REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Elsőre mezei projektoros órának látszik, de ezen felül tartalmaz egy időjárás előrejelző rendszert is, ami a képernyő színváltozásával is jelzi a várható meteorológiai eseményeket.
812 0 0 Tech Izé
A társkeresős lúzerek után itt egy újabb, már nem ott dolgozó alkalmazottól kikerült gyöngyszem.

Randy randis videója, avagy Hogyan NE próbáljuk meg visszacsábítani volt barátnőnket! 2:58-tól frenetikus teljesítmény, Oscart neki! :D
5939 1 15 Izé
ricsi176: Tiszta Cshapó csabi elsőre ez jutott eszembe az post képen lévőről:D
Schabee: ez a vérbeli macsó XD
republic666: Alvin és a mókusok : Kottona Klári Én megpróbáltam mindent átlagemberként Mára mégis élv [...]
Mind a 15 komment
Egy tojás mind felett
Egy tojás kell neked
Egy a konyhába zár
Mert hasznos az egyetlen
2360 1 61 Izé
Purple: új trió? hm nemtom, sztem nem vok annyira új... meg ti is voltatok egyzer újak... :D meg ez vala [...]
csicsilla: de szàz alatt most sem vagy ;) most az ,,uj trio" van elöl..muhaha de geci vagyoook ![Dr.Geny& [...]
bandee1219: Egy bizonyos része nagyon hízelgő. 8D Amúgy most meg lehet nézni a táblázatot, engem irritál [...]
Mind a 61 komment
Nyomul a HD DVD. 50 dolláros árcsökkentés mellé 5 ingyen film.
422 0 0 Tech Izé
Ipod Touch stílusu PMP. Igen, ázsiai.
598 0 0 Tech Izé
Helyszín: Föld
Időpont: 2057

(bár a The City c. rész már volt külön, most itt van mind a 3 egyben).
9134 9 24 Izé
he: Ennek a csudajó hipiszupi holografikus világnak a hátulütőjét is belerakták legalább: egy la [...]
Polly: a magyar discoveryn volt már ez?
Kazimir: Nálam is elő szokott fordulni, de az oldal frissítése gomb általában megoldja a problémát.
Mind a 24 komment
David Elsewhere, a "rongyember".
Érdekes és sajátos mozgáskultúrával rendelkezik, ismerős lehet: Golf GTI, Heineken, vagy iPod reklámokból.
9841 9 38 Izé
ricsi176: trüpptrüpp háááj róóólerz big kóóóklerz nekünk van kess meg dólerz abban is van hasonl [...]
Warrior11: :) http://www.youtube.com/watch?v=EcUF3vGgwNc&feature=related
Warrior11: Srácot láttam még egy korábbi videón valahol a weben amikor még kisrác volt ...mwuhahahhahaa [...]
Mind a 38 komment
Gumiember. Az igazi.
6053 4 16 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=f46SpiboAew&fmt=18
Zsolt86: Sztem ebben nincs semmi extra, vannak furcsa tuljadonságú emberek, miért kell ezen ennyire ledöb [...]
sipi: nem hittem volna,hogy ilyen létezik,ez nagyon durva
Mind a 16 komment
Aki még nem látta a Star Wars ascii verzióját... Kövessétek a videó utasításait és már lehet is nézni! Igazán türelmes emberek lehetnek a készítők!
5373 1 14 Film Izé
eol: Van, csak ezt nem azzal csinálták, ez valódi kézimunka :) Amiről beszélsz az fölöslegesen sz [...]
crhis: amúgy van ilyen progi is amivel lehet bármilyen videóból ascii karakteres videót csinálni
Baba: Na ez nagy volt...Őrület,hogy egyesek mire képesek.:))
Mind a 14 komment
Aki még nem látta a Star Wars ascii verzióját... Kövessétek a videó utasításait és már lehet is nézni! Igazán türelmes emberek lehetnek a készítők!
5415 6 15 Izé
bungle: revans küldte (úgy látszik pár év elteltével a techline-hoz is eljutott...) http://techline.hu [...]
eol: Van, csak ezt nem azzal csinálták, ez valódi kézimunka :) Amiről beszélsz az fölöslegesen sz [...]
crhis: amúgy van ilyen progi is amivel lehet bármilyen videóból ascii karakteres videót csinálni
Mind a 15 komment
zabad megnéz Magyar fordítás rajta ezen az izén!
4403 6 31 Izé
Nem regisztrált: Milyen víruskeresőd van? Csak mert sok program tévesen riogat, nem biztos hogy veszélyes a tarta [...]
Lilu__cica: Azt tanácsolom, az Ideal Weightet ne töltsétek le, mivel vírusos.
Lilu__cica: kutatás : )z totals őrult seg -> végül is a magyar bonyi nyelv, de ha nem értik, inkább ne csi [...]
Mind a 31 komment
A látszat  néha csal. Ez egy ipod tok igazság szerint. További képek itt.
856 0 1 Tech Izé
bandee1219: Ez nagyon komoly, csak ezen keresztül nem vezérelhető, úgy látom, de tetszik! :)
Sensory Lamp
eredeti oldal ITT
728 0 1 Tech Izé
roland66: ez kell!!!!! x)
Gázos Zippo... Állitásuk szerint húdejó. Én személy szerint kétkedve fogadom, de az idő majd megválaszolja a kérdést.
934 0 0 Tech Izé
Videó egy rendőri intézkedésről, kis hibákkal.
21331 6 129 Izé
dolphin31: válasz erre: "MÁR RÉG KIDERÜLT HOGY EZEK NEM RENDŐRÖK! " Igaz! Nem rendőrök , hanem a guard [...]
mumus: amugy ez Kassan keszult az egyik cigokkal teli telepen :)
Mimis: Ugyanmár... tüsszentesz, agyon is lőnek. ;))
Mind a 129 komment
Volt itt nemrég egy post ami a Gelaskin nevü Ipod védő fóliát mutatja be. A postban jeleztem is, hogy a közeljövőben hozzám is meg fog érkezni egy. Ez meg is történt, fel is raktam az Ipodra, de valahogy elmaradt a post róla.  Egészen eddig. Viszont most már véleményt is tudok alkotni róla, miszerint nagyon jó és hasznos találmány ez .
A felhelyezés kicsit macerás, ugyanis miliméter pontosan kell illeszteni a fóliákat (ami amúgy 3M gyértmány) a tökéletes hatás miatt, viszont nem hagyományos matricaként funkcionál, ezért ha elrontjuk újrakezdhetjük a műveletet.
Az egyedüli dolog, ami hiányzik belőle az a kijelzőt védő átlátszó réteg, mert a gépet ugyan remekül védi, de a kiejlző ugyanúgy ki van téve a karcolódásnak.
Mindezektől függetlenül úgy érzem, hogy megérte a postaköltséggel együtt 20 dollárt.

