REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hát mit lehet írni az ABBÁról? Sosem voltam rajongó, nem hallgattam szándékosan, mégis ismerem vagy 30 dalukat, ha valamelyiket újra hallom sokáig a fülemben marad, legyen elég ennyi. Itt éppen a svéd király esküvőjének előestéjén énekelnek, a dal kiválasztása nagyon frappáns! Én csak egy évre rá születtem, mégis olyan ismerős az egész, a maradandóság próbáját tehát már rég kiállták.

(Utóirat: Bár lehet h ront az imidzsemen, de sztem a Mamma Mia! pedig egy nagyon vidám és ötletes film, melegen ajánlom, nem kell mindig világot megváltani. Az együttesről infókat pedig mindenki keressen magának, aztán posztolja be szépen! ;-))
709 2 0 Zene Izé
Arcane Season 1 - The Miller Estate: 1 rész
2. rész | 3. rész | 4. rész
5203 2 30 Game Izé
vadoc66: Azoknak akik elakadnának de szeretnék a játékot végigjátszani itt a végigjátszás :) Have fu [...]
vadoc66: A második játéknál csak az újságpapírt tudom megszerezni. Nem tudom kinyitni se a szekrényt, [...]
414lufi: Középsö sor. Zöldön fog világitani
Mind a 30 komment
Ezt a rúgást még a mester is megirigyelheti!
933 2 1 Sport Izé
Cromex: Ennek a rúgásnak mi volt az értelme? Meg utána is minek próbált ollózni?:D
A Félóra zenekar első klippje. Nagyon igényes zene, kicsi youtube minőségromlással. Hallgassátok a többi zenéiket is itt.
1336 1 4 Zene Izé
kasmat: Örülök hogy tetszik! Nagyon jó a zene és a banda is. ;)
Balázs: dejónő
MVS: Hajrá!Hajrá! Csak így tovább!
Mind a 4 komment
Online TR-808 / 909 és TB-303 emulator effektpedálokkal (delay, reverb, flanger, stb.), mixerrel. Ingyenes, egyelőre csak beta, nem lehet menteni es renderelni. Jó zenélést! :)
9199 7 21 Izé
bungle: http://html909.com/
bandee1219: csak nyomj startot, aztán meg tekerjél mindent össze vissza, így rájössz, hogy mi mit változt [...]
RaoulDuke: reason powaa
Mind a 21 komment
Te lenyomod?
1390 0 1 Sport Izé
Cromex: Hm. Végül is kipróbálhatom. De így is megy 80 körül :)
Így készül a csokis-mandulás keksz Stahl-módra (ha valaki lemaradt volna az arányokról)
1629 1 0 Pink Izé
Vajon mi rejtőzik a padló alatt? ;)
12694 4 9 Izé
the girl of happiness: igazad van Kampec..eléggé gyenge..ezen nevetni kellett volna???xDmert ha igen akk én elfelejtette [...]
AVIREX: szerintem kircsa :) nekem nagyon jön a dolog :D
Kampec: de gyenge...az asztalból nem jött ki semmi...ha-ha
Mind a 9 komment
Már csak ezért is érdemes a női teniszmeccseket nézni. ;)
2023 1 2 Sport Izé
Maccoyi: :( Tegnap még müködött.
KisPal: nem található az oldal...pedig nagyon megnézném :(
Oh, Sleeper - Vices Like Vipers
366 0 0 Zene Izé
Ne csak a fiúk nézzék a lányok cicijét, nézzék a lányok is a fiúk mellét! ;)
1697 0 4 Pink Izé
ismeretlen: ez betegség amúgy, egyszer már valahol volt szó róla, hogy akármit csinál nem tudja ledolgozn [...]
Maccoyi: Ez csöcs. :DDD
mincsi: azta de fúúúúúúúúúúúj
Mind a 4 komment
Irigylésre méltóan jól néz ki a 74 éves Sophia Loren!
553 0 0 Pink Izé
Hajtogass magadnak leskelődő cicát jól. :)
6423 4 12 Izé
bungle: Újabb ötletes jelmez: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=35118 :D
Zsanee: Az igazi cica a képen naaaooon cukker!!na kezdek is hajtogatni!!
rezso: kéne ilyen macska :),meg gipszkarton is:D
Mind a 12 komment
Rice Ball which Rolls
3425 0 8 Game Izé
szűzirónia: jaj de kész!
fannieva: szia szerintem csak viccelt:-)
nicky80: nekem is kész van mindkét vég:)
Mind a 8 komment
Törpapa lett Bruce Willisből - hova lett az egykori istenkirály?
717 0 2 Pink Izé
Ártatlan-méz Előd: Övé lehet a bömös a postképen?
Balázs: ő örök despota!!!!!
Cinematograph
1505 0 2 Tech Izé
Drevway: Húúúú a postkép alapján azt mondtam h rakás sz, de most..... kellkellkellkell :D
yoman3d: mikrohullamu suto modding :D
Sziasztok! A segítségeteket kérném! Keresem az egyik szám címét! A videóban 4:53-tól 5:50-ig van a zene! Aki tud lécci segítsen! :) Meg mondjuk az is nagyon tetszik, ami 6:50 könyékén kezdődik! :)

