REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Chords - Knockin On My Door (Feat. Rantoboko)


Eleinte nem hittem volna itt, Svédorszagban, hogy találok olyan svéd zenét, ami megállja a helyét a világ bármely toplistáján, de pozitivan kellett csalódnom, amikor ismerőseim bemutatták a malmöi származasú rappert. Anyanyelvén kívül, mint azt a link is tanusítja, angolul is osztja a "talp alá valót".
Meg nem erősitett információk szerint elég combos összegért vásárolt beat-eket a mára már elismert Akon-tól. No komment, szerintem érthető, hogy miért, bár még korántsem örvend olyan népszerűségnek, mint Akon báttya... x) ...lényeg, a lényeg, check the link and enjoy the Chords...
589 1 0 Zene Izé
Lampard gyönyörű gólja a hétközi fordulóban a Hull City ellen.
669 0 2 Sport Izé
Balázs: hát jah:) főleg a "rosszabbik" lábbal :O=)
Maccoyi: Tanítani való gól. :)
Halloween Pumpkin Room
4907 0 38 Game Izé
redcherry: kis segítséggel nekem is sikerült. :D
adridori: Az E betű az ajtótól jobbra a soktökös polc alsó polcának az utolsó tökjében van. Na ezt j [...]
Kri: Nekem két A betű és egy E betű hiányzik. HOL találom őket? HEeelp!!!
Mind a 38 komment
Őrjítsd meg a pasidat! Íme 13 + 1 szexi ötlet!
1292 2 0 Pink Izé
Teremtsd meg az intimitást köztetek!
526 0 0 Pink Izé
Fakitermelő szakik
9291 4 13 Izé
1up: Azthittem a címkék között a PoFánVág csak szóvicc...
Bubba: Valószínűleg meg van a 'zengedély' is a kitermelésre :-)
Tóth József: Ez rutin? Ez a barom eddig fát, csak a benzinkúton látott, összehasogatva. Azt hitte, ő is tudj [...]
Mind a 13 komment
Prozact vs Joaquin DJ & MBG - Ashish
844 0 0 Zene Izé
Hmmmm... ügyes(ek)! :D
6149 4 13 Izé
szpet: Azért Donald Runsfeld is tud egyet s mást. =) http://www.youtube.com/watch?v=-SDr4iUrFpg
szomoja: nah bots hogy élek!többet nem fordul elő!^^
nearo: olyan szárnymozgatós madarat énis tudok :P ^^
Mind a 13 komment
Cartonlandia - Ana Serrano részletgazdag kartonvárosa
1652 1 8 Art Izé
Purple: de ő sem egész nap ezt csinálja gondolom, mint ahogy a netezők sem egész nap neteznek XD na jó [...]
izébigyó: Nem tudom, nem is írtam ilyet, de talán hasznosabb, ha ilyennel foglalja el magát. Ő is biztos [...]
Purple: honnan tudod, hogy nem irkál hülyeségeket az interneten? :) és hogy akik hülyeségeket irkálna [...]
Mind a 8 komment
Cartonlandia - Ana Serrano részletgazdag kartonvárosa
1767 2 8 Izé
Purple: de ő sem egész nap ezt csinálja gondolom, mint ahogy a netezők sem egész nap neteznek XD na jó [...]
izébigyó: Nem tudom, nem is írtam ilyet, de talán hasznosabb, ha ilyennel foglalja el magát. Ő is biztos [...]
Purple: honnan tudod, hogy nem irkál hülyeségeket az interneten? :) és hogy akik hülyeségeket irkálna [...]
Mind a 8 komment
Dá szíp színe ván!
3320 0 13 Art Izé
spidy: lakjonbene az a PINK nevü amcsi csaj az bazdmeg
bandee1219: egy kocsi a ház mellé: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=28467
Kyp Durron: A skálán nézve, már tényleg.De azért én elégedett vagyok a meghatározássommal, a diferenci [...]
Mind a 13 komment
Dá szíp színe ván!
3477 2 13 Izé
spidy: lakjonbene az a PINK nevü amcsi csaj az bazdmeg
bandee1219: egy kocsi a ház mellé: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=28467
Kyp Durron: A skálán nézve, már tényleg.De azért én elégedett vagyok a meghatározássommal, a diferenci [...]
Mind a 13 komment
"Csőrület" - avagy csőben sült palacsinták
296 1 0 Pink Izé
Egy kis ping-pong a szolgálatban. :)
5104 2 34 Izé
Lui-G: Tetszett a post :) Jól van, végülis nem is baj ha sokan sokat postoltok és írogattok commentek [...]
nyehőce: Tipikus: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=125 Azért a magyarok még szerencsére nem a Mekibe [...]
Lui-G: Jaja, nem magyarok de a rendszer külföldön is ugyanaz. Csak baráti körben mesélek (IZÉ is az) [...]
Mind a 34 komment
Egy kis ping-pong a szolgálatban. :)
4610 0 0 Sport Izé
Shai Hulud - Misanthropy Pure
761 0 0 Zene Izé
Bizarr: Halloween parti kutyáknak!
427 0 5 Pink Izé
TinusSs: Én is sajnálom szegény kutyát, én simán megtudnám csinálni ezt photoshoppal meg sztem sokan, [...]
the girl of peace: Komolyan az ilyeneken tudok elborzadni...Szerencsétlen állat...Nem elég,hogy bele van gyömöszö [...]
orsyka_001: a gazdiknak egyértelmű... kiélhetik perverz gondolataikat, és szegény kutyáikat elcsúfíthatj [...]
Mind a 5 komment
Játékunkban 1 db Fallout 3 (X360 vagy PS3, választható) játékszoftvert sorsolunk ki, aminek megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni két egyszerű kérdésre. A nyereményeket az ÜberKonzol ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: november 12.

Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: november 13.

FONTOS!
A nyereményjátékban csakis regisztrált felhasználóink vehetnek részt, ugyanis a megválaszolandó kérdések csak számukra jelennek meg a főoldalon! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata!
2765 1 12 Izé
xboxbuci: én is tudom a választ deeeeeeeeeeeeee nem tudom a kérdést !!!!!!!!
arabicsnusos: Engem annyira nem érdekel a nyereményjáték! De valaki megmondaná, h mi volt a kérdés?
sznájpa: a kérdések könnyűek voltak, meg megtalálni a választ mindkettőhöz, csak hát még van az a h [...]
Mind a 12 komment
Fogamzásgátló tabletták
830 0 43 Pink Izé
CrazyLime: Ez durva!
CRaPtRaSH: nem, nem kényszer, de ha ennyi esze van, akkor meg is érdemli..
Derill: nálunk anno az akkor még 14 éves csajszit kapta el egy idősebb srác egy bulin, de mivel nemvolt [...]
Mind a 43 komment
Magányos, unatkozó tini csajszik! Jóképű, középkorú pasik ismerkednének... :D
878 0 0 Pink Izé
Macskainduló Japánból. :D

(És egyben ez a "napi" cicás poszt is.) :)
3319 1 8 Izé
Cromex: Kolokolokolokolokolo
cirab: Szép dögök, de akkor is. Ezt végigszenvedni, meg erről videót csinálni...
H.duju: na ez Japán:)
Mind a 8 komment
Star Wars origami dollárból
2362 1 5 Art Izé
Balázs: :D
Öcsi: drága dolog manapság az origami :D
Mustang 22: Állat... :D :D
Mind a 5 komment
Star Wars origami dollárból
2341 4 5 Izé
Balázs: :D
Öcsi: drága dolog manapság az origami :D
Mustang 22: Állat... :D :D
Mind a 5 komment
Pink is a miénk!
430 0 0 Pink Izé
Óriási strandlabdák potyogtak az égből a hétvégén Dallasban. :)

Még egy videó + még egy. :)

Itt kettővel labdázik a nép jól.
4093 0 4 Izé
wnw: ott van élet..
Re-Peet: ..és senki sem hadonászott ott bicskával a kezében :)
hodosy: starndin játszani de mire felfujjod :D:D:D
Mind a 4 komment
Ne szívja, igya! :)

Magyar cikk.
5635 4 36 Izé
nkmedve: Na nesze nektek esti mese, ilyen korai órán:P
nkmedve: Ezzel kacsolatban, épp két napja cigiztem életemben először. Csakohogy ne tudja senki mondani, [...]
ismeretlen: Folyékony cigitől a kétütemű benzinadalékon át a south parkig, na ez aztán a szép gondolat [...]
Mind a 36 komment
Kutyaruha parádé New Yorkban, avagy újabb "szerencsétlenkéim"...
2260 0 3 Izé
Tooni: Mutasd meg ki a főnök! :D http://poorlydrawnlines.com/comic/animal-clothes/
fujiwara: Elmebetegek.................
Sziszo: unatkoznak a gazdik :)
Kuss! Én így szoktam vízre szállni. :D
7657 4 6 Izé
Fever: Nemértem mit akart onnan:D
thor40: ez tuti nagyon fájt!! a hideg is kirázott,learcozta a stéget!!!
Tóth József: Apááááám! Na erre lehet mondani, hogy a fal adta a másikat. Mikor a hullám nekicsapta.
Mind a 6 komment
Dzsudzsák Balázs gólja a Roda JC ellen.

