REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A lúzer férfi 4 ismertetőjele - VIGYÁZZ VELE!
1429 0 11 Pink Izé
Grex: ha mindenki akarja ,akkor persze.....nem vagyunk egyformák,amit az egyik nem enged meg ,a másik al [...]
Derill: szal akkor mégis megengedett a hálószoba irányú nyomulás első randin?:D
Grex: egy valamit hiányolok....nincs konkrét személyleírás....szerintem ez egy bosszú....biztos nem [...]
Mind a 11 komment
Pink alkoholista?
334 0 0 Pink Izé
Régi kazetták ötletes felhasználása
2866 2 1 Izé
cirab: csakhogy legyen már egy komment....
The Heist
8515 6 2 Game Izé
Zsuga: igazából nincsen mit..:D
MadAce: nagyon jól elütöttem vele az időt! Kösz Zsuga :)
The Haunted - All Against All

A The Haunted talán legcsúnyább borítóval rendelkező, ám annál jobb albumáról, a rEVOLVEr-ről. Ezen a lemezen tért vissza a zenekarba Peter Dolving. Stílusuk thrash metál, keveredve egy kis melodikus death-el, ami nem is csoda ha megnézzük hogy az At the Gates-ből ismert Björler testvérek is játszanak benne.
544 0 1 Zene Izé
Negative: Jóóóó... Szana-szét hallgattam anno ezt a számot:) Remek poszt.
A pasikat meg lehet nevelni - ne legyél velük házisárkány!
396 0 0 Pink Izé
Andrew Brooks nagyszerű munkái
5372 0 4 Art Izé
bandee1219: fotóÓóÓók? ezeken már nem is látszik a fotó..... Amúgy jó képek, tényleg
papaluige: tényleg jó fotók! csórtam párat! ;)
TinusSs: Iszonyat szépek...
Mind a 4 komment
Andrew Brooks nagyszerű munkái
5924 6 5 Izé
Szamooca: tyűű le a kalappal!:)
bandee1219: fotóÓóÓók? ezeken már nem is látszik a fotó..... Amúgy jó képek, tényleg
papaluige: tényleg jó fotók! csórtam párat! ;)
Mind a 5 komment
Ilyen volt, ilyen lett - Kirsten Dunst
922 1 0 Pink Izé
Panda Tactical Sniper
4336 1 7 Game Izé
naladin: itt a második része :) http://www.bubblebox.com/play/puzzle/1237.htm
tasger23: kössz biuuus
BIUUUS: A szellemesnél rá kell lőni először a sírra elindul a szellem és utána az ablakot lődd be, [...]
Mind a 7 komment
A jövő terhessége!

"Ki nem akarja látni a gyermekét, mielőtt az világra jön? Az Echography a legjobb orvosi képanyagot ajánlja fel, hogy a gyermeket váró párok láthassák a fejlődő magzatot. Nagyon kényelmes és a családoddal, barátaiddal is megoszthatod ezt a fantasztikus élményt. A legfontosabb, hogy részletes információval bír, mivel teljességében megmutatja a képeket a magzatról, színéről és még az arckifejezést is láthatod."
3114 1 7 Izé
Findzs: minden magzat ronda mit nézzek rajta ? a sajátom is ronda lesz ez van egészséges legyen, az a l [...]
ismeretlen: én aztán tökre nem akarnám látni a gyereket születés előtt, pont ez a jó, hogy meglepetés, [...]
VerHalal: (Echography=ultrahang, ha valaki nem jött volna rá.) Ez a 3D, 4D babamozi igazából csak arra j [...]
Mind a 7 komment
The Perry Bible Fellowship

Nicholas Gurewitch képregényei.
7893 13 18 Izé
bungle: http://pbfcomics.com/274/ :DDD
bungle: Az egyszarvúról ez jutott eszembe: www.funpic.hu/hu/kategoriak/computer-internet/39626_photoshop-e [...]
Purple: hópihés :DDDD jujj
Mind a 18 komment
Apocalyptica feat. Max Cavalera and Matt Tuck - Repressed
577 1 0 Zene Izé
MC Pita Ramos - Szállnék ha tudnék

