REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az eredeti tervek szerint a Sony ma szerette volna elindítani új PSP-s szolgáltatását, azonban apró homok került a gépezetbe, így ezt el kellett napolniuk.
487 0 0 Tech Izé
Japánosítsd a neved! Asszem én inkább maradok a nyehőcénél. ;)
25539 15 49 Izé
leep: Takukuno lettem.
bandee1219: Friends Forsaken Antrim Zeezrom
zippo: Kutamedoshichidome
Mind a 49 komment
Ismét eljött a hétvége és kézhez kaptuk az almúlt hét japáni eladási listáját. Vegyük szemügyre a hardver frontot.
565 0 0 Tech Izé
A méltán nagysikerű páros újabb klipje, mely megint fantasztikusra sikeredett! :D

(az előzőt már kihevertétek?)
5190 2 32 Izé
bandee1219: Ezzel én is így vagyok, nem lesz a kedvencem, de hol van ez ehhez?: http://www.ize.hu/comments.php [...]
fubu: Ez odab@sz rendesen.
three.d: Buzi.
Mind a 32 komment
Remekbe szabott holland találmány ez, amivel széles körű derültséget okozhatunk, valamint ízléses zúzódásokat vagy töréseket szerezhetünk.
1184 0 1 Tech Izé
ismeretlen: Ez olyan mint a south parkban az a kütyű csak ezt nem kell szopni. még...
Pár nappal ezelőtt FutureRetrO kolléga megosztott Veletek pár krémet, melyekről a világhálón mindenki azt feltételezte, hogy a Crysis második részének kezdetleges fázisban leledző verziójának képei. Lássuk, mi is az igazság!
743 0 0 Tech Izé
Az új Canon DSLR .
12 Mpx, 3"  Live View LCD, DIGIC III Image Processor, EOS Integrated Cleaning System

További nyálcsorgató részlet a képre kattintva.
921 0 0 Tech Izé
Plastik József merengése a Wi-Fi G és az N közötti váltás lehetőségeiről.

"Ez azt jelenti, hogy 5 Ghz-en hajtva az Airportot egy 100-as hálónál gyorsabb sebességet kapunk."

A téma iránt részletesebben érdeklődőknek ezt ajánlom.
443 0 0 Tech Izé
"A RockStar ma hivatalosan is megerősítette a GTA IV legújabb debütálási dátumát. Ezek szerint Nico-val április 29-én - keddi nap - vehetjük be a "Nagy Almát", hogy kuzinunk hátsó felét megmentsük a maffiától."

T ovábbi friss részletek itt.
509 0 0 Tech Izé
Fülesnek látszó hangszóró (lehet levitál és mágneses is)
942 0 0 Tech Izé
Mi a legnagyobb online lelőhelye a jogtiszta teljes hosszúságú zenéknek? Az Amazon? Az Itunes? Nem. A mai naptól ezt a megtisztelő címet a Last.fm viseli.

Ha már regisztrált user vagy.
745 0 0 Tech Izé
Gugli képkeresőbe írjátok be: Albert Hofmann
Érdekes ajánlatot tesz. Ezt is próbálja ki. :)
12955 4 30 Izé
AsTanine: xD
csicsilla: http://hvg.hu/Tudomany/20080430_albert_hofmann_lsd_rip.aspx hir izén is fent van...
bandee1219: Ez sem rossz. XD De nem tudom ezekhez mit szólnak az érintettek... :)
Mind a 30 komment
PENTAX K20D föbb adatok:
Érzékelő : - CMOS integrált rázkódás  és porvédelemmel, 14.6 megapixel - 8 bits/channel (JPEG) vagy 12 bit/channls (RAW)
Felbontás : - 14.6M (4672x3120), 10M (3872x2592), 6M (3008x2000), 2M (1824x1216)
ISO : - Auto 100-3200 (6400) ISO (1, 1/2, 1/3 steps) (6400 in Expanded ISO mode) - Bulb up to 3200 - Manual 100-3200 (6400) ISO (1, 1/2, 1/3 steps) (6400 in Expanded ISO mode)
792 0 0 Tech Izé
Hát ez már románul is hatalmas büntetés volt, de a vietnámi verzió mindent visz...

