REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Valentin napi mp3 lejátszó.

Ezen felbuzdulván spontán akció keretében küldjetek ma éjfélig a Tech Izére Valentin napos szívecskés technikai izéket és én cserébe küldök bögrét a szokásos zsűrizés után. Csak postként elküldött anyagot fogadunk el, komment nem ér!
2852 0 27 Izé
<-{st.one}->: sajnos a költségvetés miatt csak monokinire futotta... az is jó lesz? :P
Luflee: izes bikini nem is lesz ? Mindig csak a ferfi latogatokra gondoltok ? :( [ lasd: korso... ]
Máln@: Ok...akk írok vissza h kell,és megadom a címem!KÖSZZ :) XD
Mind a 27 komment
Valentin napi mp3 lejátszó.

Ezen felbuzdulván spontán akció keretében küldjetek ma éjfélig Valentin napos szivecskés technikai izéket itt és én cserébe küldök bögrét a szokásos zsűrizés után. Csak postként elküldött anyagot fogadunk el, komment nem ér!

Update: Ünnepélyes keretek között kihirdetem az eredményt:

A Valentin napi Rapid post versenyt Purple nyerte ezzel a posttal.
 
A nyertes figyelje a regisztrációnál megadott mailcmét a további instrukciók miatt.
2114 0 1 Tech Izé
Purple: ÁÁÁ köszíííí :)))
Időre kell megcsókolni a csajodat, anélkül hogy lebuknátok!
3500 4 4 Game Izé
tibi0307: és ebben mi a nehézség, engem össz-vissz 2-szer vettek észre, unalom az egész...
Lilu__cica: Ötletes játék, az egyszer biztos....
Szamooca: El vagyok keseredve :)
Mind a 4 komment
Egy oldal, ami játékos formában kalauzolja el a biztonságos internethasználat világába - főleg a gyerekeket.
4140 3 8 Izé
DJ Öcsike: Veszélyesen néznek ki a figurák !
Maccoyi: Innen az Izéröl nekem sem megy valamiért, de innen indul : http://www.wildwebwoods.org/popup.php [...]
ka20: Nekem nem megy.de mé???:S
Mind a 8 komment
A Nyko kiváló minűségű utángyártott konzolos tartozék palettája márciusban egy új termékkel bővül. Az új kontroller az árérzékeny PlayStation 3 tulajdonosok szívét dobogtathatja meg igazán.
382 0 0 Tech Izé
Vajon a szülés utáni stressz, vagy szimplán az emberi hülyeség gyümölcsei...?
12495 10 121 Izé
bungle: http://444.hu/2016/12/27/2017-tol-bejegyezheto-keresztnev-lesz-a-bentli
bungle: http://funpic.hu/p/57769
lilaflexninja: Durva, hogy még míg 2008-ban szörnyű nevek voltak ezek, legalábbis a posztképen lévők, addig [...]
Mind a 121 komment
Vigyázz!!! Szép Kupidó nyíla téged is eltalálhat, így Valentin nap környékén. :D
9848 9 18 Izé
buldozer: ez besz@ras.....nagyon allat. : )
roland66: gecc ez iszonyat nagy! gyorsan el is küldtem mindenkinek :D
Lilu__cica: A szerelem fáj... XDD
Mind a 18 komment
Vörös László, a romantika nagymestere!
Itt a többi is:
Lacika együttest alakít.
Lacika politizál + csajozik.
5416 3 6 Izé
SpeCn4Z: én gyulai vagyok és "ismerem" (láttam már 1-2 alkalommal) tényleg gyulai és full alkesz :D
KICSI: Régebben volt már szerencsém a videóhoz. Állítólag a csávó gyulai és a határnál dolgozo [...]
tian: :DDDDDD Amúgy szerintem tiszta szégyen a pasi :S
Mind a 6 komment
Hétfőn nyitotta meg kapuit hivatalosan is a világ leg óriásabb kereke Szingapurban. A 150 méter átmérőjű kerékre 28 darab egyenként 28 utas befogadására alkalmas légkondis fülkét lógattak fel, amik kb. 30 perc alatt tesznek meg egy kört. Élő kéért ide lehet kattintani.
963 0 0 Tech Izé
Kicsi a bors, de tényleg.

