REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
 Ray! - Good Thymes (Opiuo Remixx)

Egy kis friss cucc :]
1524 1 3 Zene Izé
aZubiii.dot: Update, mert ez törölve lett. http://www.youtube.com/watch?v=vtKpeeCyBGE
aZubiii.dot: dajdajdajswingdehepajbumbumrubadub
Mico: jójójójó..... nagyon jóó... :D
Ill Skillz Ft Dub FX - Eternity

 
1119 1 4 Zene Izé
Kiscsuri: Nc :D imádom :D Free 82 írj mailt küldöm!
Free82: honnan tudnám+ szerezni jó minőségben? help help
Free82: kegyetlen jó
Mind a 4 komment
 Adam Toth - Global Sin
1231 0 0 Zene Izé
Ad Inferna - Resurrection

Az első sláger a harmadik (igazából negyedik) There Is No Cure stúdióalbumukról, a tűz még mindig nem aludt ki!
654 3 0 Zene Izé
Receptor Ft. KIRA - Lullaby

Szép álmokat.
1226 0 0 Zene Izé
Siwell - Melting Pot 
1333 0 0 Zene Izé
Psyborg Corp. - Nanotech and the Grey Goo Replicators
557 1 0 Zene Izé
2:02-nél "Mozart elmehet a francba nézés" :)
1229 0 0 Zene Izé
Fluor - Mizu? (székely feldolgozás) bónusz
725 0 0 Zene Izé
Punish Yourself - Gun

A Gore Baby Gore! albumhoz csinált videóklip, jóféle!
474 1 0 Zene Izé
Mt Eden Dubstep - Escape
910 2 1 Zene Izé
Öcsi: átkozottul jóóóó!!! :)
Ételek, amik segítenek a koncentrálásban!
462 0 0 Pink Izé
Otto Dix - Metal Fatigue

Egy német festőről elnevetett Orosz darkwave trió. Igazi ritka gyöngyszemnek számítanak (legalábbis nekem:)). Minden albumuk egy történetet mesél el, jellegzetes karakterisztikával rendelkezik és mondanivalója van. Az albumok egymást követően is egy átfogó történettel rendelkeznek, hasonlóan Marilyn Manson Trilógiájához és ASP Fekete Pillangó sorozatához. A legújabb albumuk témája "techno-buddhizmus", de persze itt mélyebb mondanivaló is van.

Angol fansite - Német fansite

Köszönet Gyeprollernek, hogy régebben beküldte az egyik számukat és így rájuktaláltam :)
500 1 1 Zene Izé
gyeproller: Igazán nincs mit!
Itt aztán lehetne ajtócsapkodást rendezni. ;)
9321 5 11 Izé
r2d2tibi: mosodát?
jozsineni: Nem is értem. Nem mindegy nektek, hogy a srác kivel él nemi életet??? Itt a lakásról van szó! [...]
originalcube: Nekem nagyon tetszik az elrendezés. :) jól átgondolt, minimalista legénylakás. :) Pár változt [...]
Mind a 11 komment
 The Human Abstract - Digital Veil
536 0 0 Zene Izé
Az álmoskönyv szerint repülőgép hajtómű mögé állni szeles időt jelent... ;)
17080 1 13 Izé
Nas: Kicsit extravagáns hajszárító...
lb7: Ez vmi új extrémsport?
Nusihusi: Elég meleg volt a helyzet:D
Mind a 13 komment
 Most találtam ezeket a srácokat, egész jól nyomják!

Elképzelhető, hogy még tetszik is....:D

  AWS - Takard El
858 0 3 Zene Izé
Tomi Demo: Még az utánzási szinten vannak a srácok, viszont elég jók! Pár év, és akármi is lehet. Csa [...]
Balázs: régen a fiú bandák nem metált próbáltak meg játszani, durva anyag
Warfire: Egész efoes!
Csúcshatás (Limitless)

Egy újabb példa arra, hogy a világ manapság a geekeknek áll. Tehát ha van a környezetetekben egy még fel nem fedezett zseni, bánjatok vele jól, mert egyszer mocskosul gazdag lesz.

Ez a film arról szól, hogy egy csodapirula segítségével bárki lehet egy szuper zseni. A gyógyszer mellékhatása viszont elég kellemetlen. Ugyanis ha kiürül a szervezetből, akkor halált okoz.

Nagyszerű szereposztással, pörgős fordulatos történet, melyet elég könnyen el lehet szúrni. Azokat a történeteket, melyeket egy zseni mesél el, általában átlagos emberek írják, ezáltal könnyen kerülhet a történetbe némi logikai bukfenc.

