REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy elég meggyőző diagram arra, hogy ki fogja megnyerni a dél-afrikai világbajnokságot. ;)
10371 0 3 Sport Izé
eol: A diagramm értelmezése szerintem: számoljunk 1982-től 0-ás alappal, azaz a történelem szerint [...]
dem0gun: phhfff... Bedöglött a polip, és most már keresnek más, mondvacsinált kapaszkodót:D
humanhades: nem komalom a nemeteket, de sztem is ok fognak nyerni
Thrillseekers - Synaesthesia
725 1 0 Zene Izé
Mt Eden (Drum n bass) - Into the light
795 4 2 Zene Izé
zal888: amióta először hallottam azóta naponta kb 15x meghallgatom! :)
snake6: jo a post kép mw2
London Elektricity - Just One Second (Apex Remix)
752 2 1 Zene Izé
Kábé: jjajj de nagyon szuper itt hallani:)
Nagy nyári horoszkóp – 2010
970 0 1 Pink Izé
zeiksz: vazz.. kb. egy mondatot bírtam olvasni belőle - ez nagyon tré 1*
1 Kill Embrace - Lélekkép

"A 1KillEmbrace nem egy újonnan alakult csapat, hanem a Killing Art zenekar megújulását, új korszakát jelenti. A nevet azért cseréltük le, hogy ezzel is jelezzük a zenekar életében bekövetkezett jelentos változásokat, melyek a gyökerektol azért nem szakadtak el. Ez tehát egy új kezdete a csapatnak, az új idoszámítás most 1KillEmbrace néven zajlik tovább. "
515 1 0 Zene Izé
Gingerbread House Escape
3656 1 2 Game Izé
nicky80: Szerintem is!:)))
Purple: ez cuki volt :)
Vuvuzela Hero, hamarosan konzolon és PC-n is! ;)
6981 3 13 Izé
Tooni: Hmmm...Most? youtube.com/watch?v=-KHFA6ZuFTE
lb7: Ó te jó ég! Ennek mikor lesz már vége? :(
Nusihusi: Ez a vuvuzela inkább fegyver, mint hangszer;)
Mind a 13 komment
Ahogy Neo mondaná: nincs olló. Virtuális hajnövesztés, hogy utána jól levágják virtuálisan.
4740 2 6 Izé
lb7: elég gagyi... ennél azért ügyesebb dolgokat is kitaláltak már ezek a japcsik :)
joetheghost: Irtam, hogy remélem gép lesz felettem Max a monitorra :D
Sergei: Megtanulják gépen aztán műtétnél meg belehánynak a tüdőmbe :))
Mind a 6 komment
Újabb látványos öngóllal növeljük  ilyen témájú posztjaink számát. :D
1560 0 0 Sport Izé
Hogyan fogyott 20 kilót Tóth Vera?
1005 0 12 Pink Izé
spider86: pedig ő az oka, hogy a bálnák kiúsznak a partra... haza akarják vinni
Derill: megpróbálták...nem ment....
Mary: hát mivel.. hát photoshoppal:D
Mind a 12 komment
Az Anglia - Szlovénia Vb-meccs női szemmel, a kommentátor Karafiáth Orsi. :D

"Frizuraváltást javasolnék az ifjúnak" XD
Hát igen, ez ilyen női sport. Divatfoci.
10748 5 29 Izé
eol: Egy focista verselemzését is szívesen megnézném :D Jó ez így, mindenki csinálja csak azt ami [...]
sariatti: És ki tudna közűlüknk összedobni egy verselemzést?
vöri: kurva jo :D nekem tetszett :D
Mind a 29 komment
Disturbed - Another way to die

Az új album (Asylum) hivatalosan Augusztus 31-én jelenik meg.
1222 2 1 Zene Izé
atis94: ezt nagyon eltalálták!
Az Anglia - Szlovénia Vb-meccs női szemmel, a kommentátor Karafiáth Orsi. :D

