REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Extra hosszú moci készítése jól. :)
2453 1 7 Izé
gamma21: azér a top az az igazán gyors kajálda! :D:D
Dawe: a wall of death videójuk naon cool :D
mumus: eleg brutal a vege :)
Mind a 7 komment
"Hétvégi házikó" Takao Shiotsuka Ateliertől.

A többi házat is érdemes megnézni, amiket tervezett...
3389 0 2 Art Izé
inthemood4ska: én sem...minden második horrorfilm ilyen szar üvegezett-krómozott-tükröződő helyen játszód [...]
Sziszo: nem tudnék ilyen házban lakni... furcsa és rideg számomra
"Hétvégi házikó" Takao Shiotsuka Ateliertől.

A többi házat is érdemes megnézni, amiket tervezett...
3929 2 2 Izé
inthemood4ska: én sem...minden második horrorfilm ilyen szar üvegezett-krómozott-tükröződő helyen játszód [...]
Sziszo: nem tudnék ilyen házban lakni... furcsa és rideg számomra
A 20 legjobb Photoshop manipuláció (legalábbis a Techline szerint).
12723 9 16 Izé
bandee1219: http://www.techline.hu/hirek/20081106_photoshop_celeb_manipulaciok.aspx
Erro: Az hogy egy amatör is képes rá nem azt jelenti hogy xar (szerintem) de nem kötekedni akarok :)
strawberry: Ez "A 20 legjobb Photoshop manipuláció"? vannak benne kepek amiket meg egy amator is meg tud csina [...]
Mind a 16 komment
Király Linda - szerinted milyen?
638 0 29 Pink Izé
Grex: hagyjuk...elfáradtam..hosszú volt a nap ....két affekta picsa összeverekedett egy mosógatógép [...]
Purple: akkor eléggé szelektív a látásod... az már nem az én gondom, ha csak a negatívat veszed és [...]
Grex: itt semilyen nőnemü lény nem tetszik a kiscsoportnak......ha egy "sztár" ha nőnek születik,meg [...]
Mind a 29 komment
Lenin teste
16792 3 28 Izé
Tóth József: Nem vagyok járatos az orvoslásban, de úgy tudom a nagy lila puklikat a bubópestis okozza. Másik [...]
malex123: Namármost elvtársak! :o) Lenin ugye nem bírta a strapát, mert sok-sok agyvérzése volt neki. E [...]
Drevway: Igazából de... a formalin mindent kinyír, kivéve a prionokat
Mind a 28 komment
Endless War III
4589 1 3 Game Izé
bob: nagyon várom már a bloons tower defense 4et. a 3-at hardon kipörgettem =) ahogy magamat ismerem v [...]
KisPal: Nem...Mert ha az lenn, akkor a várvédős kategoriában lenne :D
bob: ez tower defense? igen?????
Nem éppen zökkenőmentes ejtőernyős landolás.

(A postkép csak illusztráció.)  ;)
457 0 0 Sport Izé
A máguskovácsok új egere....háát érdekes lett....föleg a gombok számát nézve :D Nem hiszem, hogy e-világi ember számára készült :D
1249 1 16 Tech Izé
Tuthanchamon: hat bizony ez a poc sok embernek aranyat erne mint pl. nekem is :) ezt kifejezetten a WoW (World of [...]
Jozef7: Szerintem több szem többet lát ;) És én példáúl szinte minden nap itt tudnál lenni :D
CRaPtRaSH: nemtudom, ez most "bunkón" fog hangzani (vagy nem, nem annak szánom) de én ugy elvagyogatok tech- [...]
Mind a 16 komment
A 3 leghatékonyabb természetes szépítő
318 1 0 Pink Izé
Na azért nem csak nálunk fordul elő, hogy egy kutyus betéved a futballpályára. ;)
521 1 1 Sport Izé
Balázs: áááá ezek minket másolnak, szocik :P
Limahl - Neverending Story
1241 6 1 Zene Izé
Szirmike: majdnem mindennap meghallgatom, annyira szeretem!!!!!
Kate Moss inkább a lányokkal szereti
577 0 0 Pink Izé
Bizarr tánc a parkban - markológéppel lejtett táncot Londonban egy francia művész.
4949 0 18 Izé
arabicsnusos: Mi ez a szar?:O Rohadjon meg, h neki ilyen faszságokra van ideje!
Ordas: szerintem ez jó, bár lehetne a zene is picit modernebb, hogy a zenében is legyen gép... zsírcuc [...]
Daddy: szerintem meg ezzel táncóógasson :) http://sprinklerdoc.com/dozer.html
Mind a 18 komment
3+1 lélekmelegítő leves
304 1 0 Pink Izé
World War 3D - Vincent Chai, a Hertfordshire-i egyetem végzősének munkája.

