REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Obituary - Don't Care

Story

Insane

Blindsided

Body Bag
269 0 0 Zene Izé
Republic - Ha itt lennél velem...
426 4 0 Zene Izé
Buju Banton - Driver A

Buju Banton (született Mark Anthony Myrie 1972) Jamaicai dancehall, ragga és reggae énekes-producer.

MÉG infó

Nothing (feat. Ghost, East Coast, Mr. Vegas, New Kidz, Assassin, Mitch, Mr. Lex)

Mighty Dread

Boom Bye Bye

(sajnos azokat a számokat, amiket szertettem volna még, nem találtam...: ( )

Respect!
 

(u.i.: ezt én is a metal-ba raktam megszokásból : D )
1123 1 1 Zene Izé
Balázs: Oh what a mighty dread :D nagy zene:) ugye milyen szar a megszokás?! xD
Richard Cheese and Lounge Against the Machine - Closer (NIN)

Las Vegasi paródiabanda, népszerű pop, rap, rock és metal előadók slágereit dolgozzák fel : )

Még infó

Több bolondos dallam Richard Cheese-től:

Freak on the Leash (KoRn)


Crazy (Britney Spears)

Chop Suey (SOAD)

What's my age again (nem tom ki az előadó, segítsetek!)

Beat it (Jacko- egy kicsit (de tényleg kicsit) Balázsnak : ) )

Sunday Bloody Sunday (U2)

Enter Sandman (Metallica) (ha itt vki megtudná mondani a gémet, amiből készült a videó, akkó megköszönném neki :))

Star Wars Cantina

Rape me (Nirvana)

Smells like teen spirit (Nirvana)

Vanilia ice (Ice Ice Baby) - (ez lenne a Chocolate Rain párja?? XD)

Insane in the brain ( Cypress Hill)

Hash Pipe (Weezer) - (nemtom Purple hogy ismerted-e ezt a számot de engem megtévesztett a címe : D )

Milkshake (Kelis)

Down with the Sickness (Disturbed)

People=Shit (Slipknot)

Gin & Juice (Snoop Dogg)

(tudom, tudom volt már, de ez a post eléggé részletes és sokatmondó, hogy nyilvánosságot érdemeljen :D - Purple)
958 2 8 Zene Izé
koocos: A SlipKnot állat :D
geree: nagyon zúzós:D
Ganja Master: kár, hogy az a kiabálás a paródiából kimaradt : D
Mind a 8 komment
3 steps ahead - Its delicious

Oldscholl hardcore Hollandiából. (Neophyte-nak ajánlom)
885 0 1 Zene Izé
konvejor: vaaa örök darab
Még egy kis nosztalgia!

Érdemes meghallgatni még annak is, aki nem rajong a TECHNO zenékért...

MELLOW TRAX - Out of Space
780 1 1 Zene Izé
Purple:
A labda veszélyes!

(a szám alatta: Beck - Loser, ha valakit érdekel és nem tudja)
12460 2 14 Izé
Taky: épp tegnap basztam fejbe magamat úgy mint az izomagy (csak egy nagyobb pattogósgumilabdával)
Lisa: A zene az nagyon yo
Errtu: Ott as pont! :D Nem volt szívem újat csinálni helyette. :DDD
Mind a 14 komment
DJ BUDAI - Forth right
660 2 0 Zene Izé
Daniel Negreanu újabb nagy read-je
563 2 5 Sport Izé
spiritmonger: Negreanu kanadai :)
yasofix: Nem igazán kedvelem a románokat(de csak a megnyilvánulásuk miatt), de a Negreanu akkor is a ked [...]
yasofix: Igaz(nekem is egyik kedvencem). de ezen kivül...mostanában nem igazán birnak megfelelö poker-es [...]
Mind a 5 komment
azon kevés nők egyike, akik tudnak zsákolni. és azon férfiak egyike, akik azt hiszik, hogy tudnak
978 0 0 Sport Izé
Ha érdekel a rali vb, akkor ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt! Mindig friss hírekkel, gyorsasági szakaszok eredményeivel,és videóival!
557 1 1 Sport Izé
papaluige: áháá! Macc. sem tétlenkedik! :)
a 360-as zsákolás a múlté. már a 720-as a menő :D
1228 0 1 Sport Izé
Frankie: Taurian Fontenette also known as Air up there, és ezen zsákolása óta AKA Mr. 720. Tudtommal más [...]
Hatalmas bulit csináltak Tokajban, úgyhogy szerintem megérdemelnek egy posztot.
Isten Háta Mögött - Kanyarodási ceremónia
Másodlagos rendező elv
Tavaszi nemződüh

