REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Noha-Dive In Your Life
654 0 0 Zene Izé
Danny Koevermans igazán stílusos csatár, 200. holland bajnoki mérkőzésén, ami egyben 30. szülinapjára esett, egy pazar góllal ajándékozta meg magát és a PSV szurkolóit:)

(Dzsudzsák Balázs a mérkőzésen öngólt lövetett a Willem II védőjével:))
527 0 0 Sport Izé
Már tudom, miért hintázgattak az orosz rendőrök. Várták, hogy megérkezzen a szolgálati járművük. :)
5807 0 7 Autó Izé
latisz: orosz hummer!!! LOL! Meg gondolom kell hozzá egy hordozható benzinkút is.
Dawe: jók az utak? egy hete voltam romániában ott még a felezővonalat se ismerik közlekedési lámp [...]
Laci: A trianoni határokat felejtsük el egyszer s mindenkorra. Pozitiv változások történtek az utób [...]
Mind a 7 komment
Már tudom, miért hintázgattak az orosz rendőrök. Várták, hogy megérkezzen a szolgálati járművük. :)
5623 1 7 Izé
latisz: orosz hummer!!! LOL! Meg gondolom kell hozzá egy hordozható benzinkút is.
Dawe: jók az utak? egy hete voltam romániában ott még a felezővonalat se ismerik közlekedési lámp [...]
Laci: A trianoni határokat felejtsük el egyszer s mindenkorra. Pozitiv változások történtek az utób [...]
Mind a 7 komment
Spineshank - Synthetic
Csak egy korábbi postot kiegészítve. :)
362 0 5 Zene Izé
Balázs: értem:)akkor faja:D
Purple: a szöveg linkjében a te postodra akart utalni, csak véletlenül a keresésnek a linkjét másolta [...]
Balázs: az én posztomról van szó vagy én is beugrottam?:)
Mind a 5 komment
Pumpkin Shop!
3421 1 0 Game Izé
Drámai futam után, 2008-ban a  Forma-1 világbajnoka Lewis Hamilton.

Képek
600 0 8 Sport Izé
Beno89: ha ilyen fejem lenne engem se érdekelne semmi.... XD
VS: Azért lett világbajnok mert jó autó van a segge alatt és mert Massa alatt egyszer az utolsó k [...]
VS: Pontosan ezt gondolom én is
Mind a 8 komment
„A szcientológia megoldásokat tartalmaz az élet problémáira?” - Beszélgetés egy szcientológia kutatóval
439 0 8 Pink Izé
orsyka_001: pontosan. A Biblia alapján végleg rájöttem (már előtte is), hogy a fejesek úgy alakítják a [...]
Derill: fu geci a south park nagyon hazavágta őket:D sci-fi író az alapítójuk:D ez nekem már elég [...]
Balázs: hahahaahahahah szcientológia hahahahahahahahaha köszi a posztot tök jó let tölle a napom XD
Mind a 8 komment
A túlsúly lelki okai - avagy a leginkább hizlaló problémák
498 0 0 Pink Izé
Inga Nielsen művészete
5994 1 6 Art Izé
Shinobi: nekem se de én elhiszem hogy szép:D
Lazarus: Csak nekem nem tölti be az oldalt?
Winston: Áh ez nagyon bejön! :) Imádom!
Mind a 6 komment
Inga Nielsen művészete
6240 7 6 Izé
Shinobi: nekem se de én elhiszem hogy szép:D
Lazarus: Csak nekem nem tölti be az oldalt?
Winston: Áh ez nagyon bejön! :) Imádom!
Mind a 6 komment
Ezt szedd ki! :D
796 1 0 Sport Izé
Mudvayne - Dull Boy
378 0 0 Zene Izé
Már megint a japcsik és a macskák... :) 

