REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Steven Gerrard gyönyörű szabadrúgásgólja (a szerdai B.L. mérközésről), amely nem mellesleg a századik találata volt Liverpooli színekben.
454 0 0 Sport Izé
Igen! Itt van! Megérkezett! Mindenki örül!
Bódi Bruszli és a Vágott Szemek!
Megvásárolható az új lemezük! De tényleg!
3273 3 4 Izé
Shifty: Leszedtem az albumot :P ütősss
yushuf: ez a Forgács ez egy állat :O))))))
.::JunKieEQ::.: Tiszteljük benned ezt az elszántságot.. :P :D
Mind a 4 komment
A Soulwave 2007 januárjában alakult. Újfajta hangzásvilágú zenét kezdtek el építeni, így jött létre az első Magyarországon ismert post-grunge zenekar. Pár hónappal az alakulás után a zenekar megjelentette a bemutatkozó kislemezét a négy számot tartalmazó Butterflies EP-t. Ez az album nem várt sikereket hozott mind a szakemberek, mind a hallgatóság köreiben.
851 0 0 Zene Izé
Trendi fegyverek hölgyeknek!

Akárcsak ezek.
614 0 29 Pink Izé
Derill: a
Derill: hál istennek:D
Purple: vazz :DD idióta állat :D jelentsd felőlem, de sztem leszarják, a ribikével sem csináltak még [...]
Mind a 29 komment
Leo nősülni akar, de nagyon
309 0 2 Pink Izé
ramalama: XD
Purple: leszarom, de nagyon.
Draganflyer X6 helikopter - egy jó játék pl. kukkolóknak (na meg hodosynak). ;)
2441 4 13 Izé
Tooni: Nem is papírzacskót készített elő nektek, hanem zsákot :D
bungle: Egyszer mentem a Grand Canyon felett ilyen helitúrán. A pilóta is kb. így nyomta. ;D
Tooni: Na elmész a jó ... fuuuuu.... csajok ne nézzék.
Mind a 13 komment
Draganflyer X6 helikopter - egy jó játék pl. kukkolóknak (na meg hodosynak). ;)
1938 1 0 Tech Izé
Családban marad a szappanopera
497 0 0 Pink Izé
Tóth Gabinak nem lehet gyereke
1352 0 5 Pink Izé
csicsilla: nem behuzni kell a hasat hanem letornázni...:P
Derill: el el, mint a Junior
CRaPtRaSH: Derill elvagy? :D
Mind a 5 komment
A filmtörténet legbizarabb szexjelenetei
2051 1 1 Pink Izé
Derill: sziklák szeme 2-t látta valaki? amikor a zombi megbassza azt az amugy elég finomkás nénit? na [...]
Living In The Past

Az egyetemes rocktörténet egyik legeredetibb hangzású, és egyik legismertebb zenekara újra hazánkban koncertezik. Az együttes idén ünnepli fennállásának 40. évfordulóját. Ezen alkalomból lépnek fel ismét nálunk. A koncerteken válogatást hallhatunk a 40 év legszebb és legsikeresebb dalaiból. Naná, hogy van wiki cikk is! :)
380 0 0 Zene Izé
"Kérem a szobakulcsomat!"

Mfuwe Lodge - egy szálló Zambiában, ahol néha elefántok csörtetnek át...
2542 0 1 Art Izé
bigyminyő: Nagyon érdekes lehet,mikor fáni kéri a szobája kulcsát....:) Jé hátul zsiráfok is vannak...
"Kérem a szobakulcsomat!"

Mfuwe Lodge - egy szálló Zambiában, ahol néha elefántok csörtetnek át...
2582 1 1 Izé
bigyminyő: Nagyon érdekes lehet,mikor fáni kéri a szobája kulcsát....:) Jé hátul zsiráfok is vannak...
Nem túl biztonságos ez a bemutató. :)
649 1 0 Sport Izé
Nappal csak egy dunsztos üveg, éjszaka világítótest!
3718 6 12 Izé
bungle: Te valami jutalékot kapsz tőlük? ;) (láttam a cigis postban is nyomod...) Ne itt reklámozd már [...]
Dott: http://www.bigyoshop.hu/index.php?honnan=&term=NAPFENYUVEG&oldal=egytermek&termid=203
Yvette: Nekemis, nekemisss..:'(:D
Mind a 12 komment
Rögbitörténelmi esemény színhelye lesz csütörtökön 17 órától a Kecskeméti Széktói Stadion 4-es pályája. Először látogat ugyanis a rögbi világranglistát vezető Új-Zélandról klubcsapat Magyarországra.
2110 0 7 Izé
Maccoyi: Tehát. Hát nem egy "All Blacks" csapat volt az Új-zélandi, inkább old boys csapat.:) Sztem nem [...]
Petya14: Hát nem akarok elszomorítani senkit, de nem maradtatok le semmiről :S mondjuk az elejéről én i [...]
funky tu madre: ahhhhh ezt is csak most látom!:S Mind1!! Rugby forever!!!!!!!!
Mind a 7 komment
Vannak mindennél fontosabb dolgok is....:D