frissítés (hogy még jobban fájjon): itt az indonéz verzió. Ez pedig a - nem hiszem el!! - az "opera version" (köszi, Dudlesz!).
6273 4 29 Izé
cila: Csak most hallgattam meg (jobb későn mint soha?). Sose tetszett maga a szám, de ez a vietnámi pr [...]
bungle: atesz91 küldte: Osama bin Laden - Numa Numa http://www.youtube.com/watch?v=X3med-8reH8
bandee1219: A postolt videóban legaláb a bébi szép 8'), de az opera és az indonéz- az a bajúszos köcsög [...]
Mind a 29 komment
Na derekek, melyik a leghidegebb város a Földön? És hol kell iskolába menni -50 fokban, mert csak -55C alatt jár suliszünet?
9504 1 27 Izé
bungle: cancer1 küldte: Oymyakon, The Coldest Town on Earth www.damncoolpictures.com/2013/02/oymyakon-colde [...]
bandee1219: Hű, bakker, ez nem lehet kelemes! 8O
bungle: Van aki szereti a jégben ácsorogni. ;) http://www.1010wins.com/In-Manhattan:-Man-Breaks-Record-for [...]
Mind a 27 komment
Billentyűzetbe integrált Skype telefon. Várhatóan valamikor októberben jelenik meg Japánban, ahol a Skype a hazai viszonyokhoz képest elterjedtebb, így a 65 dollár körülire tervezett ár, nem fog problémát okozni.
502 0 0 Tech Izé
Fűnyíró robotok egyenesen ay USÁBÓL, CSAK MA CSAK ITT CSAK NEKTEK.
1047 1 0 Tech Izé
Olimpiai játékok bemutatása lassított felvételes dizájnnal + itt van pár másik Kasou Taishou videó (talán 1-2 volt már itt is):
Ping Pong Matrix
Last Supper
Morning Musume
Beethoven
Baseball Dance
Scuba Diving
6003 8 9 Izé
bandee1219: Sztem a vacsorázós a legjobb és a "feketeruhások" csak világítótól függve látszanak, ha od [...]
kKNd: Mondjuk, írni megtanulhatnál.
Ryker: Ez kurvajó !!!!!!:D:D:D:D:D
Mind a 9 komment
Levitáló sószóró. (Aki tízszer gyorsan egymás után kimondja, mp3 formában feltölti, majd belinkeli hozzászólásként, azok között a szerkesztőség munkatársai kisorsolnak egy izés bögrét. :)
3616 1 48 Tech Izé
techadmin: Osszefogalolo ertekelo post http://tech.ize.hu/comments.php?post_id=624
techadmin: jelen. megkezdjuk a palyamuvek kiertekeleset, rovidesen jelentkezunk a vegeredmennyel!
roland66: Én is Én IS!!!!! :D hát itt a végére egyre durvább és kreatívabbak voltak! :) nem is gondolt [...]
Mind a 48 komment
Clinton ismét bemutatta a szundítás művészetét (korábban pl. Reagan temetésén aludt el). :D
4453 2 24 Izé
bandee1219: Ja, igen, igen a takarítónők és a titkárnők már benn voltak, bocs...
bandee1219: Arról nem is beszélve, hogy minek alszik keveset? A többi f@sz úgyis csak a rendes időben éerk [...]
bandee1219: Liquid v. Rubber :)
Mind a 24 komment
Ha valahol tömegközlekedsz és a veled utazók már kissé bosszantanak, csak vedd elő a laptopod, kattints a linkre, majd csukott szemmel nézz az ég felé és kezdj el imádkozni...
17071 22 25 Izé
MilkeDriwe: Ennek van olyan változata ahol zene is van. Nem tudja valaki, hogy annak mi a linkje ?
Lilu__cica: Akkor meg!
kolompír: Ötlet a metróra. Igaz, csak madár influenzás időszakban működik. Ellősz egy hapcit, majd fel [...]
Mind a 25 komment
Vallás kicsit más szemszögből! (Egy kis angoltudás nem árt a videóhoz).
4626 1 40 Izé
rullet2002: EZ MÁR MELEG PAPOK ÉS NAGY KAMU ASZÉRT CSINÁLJA HOGY ÉLVEZIK A SZOPÁS!
bandee1219: Igen és pont ezért készült ez a film, hogy az ilyen, megvezetett emberek feleszméljenek... (nem [...]
bandee1219: én is meg vagyok keresztelve, de nem élek jó keresztényként (hogy finoman fogalmazzak) és enge [...]
Mind a 40 komment
Best of Pride - remek háttérzenével
Aki esetleg nem ismerné, a Pride egy elég veszélyes modern küzdősport, ahol a szabályok nagyon minimalizáltak. Példa erre, hogy a fekvő személy fejének lábbal támadása engedélyezett. Ugyanígy az ütés, rugás, fojtás, feszítés és a dobás is. Csak a szem, a fül és a gége támadása tilos. A felszerelésbe az 5 ujjas ütőfelületű párnázott kesztyű tartozik.
8015 8 39 Izé
bandee1219: Valahogy úgy. És nem kell sajnálni senkit, aki a földön van éppen, az is azért ment oda, hogy [...]
bandee1219: Ez meglepő, aki nem ismeri (köztük én) azt hiheti azért volt ott véga a videónak, mert az emb [...]
bandee1219: Biztos van oka, hogy nem mutatják.... OO
Mind a 39 komment
Békaturmix - az egészséges életmódért. ;)

