jéghotel Svédországban.
1133 1 0 Tech Izé
Itt meglőheted a szerencséd ;) Lövöldözős lottószám-generátor :)
2366 1 0 Game Izé
A BioWare bejelentette, hogy az immár több mint 70 díjat magáénak tudó sikerjátékuk idén májusban megjelenik PC-re is.
518 0 0 Tech Izé
Az e heti "címadó pályázat" tárgya most csak egy kép lesz... (jobb most nem volt, küldhetnétek jövő héten olyan postokat, amiben láttok fantáziát, hogy jó címeket lehet neki adni).

Kedd 18:00-ig lehet nevezni :) és továbbra is Izés bögre és póló a jutalom a legjobb címeknek.

Frissítés:
Az e heti nyertes címadók Nem regisztrált (1), Laci (170 és 65) és SSly (75). Gratulálunk nekik, és egyeztetés után küldjük a nyereményeket!
5612 2 224 Izé
Luflee: aaaa Macc :D Ne farassz ! :D :*
Maccoyi: Bunda??? Amikor már mindjárt itt a tavasz! :DDD Grat a nyerteseknek :)
Nem regisztrált: Okés, ízlések és pofonok, nem is úgy vettem a dolgot. ;)
Mind a 224 komment
A rabló újra színre lép :)
5877 5 9 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/44709_cigany-mosomaci
zizi: Pont most szombaton téptek szét kutyák Óbudán egy mosómedvét... szegény. http://www.hirado.h [...]
brigi_cica: úgyis rá fér egy kis fogyókúra erre a macskára... ;)
Mind a 9 komment
A Bethesda feje, Pete Hines egy interjúban úgy nyilatkozott, hogy jóval kisebb lesz a bejárható terület a Fallout 3-ban, mint az Oblivionban.
469 0 0 Tech Izé
Újabb gameplay videó futott be a magyar illetőségű Stormregiontól. A mostani felvételen a Codename Panzers: Cold War látható működés közben, amint épp légi úton megérkezik az utánpótlás, hogy a szovjet erők megmaradt erőit is végleg felmorzsoljuk
669 0 1 Tech Izé
Sza Sza: cold? :) nem inkább COD ?:)
Hónapok óta ismeretes, hogy a SEGA a legendás mozifilm jogai megvásárlása óta két külsős csapatot is megbízott két különböző Aliens játék fejlesztésével. Ezidáig konkrétumok egyikről se szivárogtak ki, azonban hamarosan megtörik a jég.
459 0 0 Tech Izé
A Blizzard által rendezett Worldwide Invitational rendezvényre idén nyáron Párizsban kerül sor, ahol a várva várt második WoW kiegészítő is tiszteletét teszi.
539 0 0 Tech Izé
Lego Indiana Jones
4394 4 3 Game Izé
Zé: A célnak (reklámozás a ~8 éves korosztálynak) teljesen megfelel, illetve az említett korcsopor [...]
Szamooca: Teljesen 1etértek! :S
Skatopia: Háááát...kicsit kreatívabban is megoldhatták vna ha már ennyit fektettek a grafikába!
Táncos kutyák

Egy másik videó.
Attila Szkukalek & Fly
2841 1 9 Izé
bungle: g_agram küldte: http://www.youtube.com/watch?v=WhJsKvEBBNg
bandee1219: Aszongyahogyezt: "Film Features most Famous Dog Duo in the World!" Nem vagyok egy sorozat v. filmbuz [...]
Valerius: ha nem tetszik, nekiesnek a gazdinak, de hát hüüllyék, nem csinálnak semmit! bocs, sok volt a h [...]
Mind a 9 komment
Álmodjunk nagyot. ;)
1881 0 0 Tech Izé
Csimpánz és a mogyorók

