REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy a közeli jövőben várható Darwin-díjas.
13115 8 63 Izé
gabesz.: ez így semmi... úgy lenne vicces a videó, ha a csávó, miután elment a vonat, felállna, nézn [...]
bandee1219: Nekem is ez jutott eszembe előszőr, a csávót leszarom, mert direkt volt rossz helyen, de a vezet [...]
mephistto: Pár vonatnak mélyalaktrészei vannak amik majdnem sodorják a fát :D beszopta volna ha a golyói [...]
Mind a 63 komment
Vista alapú  tablet PC a következőkkel szerelve: 
-  Intel® Core 2 Duo M –ULV (U7500)
- 60GB 2.5"  5400 RPM SATA Ultra DMA
- 1 GB Ram
- 12.1" XGA TFT (1024*768), 180º láthatósággal
580 0 0 Tech Izé
Lehet, hogy van valami baja? :)
8865 5 32 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=1JAcdbKFygg&fmt=18
bandee1219: én is, ezen nem lehet röhögni (v. én nem tudtam), láttam már más videóját, az is ilyen "jó [...]
bandee1219: Ennek? Ááááá. Örülök, hogy egy amcsi kis fasz megoszja a világgal az ilyen fontos és épí [...]
Mind a 32 komment
Na kérem, itten tessék kiigazodni! Tokiói közlekedésirányítás.
3872 1 6 Izé
bandee1219: Nyilván nem így mutatja a problémás részeket, hanem rázoomol, és úgy már nem nehéz kiolvas [...]
Flier: Olyan, mint valami Burda magazin kötésminta :)
psypapi: Biztos érdekes lehet, de csak annak aki nem látta a Paksi Atomerőmű blokkvezénylőit! :)
Mind a 6 komment
Az RFID alapú ruhacimkékkel és a megfelelő háztartási eszközökkel megelőzhető lesz az összemosott fehér ing/piros zokni kombináció. Már csak a tömegtermelés és az RFID alapú mosógép hiányzik.

Update: Nem hiányzik, itt van. És még SMS-t is küld ha végzett.
582 1 0 Tech Izé
iTaser - sokkoló mp3 lejátszó

(és milyen cuki színekben kapható...)
2486 2 9 Izé
bandee1219: Ez csak attól függ, milyet próbáltatok, a youtubon is van sok videó, amin gyorsan és halkan ka [...]
rivaul: Igen csak szerinted hányan használjék majd önvédelemre és hányan baxkodják meg vele a másik [...]
Chuck: Elnézve a a képeket, a gyártó cég sokat adott a bizonságra. Nem hinném, hogy egy rossz kattin [...]
Mind a 9 komment
A Szent László középiskolában ilyen viccesek a cukifijúkák. ;)
6 tyúk tava.
+ egy kis bonus: Moulin Rouge
3605 1 6 Izé
bandee1219: Ezentúl jobban készülj fel az ilyen eseményekre! XD
remi_x69: Nagyvaradi(Romania) SZ.L. gimi.Amugy igen 7koznap is ilyen elmebetegek voltunk meg vagyunk is.CSinal [...]
csicsilla: mièrt kezdek undorodni a nöi cuccba bujt fèrfiaktol,mintha èlveznèk vagy è [...]
Mind a 6 komment
Az új téli sport után itt egy új nyári sport. :D
4878 5 6 Izé
bandee1219: Jackass! De amúgy ilyen magasról simán bele lehet rokkenni,(nem) megfelelő szögben érkezve a v [...]
kisduck: hát ez atom ezt szivesen kiprobálnám én is!!!!!!!!!!! de azért ilyen magasságból szarul vizbe [...]
enti: jaja! bár nekem az is beadja nagyon XD
Mind a 6 komment
Egy igazi punk ma már nem csak azzal sokkolja a jónépet, hogy merev részegen lehányja a plázacica kis ölebét, hanem most már az MP3 lejátszójával is megteheti ugyanezt.
1328 0 0 Tech Izé
Kitartás, nemsokára vége a CES-nek.

Addig is egy kis összegzés:

- Sony Bluetooth headset
-  Art.Lebedev, Op timus Maximus
- Iphone teleoptika
- Roland CD-2e personal SD/CD recorder
- Láva lámpás Ipod dokk
Luxus Wc
- Nano vs. IRiver
- Motoros görkori
- Wii fegyverek
907 0 0 Tech Izé
Szurikáta kis identitás zavarral. Csórikám kutyának képzeli magát. :)
(igazából ez már megint egy cicás post... ;) Tudtátok, hogy a szurikáta a szuahéli nyelvből származik, jelentése "szirti macska"? Nem vicc!)