Skill, Ability, Power
532 0 0 Sport Izé
Swank repül, mint a szél
320 0 0 Pink Izé
Kuss! Én így szoktam vízre szállni. :D
7825 0 0 Sport Izé
Physics Invader
2369 1 1 Game Izé
MMIKI: nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon régi..... de jó :P
Kalóriagyilkos pozitúrák!
948 1 12 Pink Izé
Derill: most mivan?:D nem én találtam ki :D
CrazyLime: XD
orsyka_001: OMGXD Te beteg vagy:D:D:D
Mind a 12 komment
Most már tényleg jön a legújabb Guns N' Roses album. Hány éve is húzódik, 15, 17? :)
730 1 3 Zene Izé
boogieman: sztem elég gáz,hogy mi lett belőlük...szánalom,pedig régen jók voltak de most...
bungle: Wikipédia szerint a "The Spaghetti Incident?"-et 1993-ban adták ki, tehát akkor 15.
gundul: 14
Úgy látom a Queennek már megint új énekese van.
5696 0 10 Izé
Anti tokio hotel hungary: Poén XD
the girl of happiness: deédeskisszőrcsomó:Djujj:P
szellemmamut: uhhhh ez nagyon ratyi :/
Mind a 10 komment
Szerencsés gól!? :)

Itt meg egy nem túl szép ütközést láthattok. :S
487 0 0 Sport Izé
Kötélhúzás japán módra.
4338 3 4 Izé
spiritmonger: amikor a legjobban erőlködött mindegyik, akkor kellett volna elvágni ezt a szart ott középen. [...]
MuhahaLoL: jaja nekem is :D idióta japókon mindig jókat röhögök. akkor lehet este nem csak a híradót é [...]
ismeretlen: Mondjuk megnézném azért, ahogy Kiszel Celeb Tünde feje így eltorzul a harisnya alatt, vagy ahog [...]
Mind a 4 komment
Vadon János - A leánykérés

Az egykori Mennyi? 30! talán legbetegebb előadása.
10772 5 13 Izé
|-=O=-|: Az a gáz, hogy ez így előadva sem az... :D
ketch: Igazad van, végülis ő sem olvassa...
nyehőce: Rohadt vicces lehet ez olvasva...
Mind a 13 komment
Kedves népek!

Újabb játék. Egyfelől mert a Biblia éve van, másfelől - nem mellesleg - mivel jövő héten lát napvilágot a Biblia mangaváltozata magyarul. A kérdések tehát erre a képregényre vonatkoznak, és a helyes megfejtést adók között kisorsoljuk Siku: A BIBLIA MANGA három példányát. Válaszolni itt lehet kommentként okt. 31-én pénteken éjfélig. Jövő hétfőn délelőtt ugyancsak itt írjuk ki a nyertesek nevét. A helyes válaszok mindegyike kideríthető a honlapunkról.

Kérdések:

1. Mennyibe kerül a kiadvány? Lehetséges válaszok: a, 1490 Ft; b, 1990 Ft; c, 2290 Ft

2. Ki jegyzi rajzolóként a mangát? Lehetséges válaszok: a, Siku; b, Murakami Maki; c, Frank Miller

3. A Szentírás mely eseményét ábrázolja a borítókép? Lehetséges válaszok: a, a teremtést; b, a tékozló fiú példázatát; c, Dávid és Góliát viadalát

Kellemes időtöltést!

Frissítés! A szerencsés nyertesek:
Ash Qwery
Chamy
Negat

Gratulálunk nekik! A kiadó felveszi velük közvetlenül a kapcsolatot a postázás miatt.
3537 5 89 Izé
Negat: Meghozta a Mikulás, köszi :-D
Ash Qwery: Megkaptam. Minden fain. Köszönöm az izé... Izének a lehetőséget. Hüpp.
Negat: Sziasztok. Nem néztem a mailemet egy ideje, de nekem is megjött a levél. Ma válaszoltam rá, ha [...]
Mind a 89 komment
13 éves: iszik, szexel és cigizik!

"Ha anya megkér, hogy pakoljam össze a szobámat, nem nagyon foglalkozom vele. Viszont ha felajánl egy cigit, megcsinálom."
17308 6 168 Izé
Dawe: hát nem nagy kuriózum
Brien: hat ha igy fognak menni a dolgok gondoljatok bele hogy mi lesz a mi fiainkal lányainkal ugy 20 ev [...]
D-vid: http://ize.hu/comments.php?post_id=6486 ;)
Mind a 168 komment
Régebbi postok...