Valamint egy kis Palik-féle "holavégeamondatnak" finn kollégáitól Suzuka 2005 (Azt hiszem ők J.J Lehto és Erkki Mustakari, de aki ismeri őket, az javítson ki.)
672 0 0 Sport Izé
Janet Jackson rosszul lett fellépés előtt - már nem bírja az iramot?
541 0 0 Pink Izé
Taylor James - REALWorld rendering

Nagyon jó, hogy meg lehet nézni az egyes képek elkészítésének fázisait!
10379 0 7 Art Izé
ibor90: 3DMax-nak néz ki meg sztem zbrush...a 3D-s részeket..a többit meg Photoshoppal
Lako: Rohadt jók! Milyen progival csinálhatja? :>
Richard93: Bal felső sarok, rámész a CGI-re aztán mondjuk a Print Media One -ra. alul tudod váltogatni a k [...]
Mind a 7 komment
Taylor James - REALWorld rendering

Nagyon jó, hogy meg lehet nézni az egyes képek elkészítésének fázisait!
10912 7 7 Izé
ibor90: 3DMax-nak néz ki meg sztem zbrush...a 3D-s részeket..a többit meg Photoshoppal
Lako: Rohadt jók! Milyen progival csinálhatja? :>
Richard93: Bal felső sarok, rámész a CGI-re aztán mondjuk a Print Media One -ra. alul tudod váltogatni a k [...]
Mind a 7 komment
Spori! Nehogy már piros lapot adjon! Hát mit képzel... :)
928 0 1 Sport Izé
Öcsi: ne hogy már a nyúl vigye a vadászpuskát :D
Joan Jett & the Blackhearts : I Love Rock N Roll
(akiről el is hisszük)
 

és valaki (Brtiney Spears), akiről nem hisszük el, hogy szereti a rakenrollt
479 3 4 Zene Izé
profrigo: ezt inkább a "pink izé" batyuba , a ciki kategóiába....a frász jött rám az első sor után
profrigo: ..az igazsághoz hozzátartozik hogy nem ez az eredeti , inkább az ARROWS változata , itt megnézh [...]
koocos: "zsííííír":D
Mind a 4 komment
A shownak MINDIG mennie kell... még akkor is, ha lángol a studió. :) Kitartó az arc! :)
4869 4 12 Izé
fungusfunk: LOL! :D
tibor vagyok de...: Azért a srácok sem itgulnak túlságosan, csak szépen besétálnak, lefújják, oszt jóvan :D
consiglieri: RESTECP!
Mind a 12 komment
Celebek...
2583 0 0 Pink Izé
Gloria Balsam - Fluffy

Szép szerelmes dal egy gyönyörű hangú énekestől (azt is mondhatnám, hogy hangja balzsam a fülnek). Ajánlom a lemezét, igazán profi alkotás!
2864 0 27 Izé
rubigo: ez nem a nő az alien sorozatból?
Phinix: Megkönnyeztem... köszönöm ;)
Kampec: ez gyönyörű volt -.- alig vérzett a fülem tőle "D
Mind a 27 komment
Project Cryo, avagy egy kis egér modding... :)
4011 0 5 Izé
Mec: itt az igazi egér ;) http://www.radikalmod.hu/index.php?p=2&st=0&y=259
nkmedve: Én először azt hittem igazi egérke van benne, még várjuk azt a változatot is;)
xergh: en meg utalom a vilagitos egereket, mert sotetben suti az ember szemet. tokre zavaro.
Mind a 5 komment
UB 40 - Come back darling

Minden idők legsikeresebb raggae együttese 1978-ban alakult Birminghamben, ahol a leendő nyolc tag a munkanélküliek hivatalában találkozott össze. Nem mindegyikük tudott zenélni, de elhatározták, hogy raggae-t játszanak.
720 0 0 Zene Izé
The Gathering  : Broken glass