MySpace
391 1 0 Zene Izé
egy kis csocsó trükkparádé
748 1 0 Sport Izé
Karim Rashid által tervezett kávézó
2799 1 46 Art Izé
stero: Nagyon drága lehet :/ ... de úúúristen itt még laknék is :D
Bakeyoo: Naaa, látom fejlődsz! Tudsz te, ha akarsz! ;)
CRaPtRaSH: hazudós.
Mind a 46 komment
Karim Rashid által tervezett kávézó
2853 2 46 Izé
stero: Nagyon drága lehet :/ ... de úúúristen itt még laknék is :D
Bakeyoo: Naaa, látom fejlődsz! Tudsz te, ha akarsz! ;)
CRaPtRaSH: hazudós.
Mind a 46 komment
Rockvasárnap keretein belül a Static-X melletti másik kedvencem: Element Eighty. Két favorit dal:



Broken Promises

Scars (Echo Song)
583 0 2 Zene Izé
Hbrex: köszöntem én is ezt a posztot, nekem is bejött ez a muzsika :)
Cement: eddig nem ismertem őket szal köszi hogy bekülted mert bejövös zene:)
Vince Carter 2000-es felejthetetlen zsákolóparádéja az NBA All-Star gálán, plusz egy zsákolás a 2000-es olimpiáról
622 1 0 Sport Izé
a magasugrás 245 cm-es világrekordja Javier Sotomayor-tól. fedett pályán is ő tartja a rekordot 243 cm-rel, amit Budapesten ért el. 2001-ben vonult vissza
1069 0 0 Sport Izé
Tiroli Death Metal
6041 4 22 Izé
Jozeph: Végülis igazad van...
ibor90: akkor miért nem mész inkább TV-t nézni? ;)
Jozeph: Ez az a post, ahol nem tudom megállni, hogy azt mondjam: FASZSÁG!!! DE AZ IS EGY JÓ MÉRETES D [...]
Mind a 22 komment
A bírkózás legjobb pillanatai!

(Ehhez a posthoz kacsolható gyorshír.10 olimpiai részvételi kvótát szereztek birkozóink a magyar csapatnak.  Macc ) 
850 0 0 Sport Izé
A tornászból lett rali versenyző!

Wikipédia - Sebastian Loeb
1382 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Hát jah. :D De megy az 51-ik győzelemért is, ezt nyilatkozta. :D
papaluige: ehhh, cipruson megint agyonvert a mezőnyt! és megszerezte az 50-ik vb győzelmét! XD
A nehézésúly jelenlegi nagyágyúja, Wladimir Klitschko szombat este ismét kiütéssel győzte le kihívóját. A 200 cm magas, 115 kilós ukrán boxoló három világbajnoki övvel is rendelkezik.
1349 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Hát igen... nem azt hozta ez a meccs, amit vártam pl. én is tőle. Azt hittem ütősebb meccs le [...]
papaluige: Hát ez a nigger nem igen akart bokszolni a mérkőzés felétől!(mondjuk kapott eleget) de ez a K [...]
akkor a youtube-on forgó maradék két tv-s royal flush: Tony G-é és Korda Gyurié (XD)
819 1 0 Sport Izé
Vangelis - Pulstar

album: Albedo 0.39

Alpha Albedo 0.39

Wiki (albedo): magyar, angol
244 0 7 Zene Izé
Purple: és azokat még akkor mentettem ki, mikor megjegyezted h sok a metál :D képzeld el akkor mennyi le [...]
Bakeyoo: Fantasztikus... :S
Purple: holnapra vannak :D (igaz mind metál :D)
Mind a 7 komment
Idén nálunk volt a "dakar" rali,és remélem mindenki ismeri Robby Gordont!

Ja,és a postkép saját fotó!
636 0 0 Sport Izé
Aladdin (1992) c. animációs film egyik betétdala - A whole a new world

Imdb

Wikipedia



Több Dal a filmből:

Arabian Nights

One step ahead

Friend like me

Prince Ali

(Tudtátok hogy Aladdin karakterét és arcát Tom Cruise -ról formázták?!)
722 3 1 Zene Izé
Winetu: Köszi Már mindenhol kerestem!!!
Yeah Right - Girlschool

Wiki

Honlap
719 1 0 Zene Izé
...mert vannak még csodák! :)
794 0 0 Sport Izé
Green Day - Hitchin A Ride 
377 3 1 Zene Izé
calipunkszabus: ez az 1ik legjobb számuk szerintem.. a king for a day után persze..:D
Leginkább az adathordozók a lényegek,de vannak a honlapon ruhák,táskák és egyéb kiegészítők is. Nekem tetszik. ;]
811 0 0 Tech Izé
Richard Cheese - Welcome to the Jungle
Slipknot - People Equal Shit
(Balázsnak;)
339 2 1 Zene Izé
Balázs: köszi:D
Rögbi

Egy sport, ahol játék közben hallani, ahogy a csontok ropognak.