(Fel vannak sorolva oldalt az infóban a számok ;) - Purple)
966 0 4 Zene Izé
zuckerfrei: atttaaaaaaaaaaakkkkk
roland66: nah te megszólalhatsz...nem tom mit oltogatsz?... nem is ismersz! **********
meszi: ja mert ahhoz ész is kéne
Mind a 4 komment
Ez lehet a korai öröm hátránya. ;)
589 2 0 Sport Izé
Grand Theft Auto IV - Még karácsony előtt megjön az első DLC
1075 0 2 Tech Izé
MonTom: Xbox Live- ről letölthető extra tartalom.
Jozef7: Mi az a DLC??? :S
Magnetism 2
1819 0 0 Game Izé
Cristiano Ronaldo új divatot  teremt
689 0 2 Pink Izé
CRaPtRaSH: ronda :D meg a két csaj is (igazábol persze scak irigykedek ám :D)
Balázs: ez egy buzi
Inamo - étterem interaktív étlappal
1008 0 0 Tech Izé
Melyik napon születtél? Avagy legvonzóbb tulajdonságaid a férfiak szerint...
1286 0 0 Pink Izé
Holly, a csacsi segít Mrs Ferriernek a gazdasági hírek elemzésében...
2812 0 18 Izé
H.duju: :D:D azért csaK megkérdezheted:):))))))))
iw84u4t: Úgy tünik, a Ferrier papa szamárbőgetője nem elég...nagy...
spider86: meg sem kérdem mire :S... :D
Mind a 18 komment
Vannak akik azt szeretik, ha egy videóklipben az történik, amit az énekes énekel... ;)
4016 3 11 Izé
Monszta: upsz :D először azthittem az eredeti lesz :D
Monszta: ezt még egy ma is irigyelhetik! Egyszerűen tökéletes a videó is meg a zene is :)
Nusihusi: Nekem tetszett:) Ötletes és jópofa:))
Mind a 11 komment
Vannak akik azt szeretik, ha egy videóklipben az történik, amit az énekes énekel... ;)
3815 3 0 Zene Izé
Miért lép félre a pasi?
583 0 0 Pink Izé
Így néznek ki ma: Isaura, Leoncio és az Onedin család!
993 0 0 Pink Izé
A 3 legjobb zsírégető tea
485 2 0 Pink Izé
Attól, hogy sárga a hó, még nem biztos, hogy nem érdemes enni belőle. ;)
5206 8 12 Izé
mekszamnojz: mert ott tiszta
Jaca: Hmmmmmm. Ezt egyszerű megcsinálni, csak azt nem értem, miért nem jó helyben elfogyasztani? Mi a [...]
Laci: Egykoron fagylaltot is csináltunk hóból. A recept: szilvalekvár+"fehér" hó. Kb. 2000 méter ma [...]
Mind a 12 komment
Mandragora Scream - Dark Lantern

A gótikus rock/metál színtér egyik érdekes színfoltja az olasz Mandragora Scream. 3 albumuk van: 2001-ben megjelenő Fairy Tales From Hell's Caves, 2003-ban A Whisper Of Dew és végül de nem utolsó sorban (remélem :) ) 2006-ban a Madhouse.
636 0 0 Zene Izé
Online Seam Carving - (wikipedia)

A technológia annyira nem új, de nem is régi. Minden esetre itt egy könnyen kezelhető on-line eszköz.
4432 6 32 Izé
|-=O=-|: Te meg már az elsővel, gratulálok! A sajnálatod meg tartsd meg magadnak...
Derill: hogy körvonalazna a rendőr krétával :D
Twister: Na ezzel a hozzászólásoddal szépen körvonalaztad az értelmi szintedet... csak sajnálni tudlak [...]
Mind a 32 komment
Hogyan ne védekezzünk egygólos hátrányban?
Az előnyben lévő csapat gyakran próbálja tartani a labdát az utolsó másodpercekben ellenfele kapuja előtt, leggyakrabban a szögletzászlónál. Általában ehhez az eredmény után futó rivális nem asszisztál, de van, mikor mégis.
538 0 0 Sport Izé
Lego LHC (részecskegyorsító)
2396 1 4 Izé
Purple: ez valami fantasztikus :DD remélem mi nem járunk így :D
Belkar: tud valaki valamit az igazi programról? mik a fejlemények vagy vannak egyáltalán?
eváj: Ez jó! :)
Mind a 4 komment
Nagyon fontos!

Bringázz sokat, de ne felejsd el, hogy a tábla mindenkire vonatkozik. ;D
726 1 0 Sport Izé
Online Seam Carving - (wikipedia)

A technológia annyira nem új, de nem is régi. Minden esetre itt egy könnyen kezelhető on-line eszköz.
4840 3 3 Tech Izé
Jozef7: jaja tényleg jó
sztewe: Ez Nagyon, nagyon jóóó!
bandee1219: ez nagyon jó
Halle Berry lett a legszexibb nő és második gyermekét tervezi
603 0 0 Pink Izé
Ha van Bébz is, akkor legyen Boyz is!
Sajna napi rendszereséggel nem fog menni, de majd igyekszem minimum heti 2x postolni nektek! :)
741 1 9 Pink Izé
Valerius: Az első képen tök jól néz ki sztem. aztán úgy szépen romlik le a dolog :D
Derill: jönnek majd szép sorban ;)
Errtu: lófaszt van nagy állkapcsa. fotósopp
Mind a 9 komment
Megszületett az Izé toolbar! :)
Ez még csak BETA változat, a kommentekbe leírhatjátok mit szeretnétek rajta változtatni...
1261 2 51 Izé
danszter: köszi ;DD
Dawe: fölrakom eztis meg a google tollbart meg a daemon tools toolbart meg a t-onlineost és máris megte [...]
Maccoyi: Te sem leszel már akkor az Izé toolbar reklámarca mi?:P
Mind a 51 komment
Hogy kerül ez a cipő a posztképre???

Hát úgy, hogy Cristiano Ronaldo belecsapott a butik bizniszbe és már a második üzletét nyitotta meg. ;)
1866 0 2 Sport Izé
Balázs: fos
KoinZ: Csodás
Régebbi postok...