REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mel B reklámarc lett
481 0 0 Pink Izé
200 ezer DVD egyetlen lemezen!

Engem érdekelne egy ilyen újítás, bár nem tudom, honnan szednék ennyi DVD-t, hogy feltöltsek egy FMD-t. (FMD ROM - Fluorescent Multi-Layer Disc)
2284 0 2 Tech Izé
speegy: Hololemezek szerintem életképesebbek mint ez,már a tárolt adatok biztonsága miatt is.Ott egy ka [...]
BullFrog: tekintve, hogy mire odaérünk, hogy ez megjelenne, addigra a letöltési sebesség is talán nőni [...]
 Természetbarát látványos falidísznek is használható biolégfrissítő. 
1241 0 0 Tech Izé
Az idei Zombi Apokalipszis Fesztivál... ;) (a tavalyi itt)
4220 5 3 Izé
Belkar: azért kíváncsi lennék rá ha találkoznál egy horda zombival akik ki akarnak nyírni akkor is [...]
Derill: én a zombiölős filmeket komázom
Skatopia: a zombik a kedvenceim imádom a zombikat XDDDD azok jó fejek nem úgy mint a nyálas pióca vámpí [...]
Kis lépés egy embernek, de hatalmas bosszúság a golfozóknak.
4384 3 11 Izé
Laci: 6 éves koromban láttam fekete-fehérben az Apollo 11 Holdraszállását a TV-ben. Nem akad öreg ( [...]
Jokker: Ez nagyon hülye xD... Ha élőben átélném, hogy a nagy semmiből előjön egy idióta teljesen v [...]
Celldweller: Kész... végig sírva nevettem a röhögéstől miután kiszállt a kocsiból... fav No.1. 3x néz [...]
Mind a 11 komment
Kis lépés egy embernek, de hatalmas bosszúság a golfozóknak.
4359 1 0 Sport Izé
Boom a fejbe, ez a labda ami lever.
509 0 0 Sport Izé
2007 leg "unszexibb" pasijának 100-as listája
1586 0 1 Pink Izé
Szirmike: Nem értem ,hogy a Pápa mit keres ezen a listán, és azt sem,hogy Mel Gibson miért lett 18-ik??? [...]
Reversible Destiny Lofts - a japán építészet egyik újabb "csodája"
1948 0 3 Art Izé
kszaten: eggyetértek az elöttem szólokkal , még csak annyit hogy ezek az épületek szerintem nem ide il [...]
Purple: nekem bejön :) de akkor lenne az igazi, ha kevesebb és normálisabb színekkel lenne lefestve, akk [...]
mekszamnojz: (totál gyermeteg hangon) de szép szíííneeees! :)
Reversible Destiny Lofts - a japán építészet egyik újabb "csodája"
2334 1 3 Izé
kszaten: eggyetértek az elöttem szólokkal , még csak annyit hogy ezek az épületek szerintem nem ide il [...]
Purple: nekem bejön :) de akkor lenne az igazi, ha kevesebb és normálisabb színekkel lenne lefestve, akk [...]
mekszamnojz: (totál gyermeteg hangon) de szép szíííneeees! :)
A Juventus élő LEGENDÁJÁNAK 2007/2008-as szezonja, benne 21 gól, amivel 2006/2007 Serie B-s Gólkirályi címe után a Serie A-ban is elérte ezt a címet, ezzel felállítva egy újabb rekordot a számtalan sok mellé.. Enjoy it!  [ saját szerk. vidi ]
387 0 1 Sport Izé
Mustang 22: Hatalmas egyéniség! Mind pályán mind civil életben! Kedvenc labdarugóm! Nincs hozzá fogható! [...]
The Igloo Satellite Cabin has been used for 25+ years from the tropics to the polar icecaps. Units can be flown by helicopter fully assembled & equipped to locations inaccessible by road transport.
3070 0 8 Art Izé
|-=O=-|: Másnapra már el is gurítaná az etnikum valamelyik fémhulladék gyűjtőhöz. :D
Jozeph: Engem az ára is érdekelne - a telekre pont jó lenne egy ilyenekből összerakott kégli. Teccene, [...]
qwertyuiop: Mikor én a webfordítót használom akkor utána azért magyarosítok egy kicsinykét. ;) De kösz [...]
Mind a 8 komment
The Igloo Satellite Cabin has been used for 25+ years from the tropics to the polar icecaps. Units can be flown by helicopter fully assembled & equipped to locations inaccessible by road transport.
3558 1 8 Izé
|-=O=-|: Másnapra már el is gurítaná az etnikum valamelyik fémhulladék gyűjtőhöz. :D
Jozeph: Engem az ára is érdekelne - a telekre pont jó lenne egy ilyenekből összerakott kégli. Teccene, [...]
qwertyuiop: Mikor én a webfordítót használom akkor utána azért magyarosítok egy kicsinykét. ;) De kösz [...]
Mind a 8 komment
Most sógorék döntötték meg a legmagasabb Lego torony rekordját.
2685 2 1 Izé
bandee1219: úgy olvastam, hogy "that's a record bakker..." :)
"Gyúrunk vazze?!" ;)

