REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Chimaira - Six


Az ohio-i Chimaira (ejtsd: kiméra) a bizonyíték a halál utáni életre.

Hiába volt egy hihetetlenül ütős anyag, hónapokkal a self-titled kiadása után úgy látszott, a Chimaira a végét járja. A tagok egymást anyázták, a kilépésükkel fenyegetőztek, problémák adódtak az akkori kiadójukkal.

2007-ben, a Resurrection más volt. "Újra egy banda vagyunk, nem egy egy-személyes-show. Rob vitte szinte az egész előző lemezt, ami jó volt. De most mindenki részt vesz a számok megírásában. A lemez olyan, mint egy hullámvasút. Összekevertük az előző két lemezünket és telepumpáltuk szteroidokkal."
348 0 0 Zene Izé
Itt egy olcsó megoldás a ronda nőkre... ;)
4993 3 45 Izé
Drevway: Kopasz, a feléért még mindig pofon jár :D
Lazarus: JAAAAAAAAAAAAJ bazmeg, ilyeneket inkább ne :(((((((((((((((((((
Errtu: szerintem neki még az se segítene: http://www.szopoalarc.hu/pic/sexy/cripple.jpg
Mind a 45 komment
Slayer - Raining Blood

ez hogy nem volt eddig?!:)
317 1 3 Zene Izé
Géza bá: Kéne "Guitar Hero 3" kategória, már egy csomó zene volt belőle. :)
xcsokix: Thrash 4 evőr!!!:D
MStipee: Jee l,,l Itt meg d'n'b -ben feldolgozva: http://www.youtube.com/watch?v=nKeGOfC_LiA
Avenged Sevenfold - Beast And The Harlot

Amerikai metalcore banda. Pályatársaiktól eltérően a műfajt nem a death metal felől közelítik meg, hanem inkább a klasszikus Bay Area thrash és a power metal riffjeit hasznosítják újra. Mind lemezen, mind élőben remek teljesítményt nyújtanak.

Tagok:

M. Shadows - ének
Zacky Vengeance - gitár
Synyster Gates - gitár
The Reverend - dobok
Johny Christ - basszusgitár
388 1 12 Zene Izé
Ganja Master: nem, mer tudják hogy a spanom....szal itt respect van pöcskös...: D
Balázs: nem verik meg a cigányok csáton?XD::
Ganja Master: együtt sörözünk meg pókerezünk 7végén te PÖCS : D
Mind a 12 komment
Ricki Lee - U Wanna Little Of This (Radio Edit)
385 0 0 Zene Izé
Mio Knight Rider GPS

(Ilyen nekem kell! :D)  (Ha megvan,majd mutimeg! -Crap)
1285 1 1 Tech Izé
bungle: http://www.engadget.com/2008/06/26/getting-dirty-with-mios-knight-rider-gps/
Delerium - Silence ( Dj Tiesto Remix)
452 2 2 Zene Izé
Purple: sztem szar :DD :$
Errtu: 25 pont! :)
 Grindhouse - Main Titles

A Robert Rodriguez és Quentin Tarantino által jegyzett Terrorbolygó és Halálbiztos című filmek főcímdala. Mellesleg a filmeket is ajánlom;)
716 0 1 Zene Izé
xcsokix: Qva jó a filmek meg jó muzsikák!!
George Gershwin - Rhapsody in Blue ("kék rapszódia")

2. rész

A zongoránál: Leonard Bernstein
909 0 1 Zene Izé
Balázs: posztoltam volna egy slipknotosat amibe kurva sok szám volt ez a buzi meg kilépett, SZAAAAAAAAAAAA [...]
Robotkígyó - videóval
1320 0 4 Tech Izé
CRaPtRaSH: bung,akkor szedd le,ha zavar ;]
bungle: Jé, csak most rakták fel gyíkalertre? ;) 2006.07.10-én volt Izén: http://www.ize.hu/comments.ph [...]
ga_-bor: Amúgy legalább 3 éves modell...
Mind a 4 komment
Челси - Самая Любимая

(Chelsea - Samaya Lyubimaya)



Sok infót nem találtam róluk, talán ez az oldal. Ők egy igen tehetséges orosz fiúbanda, érdemes legalább egyszer belehallgatni mert frenetikusak a srácok ;)
467 0 2 Zene Izé
Disy: majd megtanulja mi a jó, addig meg sunnyogok :)
etele: hát ez "frenetikus" de az ikrednek meg ne mond hogy mit hallgatsz
DJ Rush - Get on up (Chris Liebing mix)
850 2 1 Zene Izé
Purple: imádom
James Taylor - Fire And Rain

Emlékezz a titánokra!
461 2 0 Zene Izé
Miért kell a nőknek divatkatalógus? :D
10005 4 30 Izé
kuka: Nekem teccik!!!
skareb: köszi, de most nehogymár nem?! Mindennél jobb egy őszinte szeretkezés!Főleg békülésnek :)
Errtu: mellesleg a nő kezdte amúgy...
Mind a 30 komment
Az Alma együttes remélem mindenkiben mély nyomokat hagyott. (Kedves gyerekek , ugye mindenki emlékszik a Háztáji nótára?)