Az "install" teljes folyamata itt tekinthető  meg.
799 0 0 Tech Izé
Norbi reszkess! Itt a konkurencia.
6956 1 24 Izé
ricsi176: Fletó csirkéket bántalmaz!!!XD
Summerfield: Most már értem miért nem szeretem a Franz Ferdinand-ot. Egyébként a Norbi-módszerrel nem siker [...]
Tóth József: Na ne dőzsöljön. Próbáljon minimálbérből.
Mind a 24 komment
Szirénafetisisztáknak ideális ébresztőóra 13 angol fontért.
534 1 0 Tech Izé
Ha a gyaloglás már fáraszt...

2147 0 8 Autó Izé
ördög11: ilyesmi már volt, nem?
p.biker: nem rossz ez csak ide magyarországra nem nagyon lenne jó 2 méter aztán befeküdnél a kátyuktol [...]
Schwed: A Bëlga megjósolta "a gyaloglás VÉGE"
Mind a 8 komment
Ha a gyaloglás már fáraszt...

2128 0 8 Izé
ördög11: ilyesmi már volt, nem?
p.biker: nem rossz ez csak ide magyarországra nem nagyon lenne jó 2 méter aztán befeküdnél a kátyuktol [...]
Schwed: A Bëlga megjósolta "a gyaloglás VÉGE"
Mind a 8 komment
A 3DRealms elnöke, Scott Miller a Dallas Business Journalnak nyilatkozva elhintette, hogy biztosan idén érkezik a a Duke Nukem Forever.
607 0 0 Tech Izé
Mozgásérzekelésen alapúló eszközvezérlés
723 0 0 Tech Izé
Egy igazi aprócska házikedvenc...
7685 2 36 Izé
Tóth József: Bízzál benne, hogy nem Te vagy a malac. :)))
Kanyesz: háát Én kivagyok fix ;)
nkmedve: Tengerimalacot? Hat kapott helyette egy szoros balnat.:))
Mind a 36 komment
Ezentúl minden héten felrakunk egy postot, amire a kommentek között várjuk a post általatok megfogalmazott "címét".
Ti mit írnátok alá szövegnek?

