REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Boney M - Daddy Cool

(külön figyelmetekbe ajánlom a mozgáskultúra féleséget)

Rasputin

Ma Baker

Wiki
513 2 1 Zene Izé
Móni: http://www.youtube.com/watch?v=f50RqQQyMlI
Enya - May it be

Emilia Torrini - Gollum's Song

Annie Lenox - Into the West

A Gyűrűk Ura filmdalok
799 2 0 Zene Izé
Nem nagyon látok mostanság cicás posztokat. Megjöttem, segítek rajtatok... :)
2761 4 7 Izé
Maccoyi: kamubekLaca küldte: Szöveg: Mai napi cukizé és egyben cicás post is: A cicák is szeretik a h [...]
Sissi: Beszarás milyen cukik:)
Máln@: :] de arik!:) Nem tudom,hogy ezek,vagy Derill-é e a favorit!:)
Mind a 7 komment
Plasma - Restricted Area (short chill mix)
323 0 0 Zene Izé
Dune - Can't Stop Raving
422 0 2 Zene Izé
bungle: Elindul.
Purple: működik a link? nekem behozza, de nem indul a videó. másnak is?
Diner Dash.
Innen letöltheted az első, innen pedig a második részét. És egy másik változatát pedig innen.
Ha pedig spongyabob fan vagy, akkor pedig innen. :)
1667 2 0 Game Izé
Beastie Boys - Shake Your Rump

- High Plains DrifterEgg Man - Ch-Check It Out - Johnny Ryall -

A teljesség igénye nélkül csupán pár szám, persze akad még jópár.

Hardcore punk bandának indultak, de a Licensed to III albumuk ('86) már hip-hop-ra hajazott. A stílusuk elég egyedi, bár sokaknak nem ismeretlen .. ugyebár.

-honlap-

-wikipedia

 

 

 
425 3 3 Zene Izé
Disy: Én se tudtam csak most hogy utánanéztem kicsit.
Scarf: "Hardcore punk bandának indultak" Ez komoly? :D
etele: ugyebár
Rossz helyen landolt.
3113 0 9 Izé
Errtu: az AIR-KAIDA-val :DDD
Purple: akkor küldünk neked egyet :D
rivaul: Tuti jól behozza a tv-adást. Én örülnék neki :)
Mind a 9 komment
Egy részeg férfi az angliai Swanseaben beszorult a járdán lévő lyukba és órákig nem tudott kiszabadulni. Úgy került a hiányzó villanyoszlop 30 centis lyukába, hogy véletlenül beleejtette az öngyújtóját és megpróbálta kiszedni - a lábával. Rossz döntés volt. A bámészkodó tömegből többen is megpróbáltak segíteni neki, de hiába, a tűzoltók is csak nagy nehezen szabadították ki.



Videó 2. rész, 3. rész.
2859 2 19 Izé
anon: Etiópiából származik :D
ino99: Swansea az Wales és, hogy tud egy felnőtt ember egy 30 cm-es lyukba beszorulni??? A Lábam nem fé [...]
Belkar: hehh :D
Mind a 19 komment
Bloons Player Pack 4

(Az első, illetve a harmadik rész már fent van a game.izén, de ha még ez sem lenne elég, az oldalon megtaláljátok a többi részt is. Előbb-utóbb úgyis a sarokban fog kikötni az egeretek! ;) )
2445 3 7 Game Izé
Syerafy: wáááh szenvedek a 14. pályán xD
Máln@: :OOOO ...:$...:D
Purple: de ez az, ami a postban van :O :D
Mind a 7 komment
Bowja the Ninja 2 : In Bigman's Compound

Első rész.
3246 6 19 Game Izé
Errtu: Harmadik rész: http://www.kongregate.com/games/Pencilkids/bowja-3-ninja-kami
tomi77: a radart meg kell lőni utána az embert 2-ször
Defender9702: A kövér emberkét hogy kell elintézni, én se értem:S
Mind a 19 komment
Brown Dyed Hotel - újabb remek darab a rejtvény/rejtély kedvelőinek
1998 0 17 Game Izé
Sewyra: Akkor ügyi vagy, segítene valaki a fekete tónál? ;)
ramalama: huhh.. kész :) Két órát csavartam az agyamat, de megérte :) Betegebb, mint amilyennek látszik [...]
Sewyra: Ha esetleg véletlen rájössz, akkor majd szólj! ;) Nekem azóta sem jött össze =)
Mind a 17 komment
Belgiumi beatboxer arc. Ez a 2006os francia beatbox bajnokságon készült műsora. Nagyon jól csinálja..

-2. rész- /myspace-en ott a többi videója is/

-myspace-
620 0 2 Zene Izé
Yvette: Imádom ezta csávót(LL) xD
MStipee: Szerintem Roxor európa legjobb beatboxer-je, mert eléggé különleges :) Szabvány beatboxer sok [...]
Escape The Fate - Situations

Post-hardcore és screamo banda. Nem túl régóta működnek. Hallgassátok!