Most következzen egy pompás, vidám dal tőlük, és egyben az első videóklip!

(nekem spec. tök jó kedvem lett ettől, hátha bejön másnak is)
561 1 8 Zene Izé
pepeti: Zseniális.
kotta: Jóvan, jóvan.. :DDDD Azóta én is aludtam egyet, ráadásul tegnap a párom se értette h miért [...]
Bakeyoo: "...ezért most látszik egy szarkaláb a szemem alatt!" Eddig bírtam! :S Sorry, kotta! :D
Mind a 8 komment
Audioslave - Shadow on the Sun
Ez nem az eredeti klippje a számnak, talán nincs is, de ezt mindenképpen meg kell hallgatni, mert nagyon jó szám!!!
A banda honlapja
Egy kis történet róluk
381 2 0 Zene Izé
Rammstein - Mein Teil (Az vagy, amit megeszel!)

Újabb (2004-ben megjelent) remek dal és klip... nem csoda, hogy még Grammy-díjra is jelölték!

Infók a kislemezről
417 2 3 Zene Izé
kolompír: Hűha! Jelenleg sültkrumpli vagyok? :D
Ganja Master: ohh jaaa : D egyik kedvenc számunk egyik kedvenc együttesünktől : D (amúgy egy kis német lecke [...]
Errtu: :D
17 darab dominó egyre való pakolása! Kibróbáltam, és tényleg megáll.
6068 4 7 Izé
dani0001414: Ez függ a dominólól is. Amugy egyszerű fizika ahogy csirke mondja. az álló dominón lévő dom [...]
Gery911209: Tudod Zakhar, egy kis PalmaTex:D:D:D:D
Zakhar: Hát nem tudom:D Az én dominóimmal valahogy nem állt meg:D:D
Mind a 7 komment
Cops and Robbers
1548 0 11 Game Izé
MMIKI: 6714
mapy: fiuk elalt mindenem max 5590 :(
kiflee: 8344 minusz 1 billentyűzet XD
Mind a 11 komment
Ragdoll Ricochet
1877 2 1 Game Izé
Zeruel: Hát ez döbbenetesen jó... :D
Trevor Rabin - BMBBO

Rossz Társaság filmzenéje
526 0 2 Zene Izé
Bakeyoo: ... és nem zeneizére zenét beküldeni, meg kommentelgetni, mi? ;)
Ganja Master: ezen filmen mennyit lehetett röhögni... XD...ááá régi szép idők mikor még volt időm csak [...]
Ragdoll Course
1824 1 7 Game Izé
Errtu: nem már megint: még mindig. folyamatosan :D
csicsilla: borzaszto tudom és probàlom magam lekötni,elfglalni ... jo lesz minden!XD
anon: csicsi már megint?! :D
Mind a 7 komment
A Csík zenekart először népzenei részről ismertem meg. Aztán kiadták a Senki nem ért semmit című lemezt, amelyen Kispál átdolgozásokat játszottak. Érdemes az összes lemezüket meghallgatni annak, aki kicsit is szereti a népzenét.

A zenekar hivatalos honlapja
1302 2 1 Zene Izé
kotta: Picit a hang lemászik a képről, de erről sem ők, sem egyikünk nem tehet. :-) Köszi hogy bekü [...]
Terápia idegbetegeknek ;)
3086 3 28 Izé
Bubba: Szegény kockák, megint kimaradtunk, szerintem nem kevesen lennének, akik szívesen leápolnának [...]
enti: ez egy jó kezdeményezés! :D
Errtu: El se bírnád azt a kalapácsot... :DDD
Mind a 28 komment
Jajj, a kis cukorfalat, milyen aranyooos... rotfl!
5738 2 20 Izé
psypapi: Először fingott is! De megnyugtatok mindenkit, hogy minden gyerek ezt csinálja! Két féle szül [...]
armedarmy: háát ez kész... és utána alszik tovább XD
Drawen: Ettől a fősulis éveim kezdenek el derengeni a fejemben.. hja.. Régi szép idők:D
Mind a 20 komment
13 év után új Extreme album!
393 0 0 Zene Izé
Killswitch Engage - Rose of Sharyn

