REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Lil Wayne - Lollipop (Kanye West  Remix)

A related videók közt rengeteg változatát meg lehet találni, érdemes néhányat meghalgatni.
733 0 0 Zene Izé
Nagyfater mocija.

Nagymuter mocija.
4338 0 2 Autó Izé
SUr: Lui, this is the begining of beautiful "ízirájder"... Ezt még Grga Pitic is megirigyelné! http:/ [...]
hawkeye: Ilyetet én is szeretnék...
Nagyfater mocija.

Nagymuter mocija.
4395 3 2 Izé
SUr: Lui, this is the begining of beautiful "ízirájder"... Ezt még Grga Pitic is megirigyelné! http:/ [...]
hawkeye: Ilyetet én is szeretnék...
Nagyi kötött nekem egy mocit...
1346 0 0 Autó Izé
Nagyi kötött nekem egy mocit...
1336 2 0 Izé
A távkapcsolat buktatói - Létezhet megcsalás nélkül? 
655 1 19 Pink Izé
CrazyLime: :(((
CRaPtRaSH: vége... nem akarom leirni az egészet, de ez az élet ironiája gyerekek...
orsyka_001: Sajnálom, szabad tudni mi történt?:(
Mind a 19 komment
"keshedt, vigyorgó arc tekint rám a rossz tükörből"

"én már úgy vagyok jó, ahogy így vagyok, én már nem leszek másik"

Ezt a dalt csak azért, mert szeretem. Nincs link, nincs komment. Ilyen is van, ilyen is kell.
679 0 3 Zene Izé
kotta: http://www.youtube.com/watch?v=2UUnqqrizx8 ;-)-(
pepeti: Maximális tisztelet.
bob: jó ezt az érzést ismerem. és miért nem lehet normálisan elénelekni?:)
Ismét Sébastien Loeb nyerte a rali-világbajnokságot, immáron ötödször.
372 0 0 Sport Izé
Noha-Dive In Your Life
654 0 0 Zene Izé
Moszkva éjjel és nappal.
3105 0 1 Art Izé
AVIREX: világváros..
Moszkva éjjel és nappal.
3031 2 1 Izé
AVIREX: világváros..
Nano Farm
2883 0 1 Game Izé
nymisi: Hááát nem egyszerű........ a 7. pályán megálltam, pedig nem akartam..
Már tudom, miért hintázgattak az orosz rendőrök. Várták, hogy megérkezzen a szolgálati járművük. :)
5807 0 7 Autó Izé
latisz: orosz hummer!!! LOL! Meg gondolom kell hozzá egy hordozható benzinkút is.
Dawe: jók az utak? egy hete voltam romániában ott még a felezővonalat se ismerik közlekedési lámp [...]
Laci: A trianoni határokat felejtsük el egyszer s mindenkorra. Pozitiv változások történtek az utób [...]
Mind a 7 komment
Már tudom, miért hintázgattak az orosz rendőrök. Várták, hogy megérkezzen a szolgálati járművük. :)
5623 1 7 Izé
latisz: orosz hummer!!! LOL! Meg gondolom kell hozzá egy hordozható benzinkút is.
Dawe: jók az utak? egy hete voltam romániában ott még a felezővonalat se ismerik közlekedési lámp [...]
Laci: A trianoni határokat felejtsük el egyszer s mindenkorra. Pozitiv változások történtek az utób [...]
Mind a 7 komment
Drámai futam után, 2008-ban a  Forma-1 világbajnoka Lewis Hamilton.

Képek
600 0 8 Sport Izé
Beno89: ha ilyen fejem lenne engem se érdekelne semmi.... XD
VS: Azért lett világbajnok mert jó autó van a segge alatt és mert Massa alatt egyszer az utolsó k [...]
VS: Pontosan ezt gondolom én is
Mind a 8 komment
Lecsúszott slicce felfedte Mickey Rourke titkát
802 0 3 Pink Izé
orsyka_001: Kire érted? Nem nagyon vagyok újabban otthon benne. Ezt is meguntam:D
vajalja: igen...ez a baj a mai "fiatalokkal". túlságosan is egyediek akarnak lenni...ki akarnak tűnni a t [...]
orsyka_001: és ha buzi? ma már szinte trendi annak lenni. Nem is tudom hol láttam, ki kommentjében ezt a sz [...]
Inga Nielsen művészete
5994 1 6 Art Izé
Shinobi: nekem se de én elhiszem hogy szép:D
Lazarus: Csak nekem nem tölti be az oldalt?
Winston: Áh ez nagyon bejön! :) Imádom!
Mind a 6 komment
Inga Nielsen művészete
6240 7 6 Izé
Shinobi: nekem se de én elhiszem hogy szép:D
Lazarus: Csak nekem nem tölti be az oldalt?
Winston: Áh ez nagyon bejön! :) Imádom!
Mind a 6 komment
Trendi laptoptáskák
1437 1 4 Pink Izé
megtalált: hááát... szerintem elég gázak
CrazyLime: Én most akarok venni, de nekem spec 1ik se tetszik. :S
orsyka_001: ez még egy pár napja úgy feldobott volna:( Azóta sajna kiderült, hogy még egy ideig nem lesz l [...]
Mind a 4 komment
My chemical romance - I'm not okay
437 0 2 Zene Izé
max_dangerfield: Nagyon szívesen... amúgy szerintem is ez az egy jó számuk van....XD
eerix: Az egyetlen MCR szám,ami bejön. Köszi.
FankaDeli - November 1.