-honlap-

-wikipedia-
506 0 11 Zene Izé
Balázs: megesik az ilyen a mai világba:D
pé e té i: ehh xD öcsédet meghagyom Neked :D igaz tényleg nincs értelme a stílusvitának..annyi ,,szar,, v [...]
Balázs: és az "öcsém" ért se tolj le :D
Mind a 11 komment
Az igazi WALL-E - egy robot, amely megváltoztatja, illetve megkönnyíti majd az emberek életét.
3492 0 4 Izé
Tuxi: Mondjuk ez jó Ötlet ^^
anon: Minek vinnéd szervízbe? Addigra már csinálják meg úgy hogy meg tudja javítani magát :D
Tuxi: akkor már inkább WALL-E na jó kellene neki egy kis Polírozás Stb de még gyorsabb meg minden :D [...]
Mind a 4 komment
10 Gnomes - Keresd meg a manókat jól!

Az oldalon mind a 6 epizód megtalálható, és remélhetőleg még 6 (gyk. havonta egy) ki is fog kerülni az idén, úgyhogy talán érdemes lesz majd visszalátogatni! :)
1253 3 3 Game Izé
MVS: Húúúú!!!!!!! nem kispályás játék... jojozik a szemem
asciimo: én megtaláltam mind a 10et a januárin :P bár az egyik az egy random katt volt a valamilyen templ [...]
Frankie: Én már a januáriban is csak 9-et találtam meg :( A galambos részen tényleg nincsen gnóm, vag [...]
Rémi Gallardot (Gaillard, de mindegy...) már sok helyen sok helyzetben láthattuk, most úly (lyuly!) videóval jelentkezett: Urban Touchdown. Jó szórakozást! ;)
6975 5 58 Izé
smallville01: Iszonyat jó arc:D:D:D a többi videóján is szétnevettem az agyam:D
csicsilla: nem vagyok rà büszke de màr dobtam egy taccsdownt Pàrizsban hahaha jo éjszaka volt [...]
Belkar: figyelj csirek én nem haragszom rád meg semmi csak az érdekelne hogy miért nem lehet ezeket egy [...]
Mind a 58 komment
Egykerekezz egyszerűen! ;)
2243 1 6 Izé
geree: Amúgy jó lowrider bringák vannak a videóban:D
geree: Ati neked Manualhoz kéne ilyen:D
atesz91: Nekem nemkéne ilyen vacak , nélküle is lenyomok egy utcát egykeréken
Mind a 6 komment
Hát ezt is megéltük... Több mint 7 év után a nagysikerű RPG harmadik része is bejelentésre került! (van akit ez lázba hoz... :D)
1029 0 7 Tech Izé
CRaPtRaSH: én nem találkoztam vele...
koocos: :D
Asagrim: Hmm ... mintha ezt már szombaton beküldtem volna ... linkkel együtt a 3d engine-hez hogy azért _ [...]
Mind a 7 komment
Amon Amarth - Cry Of The Black Birds

Wiki

A Viking Metalról

Runes To My Memory

The Pursuit Of Vikings

Asator

Valhalla Awaits Me

Fate Of Norns

Death In Fire
389 1 3 Zene Izé
Balázs: With Oden On Our Side (2006)
fadam: héj ez a számuk (Cry Of The Black Birds) melyik lemezen van? nem találtam meg az oldalukon a dis [...]
fadam: az elsö hörgösebb kedvencem, bár az már jo rég volt
Born Of Osiris - Empires Erased

Infó

Bow Down

Brace Legs
319 0 6 Zene Izé
Balázs: hát én még jártam sokáig akkor is mikor te meg Macc már nem de hát mindig kihalt volt
Errtu: azóta beugrott :D da a chat még müxik, csak életet kellene lehelni bele
Balázs: Ő töltötte le nekem ezt a zenét még a nem hivatalos IZÉchat idején:)
Mind a 6 komment
Nino Rota - The Godfather Waltz (a főcímdal)
A Keresztapa című film főcímdala

A film wikije
2133 4 3 Zene Izé
Errtu: szerintem már hozzá van adva :D
Ganja Master: a mai posztjaimat már okosabban csináltam és egy postba linkeltem...bocs ezért...
Ganja Master: akkor rakd már hozzá légyszi ezt a linket - http://www.youtube.com/watch?v=Lkpbu00_7k0 The Gadfat [...]
Galgagyörk, Magyarország, 2008.
(ha unatkoztok, mert nincs új post és van háromnegyed órátok...)
13673 10 275 Izé
bungle: Fireblade1000 küldte: URL: http://magyargarda.hu/node/4659 Szöveg: "Sok reményt nem fűzök hozz [...]
Maccoyi: LOL XD
mekszamnojz: Az amerikai, a francia, a magyar és a cigány állnak az Eiffel-torony kilátóján. Hirtelen az am [...]
Mind a 275 komment
Hajime Mizoguchi
Jin-Roh Original Soundtrack
Grace Omega
391 1 0 Zene Izé
Anthrax - Madhouse

Story

Caught in a Mosh live

I Am the Law live

Indians live

 
332 0 0 Zene Izé
The Offspring - Hit That
Minden dögöt várnak július 5-én... itt, nálunk, először (és reméljük nem utoljára)...
365 3 2 Zene Izé
calipunkszabus: nagyon helyes!...
Chino: és én ott voltam a VOLTon háháháháháhá. és nagyon nagy volt:D:D
Narnia Krónikái - Caspian herceg című film egyik betétdala.