Figyelem lányok, a videóban izmos, borotvált meztelen férfiak! :D
19850 0 3 Pink Izé
korn1: ez undorito
Derill: ez dekemény:D
mekszamnojz: milyen kis dilisek LOL :D
Paul van Dyk feat. Rae Garvey - Let Go
827 2 0 Zene Izé
Dohányzás ellenes hirdetések
7330 2 90 Art Izé
M.agnus: Mit gondolsz, a Megyeri-hidat miért építették, miért tökölnek a körgyűrűvel? Hogy minél k [...]
Winston: :) Én is erre céloztam. A napom általában így indul. Kv cigi és irány a wc.
Ottika: Winston, jah hatással van az emésztésre??? Nah, apukám, akkor eccer, amikor jó messze vagy egy [...]
Mind a 90 komment
Dohányzás ellenes hirdetések
7590 18 90 Izé
M.agnus: Mit gondolsz, a Megyeri-hidat miért építették, miért tökölnek a körgyűrűvel? Hogy minél k [...]
Winston: :) Én is erre céloztam. A napom általában így indul. Kv cigi és irány a wc.
Ottika: Winston, jah hatással van az emésztésre??? Nah, apukám, akkor eccer, amikor jó messze vagy egy [...]
Mind a 90 komment
Kevin Love trükkös hárompontosai. :)
710 0 0 Sport Izé
Lupe Fiasco - Daydreamin
442 0 2 Zene Izé
Purple: téényleg :)) imádom ezt a zenét, ha most nem mondod akkor meg se hallgatom :D
tüpp: Dulux reklám témájjja:)
Érdekes mozgással játszik ez a kiscica.... :)
8053 4 15 Izé
Sziszo: szegény macsek szeretem én is szivatni a macskám valahogy igy
nkmedve: A macsekok mindenre képesek a lézerért. Én is szoktam hülyiteni a kis drágákat a tömbházunk [...]
pityaa: Ok elhiszem, hogy nem dagadt :) Kis sörpocakja van csak az általatok belinkeltekhez képest... :D
Mind a 15 komment
A 4 legkiábrándítóbb lekoptatós duma - a pasik szerint
1441 0 0 Pink Izé
Gravity ball
1400 0 0 Game Izé
The Necronomicon
2558 3 1 Game Izé
Vigyori: csoki játék nekem tetszik! :-)
Hit the Jackpot 2
10857 9 22 Game Izé
tomi77: legjobbak közül a 30.............................................................................. [...]
tomi77: legjobbak közül a 30.
tomi77: (A poszt képre gondolom) Errtu! célozz jobban!!!!!!!!! :)
Mind a 22 komment
Végetek van fiúk. Talán nem is lesz rátok szükség? :D
5396 0 9 Pink Izé
Purple: bizony!! :) már egy ideje ;)
Drevway: Purple igényt tart rád... :D
Purple: meg ne próbáld :D ;)
Mind a 9 komment
Adam szórakozik egy kicsit. :)

+ bonus videó: a hélium hatása a fúvós hangszerekre.
9047 14 23 Izé
Balugray: Elméletileg nem... Csak mivel más a sűrűsége mint a levegőnek, másképpen rezonál... Ha tele [...]
ax: na.. ez raj. :D kell (a)
bungle: Ennek örömére hallgassuk meg az Isten Háta Mögött zenekar Kéjgáz c. számát. ;)
Mind a 23 komment
Melanie bemelegít egy kicsit a jégen...