(mielőtt megnézitek igazán kiváncsi lennék, ki mit tenne, hogy hozzájusson 1 rögzített csőben lévő mogyoróhoz!)
5346 8 53 Izé
Ritu: Durva :)... ez esetben azt hiszem én civilizálatlanabbul oldottam vna meg- próbáltam vna megolda [...]
Dralisz: Másféle mogyoróra gondoltam :)
Savitra: Pedig nem nehéz rájönni: zárt héjú, és üreges:P
Mind a 53 komment
Tech szótár - ha valamit nem tudsz,akkor itt megtalálhatod a 3:2 felvételi üzemmódtól kezdve a zenei hangteljesítményig van rengeteg minden!
10807 28 3 Izé
peet: Ezt érdemes volt ide feltenni! Ügyes, hasznos, érdekes...főleg az olyanok szeretik az ilyen cucc [...]
neophyte: Nagyon nincs mit! :) megtudtam én is 1-2 okosságot innen
Shando: Nagyon sok kösz neophyte!!! Rengeteg az adat! :D
A moduláris  nappali után moduláris konyha. 
1226 0 0 Tech Izé
Motor verseny
3311 0 0 Game Izé
Akiknek kő' bútor, azoknak itt a "kő" bútor!
3618 3 10 Izé
M.agnus: Remek, egyedi ötlet, szinte már szobrok. Amúgy elég gonosz húzás lenne a postképen lévő sr [...]
Lilu__cica: Nekemis! Tényleg nagyon szépek, stílusosak!
enti: kő' nő? amugy meg télleg zsírosak! jól néznek ki! teccik!
Mind a 10 komment
Több helyen használt és ismert az az eszköz ami fény segítségével magához csalogatja a bogarakat, majd utána lényegében megsüti egy diszkrét áramütéssel. Ennek az eszköznek a napelemesített változatát látjuk.  Kempingezéshez például ideális.
588 1 3 Tech Izé
hodosy: és ezzel meddig birja a toltesel ?? 2perc 2óra ?? vagy mennyi ??
techadmin: nappal tolt, sotetben felhasznalja a nappali toltest.
hodosy: hát szerintem nem olyan alkalmas mivel vannak éjszakába nyúló kempingek és hát este nem süt [...]
A látszat csal! Nem babapiskóta, sokkal inkább Toshiba telefon.
554 0 1 Tech Izé
<-{st.one}->: csak babapiskótának ne szóljatok róla!! XD
Catchyoo: Boldog Interaktív Valentin Napot!
(bögrét köszönöm nem kérek :))
594 0 5 Tech Izé
Zé: Az lenne csak a meglepetés :)
Srobi: Ilyent lehetne egy csapoajtoval is, hogy atmesz folotte, s kinyilik:))
Maccoyi: Mert ugye, a bögrében lesz a vitamin ;)
Mind a 5 komment
Az első magyar Intel X48-as alaplap teszt!
657 0 0 Tech Izé
Energizálás történik...

A másik videója is sírvafetrengősröhögős.
10390 8 66 Izé
bungle: http://index.hu/tudomany/altudomany/2016/04/08/visszatert_a_sarlatan_tevedoki/
snake6: enerrgizálás hard teknóval http://www.youtube.com/watch?v=8khE8gH1ozk
Grex: Ez akkor nagyon tuti,ha buliban (ahol már hangulatba került mindenki....)eggyütt csinálják meg [...]
Mind a 66 komment
Humán-robot interfész.
529 0 1 Tech Izé
Srobi: Hogy mit ki nem talalnak..:P Miert nem egyszerubb csinalni egy olyan pajzsot, hogy nem furja at SEMM [...]
Egy igazán szív alakú lámpa, kardiológus barátnőnek / barátnak  ;)
623 0 0 Tech Izé
Vigyázz, mert rád ül!
(még jó, hogy nem "shit on you" :)))

Dance Remix, csókolom?
Nine Inch Nails-re se rossz. ;)
4941 3 12 Izé
Tazman: 28 mp-ig bírtam XD
Maccoyi: bungle, te gonosz vagy! Ennyi büntit valentin napra. :) Ez meg vagy 4-5 hónapja láttam valahol, d [...]
jethro: erre is illett volna hogy "ez vagy valami, vagy megy valahova" :D
Mind a 12 komment
újabb hasznos termék, inkább amerikai piacra, de itthon is lehet rá igény. Lehet vele hotdogot főtt tojást és pattogatott kukoricat csinálni.
651 0 4 Tech Izé
Purple: ezt érdemes volt ilyen formában elmondanod. :DD
jaja: http://gaming.somethin4nothin.com/?r=7493
DJ Öcsike: evő disznókinézetű zsírpacnik !!!
Mind a 4 komment
A Rock 105 rádió ingyenes válással kedveskedik Valentin nap alkalmából a szerencsés hallgatóknak. :D
2511 0 1 Izé
<-{st.one}->: na ezek is úgy állnak a valentájnz-déjhez, mint én XD
Régebbi postok...