A Gathering nevű holland formációt egy nőszemély miatt szeretjük bolondulásig, Anneke van Giersbergen, a banda többi tagja a zene változásával egyre csak elhanyválultak és lassan feleslegessé váltak (na, azért nem teljesen). Eredetileg metal zenekarként kezdték és egyre könnyedebb, dallamosabb vizekre evezve leginkább popzene ma már, ami rájuk jellemző, de mivel a gitár nem tűnt el teljesen, sőt egyéni módon színezi, fűszerezi a zenét, egész érdekes hangulatot kelt. Anneke angyali hangja pedig gyógyír minden fájdalomra, élmény a fogékony füleknek.
516 1 0 Zene Izé
Lego V8 Engine - van még valami, amit nem építettek meg Legoból? :)

2170 3 3 Izé
noartis: amikor a férfiak kihalnak a lego fogja átt veni a helyünket
adika: Én is építettem még anno egyet, de az csak 1 hengeres volt :)
Menyet: ez tetszik :)
Stone Sour - Orchids

A legjobb számuk szerintem;)
384 1 0 Zene Izé
Megmondtam előre, hogy ne szörfölj a tetőn te... :D
4968 2 11 Izé
madMate: ..csak egyszer kell leesni.. s már nincs mit kersni :)
sas.50: Johnny ne kerekezz a tetőn! :D
Jaca: Nek-e-mis a kado-zotttt. Az a kár, hogy nem az arcába ment az a deszka. És még jól ki is röh [...]
Mind a 11 komment
Eljött a reggeli torna ideje. Mindenki mozgassa meg azt, amije van.;)
1061 1 0 Sport Izé
UB 40: Red Red Wine

Kingston Town
 

Can't Help Falling In Love (Elvis után szabadon
539 1 0 Zene Izé
Adele - Hometown Glory (HIgh Contrast Remix)

Myspace
650 0 3 Zene Izé
Kornadidas: nagyon jó!:)
neophyte: Ezt a számot mostanában rongyá hallgattam... Imádom!
karmigran: 5/5
Megmondtam előre, hogy ne szörfölj a tetőn te,... :D
4526 0 0 Sport Izé
Ki a cukibb? Britney vagy húga, Jamie Lynn?
1581 0 2 Pink Izé
tüpp: hm..egyik sem,mindkettő undorító...
Errtu: 1.) Mintha kissé megváltozott volna ez a post. 2.) Változatlanul nem piszkálnám még bottal se [...]
Rögbitörténelmi esemény színhelye lesz csütörtökön 17 órától a Kecskeméti Széktói Stadion 4-es pályája. Először látogat ugyanis a rögbi világranglistát vezető Új-Zélandról klubcsapat Magyarországra.
1056 0 5 Sport Izé
Maccoyi: Tehát. Hát nem egy "All Blacks" csapat volt az Új-zélandi, inkább old boys csapat.:) Sztem nem [...]
Cromex: Biztosan előadják :).
Maccoyi: Na, ha minden jól megy én kint leszek. :) Remélem megtisztelenek bennünket a Haka-val. Ha így l [...]
Mind a 5 komment
A 10 legvonzóbb női tulajdonság a pasik szerint
2335 1 0 Pink Izé
I Like Dogs
"The best music video to ever hit the entertainment world... period."
4193 2 20 Izé
gvereb1: http://www.youtube.com/user/edbassmaster#p/u/37/kg3n4XJSWKE public fart se gyenge
wtf: Ez egy állat! :D http://www.youtube.com/watch?v=jSCxzsS6Vu0" target="_blank">http://www.youtube.com [...]
iw84u4t: Hát ha már szöveg egyszerűségről beszélünk, akkor szerintem Daft Punk - Around the World a n [...]
Mind a 20 komment
 Kishazánk szülötte Püspöki Apor "Electrolux Design Lab '08" díjnyertes E-táskája, ami a kinetikus (lóbálod) energiát felhasználva végzi a csomagban lévő max 3 liternyi mirelitt zöldborsó/sör hidegen tartását. 

A fiatal tervező szerint, minél hosszabb a séta, annál kellemesebb a végső felfrissülés.

„Szerettem volna rámutatni arra, hogy a városi élet mekkora energiafelhasználással jár” – mondta Püspöki Apor. „Az E-bag forgatható fogantyúja egy dinamóhoz csatlakozik, amely a kar mozgásával egy akkumulátort tölt. A hűtőrendszer kialakításánál a Peltier-technológiát alkalmaztam, melynek segítségével a hőszivattyú a hőt az eszköz egyik oldaláról a másikra vezeti el. A hűtési állapotot három LED jelzi.”
7876 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...