(Lacpas is beküldte kicsit később..)
4450 2 5 Izé
Belkar: ez a videó szerintem inkább a "van tudás de nincs fantázia" kategória...
M.agnus: Ahogy mondod, minden kocka mellé kell egy szabadkézi rajzos, aki valósággá teszi a képzeletet, [...]
mephistto: Mai jellemzés, növekvő technikai tudás egyre kevesebb fantázia :(, sok fotós ismerősöm 3d an [...]
Mind a 5 komment
Bevásárlólista tetkó jól
2106 2 7 Izé
Findzs: a 2. nagyon jó :))
bandee1219: ez sztem volt már, vagy legalábbis valahol láttam. hmmmm...
gvereb1: Puskának tökéletes!
Mind a 7 komment
The Beauty of Life

Érdekes és éredemes figyelni, hogyan fejlődik a korral a ceruzafogás, stílus...
3737 4 11 Izé
the girl of happiness: te nem látod??????hö...annyira szép...a rajzolás fejlődésével párhuzamban bemutatja egy csal [...]
Anti tokio hotel hungary: A lényeg túl egyszerű és ezért szép.:D Az élet apró örömei nagyon fontosak tudnak lenni f [...]
D-vid: köszönöm :)
Mind a 11 komment
"Színész leszek, mint apu!"
322 0 0 Pink Izé
Egy kutya volt a főszereplője a Budapest Honvéd-Haladás focimeccsnek. :)
635 1 2 Sport Izé
Maccoyi: A Lengyelek is tudnak ilyet, délután te is láthatod majd. ;)
Balázs: ez azé nagyon királyság volt:D éljen a magyar foci!!!
Som Lajos lebénult
524 0 3 Pink Izé
the girl of peace: hmmmmmm...naon baba......mind1
boci: és tényleg :D
megtalált: miért a babák kategóriában?
Újabb Rube Goldberg gépek

Persze rengeteg ilyen videó van még, az érdekesebbeket írjátok a kommentekbe!
5119 6 13 Izé
AVIREX: én a feléig bírtam,idegesítő a kínai benne :D
Mr.T.: szokeherceg21 küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=9D3wAA4448U Szöveg: Goldberg Rendszerekn [...]
MonTom: És tényleg ott van. Néha meg is kéne néznem a postot mielőtt írok :D
Mind a 13 komment
A leendő szülők rémálma: Down-szindróma - Milyen módszerekkel szűrhető?

Bár a 35 év feletti korosztály a veszélyeztetett, a Down-os babák többségét fiatalabb anyák hozzák világra. Hogy miért?
2083 0 0 Pink Izé
"Kisebb" kerékhiba... a sofőrt ez mondjuk láthatóan nem igazán zavarja. :)
11262 2 24 Izé
bungle: Ez hogy jön ide? Még csak lazán se kapcsolódik... Írtad volna inkább ide: http://www.ize.hu/co [...]
Grex: Miért nem szóltál neki,te "okos barna férfi"? " Munka közben lesek ki az ajtot"
Lako: Vannak beteg emberek. Munka közben lesek ki az ajtot, erre elmegy egy auto, bal elsö durrdefektel. [...]
Mind a 24 komment
Landgrab
3183 3 3 Game Izé
Dralisz: Logikai/Ügyességi és a DOSos amire gondolsz az a Volfied. :) DOS játék sokkal jobb ennél.
inthemood4ska: igen, aranyos:) ennek a kategóriának amúgy mi a neve? (úgy értem:van rpg, towerdefense, jump-an [...]
adribaba: Nekem tetszik!!!! És hálistennek nem kijutós!:)
Nem a szexfüggőség, hanem egy edző miatt válnak?
329 0 0 Pink Izé
Debütált a lámpalázas Katie Holmes
573 0 0 Pink Izé
Arcane Season 2 - The Stone Circle: 1 rész

2 rész | 3 rész | 4 rész | 5 rész | 6 rész | 7 rész | 8 rész
7775 1 23 Game Izé
wadricha: vki tudna segíteni a 2-odik résznél azoknál a kis kapcsolóknál? :S nem meegy :(
vadoc66: Köszi szépen a játékot Crepitus, szuper volt :) Köszi-köszi-köszi! Már rég játszottam ilye [...]
Kerlés: A negyedik részt nem tudom végigjátszani. Már régen próbáltam, de túl nehéz. Pont uaz az eg [...]
Mind a 23 komment
Pomegranate NS08 - a mindent tudó telefon, projector, tolmácsgép, borotva, legyezőként is használható, és még kávét is főz! ;)
2387 0 8 Tech Izé
OpheliaCobweb: nemtom...nekem szerelem első látásra:D
bOne: miért nincs ilyen telefon a valóságban??? de most komolyan megvenném!
Jozef7: xD még "tisztícssa" ááááááááááá xD
Mind a 8 komment
Bomba alak, 7 nap alatt? Pörgesd fel az anyagcseréd!