Nem nagyon lehet mit hozzáfűzni.
739 3 3 Zene Izé
gundul: Így már értem.
etele: mert akkor irta mikor november 1ején volt az ominozus szlovák incidens
gundul: Hozta a formáját, bár a szöveg alapján akár Árpád sávos zászlót is tarthatott volna a kez [...]
Nicole Kidman meg a tükök, amiket nem szeret
531 0 1 Pink Izé
papaluige: tükröket v a tököket nem szereti a művésznő..................:))
Mutasd az orrod, megmondom ki vagy! 
1176 0 2 Pink Izé
Valerius: mi a szar az az orr alatti mélyedés? :D
Derill: krumpli?:D
"El Dia de los Muertos", avagy halottak napja Mexikóban.
1709 1 5 Izé
latzee: igazad van kat.. más kultúra más életvitel más felfogás...
kat: Nem kell igy hozza allni..ok igy unnepelik oket..es nem hulyeskednek veluk..egyszeruen nem szeretik [...]
Winterborn: Nem ünnepelnek semmi... A cél a halál kinevetése.
Mind a 5 komment
7 szépségtipp novemberre - vibráló szempillaspirál!
464 0 0 Pink Izé
Most erre hirtelen nem tudtam mit kitalálni... talán a szánalmas szó a legmegfelelőbb.
7812 1 20 Izé
konvejor: Ájj, de megnézném pedig :D
tök: sztem a felhasználó ma meglátogatta az izét...:D
gvereb1: törölve.... nincs más link?
Mind a 20 komment
Babafürdés:)
300 1 6 Pink Izé
orsyka_001: rólam is van hasonló kép, direkt nem azt postoltam be, mert attól még én is megijedek néha, t [...]
TinusSs: Kicsit sem íjedtem meg ettől a babafejtől amikor beléptem:D
orsyka_001: Ne haragudjatok, elüthettem a címet...:S de a baba volt csak a lényeg:)
Mind a 6 komment
Nem rossz. :)
738 0 0 Sport Izé
Legozzunk egy kicsit, csak nagyban!
2940 0 3 Autó Izé
fujiwara: Elvan a gyerek ha jáccik XD
Zsobi: Szerintem rosszul látod...
Toffy: Azt jól látom hogy az autóban Pimasz-úr ül?
Legozzunk egy kicsit, csak nagyban!
2803 1 3 Izé
fujiwara: Elvan a gyerek ha jáccik XD
Zsobi: Szerintem rosszul látod...
Toffy: Azt jól látom hogy az autóban Pimasz-úr ül?
Örményország női vízilabda válogatottja...
33658 1 19 Izé
spidy: hát mikor meglátam ezeket a konytyos majmokat egyböl nevetem ojat hogy belezenget a házis :-)
Laci: jó ötlet volt!
ittakary: ááá de hülyék vagytok :D:D
Mind a 19 komment
Kate Moss smink nélkül - a valóság!
563 0 0 Pink Izé
A klasszikus kínai golyós játék

(nem jut eszembe a hivatalos neve. ha valaki tudja szóljon - Errtu)
2764 2 10 Game Izé
timcsi5: 5 maradt...elsőre :) Nagyon cool játék !
Purple: nagyonnem....
adi226: 3 :)
Mind a 10 komment
Ó Istenem, miért nem most vagyok gimnazista, és hol volt az én időmben ennyire jó fej tanerő? :D
17653 0 52 Izé
orsyka001: köszxD
TinusSs: Most már nem abba a suliba járok mint tavaly, és igen ebbe a suliba abba jársz amibe akarsz, az [...]
psypapi: Itt a pont!
Mind a 52 komment
Cymarshall Law Feat. KRS-ONE - Control (Produced By Mr. Joeker)

Cymarshall Law egy amerikai rapper, akinek november 4-én jelenik meg az albuma, aminek teljes zenei tartalmáért Mr. Joeker felelős. Mr. Joeker a magyarországi Hősök-ből lehet ismerős mindenkinek.
623 1 0 Zene Izé
Chords - Knockin On My Door (Feat. Rantoboko)


Eleinte nem hittem volna itt, Svédorszagban, hogy találok olyan svéd zenét, ami megállja a helyét a világ bármely toplistáján, de pozitivan kellett csalódnom, amikor ismerőseim bemutatták a malmöi származasú rappert. Anyanyelvén kívül, mint azt a link is tanusítja, angolul is osztja a "talp alá valót".
Meg nem erősitett információk szerint elég combos összegért vásárolt beat-eket a mára már elismert Akon-tól. No komment, szerintem érthető, hogy miért, bár még korántsem örvend olyan népszerűségnek, mint Akon báttya... x) ...lényeg, a lényeg, check the link and enjoy the Chords...
589 1 0 Zene Izé
Az alufólia nem helyettesíti az óvszert!:D
946 0 6 Pink Izé
rituska001: tapasztalat?:D
Derill: az alufólia nem, de a teszkós zacsi igen :) :DDDD
Purple: és szaporodnak... és ezek a gének keverednek... csodálkozol? :S
Mind a 6 komment
2 Vibez- Love is Hard

Always

Sometimes

You wanted love

The Night is Mine

I Belive
706 0 0 Zene Izé
Nem nagyon szerethetnek az ellenfelek találkozni Scott Stevens hátvéddel. Hogy miért, azt ez a tíz jelenet mutatja be.
1017 0 2 Sport Izé
kristof18: ja és mindig magas bot ja volt:-)
Balázs: vagy 8 volt könyökös szal ennyit ér a faszi :S
Cicabarátság :)
4199 5 2 Izé
enti: jófejnek tűnnek :D
TinusSs: De édesek...nekem még régen a kutyám meg a macskám még amikor volt:D voltak ilyen barátságba [...]
Régebbi postok...