REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Invisible mouse game, harjá! :)
2219 0 11 Game Izé
luise: de úgy is lehet hogy nyomsz egy ALT-ot odaviszed a STOP-hoz az egeret és utána megint egy ALT és [...]
Achilles: Hehe! 3 Perc alatt megvolt. Tablet PC-m van :-) A tollal csak rányomok a STOP-ra és kész a pálya [...]
gabesz.: mondjuk a hatos pályától kezdve nekem se menne máshogy xD
Mind a 11 komment
120×300x220mm,  Intel M215 1.33GHz processor, 1GB of DDR2 RAM, 2 USB 2.0 port 132 dollár
545 0 0 Tech Izé
Egy kis metal lexikon... másképp. :D
13172 20 41 Izé
éndzsöl: Régi de azért még szeretjük :)
skaterpunktomi: metalok közt a Grindcore a legjobb!! =P
Schabee: ez állati jó :)
Mind a 41 komment
A román és a japcsi verzió után itt az arab driftkirály! :)
5555 3 4 Izé
Bazsee: Meg olaj és csúszós aszfalt. :)
ShitIron: Azé kell ide egy kis lábizom:D
rivaul: Ha ihatnának nem kéne zsák az asszonyra :P A szabadidejét meg irigylem :)
Mind a 4 komment
A Buglabs álltal gyártott BUG nevű eszköz koncepciója roppant egyszerű: LEGO módjára összeilleszthető elemekből  tudunk bármilyen bigyót/kütyüt létrehozni.
Az alap egység Linux alapokon fut, 128  Mb RAM-mal, USB és Ethernet csatival szerelve, és van egy apró kis kiejlzője is, az alap információk közlésére.
1180 1 1 Tech Izé
Srobi: Ezt kiprobalnam:D
Román tiltakozás az Öngyilkos mókusok ellen.

2729 4 23 Izé
bandee1219: Ja. És ha már a rajzfilmet nem haggyák nekik, legaláb hagy játszanak. http://lh6.google.ca/abra [...]
Mimis: Nemtom, nekem is valahogy egy gyengus HTF koppintásnak jött le. Arról meg, hogy mi árt a gyerek [...]
vöri: hát nem ez lenne az első mese ami árt a gyerekeknek, különben is nemhiszem,h a gyereksereg lenn [...]
Mind a 23 komment
Az Orange számára fejlesztették ki ezt az egyedi megoldást ami a toucscreenekhez hasonló irányítást tesz lehetőve közvetlen érintés nélkül. A bemutatott példány marketing célokat szolgál.
527 0 1 Tech Izé
Srobi: Ezentul, ha lattok egy reszeg embert hadonaszni az utcan, az Londonban erzi magat, es nezegeti az al [...]
A Fujutsi friss Tablet PC-je a 8.9-inches Lifebook P1620  1.2 GHz Core 2 Duo processzorral  , 60 GB HDDvel , 512 MB RAM-mal szerelve   1749$. A nagy testvére   a  2GB RAM, a  80 GB HDD és a Bluetooth miatt pedig   2224$  áron kerül a polcokra.
599 0 0 Tech Izé
IQ teszt. Angol tudás nem árt hozzá.
5970 2 5 Game Izé
Jahve: Bár belezsibbadt az agyam:D
Jahve: Nem rossz, nem rossz... 177
eol: Ahhoz képest, hogy az éjjel vagy 4 órát aludtam a 166-el elégedett vagyok :) Azok a mozgó nég [...]
Mind a 5 komment
A korai öröm veszélyei. :)
10533 1 22 Izé
bandee1219: Meg ez egy versenyautó és ki tudja milyen lehet irányítani (difi beállítás, ha van egyáltal [...]
bandee1219: Ez baromi jó! Hol találtad? OO
rivaul: De legalább megpróbálta betolni a célba azon szakadtam :D Szerencsétlen tuti megreccsent. "min [...]
Mind a 22 komment
Hosszú, de mindenképpen érdemes végignézni... Van mit tanulnunk kitartás ügyben! Szeretném, ha a keresztényekről nem egy Németh Sándor féle ember jutna eszetekbe, hanem ehhez a sráchoz (Nick Vujicic) hasonló.
7776 8 82 Izé
NoNo007: Szeretem Jézust mint megváltómat és szabadítómat. de benne van a Bibliában hogy szoljatok a n [...]
Laci: T. Nono007! Én sem akartam senkit megsérteni, sőt, vallom is amit korábban mondtam, hogy a vall [...]
mekszamnojz: dehogy lesz!! ;) "Nem adom fel, mig nem robbanok szet!" HAAHAH :DDDD Na csokozon es Peace! :P
Mind a 82 komment
A jó öreg snake, azaz a kígyó játék
Itt egy másik verzió.
3967 1 1 Game Izé
gabesz.: ááá ebben jó vagyok, a régi 3310-esemen folyton ezt játszottam :D
A kínai, ukrán és brazil graffitik után itt vannak a mexikóiak...
5130 0 2 Art Izé
JmF: szerintem csak a vége felé vannak jók (én nem szeretem az ilyen jókl gidolgozott élethű greff [...]
dNS: Azért lehet látni h nem kicsit vallásosak és persze nem kicsit foci "buzik"!!! Amúgy nagyon fas [...]
A kínai, ukrán és brazil graffitik után itt vannak a mexikóiak...
5219 5 2 Izé
JmF: szerintem csak a vége felé vannak jók (én nem szeretem az ilyen jókl gidolgozott élethű greff [...]
dNS: Azért lehet látni h nem kicsit vallásosak és persze nem kicsit foci "buzik"!!! Amúgy nagyon fas [...]
Mutasd meg, milyen csapos vagy :D
1880 0 0 Game Izé
Ilyen a repülő hal. ;)
6914 3 29 Izé
bandee1219: Szerencse kellett, az biztos, hogy ez elkészüljön. Érdekes. Olyan, mint az az elemes éneklő ha [...]
life_hunter: Azt mondják, minden az állatoktól ered... Akkor ez most levegő-föld rakéta????
Békatallér: repül a repül a... hal:DD... Szerintem nem photosopp, bár nagy makkerja volt a photosnak:DD. Tát [...]
Mind a 29 komment
Szimulálj interjút jól!
3408 6 12 Game Izé
Oláh Dóra: Én meg csak marketing manager, informatikus és mérnök lehetek! Sztár nem! Csak ezeket próbált [...]
babapiskóta: nem lehetek dokinő :(
Szamooca: bocs,nem lett jó :S
Mind a 12 komment
Dolgok dobálása  ipari robottal,  marketing  megfontolásokból.