Ha végleg szeretnél megszabadulni a fölös kilóktól, válaszd az anyagcsere-pörgető diétát! A teljes értékű étrend segítségével koplalás nélkül lehetsz karcsú.
1861 2 1 Pink Izé
Derill: hu ez aztán tényleg nagyon megpörgethet...:)
Itt vannak az új Apple notik !
A MacBook pro-kban két vga chipset van és azt használja amelyik éppen szükséges (ötletes).
És pár év után végre van új CinemaDisplay.
1206 0 2 Tech Izé
Fatsoe: két vga chipset xD ugye ez vicc akart lenni :D
gvereb1: indexen van teszt ha érdekel vkit
Milyen jegyben születtél?
Ilyen lelki sebeket szerezhettél gyerekkorodban
797 0 0 Pink Izé
Életveszélyben a Született feleségek legújabb sztárja
512 0 1 Pink Izé
CRaPtRaSH: De hiszen ez Gale Harold, Brian a Fiúk a Klubból- ból :D
Second Solar - űrhajó gyerekeknek. A háromszintes, 850 négyzetméteres gyerekjáték egy német kisvárosban, Böblingenben található a Sensapolis nevű szórakoztatóközpontban. Belsejében 3-D mozi, laboratórium, orvosi szoba, energiaközpont és egy űrlény-etető is várja a látogatókat.
3520 0 4 Art Izé
rubigo: mi ez? hajszárító?
Sziszo: jól néz ki, mikor kisgyerek voltam mindig ilyenről álmodtam...
Dawe: kis szemét friccek, mi még a csúzdának is örültünk
Mind a 4 komment
Second Solar - űrhajó gyerekeknek. A háromszintes, 850 négyzetméteres gyerekjáték egy német kisvárosban, Böblingenben található a Sensapolis nevű szórakoztatóközpontban. Belsejében 3-D mozi, laboratórium, orvosi szoba, energiaközpont és egy űrlény-etető is várja a látogatókat.
3628 2 4 Izé
rubigo: mi ez? hajszárító?
Sziszo: jól néz ki, mikor kisgyerek voltam mindig ilyenről álmodtam...
Dawe: kis szemét friccek, mi még a csúzdának is örültünk
Mind a 4 komment
Csinálj saját üdítőt jól!

(Akár még verseny is lehetne!)
8011 30 115 Izé
jancsipaprikás: http://www.kepfeltoltes.hu/view/081023/979632962can_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
iw84u4t: :DDD...éjszaka "szültem meg" lefekvés után...:DDD
cirab: Te állat!!! :D
Mind a 115 komment
Rákos-paradicsomos spagetti Stahl-módra, ha valaki lemaradt volna (szerintem úgy is jó, ha nem 3 féle paradicsomból készül és mascarpone helyett egyszerű krémsajt is megteszi)
362 0 1 Pink Izé
Derill: na előbb ennék sáskát mint ezt
Szép az ász póker, de ebben a leosztásban nagyon kevés.;)
950 1 0 Sport Izé
Gyönyörű színésznők, akik bányarémek lettek
2468 0 0 Pink Izé
A SteelSeries és a Blizzard fejlesztette egy egeret, kifejezetten a World of Warcraft megszállotjainak.

Először is, elképesztően néz ki. Ha az idegenek is használnának egeret a számítógépeikhez, biztos így néznének ki.

Másodszor, funkcionalitása. Az egérnek van 15 programozható gombja. 15! (ez több gomb, mint amit némelyek használnak az egész játékban, beleértve a mozgást is). Érthető ez a szám, mert PvP-hez kell a sok gomb, és azokat gyorsan kell tudni elérni-lenyomni, anélkül hogy le kellene venni a szemünket a monitorról.

Nem utolsó sorban: választható, hogy milyen színben világítson az egér. Választhatsz 16 millió színből (!!). Ez kicsit soknak tűnhet, de legalább lefoglalja az unatkozó játékost, aki épp nem tud mit csinálni, mert várja hogy battleground-ba kerüljön.

Az egér megjelenése November 13, ugyanaz a dátum, amikor a Wrath of the Lich King jelenik meg, és az ára körülbelül $90 lesz.
1690 2 17 Tech Izé
Jozef7: xD ez a film xD xD Amúgy azt sem tudom honnnan alehtene letölteni xD
koocos: Hát, lassú nettel tényleg szar, összevissza 15 gigát foglal(t) a gépemen:D Divatból nem megy [...]
Jozef7: hát azt értem hogy vannak tört szerverek de most amire letöltöm 1Gigás netel a játékot addig [...]
Mind a 17 komment
Régebbi postok...