A film Alan Glynn regénye alapján készült. Reméljük Alan egy géniusz.
2138 0 0 Film Izé
A kis mohó, két pofára zabálja a moslékot. :D

Sztereóban tudja nyomni a farkasnak a "Nem engedlek, lófaszt a seggedbe!" szöveget. ;)

Magyar cikk.
3802 1 9 Izé
cila: Hogy is nevezték Kétszarvú Iszkender, alias makedóniai Nagysándor lovát? Bucefalus? http://www [...]
Nusihusi: Nagyon aranyos a kismalac, bár kicsit bizarr, hogy 2 arca van:)
Belkar: Hát nem hiszem hogy ezért meg kellene ölni szegényt. Mármint minden létfontosságú funkcióra [...]
Mind a 9 komment
A Standby Gravity - Kár minden szó

Egy pörgős, dallamos punk-rock zenekar Miskolc városából.

facebook
 
917 1 1 Zene Izé
jollakott_napkozis: jól tolják! igényes zene
Miért ne vizsgázz magas sarkúban?
964 0 0 Pink Izé
Britney Spears - Hold It Against Me (WILL POWER Dubstep Remix)
720 0 0 Zene Izé
Fracture Design - Children of the Sun

(kellemes, lazulós d'n'b)
798 2 0 Zene Izé
Praktikák az egészséges lábakért
539 0 0 Pink Izé
Rusko - Everyday (Netsky Remix)
1231 2 2 Zene Izé
Oneill90: csengöhang :D :P
yoman3d: Azta ez mekkora zene, nem is tudom eddig hogy elhettem ez a szam nelkul... :D
Mord Fustang - Lick the Rainbow
877 0 0 Zene Izé
EZEL - Toygar Isikli - Eysan
1145 0 0 Zene Izé
Yendri - Rainig Lies (On TV)

Nem az a tipikus döngős industrial, inkább melankólikusabb, meditatívabb

Másik jó szám még: Inside The Machine

Weboldal

 
438 1 0 Zene Izé
Na csináltam egy újabb dnb-t, ez kicsit lightosabb mint az előzők, és ez már szám szerint a negyedik trekkem, szerintem egész jó lett. 
456 0 1 Zene Izé
baromka: jóféle ! végre valami normális+pörgős
Cirez D - Exit
560 0 0 Zene Izé
Punish Yourself - CNN War

Elég egyedi stílusuk van, nehéz őket kategorizálni, a stílusukat "Fluo Cyber Punk"-ként írják le, bármi is legyen az :D
384 1 0 Zene Izé
Axwell - Heart Is King
698 1 0 Zene Izé
Amduscia - Absolution
296 0 0 Zene Izé
Diesel - Super Saiyan

Tipikus "hidegkirázós" dubstep, hatalmasat üt!
723 0 0 Zene Izé
Hogyan leplezheted sminkkel a szépséghibáidat?  
771 0 0 Pink Izé
Színhoroszkóp: Melyik szín hoz neked szerencsét?  
1672 0 0 Pink Izé
Ördögi szerkezet!
12940 0 20 Izé
Asha: Ez aranyos :-)
Nusihusi: Nyílván még életében nem látott mozgólépcsőt:) Én amikor először láttam mozgólépcsőt [...]
Mr.T.: S betűs fasszopóknak írjátok már be a blogjukra, hogy "az izéről lopni nem raj dolog". Kár, [...]
Mind a 20 komment
Egy pohár száraz, fehér csincsilla rendel.
3987 0 19 Izé
rubigo: valószínűleg már oda születtek...
Nusihusi: Nagyon cukorfalatok:) Vajon hogy kerültek a pohárba?;)
Errtu: Pikkelyeire kapná szét a kígyód két pillanat alatt! ;)
Mind a 19 komment
Hmm... guszta! ;)

Mit is készített? :D

Fotók a hölgyről.
17271 4 20 Izé
lb7: Szánalmas...
kiisb: Nyami.
Szmötyi: "Mellesleg" a kaja se lehet rossz! :D
Mind a 20 komment
Vegan Black Metal Chef
2153 1 4 Izé
Csatanikinga: Pedig nagyon jó :)
blerion: azt hiszem kérnék egy kis adag rap levest majd egy nagy metál oldalast pop körettel, majd befeje [...]
dude: Brokkolikat áldoz fel éjjel, vagy mi? Nem tudtam megnézni...
Mind a 4 komment
Régebbi postok...