A cikk.
9854 1 49 Izé
bungle: hotspot küldte: http://humorsafari.blogbugs.org/8241619/World%92s-Smallest-Bodybuilder-Aditya-%91Ro [...]
Lilu__cica: Szerintem léteznek arányos felépítésű törpék is, bár ez elég ijesztő. Nem tom hogy ti hog [...]
Árnyangyal: Ja és igen, 3 és fél évet lehúztam az orvosin.
Mind a 49 komment
Fridel őszintén vall érzelmeiről a Valentin napi üzenetküldőn.

Liza pedig azt üzeni Álmosnak: "Álmos, ha velem találkozol, garantáltan nem leszel Álmos."
4855 1 24 Izé
Errtu: És a pizzámmal jól össze is morzsáznám. Amúgy meg a sört nem pocsékolom el. Főleg nem egy [...]
Maccoyi: Rá is férne egy új billentyűzet ;) De erre biztosan boldogabban öntögetné rá sört , ez tu [...]
Luflee: inkabb veszek egyet Errnek :) Egyreszt o mar tul van ezen a koron, masreszt meg ugyis mindjart itt a [...]
Mind a 24 komment
A Pioneer Computers az ASUS Eee PC babérjaira tör.
542 0 0 Tech Izé
Nem tudom mi volt az eredeti elképzelés, de szerintem nem így gondolta...
9536 0 17 Izé
nkmedve: Elverzett annak mindene, olaj, huto, ebbol se lesz megeccer normalis auto. Dehat ha van penz ujra ak [...]
Yorick: bugris....
bubi66: Szegény autónak vérezett a orra.
Mind a 17 komment
Hoolie után Izom Tibi is küld nektek egy cuppanóst.
6652 4 41 Izé
komcsik: Én, (mi) a kollégával végig néztük, most pedig félunk. Kopasz, izmos ráadásúl buzi is, mi [...]
dude: Ááá, ahhoz már túl izmos. :D
r3clbull: simán mehetne chip'n dale fiúnak...
Mind a 41 komment
Dubaiban ismét  építkeznek. 2012ig tervezik felépíteni a világ legnagyobb hídját.
1521 0 0 Tech Izé
Valamikor a multban volt már itt szó a borok dekantálásról. Ennek a megoldására itt egy új eszköz, ami közvetlenül az üvegből való kitöltés során végzi el a bor levegőztetését.
817 0 0 Tech Izé
E-papír alapú  GPS megoldás, sapkába és/vagy kesztyűbe integrálva.
732 1 0 Tech Izé
Biztosan nem így tervezte, de utána jobb a mozgása! :D
9500 1 37 Izé
<-{st.one}->: így jártál!! :P:P fél órát kerestem egy másik linket, de sehol nem találom ezt a videót.. [...]
koffein: "This video has been removed due to terms of use violation." köszi.virágokat az öltözőbe
Árnyangyal: Hogy Ti milyen pesszimisták vagytok, lehet mi nevelünk belőlük "embert"...XDXDXDXD!
Mind a 37 komment
Orosz autópályára való orosz guruló izék. ;)
8531 0 4 Autó Izé
r3clbull: Vajon gondoltak arra h az "autópályát" kéne leaszfaltozni?
majd most: na ez nagyon ott lenne Clio helyett a fotos hetvegekre
atyavilaag: jó ez a kátyús magyar utakra is, hö
Mind a 4 komment
Orosz autópályára való orosz guruló izék. ;)
9537 0 4 Izé
r3clbull: Vajon gondoltak arra h az "autópályát" kéne leaszfaltozni?
majd most: na ez nagyon ott lenne Clio helyett a fotos hetvegekre
atyavilaag: jó ez a kátyús magyar utakra is, hö
Mind a 4 komment
Azért vannak a jó barátok... ;)
Egy igazán ütős, csoportos karaoke! :D
2934 1 14 Izé
r3clbull: szegények sokat készülhettek erre...
konvejor: for bad times, and good times tűttütűtűttütűtű fülbemászó :)
jackherer: Ilyen amikor az amerikai bibsik buliznak.
Mind a 14 komment
Világadatok számokban, több témákörben.
(kicsit hasonló, mint ez a régebbi post).
8942 31 17 Izé
nkmedve: Ja, most latom hogy ez folyamatosan no.:) Masfel honap alatt 10 milla pluszba, na az mar realisabb, [...]
nkmedve: Szerintem nem igaz, tavolrol se. De nem ugy ertem ahogy ti gondoljatok.:) Szerintem ez most ha aktua [...]
bandee1219: Persze, mi ezt "eliszük", hiszen az interneten van, nem? Akkor meg csak igaz lehet!
Mind a 17 komment
A Nextwork robotépítő versenyben a jelentkezők feladata, hogy egy, a mindennapi életben számukra hasznos segítő robotot építsenek a LEGO Mindstorms NXT készletből. A robot elkészítésére 2 hónap áll a résztvevők rendelkezésére.
A versenyt 3 kategóriában írják ki: Iskolák, Informatikai vállalkozások, Egyéb tevékenységet végző vállalkozások .