3523 1 16 Izé
bandee1219: Power ranger csizma: http://www.mooncostumes.com/image/1687 No meg egy fegyver sem árt: http://www. [...]
rubigo: Minden valószínűség szerint... :) Ha meg már "Hunter" csizma, hát hadd szóljon...
Balázs: jópofa dög:))
Mind a 16 komment
The Darwin Awards

A Darwin-díjat Charles Darwin, az evolúciós elmélet atyja szellemében azoknak ítélik oda az interneten, akik saját életük feláldozásával megvédik emberi génkészletünket. A díjnyertes személyek rendkívül idióta módszerekkel igyekeznek kiküszöbölni saját magukat, hogy ezáltal hozzájáruljanak az emberi faj hosszútávú túlélési esélyeinek javításához.

(Az oldalon a Darwin Awards menüpont alatt évekre bontva megtaláljátok a díjazottakat.)
9201 13 20 Izé
bungle: Idei Darwin-díjas: http://hvg.hu/panorama/20120305_elve_eltemetes_rekordkiserlet Legalább már nem [...]
Schabee: ilyen egy segget
Purple: ilyenkor hol a vonat??
Mind a 20 komment
A Polaroid visszatért egy digitális hordozható mobil printerrel ( Digital Instant Mobile Photo Printer).
550 0 0 Tech Izé
Indian mocik :)
4791 0 11 Autó Izé
dega44: Irtó rondán néznek ki....hogy nem az én garázsomban "csúnyálkodnak" :-D Az egyik motorfelú [...]
bandee1219: Nekem meg az 1929-32 a világom inkább. Azok bejönnek nagyon. De a koruk(áruk) miatt nem hiszem, [...]
bandee1219: Igen, a HD már annyira elterjedt, hogy nekem sem tetszik, ezek (meg egy pár más márka) már csak [...]
Mind a 11 komment
Indian mocik :)
4857 8 11 Izé
dega44: Irtó rondán néznek ki....hogy nem az én garázsomban "csúnyálkodnak" :-D Az egyik motorfelú [...]
bandee1219: Nekem meg az 1929-32 a világom inkább. Azok bejönnek nagyon. De a koruk(áruk) miatt nem hiszem, [...]
bandee1219: Igen, a HD már annyira elterjedt, hogy nekem sem tetszik, ezek (meg egy pár más márka) már csak [...]
Mind a 11 komment
Az  itthon kevésbé elterjedt podcast gyártást segíti elő a Belkin új eszköze.
902 0 0 Tech Izé
Az első ASCII kód művész??
(Írógéppel "rajzol")
4471 0 17 Art Izé
bandee1219: http://www.olh.hu/Velok_Istvan/ http://www.emea.hu/index.php?o=7&r=56 ;)
bandee1219: Ezt a videót és sem hangszórón néztem. XD Amúgy tényleg komoly és le a kalappal az előtt, [...]
Csipike: Velok Istvánnak hívják az úriembert. Egy rendkívül jóindulatú emberke. Láttam a rajzait, (h [...]
Mind a 17 komment
Az első ASCII kód művész??
(Írógéppel "rajzol")
4558 2 17 Izé
bandee1219: http://www.olh.hu/Velok_Istvan/ http://www.emea.hu/index.php?o=7&r=56 ;)
bandee1219: Ezt a videót és sem hangszórón néztem. XD Amúgy tényleg komoly és le a kalappal az előtt, [...]
Csipike: Velok Istvánnak hívják az úriembert. Egy rendkívül jóindulatú emberke. Láttam a rajzait, (h [...]
Mind a 17 komment
Az Intel demozik a CES-en ezzel a Silverthorne  CPU-val és érintőképernyővel szerelt valamivel, ami leginkább két összeillesztett Iphonehoz hasonlít. Várható  megjelenés valamikor 2009 során.
520 0 0 Tech Izé
Újabb homokszobrok
2602 0 5 Art Izé
bandee1219: Nagyon jók, meg persze nem itteni homokból van, aki az erre felé kaphatóból próbálja, az nem [...]
Lilu__cica: Hogy milyen aprólékosak!
Balázs: lehetetlen:Dnagyon klassz:D
Mind a 5 komment
Újabb homokszobrok
2819 5 5 Izé
bandee1219: Nagyon jók, meg persze nem itteni homokból van, aki az erre felé kaphatóból próbálja, az nem [...]
Lilu__cica: Hogy milyen aprólékosak!
Balázs: lehetetlen:Dnagyon klassz:D
Mind a 5 komment
Drótnélküli vízalatti hangszóró. Ajánlott beszerezni a diszkókád mellé.
902 1 0 Tech Izé
Összefoglaló így  félidőben:

- A jelentősebb szórakoztató elektronikai cégek mind hoztak valamit amiben szerepel a HD a Plasma vagy az OLED kifejezés. 
-   Az audió rendszerekkel foglakozó cégeknek kötelező  volt megjelenni legalább egy Iphone kompatibilis bármivel, legyen az dockstation vagy vízálló tok.
- Az Intel elhozta az új Penryn  mobil processzorokat.
- Bill bácsi megkezdte a nyugdíjba vonulást
- Minden fontosabb a témában érintett cég hozott valamiféle UMPC-nek nevezető eszközt: Creative, LG, OQO, iRiver, Samsung
- E papír minden létező formában, ahol csak lehet.
722 0 0 Tech Izé
Instant get
731 0 0 Tech Izé
600 MHz CPU, 4 colos érintőképernyő 800*480-as felbontással, 33 gigányi tárhely, TV kimenet, beépített hangsugárzó. 
694 0 0 Tech Izé
Head Tracking
5129 2 10 Izé
bandee1219: Nagyon jó! Nem sokan mozognának szivesen játék közben szerintem, de rengeteg területen haszná [...]
Disy: Nem lenne..
Sconto: Legalább game közben mozogsz és nem csak a csuklód mozog ^^
Mind a 10 komment
MP3 lejátszó, beépített sziámi harcoshallal
713 0 0 Tech Izé
Rap factory - A gyárak.
Köszönjük, ennyit a magyar rapről...
4352 1 52 Izé
bandee1219: Ez a kedvencem! Rég kerestem, kössz! XD
bandee1219: Hát erről az, hogy nem is olyan rossz. ;) De ez az én véleményem.
bandee1219: Sztem NEKED nem érthető az Akkezdet, nempedig általánosságban. És a RAPnek nem az a lényege, [...]
Mind a 52 komment
Szintén Fujitsu  ez a valami izé, ami a vásárlás  megkönnyítését tűzte ki céljául.
654 0 0 Tech Izé
Vízálló Ipod tokok.
515 0 1 Tech Izé
Purple: dejóó! mindig is féltem beledobni a pohár vízbe, de most már könnyű szívvel megtehetem :D
Messze még a hivatalos "szülinap" de már most jó felkészülni rá, ugyanis  a bluetooth idén szeptemberében ünnepli a tizediket.
591 0 0 Tech Izé
A !JBL is kijött az első IPhone dokkal.  A CES-en, hol máshol.
637 0 0 Tech Izé
Emily Grace - írtsd az ellent jól!
7179 3 1 Game Izé
Marvin: A jobb gomb az menü nem rakéta...
Ipod dokkolós HDTV a JVCtől.
546 0 0 Tech Izé
Szemezgetés az eddigi bejelentésekből: 

- Philips HD ready TV
- Sony Transfe rJet nagysebességű drótnélküli átviteli megoldás
- Panasonic drótnélküli HD videó rendszer
- Logitech DiN ovo Palm billentyűzet
- 3M miniprojektor mobiltelefonokba

Folytatás következik...
815 0 0 Tech Izé
Csináltunk nektek szép kis widgetet, ide a bal oldalra, ami a gizmodo és az engadget CES híreit teszi elérhetővé.
349 0 0 Tech Izé
A Hungarica - Átverés című nótájához "készítették" ezt a klipet. Az énekesi poszton a magyar származású Téglás Zoli, az amerikai Ignite banda frontembere.
4426 3 5 Izé
bandee1219: Szimpatikus fickó, nem látszik elszálltnak. És igaza van, magyar feleséget, magyar családot, a [...]
weedjay: A zene nagyon ottvan! Nemtom, nekem valamiért kár, hogy magyarul énekelte fel. De azért király [...]
pepeti: Akit jobban érdekel az Ignite és Téglás Zoli: http://webcsatorna.hu/filmek/ignite&show=30 A ha [...]
Mind a 5 komment
Ha úgy érzed túl sokat ülsz a gép előtt és ez az izomzatod kárára megy.
582 1 0 Tech Izé
Itt az első automatizált, pincérek nélküli étterem Nürnbergben. Már várom a droidok nélküli McDonalds-ot (hülye Ronald, mennyit spórolhatna a fizetéseken és járulékokon :))).

3006 3 5 Izé
bandee1219: Ha borravalót adsz, nem a szakácsnak adod, de sztem voltál már étteremben, láttál te ott szak [...]
Ágii: Hát nemtom, ez olyan macerásnak néz ki:S
Dawe: és ha borravalót akarok adni?akkor viszalököm a konyhásnéninek? :D
Mind a 5 komment
Egy kis iphone bemutató :)
786 1 0 Tech Izé
Régebbi postok...