Honlap
1191 0 0 Zene Izé
Hélium a gatyában :)
7654 3 25 Izé
Valentino: save as : )!
nyehőce: Minek, amikor van az interneten érdekesebb is? How many helium balloons does it take to lift a gro [...]
Bartsimi: 27 köbméter hélium képes felemelni 2 kilogramm sújt. nézzetek ti is Mythbusters-t!
Mind a 25 komment
Rocknagyi
9325 2 13 Izé
eol: Én nem bizonytalanodtam el :) eléggé biztos vagyok benne, hogy ez egy a srácok közül. Végig a [...]
Sziszo: Szuper nagyiiiii!!! Nagyon beleéli magát. Ott van...
közlegény: Kb a video feléig én is tökre ezt hittem, de a vége felé már elbizonytalanodtam :)
Mind a 13 komment
Hölgyeim, a legújabb kalapdivat! :D
1852 0 9 Izé
bungle: funhight küldte: http://funsafari.blogspot.com/2009/03/top-15-most-unusual-hats-in-world.html
Pajti007: Próbálják ki ezekben a kalapokban a járdát a Szabadság hídon :)
Kerlés: Az extrém, és a különleges dolgok jók. De ezek a kalapok inkább hatnak giccsként, mint extrav [...]
Mind a 9 komment
My Bloody Valentine - You Made Me Realise (London Roundhouse, 2008. június 20.)
És ez ment 15 percig...
6618 0 21 Izé
BlackHawk: tudod a mosógépfrekvencia a diszkó...:) antifaces!
mekszamnojz: azt hogy csacsilla :D
Errtu: jaj, te csacsi. mit fűznék hozzá? :)
Mind a 21 komment
Rendőrkutya akcióban.
6854 2 22 Izé
mekszamnojz: engem meg megannyira sem, csak egy kerdes volt. :)
kolompír: Tanul is, csak épp nincs ember aki vállalná a próbababa szerepét. Vállalod? ;)
Árnyangyal: Annyira sem érdekel.
Mind a 22 komment
Gioacchino Rossini - Tell Vilmos (nyitány finálé)

vezényel: Herbert von Karajan

Wiki

 
624 1 1 Zene Izé
Balázs: Karajan nagyon nagy isten!!!
Kraftwerk - Radioactivity

The Robots

Autobahn

Trans Europe Express

... és még sorolhatnám

Wiki

Home
307 0 2 Zene Izé
sanyey: Egyik kedvencem. De a Trans Europe Expresst még nem hallottam.Nagyon állat. Állítólag meghalt a [...]
Errtu: Lassú voltam :) eNMi! 3 sörre a vendégem vagy!!!
Ryohei Hase képei
6753 0 11 Art Izé
nemvágoom: kreativitás terén nem szenved hiányt.eszméletlen.
Nogee: Ezek a művészek valahol nem normálisak... Persze a jó értelemben... Végül is ad egyfajta vil [...]
Belkar: hát nemtom nekem annyira nem jöttek be nem nagyon csípem az ilyen anime stílusú durva művésze [...]
Mind a 11 komment
Ryohei Hase képei
6880 12 11 Izé
nemvágoom: kreativitás terén nem szenved hiányt.eszméletlen.
Nogee: Ezek a művészek valahol nem normálisak... Persze a jó értelemben... Végül is ad egyfajta vil [...]
Belkar: hát nemtom nekem annyira nem jöttek be nem nagyon csípem az ilyen anime stílusú durva művésze [...]
Mind a 11 komment
The Hoosiers Cops & Robbers FULL Video!!
Honlap
Wiki
317 0 0 Zene Izé
A robodobos és a robofuvolás után csak összejött végre egy banda is! :)

MySpace oldaluk.
2243 0 3 Izé
Zserigta: WOW. Hát ez nem semmi. Gratula a készítőnek. :D
RokkantTroll: Az igazi gépzene.
Lako: Nagyon ráérnek egyesek, de nekem tetszik :D
Hiánypótló szomjúságoltó tartó ;)
3841 3 26 Izé
mcsoma: hát ha már van bulihordó, akkor ilyen laposüveg is kell, a haverokra is kell gondolni... :)
Erunder: Majdnem eltaláltad csak nálam a rehabot úgy hívják h vizsgaidőszak :D De ha vége...
CRaPtRaSH: nem...de gondolom neked ez a nyáriszünet a rehabon :D
Mind a 26 komment
R.E.M. - Supernatural Superserious
Az R.E.M. honlapja
És egy kis történet róluk
260 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...