A legviccesebb, legkreatívabb, frappánsabb vagy érdekes "post címekről" a zsűri dönt (abc sorrendben: Bakeyoo, bungle, Errtu, Luflee, Maccoyi, rezlavor, st.one), a nyertesek jutalma pedig Izés bögre és póló.

Várjuk tehát legelsőnek a fenti posthoz az értékes hozzászólásokat, címadásokat! A post kikerülése után 48 óráig lehet "nevezni". :)

Frissítés:
A zsűri vitaminban elmélyült hosszas tanácskozás után úgy döntött, négyen is megkapják a nyereményeket (zárójelben a nyertes kommentek száma): eNMi (4), Lako (66/67), Miri Z (11), republic666 (155). Természetesen a többieknek is gratulálunk a jobbnál jobb (el)nevezésekért, és ne feledjétek, ezen a héten is lesz címadó pályázat! :)
1721 4 232 Izé
Miri Z: Köszike! =)
eNMi: mivel most éppen Örömködöm a bögrémnek, a whiskey-s megjegyzéshez (inkább) nem is mondok se [...]
eNMi: 1k Köszönet!!! Hamárbögre, akkor forraltbornak 1xűen tökéletes!!! Koccccc, mindenki!!!!!!!!! [...]
Mind a 232 komment
LG az iPhone nyomában.
563 0 0 Tech Izé
Tavaly is felraktuk a Super Bowl reklámjait, az ideieket se hagyjátok ki, nagyon jók! A 3 órás közvetítésen egyébként a Fox-nak 260 millió $ (kb. 46 milliárd Ft) reklámbevétele volt (RTL és TV2 éves bevétele?).
11329 14 40 Izé
Purple: én nem utálom, egyáltalán :) olyan aranyosak, amikor beleélik magukat :))
Vince Carter: Akkor bocsánat! Nem esett le :$ :D Hát akkor előre is jó Pro Bowl utáni időszakot!
Purple: jaaaj hülyeségből kérdeztem :DD mondom, én ezt hallgatom mindig :) körül vok véve focisokkal [...]
Mind a 40 komment
Bár a statisztika szerint nem volt túl mozgalmas Rambo szexuális élete (thx Purple ;)), egy gyereket úgy látszik mégis sikerült összehoznia. ;)
Son of Rambow

3117 0 21 Film Izé
SZIA: -.- :@ vááá de k....g vagy, képzeld el már használtam linuxot, igaz nem sokáig, de amit csin [...]
dude: Nekem ugyan semmi, de elképzeltem, hogy te meg a linux... :D
Purple: az egy *** :D annyit kell tanulni, mint az atom! tény, hogy stabilabb meg minden, de bonyolult... [...]
Mind a 21 komment
Bár a statisztika szerint nem volt túl mozgalmas Rambo szexuális élete (thx Purple ;)), egy gyereket úgy látszik mégis sikerült összehoznia. ;)
Son of Rambow

3180 1 22 Izé
Erunder: Hát én most őszintén bevallom megnéztem a filmet... és jóóó. :) Agyon röhögtem magam. Az [...]
SZIA: -.- :@ vááá de k....g vagy, képzeld el már használtam linuxot, igaz nem sokáig, de amit csin [...]
dude: Nekem ugyan semmi, de elképzeltem, hogy te meg a linux... :D
Mind a 22 komment
Elkészült a Tech Izén múlt csütörtökön említett reklámfilm, amelyben egy zenekar a Ford Focus elemeiből készített hangszereken zenél.
3438 2 4 Izé
Schabee: ez nagyon nagy
M.agnus: Na, valami ilyesmi a MŰVÉSZET.
teecee: Ha elolvastad volna a szöveget alatt, olvashattad volna, hogy tényleg megcsinálták. Szerintem FA [...]
Mind a 4 komment
Domino Day a szupermarketben. :)
(Kár, hogy a bútorboltosok még nem ilyen kreatívak :D)
2966 0 9 Izé
bungle: Csolt, legalább te figyelhetnél, ha én nem... ;)
r3clbull: Kiváncsi vaok mennyi idejükbe telt ezt összerakni??..amugy az ajtós rész nekem is bejön
Zé: Mindig is irigyeltem a finn gondolkodásmódot. De azért a karácsonyi szünet alatt egy áruházba [...]
Mind a 9 komment
Na már ilyen is van: gyurmaegér!
4651 2 5 Izé
Nakong: Csoki továbbfejlesztette a szalma egeret.
Vince Carter: Arra lennék kíváncsi h ha egyszer formálható, akkor miután kialakítottam az általam úhajtot [...]
Mage_ster: Én meg arra lennék kiváncsi, hogy a sokadik használat után milyen alakja is lesz ennek az egér [...]
Mind a 5 komment
6 csodálatos star fort (csillag alakú "erőd", manapság inkább lakópark vagy lakóközösség).
18493 0 12 Art Izé
Dawe: "Komárom egy paca a térképen, nem lesz belinkelve" ez neked nem leszólás?
Re-Peet: Palmanova tényleg cool város Udine közelében. Nekem tetszett..
wnw: ez inkább egy mini falu mint erőd :P
Mind a 12 komment
6 csodálatos star fort (csillag alakú "erőd", manapság inkább lakópark vagy lakóközösség).
18999 6 12 Izé
Dawe: "Komárom egy paca a térképen, nem lesz belinkelve" ez neked nem leszólás?
Re-Peet: Palmanova tényleg cool város Udine közelében. Nekem tetszett..
wnw: ez inkább egy mini falu mint erőd :P
Mind a 12 komment
Juba, a bagdadi orvlövész

