REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
5 különleges és praktikus holmi - avagy hogyan lehet tűsarokban vezetni?
810 0 0 Pink Izé
Lakatot rá! Szerelmesek fája összeröffenés
536 0 0 Pink Izé
Travis Fessler azzal állított fel világrekordot, hogy a legtöbb - egyben legnagyobb - csótányt tartotta a szájában. Gratulálunk!

Magyar cikk a Hír Izén.
3768 1 21 Izé
Sziszo: mehet a tv-be szerepelni a celebek ugyse eszik meg a bogarakat
C3z: mindenki abba ervenyesul amibe jo .. de aze legyen hatar .. bazm. es ez a csotany a szajba rekord me [...]
mumus: sok hamburgert esznek :)
Mind a 21 komment
Hiába van sok lóerő, ha nem jó az elektronika. ;)
873 0 0 Sport Izé
„Régóta biszexuális vagyok, de az azért meglepett, hogy Budapesten egy hónap alatt sikerült összehozni egy olyan zenekart, amelyben mindenki biszex, illetve leszbi."
10030 2 160 Izé
iw84u4t: Persze, hogy nem leszbikus...férfi. Vicceltem...:DDD
vigarc: A szőke nem leszbikus. Megvolt kétszer :D
winkytct: kivancsi vagyok :/
Mind a 160 komment
Csajok, rendkívüli lehetőség! Ingyen sex Lakatos Lóritól! :D

(ha esetleg lejárna a hirdetés, itt a screenshot...)
962 0 8 Pink Izé
TinusSs: Pfff elkapott a röhögő görcsXD de szánalmas egy pasas, pfujjj
Wicked: Levlistán kaptam, mielőtt bárki rosszra gondolna... :D Aztán meg gondoltam a csajokra, nehogy ki [...]
Dott: Wicked ezt mégis hogy találtad???
Mind a 8 komment
A recept: hangszereket kofferba, erdőbe ki, festéket és/vagy maszkokat fel, sziklára fel, félmeztelenre le, pocsolyába be, minél "ijesztőbb" pofa vágása, hajrázás, és foroghat a FILM!

A 10 legröhejesebb black metal videoklip. (Vigyázat! Ezeket valakik tényleg komolyan vették! Nem úgy mint ezt, ami sztem kenterbe veri az összes többit.)

(Utóirat: A fanoktól elnézést, minden stílusban vannak melléfogások. Nekem úgy mondták h pl. az Immortal egyébként még jó is lenne, de hát a videóik...)
3346 1 13 Izé
Lacc: Szerintem ezt se szánták komolynak: http://www.youtube.com/watch?v=lhC0cKqHFOs&feature=related (a [...]
Indy: azt nem értem: ilyen alkattal hogy akarnak ilyesztőek lenni? illetve ehez [...]
Yukijobo: Huhúúú Mivel netcaféban dolgozom, elárulhatom, akad kedves vendégeim között egy igazán kiv [...]
Mind a 13 komment
A recept: hangszereket kofferba, erdőbe ki, festéket és/vagy maszkokat fel, sziklára fel, félmeztelenre le, pocsolyába be, minél "ijesztőbb" pofa vágása, hajrázás, és foroghat a FILM!

A 10 legröhejesebb black metal videoklip. (Vigyázat! Ezeket valakik tényleg komolyan vették! Nem úgy mint ezt, ami sztem kenterbe veri az összes többit.)

(Utóirat: A fanoktól elnézést, minden stílusban vannak melléfogások. Nekem úgy mondták h pl. az Immortal egyébként még jó is lenne, de hát a videóik...)
2958 1 1 Zene Izé
koocos: Áááá...ez nagyon nagyon beteg:D a receptből kifelejtették azt, h lehetőleg faággal köveken [...]
Tech n9ne - Caribou lou
447 0 0 Zene Izé
The Rasmus - Livin' In A World Without You

Hosszabb szünet után, hetedik lemezével tér vissza a zenei életbe az 1994-ben, Helsinki-ben alakult The Rasmus.
482 1 0 Zene Izé
Kevin Costner ismét kispapa lesz
305 0 0 Pink Izé
Három lány ping-pong bemutatója jól. :)
669 0 0 Sport Izé
Pink legjobb szeretője
744 0 0 Pink Izé
A Földlakók ( Earthlings ) egy nagyfilm hosszúságú dokumentumfilm az emberiség teljes állatoktól való függőségéről (kiskedvencként, valamint élelem, ruházat, szórakoztatás, és tudományos kutatás céljából), de bemutatja a totális tiszteletlenségünket is eme „nem-emberi segítők” iránt. Az Oscar-díjra jelölt Joaquin Phoenix a film narrátora, zenéjét pedig a híres platinalemezes művész, Moby szerezte.