862 0 0 Tech Izé
Golyóválogató  robot Lego  NXT-ből.
408 0 0 Tech Izé
Ezért érdemes volt ennyit kínlódni vele. :D
10460 4 23 Izé
bandee1219: De ki mondta, hogy nem ez volt a cél?
Gysmo: Igen Kuba, ez az első gondolatom. De amúgy legalább a sofőrnek lett volna annyi esze...
Shando: Ez az!! Vannak akik látták a Legényanyát és válalják!!! :D
Mind a 23 komment
Furcsa formájú Ipod dokkolók.
855 0 0 Tech Izé
Így is lehet szívni.
6535 7 30 Izé
bandee1219: Ez komoly. Mint a gomba, csak ezt biztos könnyebb beszerezni. :D
bandee1219: Vegy-vigye! http://www.jetpower.hu/main.php?site=kiegeszitok :)
bandee1219: Miért? Ott marad a szobában, csak lélegezned kell és kész. :)
Mind a 30 komment
Furcsa módon eddig nem találkoztam magyar oldalon a hírrel miszerint az ELTE kutatói kifejlesztettek egy rendszert ami képes lefordítani a kutyák ugatását, számunkra is értelmezhető kifejezésekre.

A Molnár Csaba által vezetett kutatás leírása itt érhető el PDF-ben.
Rövidesen bővebb részletek a kutatásról.
1144 0 1 Tech Izé
Srobi: Ez erdekes lehet:)
Informatikus vagy sorozatgyilkos?
3160 2 8 Game Izé
Jonny Test: Puki puki puki,gyere ki!!
peanut: 9/10. épp cska a képen látható uriembert tévesztettem el. De azétr asszem biztonságbna érezh [...]
Lilu__cica: 6/10
Mind a 8 komment
A Fraunhofer Intézet szakemberei olyan navigációs rendszert fejlesztettek ki, amely nem a GPS-, hanem a WLAN-jelek segítségével teszi lehetővé a tájékozódást, és ingyenes hotspotokon alapul.
593 0 0 Tech Izé
Előfordult már veled, hogy egy kirándulás után nem tudtad eldönteni, hogy az adott fénykép pontosan hol is készült?
Erre ad megoldást a Photofinder ami GPS segítségével a képek EXIF adatai közé beírja az adott felvétel pontos koordinátáit. Így az elkészült képeket bármely geotaggingre felkészített weboldalon (Flick, Picasa, panoramio.com)  vagy program segítségével pontosan meg tudod határozni hol is készült.
630 0 0 Tech Izé
Fekély vagyunk Európa testén
11831 10 145 Izé
bandee1219: Furcsa ötlet volt tényleg, hogy egy kocsmáben forgassanek, de ez volt a cél, amit itt, az Izén [...]
bandee1219: Hú, ez jó hosszú volt. :) Tőled lehet tanulni, de remélem jóltudod ezeket, mert én már nem e [...]
bandee1219: én bevallom, hogy szoktam büdös románozni és ha nincs igazam, senki nem fog az ellenkezőjérő [...]
Mind a 145 komment
Vitorlázzunk le az ISS-ről a földre papírrepülővel!
3375 0 15 Izé
bandee1219: Ja, az biztos, ez japán papír, nem fog rá, csakaz idióták tolla. ;)
Purple: jó nyertél... :D de tuti nem olyan papír amire írunk :) biztos van benne valaki trükk! be van v [...]
bandee1219: A papír nem található meg a természetben, elő kell állítani, tehát az,hogy "úgy alakított [...]
Mind a 15 komment
20 fotó nem várt "háttérszereplőkkel". ;)