Érdeklődnék az itt megjelent kedves felhasználóktól, hogy esetleg nincs valaki aki szivesen elindulna a  versenyen, de mondjuk céges háttér hiányában nem teheti meg?  
653 0 0 Tech Izé
Fájdalommentes "injekció" lézerrel. P.L.E.A.S.E. Painless Laser Epidermal System
1325 1 0 Tech Izé
A Variety nem régiben indított blogjában megjelent egy bejegyzés, mely egy lehetséges GTA moziról regél.
373 0 0 Tech Izé
Tökéletesen alkalmasak a házasságra, hiszen már ismerik a fájdalmat. :D

És egy másik gyönyörű pár...
4843 1 34 Izé
CRaPtRaSH: szerintem azért amiért te sem :]
cserewarrior: Sok hülye... nem normálisak! Miért nem akasztják fel magukat?
CRaPtRaSH: hékás vigyázz a szádra ;]
Mind a 34 komment
Treasure Seas Inc. 

( Kincs ami nincs!  Vagy van? :) )
4391 3 3 Game Izé
Ramirez10: Életet hol lehet venni????? :(
Zé: A bal oldali útvonalon célszerű mászkálni, ott van egy Mermaid Bay nevű sziget, ott lehet ment [...]
Zé: Nagyon jó, és fílinges játék. Csak folyton megesznek a cápák :(
Hazánkban kevésbé elterjedt iskolai szokás a "kajacsata" néven ismert tevékenység, amihez most már célszerszám is kapható.
763 0 0 Tech Izé
Ez az uszkár igen okos, mert tudja... A libákat tömni szokták. :D (meg is tömi) :D
4723 1 16 Izé
Maccoyi: Nem is kacsa.... :D Ez egy igazi videó :DDD
nkmedve: Telleg kacsa. Ott egy darabig ugy tunt mintha nem akarna annyira menekulni, szerintem o is belejott: [...]
bungle: Itt meg egy birke. Vagy kecska. Nemtom. http://www.blikk.hu/cikk.php?cikk=91796
Mind a 16 komment
Yo! Yo!
A zene neked szól,
gyere velem és megmutatom!
Jól, jól!
Rázd meg a segged,
és táncoljuk át az éjszakát ketten!
4053 2 57 Izé
baa10: ÁÁÁÁÁÁ XDDDDD és most látom hogy beraktám a postom XD kösszi XD
Katana: www.bestofgagyirap.uw.hu Itt találtok egy életre büntetéseket...XD
eNMi: ha esetleg még mi is elérhetnénk annyit málnánál, h ne használjon olyan sok ................. [...]
Mind a 57 komment
Millió dolláros fagyi
1680 2 11 Izé
BlackHawk: én nemxd túl ropogósxd
Lilu__cica: Ki akarja ezt megenni?
agnostic: Hahh a legdrágább leendő vesekövek!
Mind a 11 komment
Emlékszik még valaki erre az újságra és a görbelábú ninjára?? Program küldő szolgálat? ;) Én ezen nőttem fel!!
(Régi szép idők, mikor még én láttam el a programküldő szolgálatot, vagyis Sz. Lacit új "stuffokkal". :D - bungle)
4352 3 39 Izé
bungle: A nagy CoV sztori www.youtube.com/user/weigertj#p/u/9/qOsn90uXabU
bungle: CoVboy a Tűzraktérben a Pixelhősök partin http://www.youtube.com/watch?v=5z0LIwdnr8s
bungle: republic666 küldte (közben rájöttem, hogy ezt akartad küldeni... igaz? :)) Egy kis nosztalgia: [...]