Még több kép a japán oldalon.
4562 4 15 Izé
bungle: ...és mindig van kéznél mosogatószivacs: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=34331
Strawberryy: Öröm lehet a kis zeg-zugokat takarítani..
Tóth József: Tetszenek azok a lengő macskaajtók. Egyszer majdnem agyonröhögtem magam, amikor két cic ment be [...]
Mind a 15 komment
Spórolj ezreket - 8 takarékossági tipp!
503 1 0 Pink Izé
A 2008-as Forma-1 szezon ütközéses pillanatai.
931 0 0 Sport Izé
A 4 legnépszerűbb magyaros húsos recept - 30 perces változatok
357 1 0 Pink Izé
Ilyen volt, ilyen lett - Al Pacino
661 0 2 Pink Izé
Szamooca: hm..érdekes.....minél jobban öregszik,annál nagyobb,és dúsabb a haja....:] (fotosopp??:P)
Balázs: a minden héten háborúban nagyot jáccot;)
Hű de baba babakocsi! ;)
1688 0 5 Autó Izé
the girl of peace: háháxDxDxD
Kampec: és ezt hol fogják ledobni? ;)
Groovebird: Testvírem!Rózsdáméntes-é? XD
Mind a 5 komment
Hű de baba babakocsi! ;)
1818 2 5 Izé
the girl of peace: háháxDxDxD
Kampec: és ezt hol fogják ledobni? ;)
Groovebird: Testvírem!Rózsdáméntes-é? XD
Mind a 5 komment
30Y - Pécsi tánctanár
695 4 0 Zene Izé
Papa Roach - Hollywood Whore
684 3 5 Zene Izé
gundul: Akko tessék http://www.youtube.com/watch?v=D6a8Cx8MwiU&feature=related
Balázs: nekem messze van a hallgathatótól:)
gundul: Az énekes ugyanaz. Attól hogy már nem a régi még lehet jó és hallgatható.
Mind a 5 komment
4 jel, hogy a pasi rossz az ágyban! - Kerüld el a katasztrófát! 
1539 0 0 Pink Izé
Ha megérjük, hogy idén lesz egy kis hó, jól jön majd egy ilyen hógolyóvető fegyver! ;)
2946 3 1 Izé
Findzs: remélem nem lesz hó
Ruhatártervezős program, eszméletlenjó cuccokat lehet rajta gyártani :)
4531 6 4 Pink Izé
TinusSs: Jelky András
Thiaa: Melyik suliban tanulsz?
Thiaa: Nagyon tetszik ez az oldal. Csak kár, hogy a ruhák/kiegészítők a 99,9 %-át nem engedhetem meg [...]
Mind a 4 komment
Szivárványszín harisnyák
432 0 0 Pink Izé
Pisálj Bush szájába! :D
5464 2 4 Izé
Re-Peet: Monica Lewinsky-s nincs? :P ... abba még Clinton is bele lógatná :D
yushuf: igen csak ha azt kakilosra csinálják nem látszik benne a végtermék :O)))))))))))))))))))
Derill: sztem senki nem a szájába hugyozna, mindenki a szemei közt kezdené :D
Mind a 4 komment
"Kristály palota" Mexikóban.
4619 9 18 Izé
Purple: jajj hülye vagyok nem akciófilmet akartam írni, hanem katasztrófa filmet. na :D azok a legjobbak [...]
kotta: Az atomvonat nekem is megvolt! :DDDDD Akciófilmek meg tényleg a legjobbak! Talán még a horrorok [...]
Purple: :DDD és akkor még a párjanincsium-ot nem is említettem :D de ezekben a filmekben pont ez a szép [...]
Mind a 18 komment
Nem rossz. :)
738 0 0 Sport Izé
Hugh Hefnernek komoly esélye volt egy szívinfarktusra!
863 0 5 Pink Izé
Nala: Szerintem Holly volt a legaribb és a legszexibb is!!
TinusSs: Tök rossz, hogy szakítottak:SPedig azt hittem már együtt maradnak...
Derill: nemtom de nekem gyanús regisztrálós lófasz
Mind a 5 komment
Juss ki a sárga autóval a parkolóból!
Itt meg a háromkerekűvel.

(igen, ezek is kijutósak. :) )
9396 0 7 Game Izé
Chrno: kész!
Chrno: uff... nehéz ez a 60.szint! XD
Chrno: na kijutottam! eszembe jutott hogy kell ^^'
Mind a 7 komment
Plasztikai műtét egy embrión!
952 0 4 Pink Izé
tian: http://www.mommo.hu/media/Agyrem-Plasztikai_mutet_egy_embrion itt van
TinusSs: Ja nekem is az jön be, pedig érdekelt volna ez a link, hogy miért plasztikáznak meg egy ilyen ki [...]
Balázs: nekem is
Mind a 4 komment
Sajnos az előző videóját már eltávolították, de T-Dog ismét büntet!
14398 0 78 Izé
punyukli: hát most majd lehet nekemjönni, de én aszondom hogy egy 50 cent kb ugyanekkora szellemi magasság [...]
eol: Ezen az iszonyú nagy önbizalmon csodálkozom, amikor az ilyen gyenge tehetségű egyén tényleg e [...]
mekszamnojz: lepukkant kis erőlködő szarok. mehetnek tőlem ezek is a sloziba. :)
Mind a 78 komment
Japcsi emósok? :D

Jejj, jej jejj! ;)
8982 1 20 Izé
spidy: hát ezek a gecis emos életérzésüek sajnos mindenfele elöfordulnak a világon
psypapi: Kár értük, pedig egész helyesek, csak agyhalottak! :(
eváj: Rémunalmas... -_-' :D:D
Mind a 20 komment
Tüzes tészta-csoda!
339 0 0 Pink Izé
A legjobb halloween jelmez a gyereknek...
1069 0 1 Pink Izé
TinusSs: Durva, először am nem értettem, hogy-hogy van...Nem fáj már a nyaka?:D
Íme a világ legrosszabb bokszolója! ( magyar cikk videóval a Hír Izén)
1667 0 0 Sport Izé
Cymarshall Law Feat. KRS-ONE - Control (Produced By Mr. Joeker)

Cymarshall Law egy amerikai rapper, akinek november 4-én jelenik meg az albuma, aminek teljes zenei tartalmáért Mr. Joeker felelős. Mr. Joeker a magyarországi Hősök-ből lehet ismerős mindenkinek.
623 1 0 Zene Izé
Animal Cannibals - Csillogjon, csörögjön

Egy kis fricska a szokásos gengszterrepnek.
867 4 2 Zene Izé
Balázs: tudom ez nem az de...........Péntek, az én napom:)
MVS: Telitalálat srácok!! Szívemből szóltok!!!!
Ha már a műrepülős fake volt, itt egy igazi! :)
8162 1 18 Izé
Laci: ... még annyit, hogy én még a magasban katapultáltam volna. Aki bevállalta a géppel földreér [...]
Laci: Nem tudom, hogy csinálta, de megcsinálta! Jó, megengedem, összevágtak ezt-azt, de a sztori nem [...]
tejfogu: hát jó, én csak egy mezei UL, Vit, MOvit növ. pilóta vagyok, nem értek a vadászgépekhez :) c [...]
Mind a 18 komment
Régebbi postok...