(tudom volt még júliusban a Sport Izén, de szerintem sokan lemaradtatok róla... én is :))
7482 4 9 Izé
Phinix: a qva életbe... hát én meglepődtem. ez egy jó reklám!
Párna: hát igen így már nem igazán a "megcsináláson" van a hangsúly. hanem hogy mit fejezne ki...
xion: ez a National Geographic egyik TV reklámja volt a globális felmelegedéssel kapcsolatban úgy fél [...]
Mind a 9 komment
Loops of ZEN
9197 8 4 Game Izé
Errtu: Harmadik rész: http://www.kongregate.com/games/ahnt/loops-of-zen-iii
E.Dé.i.eN.A: ez nagyon dúrva játék.....
Paapi: Hú bas...us ez tényleg ott van... én is kíváncsi lennék még néhány ilyenre
Mind a 4 komment
Loops of ZEN
5788 7 19 Izé
Laretta: Jó játék
shinob: én 51ig jutottam, suli után jó volt kicsit lazítani és kikapcsolódni vele:)
AVIREX: kb én is ott untam meg:)
Mind a 19 komment
Szeptember hónap legszebb góljai az Angol bajnokságból.
517 0 0 Sport Izé
Rise Against - Hero of War

Az új Appeal to Reason c. album egyik száma.

Mindenkinek ajánlom, kölönösen a szövege miatt (is) érdemes meghallgatni. (szöveg itt)

/Az album elvileg október 7-én jelenik meg/
695 1 8 Zene Izé
Purple: és kijavítódott by me :)
dXter: a link elszállt by youtube...
dXter: néztem, hogy hogy jön ide Ausztria....azután láttam meg, hogy mire válaszoltam....én valszleg [...]
Mind a 8 komment
Leryn Franco paraguayi gerelyhajítónő (és Miss Olimpia) a kifutón.

+ képek a 2007-es naptárából.
36040 2 10 Izé
timirc: Hát ha ez lesz a divat akk nem csak a szerintetek "jó" nők fogják ezt hordani...csak nézzetek m [...]
TeeJay: jövőnyáron a jó csajok remélem ilyen felsőben fognak mászkálni :D
kisdoczi: Végre egy modell akinek van melle
Mind a 10 komment
Lassan lejár a fűnyírási szezon, így Angliában rendeztek egy kis szezonzáró körversenyt a fűnyírógépek szerelmeseinek. :D
1752 0 1 Izé
Derill: én is trakival nyírom:D frankó nagyon:D
Nemrég ugye Stephen Colbert , az amerikai showman kapta a legtöbb szavazatot az új M0-ás híd név pályázatán. A videó tanúsága szerint róla is nevezték el végül. :D
2681 0 11 Izé
bungle: http://i.imgur.com/sHfW5Kb.png
Spantz: Tudomásom szerinte megyeri híd a neve
Tóth József: Már akkor mit szóltok a Gáspár Győző-höz? :DDD
Mind a 11 komment
Lassan lejár a fűnyírási szezon, így Angliában rendeztek egy kis szezonzáró körversenyt, a fűnyírógépek szerelmeseinek. :D
1512 0 0 Sport Izé
Lehet még rosszabb is...
7402 3 7 Izé
rubigo: nem igaz hogy nem jön már végre valami nagyobb is... na
madMate: ez most akkor meghalunk vagy hogy?
eváj: Meglehet:D:D
Mind a 7 komment
Linkin Park feat. Britney Spears - Faint toxic
628 1 1 Zene Izé
karmigran: a régi link nem él, itt az új: http://www.youtube.com/watch?v=NTB35xttygQ
 Nézzétek és hallgassátok a Mestert - Horti Gábort, ki feldobja az unalmas meccseket, mígnem könnyezve a nevetéstől állsz fel a félidőben. Az Úr a sportklub csatornáján közvetít, aranyköpéseit egy (elég) nagy tábor lesi, és nem alaptalanul! Kattints, és nevess.
767 2 4 Sport Izé
Maccoyi: blaugrana küldte: Szöveg: Szerintem a legjobb magyar kommentátor Horti Gábor és ez a videó sze [...]
KoinZ: Legnagyobb tag:D
Cromex: Testvére volt a tesi tanárom általános iskolában. Mindig végig röhögtük az egész órát. M [...]
Mind a 4 komment
Left 4 Dead - PC-s gépigény érkezett
793 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...