(mondjuk ennél szerintem jobb poén ez az interjú videó... bungle).
20530 0 21 Art Izé
bandee1219: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=7507
bandee1219: http://www.funpic.hu/files/pics/00027/00027958.jpg
bandee1219: Ezek nagyo nnagyok! XD Ebből meg ezek: http://bp3.blogger.com/_mmBw3uzPnJI/R40VouqaEBI/AAAAAAAALFc [...]
Mind a 21 komment
20 fotó nem várt "háttérszereplőkkel". ;)

(mondjuk ennél szerintem jobb poén ez az interjú videó... bungle).
21304 0 22 Izé
bungle: http://thisisphotobomb.com/
bandee1219: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=7507
bandee1219: http://www.funpic.hu/files/pics/00027/00027958.jpg
Mind a 22 komment
Bárcsak így indulna minden reggel... :)
8274 12 15 Izé
bandee1219: Annyira azért nem kell figyelni. Amúgy én nem használok ilyen kencét, lehet ez a baj sokszor? : [...]
kisduck: nálam minden reggel ugy indul hogy: ***** élet *****ért kell ma fekelni h bemenjek abba a ******* [...]
Kamikaze: Minden reggelem így indul, csak én már tovább fejlesztettem ! Asszony, csináld !!!
Mind a 15 komment
Iphone dokk és a Land Rover LRX koncepció autója.


598 0 0 Tech Izé
Az OCZ Technology kísérleti laboratóriumában nem lustálkodtak a szakik, a tavaly nyáron bemutatott variánshoz képest teljesen átalakult a szénnanocsöves technológia hőelvezétési előnyeit kiaknázó HydroJet processzorhűtő.
636 0 0 Tech Izé
Az amerikai Delta 7 Sports vállalat Arantix váza szénszál és kevlár keverékéből készített nyitott, térhálós cső.
6271 1 26 Autó Izé
bandee1219: "Nincs felület, ami szétosztaná az ütés erejét" Ez egy elég érdekes kijelentés, ha nincs fe [...]
bandee1219: A kevlárt a Márklárok gyártják, a Márklár bolygón, a Márklár gyárban, Márklárból, a M [...]
bandee1219: De ez csak egy váz, amiből van rengetag színű és rengeteg formájú, ez meg ilyen rácsos, ha n [...]
Mind a 26 komment
Az amerikai Delta 7 Sports vállalat Arantix váza szénszál és kevlár keverékéből készített nyitott, térhálós cső.
6477 3 26 Izé
bandee1219: "Nincs felület, ami szétosztaná az ütés erejét" Ez egy elég érdekes kijelentés, ha nincs fe [...]
bandee1219: A kevlárt a Márklárok gyártják, a Márklár bolygón, a Márklár gyárban, Márklárból, a M [...]
bandee1219: De ez csak egy váz, amiből van rengetag színű és rengeteg formájú, ez meg ilyen rácsos, ha n [...]
Mind a 26 komment
A jól ismert Bloons 3. része.
2041 2 2 Game Izé
Szamooca: már az 5. pályán felhúztam magam :)
Szamooca: Áh............DE JOOOOOOOOOOOO :)
Japánok + McDonalds + hangszerkesztő = ez.
A japánok igenis művészi jellemek!
5212 1 23 Izé
bungle: És tényleg volt már, átcsúszott az ellenőrzésen... nem baj, ezt a videót már úgyis töröl [...]
bandee1219: Ezzel nem vagy egyedül. ;) http://www.department13designs.com/lovin_it.gif http://img.scoop.co.nz/s [...]
Kamikaze: Nahát...néhány beállításban tisztára úgy nézki mint Vili a veréb...
Mind a 23 komment
Egységesített izétöltő  állomás.
431 0 1 Tech Izé
Kekszlefant: Ez nagyon kenyér!!! :D
Az amerikai Delta 7 Sports vállalat Arantix váza szénszál és kevlár keverékéből készített nyitott, térhálós cső. A technológia IsoTruss névre hallgat – mint isosceles triangle (egyenlő szárú háromszög) és truss (rácsos tartószerkezet).

forrás: belsőség Dr Orosz.
5741 2 2 Tech Izé
Dnyetwa: Mi is jo iranyba haladunk!!! www.capriolo.com :)
Dnyetwa: Ezt azert kiprobalnam de csak a SRAM verziot !!!! Kivancsi lennek meddig birja.............. :) Kulo [...]
Ideális ruhatárolási megoldás jellemzően férfiaknak.
1214 1 0 Tech Izé
Régebbi postok...