2191 1 18 Izé
bandee1219: De csak a bőre, alatta nincsenek ott azok a mirigyek (v. mik?)? űNem hiszem, hogy ez lesz a kedven [...]
Gouranga: Zoldseg-gyumolcs...az is egeszseges... a beka meg inkabb ugrandozzon es hozzon fraszt a nagyikra... [...]
Lókötő Lajos: Igyon ilyet az, akinek 6 anyja van!
Mind a 18 komment
Damian Walters (ugrabugrálós izé)
7256 9 14 Izé
bandee1219: Az utcai részét lehet, de ez a gyerek akkor harcművész és tornász? Mert mutat mindent, az a le [...]
JmF: Ezt inkább parkőrözésnek hívják tod yamaksi...
three.d: Kemény a pali! Amúgy ja, a breakesek sem gyengén adják elő!
Mind a 14 komment
Nem tudom, értesültetek-e róla, de az idén az 50 Ft-os bekerült a világ legszebb 15 pénzérméje közé. Az alábbi linkre kattintva szavazni tudtok, hogy a miénk legyen az első hely!
10177 5 37 Izé
Máln@: IGEN!EZ AZ!MEGCSINÁLTUK!!!:)NYERTÜNK!:)Hungary Wins COTY People's Choice Award In the public's eye [...]
bandee1219: Ezen én is gondolkoztam, nagyon jól néz ki, de hamar lekophat, akkor meg mi értelme? Vagy ezek c [...]
bungle: http://ecoline.hu/cimlap/20080129_mnb_50_forintos.aspx?s=rss
Mind a 37 komment
Lustáknak vagy ágyhoz kötötteknek ideális megoldás.
670 0 0 Tech Izé
Olcsó finn újdonságok 2G-s mobilhálózatokra. Egyikük ismét egy klasszikus darab.
666 0 0 Tech Izé
Ismeretterjesztő rovatunkban az igazi kutyámajom. :)
7141 2 42 Izé
CRaPtRaSH: ááááááá mekkora édes :O jajj :$
Purple: JAAAAAAAAAAAAJ kérekszééépen egyeeeet!!!!
bungle: Ahogy Bakeyoo szokta mondani: kute. Vagy valami olyasmi. http://www.youtube.com/watch?v=t0tICb02Ky8
Mind a 42 komment
Két irányú kommunikációt lehetővé tevő mikroheadset.
831 1 0 Tech Izé
Lehet nem kéne beszívnia az időjósnak adás előtt... ;)
"Thanks, Arthur." :D
14722 12 46 Izé
bandee1219: Ezen tavaly nagyokat néztünk (én legalábbis nem nagyon röhögtam), készen van, de végülis ez [...]
bandee1219: Nem olyan színű, nem olyan a szakálla, és nincs páncálruhában? XD
Purple: azon röhög hogy a csaj mondja neki hogy "akkor nem kell kabát" mekkora poén :DDDDD bár beszív [...]
Mind a 46 komment
Egy igazán ügyes LEGO Mindstorm és a Rubik kocka.
4397 0 10 Izé
bandee1219: Csavarhúzóval én is sokszor kiraktam. XD Amúgy ez nem tudja kirakni a kockát, csak az előre [...]
Petymag: Ennél a vidónál valóban nem látja és valóban csak pár tekerésre van programozva. Viszont ak [...]