Reggae, mondanivalóval... még friss
758 0 8 Zene Izé
Purple: mértéket? :) minek?
spider86: pffff h neked semmi sem elég meg mindig csak többet akarsz :D tanulj egy kis mértéket te izgága [...]
Purple: talán, ha bővebben kifejtenéd megköszönném :) bár lehet inkább nem vagyok kíváncsi a szubj [...]
Mind a 8 komment
Még 7 centi sem volt...
1600 1 12 Pink Izé
CRaPtRaSH: a sajnálatban megegyezhetünk, a kakaó már nem olyan oké :(
Cromex: Olyan izgik ezek a történetek :D
spider86: ez lenne a minimum :P... egy kakaó is jól esne :)
Mind a 12 komment
Juan Martin Hernandez - rögbi játékos, na?
771 1 6 Pink Izé
babapiskóta: hehe...he :D már írtam, hogy nem
Derill: piskóta=sex=XY/{kopaszok}
Errtu: sony, topclub: megdugna mindenkit aki él, és XX es a kromoszóma leosztása piskóta, pink.ize: me [...]
Mind a 6 komment
Tankcsapda - Mindig péntek
565 3 1 Zene Izé
koocos: Nagyon jó szám, és a klipp is tetszik...köszi!
Szex a piros betűs napokon?
950 1 3 Pink Izé
SkinGirl: Spider Te olyan hülye vagy :D:P
spider86: húsvét... augusztus 20... karácsony... bazz ma is az van :D
Derill: :D
Megasztár és Megatánc egyben! Frenetikus produkció! :D
7455 1 25 Izé
Sziszo: hát nédd má széttöri a berendezést... :D mekkora egy csoki viziló
ibor90: megfogtad a lényeget! :D
szellemmamut: jajjj de sajnálom :P persze biztos fáj....
Mind a 25 komment
Pizzás csigakenyér - ütős!
513 6 0 Pink Izé
Bradster 11 gépen 36 karakterrel a WoW-ban  
4482 0 12 Tech Izé
Surokh: Ha végig olvastátok a cikket akk tudjátok h nem bradster az akinek ez a sok cucca van
Jozef7: ez tényleg beteges -.-
Derill: utánna meg lemegy velük instázni:D nincs vita az osztozkodásnál:D
Mind a 12 komment
Egy cserepes növény napi bejegyzéseket ír az interneten hangulatáról és közérzetéről, így valószínűleg ő az első "botanikus blogger" a világhálón. A leveleire csatolt érzékelők megmérik a növény bioelektronikus sugárzásait, amit egy számítógépes algoritmus szavakká alakít.

"Ma szépen sütött a nap, így sokat tudtam napozni. Jól szórakoztam" - írja Midori-san, egy japán kávéház pultján élő cserepes virág az október 16-ai blogbejegyzésében. Az időjárás-változásra is reagál és arról is ír blogjában. A legutolsóban például arra panaszkodott, hogy nagyon felhős és hideg volt az idő.

A Keio Egyetem kutatói létrehozták az első blogoló növényt, méghozzá úgy, hogy szívalakú leveleire szenzorokat raktak. A detektorok felveszik azokat az elektronikus jeleket a növény felszínéről, amelyeket a növény ad válaszképpen a fényre és az emberi érintésre. Az így kapott információkat összevetik az időjárás és a hőmérséklet adataival, és egy számítógépes algoritmust használva átfordítják azokat csevegős blogbejegyzésekké.

Japánban blogolnak egyébként a legtöbben a világon.
2359 2 26 Izé
kukulkan: Figyu, maradjunk annyiban, hogy higgy, amit akarsz, okés? ;) Én úgy érzem már mindent elmondtam [...]
sahinel: A kutya alatt azt az állatot értem ami önmagától fenn tud maradni. A korcsok amiket manapság k [...]
kukulkan: Hűha, kicsit elkanyarodtál az eredeti témától... > A kémiai, biológiai folyamatokat tudjuk m [...]
Mind a 26 komment
Buli van! :)
2415 0 5 Izé
papaluige: akkor tegyük az ujjunkat az off gombra,és 11:30-kor nyomjuk meg azt! :) jó pihenést mindenkinek! [...]
Errtu: n[e|é]mi remélem ;)
Purple: jéé lesz életed? ;)
Mind a 5 komment
Így választják az Egyesült Államok elnökét.
4344 3 7 Izé
Belkar: hát öregem az angolt könnyebben megértem mint amit most mondtál :D (mint mondtam nincs sok köz [...]
pepeti: Hát kíváncsi vagyok ez hány embert érint tőlünk.:)
bogeszka: hát nem. az államok szavazatai nem egyenlőek, mert a nagyobb népességű államok több elektort [...]
Mind a 7 komment
Sztárok legvisszataszítóbb testtájékai - ijesztő fotókkal!
 