"Frizuraváltást javasolnék az ifjúnak" XD
Hát igen, ez ilyen női sport. Divatfoci.
13507 0 0 Sport Izé
The Steve - Hungarikum
628 0 0 Zene Izé
Cold - With My Mind
391 0 0 Zene Izé
Amikor a fagyi visszanyal. Gyurcsány törvényjavaslatot nyújtott be annak érdekében, hogy Orbán képét kifüggesszék a közhivatalokba és eltávolítását büntessék.
5935 4 95 Izé
republic666: "A barátom rég nem láttam már, pedig érte tényleg nagyon kár, megőrült, és politizálni ke [...]
kotta: Annak ellenére, hogy ez tényleg egy ötletes, találó ironikus javaslat, vicces, és egyben komol [...]
sahinel: LOL? A javaslat a törvények miatt jött fel. Aki erre nem jött rá az ne is politizáljon. Mint [...]
Mind a 95 komment
Dub FX - Fly With Me

Már valahol volt fent száma itt. Pár héttel rakták fel ide előbb, mint ahogy megismertem. Mióta ezt tudom állandóan zene.ize.hu-n függünk :D Kezdőlap! ;)
708 1 6 Zene Izé
rhazid: ez kicsit konkrétabb http://www.felsziget.ro/?fellepok&id=29
rhazid: http://www.facebook.com/event.php?eid=135883019785045
vöri: tuti jön még, de akkor ne hagyd ki ;) Volton kurv@ nagy bulit csinált :]
Mind a 6 komment
Csodálatos természetünk

2008-as Aniboom nyertes animáció, melyben betekintést nyerhetünk a világ egyik legkisebb emlősének, a vízicickánynak az életébe.
6382 6 10 Izé
Nas: Te csak kapálj, ne gondolkozz! :DDD
kotta: :DDD Jobb bele se gondolni...!
Nas: Ha jobban belegondolsz, nálunk, embereknél mekkora felhajtás van érte... :)
Mind a 10 komment
Szeressük a művészurat, hogy rommá tört egy Ferrarit a művészet nevében, vagy ne szeressük?
1885 1 4 Autó Izé
knédli: Inkább adta volna nekem...mondjuk nem biztos hogy hosszabb élete lett volna a kocsinak:D:D:D
Bodo: Ne szeressük szerintem se.Ha már ojan művészlélek adtam volna neki 1 trabantot azzal művészke [...]
destiny13: szerintem se szeressük. Ha a saját pénzét baszta el, akkor viszont nem érdekel.
Mind a 4 komment
A játék lezárult, a sorsolás megtörtént, a közjegyző mindent rendben talált :)

Mivel több mint 200 megfejtés érkezett, ezért a tervezett 2 páros jegy helyett 5 páros jegyet sorsoltunk ki!

Íme a nyertesek izé user nevei:

Phloem
LoU
psyone3
MikeSylver
szilvaa

A nyerteseket e-mailben értesítettük, kérjük minél előbb jelezzetek vissza!!

Köszönjük, hogy velünk játszottatok!

---------------------

Szeretnél egy páros jegyet a Hegyalja fesztivál-ra?

Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és hogy hol lesz a buli!

(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)

A játék szerdáig (július 7.) tart!
3025 3 27 Izé
psyone3: Üdv mindenkinek, köszönöm a jegyeket ;)
MikeSylver: Köszönjük a jegyeket, nagyon-nagyon örülünk párommal el sem hisszük, hogy összejött:)
Gaben: Grat a nyerteseknek. :) Sziget feszt jegyet nem akartok sorsolni amúgy?? :D Children Of Bodom-on mo [...]
Mind a 27 komment
Klasszikusok üvegpohárra