Schabee: nagyon karaj
Mind a 10 komment
Petíciók indultak a két HD-formátum mellett/ellen.
420 0 0 Tech Izé
Az igazán "szélesvásznú" notebook. ;)
3698 0 10 Izé
bandee1219: Repülőn biztos nem nyitod ki... (de tényleg konzolos, szal nem ilyesmi használatra szánják)
mumus: szelesebb mint a kolis agyam :(
Dawe: fúú de gagyi ! ez biztos valami sufni tuning xD
Mind a 10 komment
Japánban a fehér verzió múlt év novemberében jelent meg, 40 GB-os merevlemezzel és egy fehér DualShock 3 irányítóval. A Sony még a múlt év során benyújtotta igényét az amerikai felügyeleti szerveknek is, így idén már ott is megjelenhet a konzol fehér színű változata. Az árszabásról és a pontos megjelenési dátumról még nincsenek információink. (Hogy az európai megjelenést akkor még ne is említsük...)
383 0 0 Tech Izé
Sokan panaszkodnak, hogy túl bonyolultak a játékok itt a Game Izén. Nekik kedveskedünk most a Tetris 1D játékkal! :)
2468 2 10 Game Izé
luise: 92,29 pont után ferdehajlama támadt a játéknak és így elrontotam:( hogy vinné el a -------- X [...]
Mimis: neeeeemtoooom, nekem eddig nyóccáz pont volt a rekordom, utána mindíg elrontottam... :)
gabesz.: egyébként népszerű játék, még telefonra is megcsinálták, nekem meg is volt :D
Mind a 10 komment
Lefolyókba tervezett kis izé, ami megakadályozza a csőbe jutó mindenféle szőrök okozta dugulásokat.
580 1 2 Tech Izé
Srobi: Erdekes:D
ismeretlen: hát nálunk már 20 éve is volt ilyen, úgy hívják lyukas dugó
A konzolháború idén elképesztő módon kiéleződhet és ezt érzik maguk a gyártók is. A Sony ezúttal egy kissé agresszívabb, provokatívabb reklámhadjáratba kezdett.
454 0 0 Tech Izé
8 Mpixeles felbontás, 4szeres zoom, 1600 fölötti ISO érték. Mondjuk akkor is csak egy kompakt gép...
661 0 1 Tech Izé
beton: nem is értem ... és ha van benne 1600 feletti iso ? amekkora ccd van benne szinte teljesen mindegy [...]
Invisible mouse game, harjá! :)
2219 0 11 Game Izé
luise: de úgy is lehet hogy nyomsz egy ALT-ot odaviszed a STOP-hoz az egeret és utána megint egy ALT és [...]
Achilles: Hehe! 3 Perc alatt megvolt. Tablet PC-m van :-) A tollal csak rányomok a STOP-ra és kész a pálya [...]
gabesz.: mondjuk a hatos pályától kezdve nekem se menne máshogy xD
Mind a 11 komment
Régebbi postok...