Engem ledöbentett a film, pedig nem mutott szinte semmi újat. Csak az igazságot. Ezekről a dolgokról mindenki tud, csak nem akar tudomást venni. Igen,undoritó,durva és őszinte. De ez senkit ne tántorítson el a megnézésétől. Tanulságos egy film.
5788 1 121 Film Izé
Jozeph: Na mivan, csak nem igazam van???
mózesgizmó: zipp
Jozeph: No, emberek! (És ezt most itt elég degradáló elkülönítésnek is vehetitek!) Zé-nél a pont! [...]
Mind a 121 komment
A Földlakók ( Earthlings ) egy nagyfilm hosszúságú dokumentumfilm az emberiség teljes állatoktól való függőségéről (kiskedvencként, valamint élelem, ruházat, szórakoztatás, és tudományos kutatás céljából), de bemutatja a totális tiszteletlenségünket is eme „nem-emberi segítők” iránt. Az Oscar-díjra jelölt Joaquin Phoenix a film narrátora, zenéjét pedig a híres platinalemezes művész, Moby szerezte.

Engem ledöbentett a film, pedig nem mutott szinte semmi újat. Csak az igazságot. Ezekről a dolgokról mindenki tud, csak nem akar tudomást venni. Igen,undoritó,durva és őszinte. De ez senkit ne tántorítson el a megnézésétől. Tanulságos egy film.
7227 16 122 Izé
norbertvincze: http://444.hu/2015/10/16/meg-eltek-az-allatok-a-vagohidon-mikor-elkezdtek-a-feldolgozasukat#
Jozeph: Na mivan, csak nem igazam van???
mózesgizmó: zipp
Mind a 122 komment
Ed's Fucking Guide of Metal (magyar felirattal, pontosabban azt a videót már letörölték, de itt van szinkronosan).
5632 4 4 Zene Izé
fadam: pogo definicio jo volt : D
Deadfear: Ezek beteg állatok. :D
izébigyó: Ahhahahaaaaa! Ez nagyon állat! :D "Bárki feje megteszi." :DDD
Mind a 4 komment
Ha annyira lusta vagy, hogy már a telefont sem akarod fogni...
Ha nem érdekel, hogy egyébként raaaanda és ciki...

Mobiltartó nyaktámasz
1381 0 8 Izé
the girl of happiness: hogy lehetsz ennyire lusta???xDlüke...:D:DxD×))te sem vagy semmixDam nekem is jól jönne egy oanx [...]
Kampec: nekem olyan kéne, ami gombnyomásra elfordítja a fejemet is ;D (lustaság rulz)
Valerius: Meg ha sokat hordod, akkor olyan leszel, mint azok az afrikai nőcik akiknek sok karika van a nyakuk [...]
Mind a 8 komment
C. J. Lewis : Sweets For My Sweet
692 2 0 Zene Izé
TATU18 - L, mint Láv
A színtér zavarba ejtése, "Hova tegyelek TATU18?", nagylemez! punk? nem! pop? talán. rokk? háát. metál? khm. hiphop? nyolcadig. britpop? áh... mi ez?  myspace.com/tatu18music
1178 0 4 Zene Izé
Purple: én sem tudom, de gondolom a beküldő tudja.... :D
xcsokix: sztem ez egyszerű poénos pop punk :)
dani003: csak tudnám mi az isten köze van ennek a Breakbeat-hez... :S de biztos én vagyok a hülye....
Mind a 4 komment
Bedőlt hitelek után otthagyott házak Kaliforniában. Sokkoló látni, ahogy a hatalmas tévék és különböző értékek mennek a kukáskonténerbe, mert a tulajdonosnak nem volt pénze/ideje rendesen kiköltözni.
11979 5 49 Izé
Wicked: Ha valakinek problémája lenne a jelenlegi pénzügyi válság megértésével, a következő sorok [...]
nymisi: Az sem rossz :)
NoSuker: Csődeljárás. Én csak ennyit mondok, ugyanis személyesen ismerek olyan családot kint, akiknek v [...]
Mind a 49 komment
Kings Of Leon - Sex On Fire
339 1 0 Zene Izé
Én nem is tudtam, hogy a vadvízi kajakozás így indul. ;)
776 0 0 Sport Izé
Ki írja meg elsőként a falu nevét? :)