Brahms - Magyar táncok

Korábban már volt itt hasonló produkció egy utcazenésztől.
10285 6 7 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=QdoTdG_VNV4
Nas: Azt azért nem gondoltam volna, hogy 10 perc alatt megvan. O.o
Minusz: Itt megtudod:D : http://www.youtube.com/watch?v=gXnTdAP8aFQ
Mind a 7 komment
Orosz milliárdosok yacht-csodái második rész: Andrey Melnichenko hullámokba simuló kis játékszere, amelyiket  egyszerűen csak "A"-ra keresztelt.
7578 4 6 Izé
sariatti: A hajó orra a rajzok szerint élénken emlékeztet egy II. világháborús német tengeralatjárór [...]
Swordfish: Tényleg rusnya. Olyan, mintha egy U-boat-ot kereszteztek volna egy teherhajóval és egy yacht-tal. [...]
lb7: őszinte leszek: ritka ronda...
Mind a 6 komment
Paul Basagoitia látványos freeride bemutatója.
1036 0 0 Sport Izé
CouchSurfing - "kanapészörfölés", avagy ingyenszállás a nagyvilágban.

A "kanapéfoglaló közösség" 2003-as indulása óta már kb. 2 millió tagot számlál 237 országból. Noha a legvonzóbb tényező sokaknál az lehetne, hogy a nyaralást letudhatják ingyen szállással és minimális egyéb költségekkel, ám a legtöbben mégis a kapcsolatépítés, barátkozás, első kézből kapott kulturális élmények miatt regisztrálnak az oldalon és fogadnak vendégeket, vagy mennek maguk is látogatóba.
4915 9 29 Izé
Thiaa: Jelenleg Amerikaban dolgozom a nyaron. 3an vagynk magyarok egy helyen, ha vegeztunk a meloval ellato [...]
Soni: Én találkoztam egy spanyol sráccal aki lengyelországba volt Krakkóba, és ő ezen keresztül cs [...]
papaluige: köszi, de Én már kinőttem ezekből a hátizsákos-menjünk, aztán lesz valahogy csavargásokbó [...]
Mind a 29 komment
Operation: Endgame

Egy ütős akció-vígjáték két titkos csoport ellenségeskedéséről, akik eredetileg a kormánynak dolgoznak. Fedőnevüket a Tarot kártya lapjai alapján kapják.
A film Amerikában július 27.-én jelenik meg DVD-n, illeteve BluRay-en, egy igazán jó szereplőgárdával.
1435 2 1 Film Izé
Wald: fos
A blues és a rap az Erő sötét trolololdala
7817 5 8 Izé
Soretal: Azért faszán jül kijön a kép a hanggal :D
tremor: azért annyira nem vicces...
s.csuli89: bocsi,tetszett
Mind a 8 komment
5 gyönyörű sztár kínos fotója, amin az egész világ mosolyog
3407 0 3 Pink Izé
Purple: de akkor is jobb volt, mint ez :D
Hada: emo már akkor is volt... konkrétan a 60as évek elején kezdődött:)
Purple: én konkrétan röhögök :DDD kegyetlen volt ez a korszak basszus.... ennél még az emo is jobb :D [...]
De helaasheid der dingen (The Misfortunates - Szarul állnak a dolgok)

13 évesen a nagymamád házában élni, a nagybátyáiddal, és a fateroddal, akik egész nap csak piálnak, és csajoznak jó lehet. Talán azért hosszú távon mégse annyira.

Ami eleinte humoros, később dramatikussá válik, és szánalmat kelt a nézőben. Kötelezően nézős!
1117 0 0 Film Izé
Kezdő Pókember!

És egy cikk róla.
2937 1 1 Tech Izé
Tooni: Óccó kínai. Vagy japán. Na, sárga, ez csak az utánzat. Itt a eredeti: http://www.ize.hu/commen [...]
Lewis Hamilton, Jenson Button és a legendás 1988-as McLaren Honda.
1484 0 0 Sport Izé
Újabb nagy arc: miért nem inkább a kilőtt golyót kapta el?
16075 6 23 Izé
csigapori: Vagy 10x néztem meg a vidit de még mindig behugyozok rajta XDDDD
Su: az ilyeneket az sem védi meg ha nem sorozzák be őket:) ha kell maguk keresnek egy fegyvert amivel [...]
BusKeyCome: ... még az I. világháborúban. :)
Mind a 23 komment
Te mennyire süllyednél le a sikerért? 