Mind a 39 komment
Repül a Suzuki, ki tudja hol áll meg...
(szerintem ezek vitaminos sört ittak, azéé ilyenek :) )
9339 1 14 Izé
ensium: Ez a hóli fakin shit kicsit blair witches volt.. Ott se tudta abbahagyni a csaj ugyanolyan hangnemb [...]
buldozer: A rendszam alapjan NEW JERSEY.Es budwaisert isznak a vegen,amit tenyleg csak a seggfejek isznak.(Hol [...]
nkmedve: Kicsi SJ eleg jol kibirta a landolast. Amugy nem nagy csel, ilyet eccer reg en is csinaltam bicikliv [...]
Mind a 14 komment
"...Megáll az idő, az égen néma álló csillagok
A Földön csak te vagy és én vagyok..."
10994 9 26 Izé
eol: Ezt tanulhatjuk a musicalből, ha az utcán táncra perdülsz mindenki csatlakozik hozzád, és tudj [...]
bungle: deeprecen küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=0UE3CNu_rtY Szöveg: Mindig erre a spontán k [...]
bungle: Minden megfagyott a Vörösmarty téren http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=913
Mind a 26 komment
Kávésbögrébe integrált cél PC.
559 0 0 Tech Izé
Kattints a képre, add meg az e-mail címed és reménykedj, hogy TE leszel az, aki a heti egy bögrét megnyeri. (A hírlevélre feliratkozók között heti egy Izés bögrét osztunk szét!)
3467 5 24 Izé
<-{st.one}->: én egyből "kiszúrom" a tömegből a "felfuvalkodottakat"! :D:DD ;)
Laci: Ne félj, nem írok többet "olyat", nem szoktam ismételni magam. Azt akartam szóvá tenni a magam [...]
<-{st.one}->: bungle! akár ilyen bögrét is osztogathatnátok: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=4453 XD
Mind a 24 komment
Bocsika! Ugye van biztosításod?
8271 2 39 Izé
Mimis: Őőőő... izééé... csak kíváncsi voltam, hogy észreveszed-e ;)) Egyébként tegnap megkaptam [...]
Mimis: Egy ilyen páncélozott konzervdobozban nem mindegy, hogy áll vagy halad a sniper elött?:) szerint [...]
Burdisgarage: Szegény, csóri amerikai remélem túlélte maradandó lelki megrázkódtatás nélkül és nem per [...]
Mind a 39 komment
Francia kacsatánc! Vagy pingvin? Brutális zene!! :D
5740 6 24 Izé
Purple: így 3 év után meg még inkább :DD hehhe de jó volt megint meghallgatni, már el is felejtettem [...]
Kuly: Pedig megéri várni hidd el! :-)
metaljohsy: Hogy ez mennyit ment a tv-ben Svájcban.. állati, hogy itt is viszont látom.. :D
Mind a 24 komment
A hagyományos zongora ideje lejárt! (nem)
644 0 0 Tech Izé
A Concorde  forgalomból való kivonása után egy ideig minden jel arra mutatott, hogy a hiperszonikus repülésnek nem lesz folytatása.  Eddig
1415 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...