Frissítés: a megfejtés megérkezett, gratulálok grizznek, a spanyol falu neve Setinil (pontosabban Setenil de las Bodegas).
7247 2 19 Art Izé
bungle: http://www.flickr.com/search/?w=all&q=Setenil+de+las+Bodegas&m=text
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=_vuw-BzD4IE
the girl of happiness: de ez mien furi már:Daz ott mi lenne???egy sima sziklafal vagy ez eleve egy barlang vagy mi??o.Ovag [...]
Mind a 19 komment
Ki írja meg elsőként a falu nevét? :)

Frissítés: a megfejtés megérkezett, gratulálok grizznek, a spanyol falu neve Setinil (pontosabban Setenil de las Bodegas).
7671 6 19 Izé
bungle: http://www.flickr.com/search/?w=all&q=Setenil+de+las+Bodegas&m=text
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=_vuw-BzD4IE
the girl of happiness: de ez mien furi már:Daz ott mi lenne???egy sima sziklafal vagy ez eleve egy barlang vagy mi??o.Ovag [...]
Mind a 19 komment
Sejtettem, hogy létezik. Íme az igazi majomember.
5718 1 8 Izé
C3z: tiszta mu minden .. csak beoltozott h ilyessze el a majmokat .. de van igazabol ilyen "betegseg" h [...]
bogar: bezsarás komoly élete van:-) a farka igazi??? vagy mű vagy tetetett oda vagy mi????
csicsilla: gyáháááá ez de szar...:D
Mind a 8 komment
Elhagyta felesége a szexfüggő sztárt
361 0 1 Pink Izé
Chamy: Califorgia :D:D:D
Lehet egyszerre két férfit szeretni? Soma Mamagésa válaszol
420 0 0 Pink Izé
David Bowie : Strangers when we meet

Heroes
 
Let's Dance


David Bowie az egyik legnagyobb hatású zenei előadó, (és színész is, de az már felejthetőbb). Megkerülhetetlen. Legszembetűnőbben Marilyn Manson merített külsőségeiből.
424 1 2 Zene Izé
tüpp: Imádom David Bowie-t!A zenei világ legnagyobb kaméleonja:)Az első Madonna:D
Skatopia: http://hu.wikipedia.org/wiki/David_Bowie
Bámulatos gól, egy úgynevezett Lacrosse (lekrosz) mérkőzésen.

Itt pedig megnézheted a 2007-es Lacrosse Freestyle gólokat.
746 1 0 Sport Izé
Vin Diesel. Ha szeretnétek, hogy a következő pasi mondjuk modell, vagy kockahasú, vagy színész, vagy 3 lábú, vagy szőrös mellkasú legyen, akkor írjátok meg kommentbe és megpróbálom levadászni nektek!
715 1 26 Pink Izé
Derill: Oliver Jamesről sajnos nemlesz post mert olyan unalmas képei vannak csak fent neten amitől egy hi [...]
mincsi: hát azért így más... ;)
CrazyLime: Bakker :S
Mind a 26 komment
A Static Lullaby - Rattlesnake

Egy jó kis zenekar Californiából. :)
912 0 0 Zene Izé
Most akkor válnak, legalábbis azt mondják...
335 0 0 Pink Izé
Lake Of Tears : Forever Autumn


Pajtik! Így ősz közepén itt egy őszt idéző szám Svédországból, és NEM egy mulatós számról van ám szó. Attól még jó. :)
504 0 0 Zene Izé
Az Oasis sztárja leparasztozta Dannii Minogue-ot
304 0 0 Pink Izé
Nem lesz sorozatsztár Károly herceg
288 0 0 Pink Izé
Van Halen - You Really Got Me

Ez legendás:)
584 0 0 Zene Izé
Tina Turner - I Don't Wanna Lose You

Tina Mamát (ő... akarom mondani Turner-t) fölösleges bemutatni, mindenki ismeri, ha mást nem is Simply the best c. szerzeményét biztosan. Én mégis a nemakarlakelveszíteni-t kedvelem legjobban, de biztosan megvan kinek-kinek, mit favorizál.
news

524 3 0 Zene Izé
Apollo 440 - Stop The Rock

A Tolvajtempó c. film egyik zenéje. Be lehet rá indulni jól ; )

Még zenék a filmből:

War - Low rider

Moby - Flower

 
2230 2 1 Zene Izé
j.elod: Fatboy Slim
Ő hogy tetszik, lányok? Anthony Royer
568 1 8 Pink Izé
mincsi: akkor igényt tartanék rá :DDDDDDDDDD
Derill: hát ha szeretnéd akkor lessz ;)
mincsi: nyammmmmmmmmm... kár,hogy fiatal a lelkem. ősmácsó nincs?, olyan 35 körüli, kemény legény? [...]
Mind a 8 komment
Johnny Depp legnagyobb rajongója
507 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...