(Az biztos, hogy a világrekordhoz mélyebbre kell "süllyedni". ;) Macc)
10406 5 9 Izé
Zeppelin01: Most mászott be egy az ajtóm alatt :)
matyi91: mindenki jó valamiben, én azért örülök ,hogy nem ebben........:D
Revanor: Csak rossz a zene hozzá. :D Az kéne hogy "limbo limbo limbó láz" :D
Mind a 9 komment
Heron Steam Machine
4546 1 1 Game Izé
Koncz: könnyü és unalmas. az a titka hogy hátulról kell indulni..
Tomorrow, When the War Began (Holnap, amikor megkezdődik a háború)

Új-zélandi, és Ausztrál film, melyben egy csapat tinédzsert láthatunk, akik védik a városukat, amit megszállt a sereg.

A posztban "csak" egy rajongói oldal van, de ez nekem jobbnak tűnik, mint az eddigi hivatalos oldalak a többi posztban.

A filmről meg. Hát igen, sokat melózok, ezért nekem már csak erre futotta. A jókat elkapkodták. :) Tini-akció film. Ilyen is kell, hogy legyen. Célközönség mindig van rá.
918 0 3 Film Izé
Revanor: Nekem a leírásból a Red Dawn jutott eszembe...
Madarinfluenza: Nekem viszont kevésbé :S. Jól megcsinálták a filmet trailer alapján, de ez a történet.... In [...]
Teomoart: Nekem bejön. Megvéve!:) Játszák itthon is? Más nem DVD-n?
Sniper Hostile Territory
10419 2 2 Game Izé
Koncz: ez is jó csak rövid :D
Koncz: jóféle csak kicsit idegölő :|
A múltkori Lego távcsöves puska után még 18 működő Lego fegyver (+1 bonus).
7134 7 8 Izé
winben: Vártam volna a végén, hogy azzal a lego láncfűrésszel majd esetleg kivág egy lego fát....:DD [...]
Csádi: rakéta kilövő állomás nemkell? :D
Gabi69: Ez nem az amiket a srác csinált, de kezdésnek sztem jól jöhet!;) http://www.instructables.com/i [...]
Mind a 8 komment
"Pózolj az általad lelőtt kutyákkal!" - van aki arra veri, hogy védtelen négylábúakat tehetett el láb alól. Mára már törölte magát iWiW-ről a büszkélkedő állatgyilkos.
6366 1 202 Izé
BullFrog88: http://www.napiszar.com/kepek/2010/07/03/facebook-one-shot-one-hit/ A napiszar talált még egyet.. [...]
Luflee: en nem talalom ott az elerhetosegeit, pedig nekem is vannak ismeroseim, akikkel meglatogatnank, es u [...]
Fireblade1000: nézz be a http://kuruc.info/ -ra sztem meg lesz amit keresel!!:)
Mind a 202 komment
Csak azt ne mondják, hogy nem erre idomították a kutyát! ;)

Egy másik kocsi, ugyanaz a kutya. :)
9602 5 11 Izé
lb7: jót röhögtem xDDDDDD
rubigo: mennyivel zúztál te bele abba a kátyúba, ha nem vagyok Windischgrätz? :)
majoradam92: Már nem azért de valamikor egy kátyú úgy megdobja a kocsit hogy a rendszámtábla is repül. Ta [...]
Mind a 11 komment
Mindig is sejtettem, hogy veszélyes lehet baseball meccsre járni. ;D
1492 0 0 Sport Izé
Régebbi postok...