Amerikai katonákat képeznek ki arra, hogy észrevétlenül és "hangtalanul" gyilkoljanak... pont mint az arabok. Íme egy összeállítás, mikor az arabok kerekednek fölül.

+ még egy.
+ visszavágó Jubanak. Apacs helikopter fedélzeti kamera iraki légtérben.
10732 3 54 Izé
bungle: Lazarusz küldte (2007-es videó): URL: http://www.youtube.com/watch?v=kyPKSk3c2jE Szöveg: "A hábo [...]
zoleecool: Aki szörnyűnek találja Juba tevékenységét és sajnálja a "szegény" amerikai katonákat, ann [...]
Bendegúz: JUBA A KIRÁLY !!!
Mind a 54 komment
Hollandiában került bemutatásra  ez az ipari robot, ami felismeri a beérkező kocsit, lecsavarja a tanksapkat, majd megtankolja a kocsit.   
963 0 5 Tech Izé
Srobi: Volna egy humoros hacker, nezne a kamerakon, hogy kit locsol, es locsolna:))
bandee1219: Vagy akkor beledöfi és telenyomja a csomagtartót...
techadmin: vagy egy kosza virus, es osszevissza tankol vagy meglocsolja az embereket evo120+ csodabenzinnel.
Mind a 5 komment
Lego meg gsm  meg internet. 
590 0 0 Tech Izé
Az Apple a mai naptól tette elérhetővé a nagyobb tárkapacitással rendelkező telefonokat és zenelejátszókat.
540 0 0 Tech Izé
The Happening
M. Night Shyamalan új filmje, reméljük nem lesz annyira béna lesz annyira remek, istenkirály, szórakoztató, félelmetesen izgalmas, hatalmas mondanivalóval rendelkező, fergeteges színészi munkával megáldott film, mint pl. a Jelek.
7373 1 89 Film Izé
Balázs: jó film nekem tetszett de a jelek jobb
nkmedve: vagy inkább rá kell jöjjek hogy én vagyok nagyon fáradt, a 02 sehogyse március, ha jobban megn [...]
nkmedve: Itt úgylátom valami megment az IZÉ órában, különben nem lenne március 9.-i komment, ha még [...]
Mind a 89 komment
The Happening
M. Night Shyamalan új filmje, reméljük nem lesz annyira béna lesz annyira remek, istenkirály, szórakoztató, félelmetesen izgalmas, hatalmas mondanivalóval rendelkező, fergeteges színészi munkával megáldott film, mint pl. a Jelek.
7285 4 88 Izé
nkmedve: vagy inkább rá kell jöjjek hogy én vagyok nagyon fáradt, a 02 sehogyse március, ha jobban megn [...]
nkmedve: Itt úgylátom valami megment az IZÉ órában, különben nem lenne március 9.-i komment, ha még [...]
Nem regisztrált: Az, bár szerintem egy kicsit lenéző azokkal szemben akik szeretik a Jelek című filmet.
Mind a 88 komment
Az Apple Store megint áll. Ami azt jelenti, hogy új termékek jönnek. Nah de vajh mi/mik? 16 gigás Iphone, új Intel CPUs MacBook, új Európai országok az Iphone/Itunes listán? Hamarosan kiderül, tudósitóink ott vannak és figyelnek!

Update:  Semmi kiemelkedő, 16 gigás Iphone, 32 gigás touch. Magyaroszág továbbra is holmi kieső balkáni szerepet tölt be az Apple üzletpolotikájában. Erről a témakörről Plastik József végzett  elemző  munkát ami itt meg itt olvasható.
773 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...