(; De tényleg! ;)
1381 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Tanúsíthatom, hogy az. ;)
KoinZ: kellemetlen lehet egy ilyen ütközés
Figyelem! Gyengébb idegzetűeknek NEM ajánlott!

A halál 1000 arca

Az 1978-as, John Alan Schwartz által rendezett A halál ezer arca a világ egyik legismertebb botrányfilmje. A nyolcvanas években Magyarországon is hódított az illegális, narrátoros VHS-kópiák korában, ám hivatalosan soha nem lett bemutatva hazánkban, hiszen sok más országgal együtt itthon is tiltólistára került. 2007-ben azonban végre nálunk is lehullt a lepel, és a nyilvánosság elé került ez a méltán hírhedt kultfilm.
A sokkoló dokumentumfilm emberek baleseteit, emberi életek pillanatok alatt történő elmúlását mutatja be mindenféle félrebeszélés és finomkodás nélkül. A később sorozattá váló A halál ezer arca kendőzetlenül és brutálisan mutatja meg, mennyit ér az életünk – mennyi halálos veszély leselkedik ránk a világban.

(Azt viszont szeretném még hozzátenni, hogy .::JunKieEQ::. által hallottam a filmről, úgyhogy őt tessék szidni érte... és persze engem, mert beküldtem! ;) )
3646 2 69 Film Izé
Endrehun: ajj basszus és a véres jeeneteknél (némelyinél)annyira vidám zenét tudnak berakni mintha tele [...]
Endrehun: Hát szerintem akkor is ha nem igazi jelenetekkel van dúsítva akko is durva egyébként meg igazad [...]
dude: http://www.snopes.com/horrors/madmen/snuff.asp Numerous compilation films in which death scenes - bo [...]
Mind a 69 komment
A legújabb 100 méteres férfi síkfutás rekord.
2312 0 0 Sport Izé
"Hirtelen szörnyű vihar támadt
Feltűnt mögöttem egy hatalmas állat
ÁÁÁÁÁÁÁ
Iminimi szeminimi juvapcsu vaminimi"

(aki nem tudná: Dolly Roll - Windszörny dalszövege)
7078 6 38 Izé
készpicsamelegmálé: Hihi. Cukimuki nagyon. Dédelgetném nyakrafőre. :)
gvereb1: kösz a számot
Lako: Pókmalac, pókmalac!! ^^ Várjatok velük 1-2 évet, Rivaul már illusztrálta x]
Mind a 38 komment
Ninja Roll
1392 1 1 Game Izé
KisPal: Ez tök jó:D El voltam vele...
Onyx - Slam (1993)

Biohazard-dal együtt ugyen ez a nóta ITT.

wikipedia

homepage
453 2 1 Zene Izé
Bakeyoo: Szlem! Töttőrö töttőrö! Naaagy zene...
Bemutatom az új lakótársam. ;)
4284 2 8 Izé
ceazar: ja nem tudja ,hogy a pohár szélén kell önteni... a buta :D
yoman3d: nekem nem kell, tul habosra tolti a sort, meg is irom nekik hogy bugos...
ibor90: na ez kira, ilyen van apáméknál is...csak ez ugye egy mozdulatsort tud és ha már nem pont ott v [...]
Mind a 8 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a titokzatos nevű verőköltő bodobács.

Azaz (nagy levegő...): szabóbogár, botbonák, napféreg, büdöspanna, tűzi poloska, boda bácsi, katóféreg, boda, papbogár, katonabogár, bödecske, fülbemászó, halálfő, Istenbogárkája, kőkiverő, misemondó bogár, vörösbogár, Isten tehene, kozákocska, svájci, napköltő, tűzi rovar. Mind közül a legkifejezőbb az, ami nem túl szalonképes, de a legtöbbször látott tevékenységére utal: b*szóbogár.

Néha rosszalkodik a hársfákon. Egy, a NASA által készített szupertitkos felvétel a mindennapi dolgairól:



És még egy idézet: "... a hím másfél órán át gyakott egy nőstényt. Néhány perc után egy másikat 15 perc alatt intézett el. Gyorsan regenerálódott és még megpróbált meghágni egy lárvát" (Winkler Róbert: Nagyvárosi természetbúvár) nagyon korrekt kis könyv, javaslom!

Micsoda erkölcsök! :DDD
3531 3 49 Izé
he: nálunk meg tűzbogár...
Éjfélilány: Fúúúj de utálom őket, tele van velük a tér. Fúj, fúj. Amúgy nálunk suszternek hívják. N [...]
Evo_VII: Én is suszterbogárnak ismertem. Meg pattogóbogárnak hívtuk, mert amikor felgyújtottuk őket, p [...]
Mind a 49 komment
Régebbi postok...