2975 0 0 Pink Izé
Megtalálták a dinoszauruszok táncparkettjét!

Magyar cikk a Hír Izén.
4095 1 3 Izé
spider86: ez nagyon nagy lol volt :D
Lacpas: Volt ott nagy dínómdánom.:D
spider86: a volt őslénytan tanárom ha ott lenne most biztos pezsgőt bontana...
. Lávolom.
1809 1 1 Tech Izé
gvereb1: a nextgen-fiatalok már nem fogják tudni milyen gépelés közben ellfáradni :)
Divine Heresy - Bleed The Fifth

A nemrégiben énekest váltó Dino Cazares által irányított banda úgy gondolta, hogy nyomatékosítja a közönségben, hogy az új énekesükkel Travis Neil -el is tudnak pusztítani. A klip az albumcím adó Bleed The Fifth c. számukra készült.
763 2 1 Zene Izé
Balázs: az új divine heresy szám a rágyóba;)
Britney Spears - Womaniser

Az első klip Britney visszatérő kislemezéről, a Circus-ről. Az album dec. 2-án jelenik meg, de a dal kisfilmje már fenn van az mtv oldalán is. :)
Bővebb info
1045 2 0 Zene Izé
Kate Perry énekesnő "cake diving" attrakciója.
650 1 0 Pink Izé
Hermin Abramovitch fotói
4279 0 4 Art Izé
Derill: sztem kurvajó képek
Chartreuse: Már régóta ismerem őt főleg a dev-röl és kb a fotóinak a fele photoshop :P de ez nem jelenet [...]
Dott: van unicumos üveg is:D
Mind a 4 komment
Hermin Abramovitch fotói
4716 9 4 Izé
Derill: sztem kurvajó képek
Chartreuse: Már régóta ismerem őt főleg a dev-röl és kb a fotóinak a fele photoshop :P de ez nem jelenet [...]
Dott: van unicumos üveg is:D
Mind a 4 komment
Piszoár fölé szerelt, pisivel irányítható játék!
4645 3 18 Izé
chaby63: Ja az erőlködéskor meg a besz..nál GAME OVER !!
Lako: A végén meg beszaggat a játék? :D
rubigo: meglep, hogy ezt nem a japók találták ki...
Mind a 18 komment
A padlizsán
286 0 0 Pink Izé
Porszívóval "szeretkezett" egy autómosóban egy férfi
702 0 4 Pink Izé
the girl of peace: hát.....háhá..no commentxd
yvaine: XD
Errtu: mert a porszívó még csak 7 éves volt
Mind a 4 komment
Bátor fickó: "Mosolyogj pajti!"

Aligátor: "Ok. Most te."
6751 1 33 Izé
noartis: a mai cápáknak harapása ugyan olyan erös mint az emberé csak a fogazata kicsit élesebb
Kecskeee: Idiot :D Amúgy meg, elsőre ráharapott akkor még elhúzta.. mit gondolt másodikra nem fogja elka [...]
Tóth József: Ettől még lehet, hogy tudja az orrát turni. Ismered Te az adottságait? :D
Mind a 33 komment
A 20 legjobb Photoshop manipuláció (legalábbis a Techline szerint).
12723 9 16 Izé
bandee1219: http://www.techline.hu/hirek/20081106_photoshop_celeb_manipulaciok.aspx
Erro: Az hogy egy amatör is képes rá nem azt jelenti hogy xar (szerintem) de nem kötekedni akarok :)
strawberry: Ez "A 20 legjobb Photoshop manipuláció"? vannak benne kepek amiket meg egy amator is meg tud csina [...]
Mind a 16 komment
Rossz az, aki rosszra gondol? :)
4349 0 16 Izé
Jaca: Ezt már mintha mondtad volna valamikor :-)
spider86: hát te beteg vagy az biztos XD.. még mindig :D
Erunder: Csak nekem van most De ja vu érzésem? :)
Mind a 16 komment
Nem éppen zökkenőmentes ejtőernyős landolás.

(A postkép csak illusztráció.)  ;)
457 0 0 Sport Izé
Pink Floyd- Comfortably Numb (The Wall)
521 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...