Info a mesevilágról
733 0 0 Zene Izé
Richard Clayderman - Balada para Adelina
903 2 0 Zene Izé
Good Charlotte ft. M. Shadows & Synyster Gates (Avenged Sevenfold) - The River
 

A szövege nekem nagyon tetszik, egyetértek azzal a résszel amit Shadows énekel mivel kisvárosi vagyok...



Good Charlotte: angol wiki - magyar wiki (itt elég szűkszavúak)
Avenged Sevenfold angol wiki (az együttes tagjairól is csak az angol wiki ír)
371 0 0 Zene Izé
Psycho Realm - Showdown

Kevésbé ismert banda, benne B-Real /Cypress Hill/, ez a stíluson is látszik, és a két alapító Jacken és Duke. Többi infó wikipedián. Aki szereti az régi hip-hopot annak muszáj egy próbát tenni vele.

-honlap-

-wikipedia-
382 0 2 Zene Izé
etele: na ez már valami disy úr
xcsokix: Istenek ez a hip-hop nem az Ogli DZSÍ! :D:D
Warren G & Nate Dogg - Regulate
325 1 0 Zene Izé
Nas feat Lauryn Hill - If I Ruled The World
320 1 0 Zene Izé
Kanye West - Homecoming Feat. Chris Martin

Kanye honlapja

wiki

Chris-ről pedig Coldplay oldalakon lehet olvasgatni ;]
403 0 0 Zene Izé
Good Charlotte - Riot Girl

A nagyszerű szám átdolgozása Sims2-ben.
448 0 0 Zene Izé
Képrejtvény: mi van a bácsi szájában? ;)

Megoldás (jelöld ki a szöveget):
a bácsi szájában egy Didjibodhrán nevű hibrid hangszer van, ami az ír bodhrán nevű ütős hangszerből és az ausztrál didgeridoo nevű ausztrál fúvóshangszer házasságából "született". A kerámiakeret közé kecskebőr van feszítve. A muzsikus belefúj a rámába, mely megrezegteti a "dob" felütetét, közben a zenész az ujjaival vagy egy kisebb ütővel játszhat a dobon.
Na már ezt is tudjátok, nem haltok meg hülyén. ;)
11387 6 211 Izé
ibor90: aki nagyon nem bír magával és trükközni akar az itt kipróbálhatja hogy hogy néz ki a HTML k [...]
mekszamnojz: :)
Máln@: na izélők...új poszt van...nézzük meg,ott is ugyanolyan szépek-e a színes,és összeviszaugr [...]
Mind a 211 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a terepszínű pók, normális nevén a viráglakó karolópók a karolópókok családjából. Amint az a fotókon látszik, képesek alkalmazkodni a virág színéhez, szóval jól nézzétek meg ezután ha virághoz nyúltok. ;)
4283 1 28 Izé
Belkar: a ragadozónak született egy természetfilm sorozat most nemtom hogy jönnek ide az X kategóriás [...]
anon: Ebben is vannak jók: http://ize.hu/comments.php?post_id=5005
papaluige: ok! keddre tanuld meg az összeset! :))
Mind a 28 komment
Real 3D Pool
4674 0 3 Game Izé
Boo: na...azt hittem, csak én vagyok ilyen béna...nekem is ugy tünik, hogy csal, mintha elütne mellet [...]
Attila: Tényleg elég jó, meg szórakoztató. Az az egy zavart, hogy amikor nagyon le van maradva, a gép. [...]
fannieva: na végre biliárd!:):)hurrá,imádom
Trech 2
5549 3 0 Game Izé
Na a szegény rohamosztagosok sem úszták meg, amikor a nyóckerben jártak.

[remek szöveg csudijó címkékkel,csak így tovább! - Crap ]
767 2 6 Tech Izé
CRaPtRaSH: nempara :D sztem mára megkaptad az egész heti adagod,úgyhogy a héten téged nem cseszegetlek ;P
csirek: jajjbocs :D
CRaPtRaSH: nem kérlek,én ilyen bunkó vagyok... aki kibírja azzal kedves is vagyok egy idő után,de azt ki [...]
Mind a 6 komment
Lamb Of God - Black Label

A zenekar 1990-ben alakult Mark Morton, Chris Adler és John Campbell által, még BURN THE PRIEST néven. Morton szerzett még egy arcot a megüresedett helyre Abe Spera személyében, így a kvartet már elkezdhetett próbálni. Majd bevették a másik Adler tesót is, így a buli családban marad...

Jelenlegi tagok:

Randy Blythe - ének
John Campbell - basszusgitár
Mark Morton - gitár
Chris Adler - dobok
Will Adler - gitár
349 0 11 Zene Izé
Ganja Master: ...??....jóvan akkor...
Balázs: csak sörözni amúgy meg ex-osztálytársam
Ganja Master: nem bazz, barátok vagyunk...(majdnem, de mégsem ugyanaz...XD)
Mind a 11 komment
Régebbi postok...